Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Юридичні питання
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 08.10.2012, 22:15:54   #1
Yuzer
Junior Member
 
Повідомлень: 19
Зверніть увагу! ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

Останнім часом у Львові відбуваються резонансні події навколо водіїв і інспекторів ДАІ. Оскільки тема важлива, вона доводиться до відома учасників водійських, автомобільних і інших форумів. Викладаю текст листа, який був розісланий у ЗМІ:


Цитата:
До Вас звертаються водії та жителі м.Львова та просять допомоги у висвітленні в ЗМІ бандитизму, яким займається ДАІ м.Львова.

Просимо уважно ознайомитися з матеріалом подій та розслідуванням, яке було проведене водіями м.Львова.


Короткий опис хронології подій:

Інспекцією ДАІ м.Львова разом з лікарями Львівського нарко-диспансеру, впродовж останніх років здійснювалися організовані та систематичні фальсифікації протоколів та експертиз проти водіїв м. Львова по 130 ст. КУпАП (наркотичне та алкогольне сп'яніння).

Один з випадків фальсифікації трапився 06.02.2012 року - відносно водія Ярослава П. працівниками ДАІ м.Львова, а саме Калиновським Т.І. та Гутником В. Є. було сфальсифіковано адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП.
Водій нподав до суду та рішенням Залізничного районного суду винесено постанову, якою суд закрив справу відносно Ярослава П., за відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення за ст. 130 КУпАП.
Посилання на постанову - http://reyestr.court.gov.ua/Review/22439195
Після чого Ярослав намагався притягнути даних працівників до дисциплінарної відповідальності за фальсифікацію, але керівництво ДАІ м.Львова не знайшло порушень у діях інспекторів.

Постраждалі від цих фальсифікацій та інші водії м.Львова об'єдналися за для бородьби проти кримінального бізнесу ДАІ м.Львова, який був поставлений на конвеєр.

Усім відомо, що для інспекції ДАІ зробити з звичайного водія пияка чи наркомана це найприбутковіший бізнес, оскільки штрафи та відповідальність за данні порушення є найвищою з усіх порушень, які передбачені в КУпАП, і в багатьох випадках водії згідні викласти чималу сумму коштів у вигляді хабаря тільки для того, щоб проти нього нічого не фальсифікували. Інеспекторами ДАІ м.Львова була розроблена настільки досконала схеми фальсифікацій, що звичайного тверезого водія можна було зробити наркоманом за рулем, який відмовляється від проходження експертизи на стан наркотичного сп'яніння.


Відео-матеріал одної з спроб фальсифікації по 130ст. з участю інспектора Калиновського Т.І. та з порушенням процедур та правил за якими мають керуватися інспектори ДАІ:

1-ша частина відео - http://goo.gl/UpLAo
2-га частина відео - http://goo.gl/fYPtN

Активісти "Дорожнього контролю" та інші водії м.Львова почали боротися з цим явищем та провели власне розслідування по фальсифікаціям. Ми періодично проводили нічні чергування біля Львівського відділення нарко-диспансеру, що знаходиться в м.Львів на вул. Наукова, 49, та фіксували усі випадки, коли інспекція ДАІ порушуючи процедуру проходження експертизи, користалася тим, що водія незнають свої прав та процедури та правил проходження на стан алкогольного сп'яніння, привозили тверезих водіїв до нарко-диспансеру та проводили фальсифікації.

Відео, яке було відзняте на одному з чергувань водіями м.Львова біля нарко-диспансеру по вул. Наукова, 49 - http://goo.gl/EfMR1

Відео, яке знято в середині мед. закладу потерпілим, проти якого, Калиновський Т.І. сфальсифікував
відмову в проходженні експертиза з допомогою лікарів та підставних свідків - http://goo.gl/b3ps6

У фальсифікаціях значну роль відігравали підставні свідкі, які викликалися інспекцією ДАІ в будь-який час доби, по приїзду свідки ставили підписи на будь-яких документах, які їм надавали інспектори ДАІ м.Львова. Були випадки коли ми запитували у свідка, під чим він поставив свій підпис, нам відповіли що його викликали по ДТП, але насправді він поставив підпис на протоколі, який засвідчував, що водій відмовився від проходження експертизи.

У більшості випадків свідками подібних фальсифікацій ставали таксисти, це люди на яких інспекції ДАІ м.Львова може найлегше надавати та змусити брати участь у своєму кримінальному бізнесі фальсифікацій. Тобто інспектор ДАІ маючи телефон конкретного таксиста, викликав його на місце події та давав на підпис протоколи.

Основним фальсифікатором данної схеми є інспектор ДАІ м. Львова Калиновський Т.І., профіль цього інспектора відомий багатьом водіям міста Львова, це є головний та професійний фальсифікатор в м. Львові по 130 ст., який щоденно займається бандитським здирництвом та поборами на автошляхах м. Львова роблячи звичайних водіїв наркоманами та пияками.

Не кожен водій знає свої права та має змогу відстояти свої права в суді. Обмеженість в знаннях та висока вартість адвокатів, це один з чинників, який позволяє Калиновському Т.І. вимагати хабарі, тероризувати водіїв та при цьому залишатися не покараним.
Інспектор Калиновський Т.І. має хороший тил, оскільки ділиться своєю наживою з вищестоячим керівництвом, які покривають його бандитизм при цьому ж самі стають його співучасниками.

Немалу роль відіграють у цій схемі і самі лікарі в тому числі і головний лікар Львівського нарко-диспансеру Кабанчик М.О.,
яка монополізувала ринок експертизи на Львівщині та у випадку, якщо водій не згоден з експертизою він позбавлений можливості її здійснити повторно або у іншому медичному закладі, оскільки в м.Львів ніде більше не проводять подібних експертиз. Також якщо водій просить повторно провести експертизу, йому у цьому відмовляють, єдиний вихід це їхати у іншу область або район і то тільки в тому випадку, якщо там є відповідні заклади.

Відео, що собою представляють лікарі цього закладу можна побачити тут: http://goo.gl/lBAqK

Ми неодноразово по цьому питанню зустрічалися з п. Мицаком Б.Ф - начальником ДАІ м.Львова.

Нами була проведена перша зустріч з п. Мицаком Б. Ф. стосовно справи Ярослава П., та було підняте питання відсутності у м. Львові алкотестерів «Драгер», які повинні використовуватись для первинного огляду водіїв на стан спяніння, на місці зупинки транспортного засобу.
На першій зустрічі з водіями, п. Мицаком Б. Ф. пообіцяв, що проведе перевірку по данним фактам та притягне винних осіб до відповідальності. Але, як нам пізніше стало відомо, що нікого до відповідальності за фальсифікацію не було притягнуто до відповідальності.

Відео, яке було відзняте на першій зустрічі з Мицаком Б. Ф. - http://goo.gl/VmvC6

Час йшов, але фальсифікації не припинялися. Після чергових фальсифікацій, ми вдруге прийшли на зустріч до начальника ДАІ м.Львова, він був дуже роздратований та відмовлявся з нами розмовляти, але пізніше всетаки наважився на розмову при відео-камерах. На цій зустрічі один з потерпілих від фальсифікації по 130 ст. розповів п. Мицаку, як усе відбувалося в його випадку після чого п. Мицак знову пообіцяв провести перевірку та закінчив з нами діалог.
Повторна перевірка також не дала ніякого результату, винних осіб не було притягнуто до відповідальності, з цього можна зробити висновок, що п. Мицак покриває та кришує бандитизм, який чинять інспектори ДАІ на дорогах м.Львова.

Відео-матеріал зустрічі водіїв м.Львова та п. Ігора - потерпілого від фальсифікацій по 130ст. з Мицаком Б.Ф. начальником ДАІ м.Львова:

1-ша частина відео - http://goo.gl/UA6tj
2-га частина відео - http://goo.gl/E9oTb

Про те, що п. Мицак Б.Ф., як керівник ДАІ м.Львова не був в курсі цих фальсифікацій, ми ніколи не повіримо та надіємось що і прокуратура не повірить йому, оскільки водії неодноразово зверталися до п. Мицака Б.Ф., як в усній так і в письмовій формі та повідомляли факти про те, що коять інспектори ДАІ фальсифікуючи проти звичайних водіїв протоколи та заключення експертизи, про стан алкогольного та наркотичного сп'яніння в спілці з лікарями.

Керівництво ДАІ м.Львова зрозуміло, що ми зайшли занадто далеко та становимо значну небезпеку для них, їхніх посад та їх бандитського бізнесу.

Через декілька днів, після другої зустрічі з Мицаком Б.Ф. - начальником ДАІ м.Львова Ярославу П., який бореться з беззаконням ДАІ м.Львова, обливають кислотою автомобіль, нас просто почали залякувати, по цьому факту постраждалий подає заяву про злочин до відділку міліції Франківського р-ну м.Львова. Міліція знімає зразки речовини якою було облито автомобіль та відбирає пояснення у потерпілого. Потерпілий в заяві вказує, що основним підозрюваним в цьому злочині є інспектор Калиновський Т.І. і в потерпілого є докази, що найймовірніше облиття кислотою зробив саме цей інспектор або його напарник інспектор Гутник В.Є, оскільки є інформація що саме у період коли автомобіль облили кислотою в цьому районі в цей час був помічений службовий автомобіль на якому патрулюють ці інспектори.

Відео-матеріал пошкодженого кислотою автомобіля потерпілого: http://goo.gl/7BsJb
Фото пошкоджень автомобіля прикріплене до цього листа.

На наступний ранок після цієї події, на телефон потерпілого Ярослава П. дзвонить людина, яка представляється заступником нач. управління внутрішньої безпеки МВС у Львівській області - Доскоч Михайло Романовичом та запрошує потерпілого до Управління МВС у Львівській області, щоб потерпілий Ярослава П. надав інформацію та пояснення по факту облиття його автомобіля кислотою .
Постраждалий зв'язується зі своїм товаришом та просить його піти в Управління МВС разом з ним, щоб товариш був присутнім при цій розмові як свідок, оскільки Ярослав П. боїться самотушки іти на цю зустріч.

На зустрічі Доскоч Михайло Романович прямо в будівлі Управління МВС у Львівській області напав на потерпілого Ярослава П., намагався його побити та відібрати відео-камеру, свідком цих подій був товариш потерпілого.

Аудіо-запис зустрічі в Управлінні МВС у Львівській області та напад Доскоча Михайла Романовича - http://goo.gl/vs1Yk


Відео-матеріал нападу Доскоча М.Р. зможема Вам надати тільки 24 жовтня, це відео буде представлене на пресс-коференції УНІАН 24 жовтня.

На сьогоднішній день, ми боїмося за безпеку наших дітей та рідних, за своє життя, ми не знаємо чого можна очікувати від правоохоронних органів надалі, в нас є підозри що наступним вчинком з їх сторони може бути підпал автомобілів або навіть вбивство, адже під ризиком є посади високих керівників правоохоронних органів Львівщини.

В підтвердження того, що дана проблема не є надуманою, та має безліч фактів, доказів та свідків, рекомендуємо Вам ознайомитися з статтею газетного видання “Експрес” № 52 (6347) 17 — 24 травня 2012 року, посилання на статью:
http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/ist...22/gopstop.htm

В цій стат’ї описуються події, які продовжують здійснюватися по сьогоднішній день.

Також, просимо ознайомитися з частиною судових постанов, якими було скасовано постанови винесені Калиновським Т.І.

1) Справа № 2а-12768/11/1370 від 27.09.2011 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/20862068
2) Справа № 2-а-1793/11 від 28.07.2011 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/17569925
3) Справа № 2а-581/10 від 29.06.2010 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/10383409
4) Справа №: 1309/1274/12 від 06.04.2012 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/22439195
5) Справа №: 2-а-963/11 від 14.09.2011 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18471567
6) Справа №: 3-394/11 від 01.07.2011 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/17207455


Форум посилання на якому обговорюють дані події:

http://goo.gl/hIxJ4 (обговорення факту облиття кислотою автомобіля)
http://goo.gl/pm8Sj (обговорення подій з фальсифікаціями по 130 ст.)


Будемо вдячні Вам за допомогу.


Водії! Будьте обережні, особливо при зустрічі з інспекторами Калиновським, Гутником, Гуцуляком - це безсовісні фальсифікатори, ви ризикуєте позбутись водійського посвідчення або значної суми грошей. Не передавайте їм документи в руки, не виходьте з автомобіля, вимагайте проводити огляд на алкоголь на місці зупинки транспортного засобу. При потребі їхати на експертизу беріть з собою своїх свідків!!!
Yuzer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 00:39:50   #2
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

...
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 13:18:03   #3
BMWheelman
Senior Member
 
BMWheelman's Avatar
 
Авто: E36 320i Coupe
Повідомлень: 1072
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

Цитата:
Написав(ла) Yuzer Переглянути повідомлення
Не передавайте їм документи в руки, не виходьте з автомобіля,
100%
Цитата:
Написав(ла) Yuzer Переглянути повідомлення
вимагайте проводити огляд на алкоголь на місці зупинки транспортного засобу.
ось тут я б не спішив, неодноразово чув, що працівники даі навмисно змазують, вприскують чи що ще вони там можуть зробити з тим алкотетстером, перед тим як людина в нього дихає і тоді він показує сп*яніння водія.
А в таикх випадках як на відео тільки знання законів може врятувати, і то не завжди, нажаль.
__________________
Smoke tyres, not drugs...
BMWheelman оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 13:41:32   #4
Yuzer
Junior Member
 
Повідомлень: 19
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

Цитата:
Написав(ла) BMWheelman Переглянути повідомлення
чув, що працівники даі навмисно змазують, вприскують чи що ще вони там можуть зробити з тим алкотетстером, перед тим як людина в нього дихає і тоді він показує сп*яніння водія.
Для цього водій має знати процедуру проведення огляду, щоб його не надурили (вона описана в наказі МВС і МОЗ №400/666):
1) Обовязково вимагати, щоб були свідки (другий інспектор не може бути свідком, тільки зупинені інші водії, тоді не буде сумнівів, що це не підставна особа)
2) перед оглядом вимагати, щоб інспектор заповнив шапку протоколу, вписав туди свідків і ознаки алк.сп"яніння, які він "побачив" у водія
3) водій має право пересвідчитись в цілісності упакування мундштука, перевірити пакет на наявність проколів і посторонніх рідин всередині пакета. Пакет має бути вакуумним, тобто там не повинно бути повітря
4) водій власноручно розриває пакет, витягує мундштук, і інспектор на очах водія має вставити мундштук в алкотестер і ОБОВЯЗКОВО провести контрольний забір повітря. Якщо в мундштуку були каплі спирту, алкотестер зразу це виявить і заблокується
5) Після всіх цих процедур водій продуває алкотестер. Коли прилад видасть результат, на екрані буде і порядковий номер продувки. Запамятати його і перевірити, чи збігається він з номером на роздрукованому чеку.
6) Вимагати, щоб інспектор вніс всі дані в протокол, перевірити, чи правильно він написав в протоколі кількісний показник, який видав алкотестер, і забрати копію протоколу

якщо інспектор скаже, що в нього нема алкотестера, - показати йому на телефоні це відео:

Yuzer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 15:23:49   #5
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

глянув пару відео з тих наведених, вапше бєспредєл
аж гидко шо ми тут живем
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 15:29:58   #6
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

гидко мабуть не за те що тут живемо, а що серед нас такі живуть
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 17:22:36   #7
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

ну та, не місце красить людину, а людина місце, тому ти правий
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 19:56:05   #8
Yuzer
Junior Member
 
Повідомлень: 19
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

а так працює ДАІ столиці

Yuzer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 20:19:14   #9
viper
Member
 
viper's Avatar
 
Авто: Е36 325td
Повідомлень: 276
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

може варто зустрітись з іншими учасниками ДК Львів та розширити коло активістів? такі собі чергування вночі та гарячу лінію вдень? Щоб при конфліктах збиралось більше людей. У нас на форумі є активісти?
__________________
Привезу з allergo....
viper оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2012, 20:46:17   #10
Yuzer
Junior Member
 
Повідомлень: 19
Default Re: ДАІ м.Львова - бандитське угрупування.

серед активістів ДК діє СМС-розсилка: якщо стається з кимось "ЧП", він дзвонить або скидає смс координатору, а той розсилає його всім учасникам і ті, що знаходяться найближче, приїжджають на допомогу. Приєднуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій автомобільного життя Львова, знати про "кормушки" ДАІ, знати і вміти відстояти свої права. Адреса львівської гілки ДК
Yuzer оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
даі алкоголь


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 
Параметри теми
Варіанти перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Фото Гран-Прі Львова 09.09.2012 Legend Фото 0 12.09.2012 20:08:55
Как добраться до Львова в праздники? Slicer Гумор, флуд та інше 7 21.12.2011 14:19:28
E34 Хто знає цю БМВ Е34 зі Львова? Роні Вибір авто 3 14.12.2011 14:12:19
Автомийка в центрі Львова - Знижки 15%! Vexler Послуги 3 05.07.2010 10:47:42
Вітаю Всіх з Днем Львова Nazik Вітання та подяки 6 07.05.2008 23:58:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 00:18:11.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2022.