Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Юридичні питання
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 29.05.2012, 09:40:09   #1
Volentur
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Дістали часті безпричинні зупинки інспекторів ДАІ

Я досить часто подорожую. Чесно кажучи мене ДІСТАЛИ часті безпричинні зупинки інспекторів ДАІ. Під час пошуку інформації про повновноваження інспекторів ДАІ, натрапив на сайт, де пропонуються юридичні консультації 24 години на добу і в них є така конкретна послуга Driver якраз для дорожньо-транспортного права...Мене цікавить чи хтось використовував таку послугу чи зрештою краще найняти власного юриста...В кого, які думки виникають...
Volentur оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.05.2012, 09:55:53   #2
amh
Senior Member
 
amh's Avatar
 
Авто: E34 M43
Повідомлень: 431
Default Re: ПОТРІБНА ПОРАДА

Volentur, а може простіше мати собі в бардачку файлик із заготовками документів на найбільш типові випадки при зустрічі з дайцями? От, наприклад, є сайт, на якому багато чого цікавого на цю тему. Матеріалами з цього сайту (заготовками заяв, формулюванням фраз для протоколів) я неодноразово успішно користувався. Також є багато інших джерел. А от консультація ЯКІСНОГО юриста зазвичай є дорогим задоволенням (інколи більшим, ніж розмір адмінштрафу).

Також помітив, що наявність відеореєстратора в моєму авто чомусь суттєво зменшила кількість безпідставних зупинок дайцями.

Відредагував(ла) amh : 29.05.2012 о 09:58:18 Причина: доповнення
amh оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.05.2012, 16:49:18   #3
Breaker
Member
 
Breaker's Avatar
 
Авто: e36 coupe black => e60 black
Повідомлень: 289
Default Re: Дістали часті безпричинні зупинки інспекторів ДАІ

А на чому ви іздите?
Breaker оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.05.2012, 22:31:05   #4
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Дістали часті безпричинні зупинки інспекторів ДАІ

купи відеореєстратор, ознайомся з законом "Про міліцію", "Про дорожній рух", наказом МВД №111 (внутрішня службова інструкція ДАІ), добре вивчи ПДР.
Також раджу сайт http://roadcontrol.org.ua/. Там є багато цікавих роликів, які покажуть як себе вести в тій чи іншій ситуації.
Вчись захищати себе сам. І головне не боятись їх. В нашій державі кожен мусить бути трохи юристом. Інакше зжеруть з патрахами.
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.06.2012, 10:36:25   #5
Volentur
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Re: Дістали часті безпричинні зупинки інспекторів ДАІ

спасибі за поради, але не завжди простіше шукати закони в бардачку та щось доказувати. Їжджу я на BMW 5-серия 39 кузов. Сайти, відео, документи, закони на правову тематику це все класно, але власне хотілося б почути відповідь на питання чи хтось з вас користувався тею послугою правової допомоги, які відгуки та зрештою чи краще найняти юриста?
Volentur оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
ДАІ офіційно назвала 12 підстав зупинки інспектором автомобіля amh Юридичні питання 13 26.10.2011 10:54:46
оформити дрібне ДТП з понеділка можна без участі інспекторів ДАІ vikoren Юридичні питання 4 18.09.2011 22:25:07
Російських інспекторів ДАІ перейменували у ПІДР Karabas Barabas Гумор, флуд та інше 7 16.03.2011 12:12:53
Автомобілі BMW дістали доступ до Інтернет CONFIG Новини в світі BMW 0 28.02.2008 08:29:21


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 01:29:00.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.