Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 16.05.2012, 09:45:15   #1
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Хто так ставить авто!?

Надумав створити таку тему з наступних міркувань: по-перше - я живу в центральній частині міста і майже кожен день стикаюся з проблемою доїзду до свого будинку чи під'їзду з 10-ти випадків 4-5 на вїзді паркуються машини марки БМВ!!!! (складається враження, якщо купив БМВ то повагу до людей інших вже продав); по-друге - таке саме стосується і випадків паркування на тротуарах чи на проїзній частині в два ряди.
І так, в чора повертаючись до хати біля 22.00-22.30 по вул. Костюшка бачу чорна матована БМВ Е39 з р.н. ВС7700ВВ тупо припаркувався на тротуар і тим самим перекрив нормальний прохід по тротуарі і доїзд в подвіря (ще й умодрився проїхати під "цеглу" із сторони пузатої хати до вул. Дорошенка). Побачив наступне: (а по даній вул. місця було просто бери-не хочу), сигналка вимкнена, пішов собі такий Костя чи Ростик (не памятаю вже точно) в бар Зеник і на всіх на с.....в. Я постояв 2-3 хв мене вже дістало (і так з роботи їдеш задовбаний а тут..) я пішов в той Зеник перепитав всіх - хто власник БМВ, відповідь - не знаю. Простояв я біля даного БМВ хвилин 15 точно і так собі думаю і тут намалювавс власник, якщо б я не їздив на БМВ, власник б даної БМВ напено б дуже довго згадував дане паркування. Короче суть байки така - ВЛАСНИКИ АВТОМОБІЛІВ МАРКИ БМВ І НЕ ТІЛЬКИ!!! ПОВАЖАЙТЕ ТИХ ХТО ХОДИТЬ ПО ТРОТУАРАХ І ТИХ ХТО ЖИВЕ В БУДИКАХ ДЕ ВИ ПАРКУЄТЕСЬ!!!!! (у нас був випадок коли через такого клоуна не змогла доїхати до будинку швидка і щастя, що в той момент проїжав евакуатор - жаль що їх вже не має.) А фото або р.номера авт таких паркувальників є пропозиція викладати тут - хай люди і Україна знає своїх героїв в ліцо. Всім дякую.
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 11:10:32   #2
Serg_S
Junior Member
 
Авто: e32 735iL
Повідомлень: 25
Default Re: Хто так ставить авто!?

+1, теж живу в центрі . З подвір"я зробили безкоштовну парковку, при тому зробили так, що інколи нема як заїхати додому))
Serg_S оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 11:23:37   #3
augustino
Член клубу
 
augustino's Avatar
 
Авто: BMW-518 E12 М10 L-jetronic '78 BlackEdition, BMW-518 E34
Повідомлень: 2108
Default Re: Хто так ставить авто!?

Гарна тема, але мабуть власники цих машин і так не взнають, що вони в нас тут популярні".Тому мабуть програма не діятиме.
Цитата:
Написав(ла) Юрій Переглянути повідомлення
Надумав створити таку тему з наступних міркувань: по-перше - я живу в центральній частині міста і майже кожен день стикаюся з проблемою доїзду до свого будинку чи під'їзду з 10-ти випадків 4-5 на вїзді паркуються машини марки БМВ!!!! (складається враження, якщо купив БМВ то повагу до людей інших вже продав); по-друге - таке саме стосується і випадків паркування на тротуарах чи на проїзній частині в два ряди.
А це мабуть для своїх пост, бо думаю тут тоже такі БМВісти бувать
__________________
Саперы ходят медлено,но луче их не обгонять!
augustino оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 11:54:41   #4
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хто так ставить авто!?

я думаю що все таки до того чи іншого водія наші відгуки про них дійдуть через знайомих тощо...

{ додано через 4 хвилини }
Цитата:
Написав(ла) Serg_S Переглянути повідомлення
З подвір"я зробили безкоштовну парковку, при тому зробили так, що інколи нема як заїхати додому))
поставили на вїзді браму закриваємо на ключ, ключі мають тіко власники будинку і вуаля..., а сильно злосних які тупо закривали вїзд на годину а то й більше - витягали золотніки при чому з двох або трьох коліс і його стоянка автоматом продовжувалась на цілий день....за то їх більше ніхто не бачив, а ще можна їм привіт передати через малюнок викруткою на капоті типу "не загороджуй проїзд!"
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет

Відредагував(ла) Юрій : 16.05.2012 о 11:55:36 Причина: Додано повідомлення
Юрій оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 12:21:19   #5
_andriy_
Senior Member
 
_andriy_'s Avatar
 
Повідомлень: 1051
Default Re: Хто так ставить авто!?

Де логіка? якщо став погано - значить негідник і мерзотник, але за це йому можна викруткою подерти машину.....не перетворюйтесь на подібних рагулів, по - друге є різні форс мажори, коли реально питання життя чи смерті в прямому змісті даного слова, вважаю що треба тримаьти себе в руках і розбиратись по кожному факту окремо, а не всім спускати колеса і нищити машину, за що доречі можна лишитись парочки передніх зубів! ІМХО
_andriy_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 12:48:33   #6
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хто так ставить авто!?

Повторююсь, що неодноразово повертаючись до хати ввечері, і яка може бути не відкладна справа в 22.00 в барі Зеник коли вся вулиця вільна і паркуватись можна будь-де - о це рагулізм і водій рагуль. Спробуй пару днів підряд не попасти ввечері до хати - зрозумієш.
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 15:19:30   #7
yaroslav
Member
 
Авто: e39
Повідомлень: 120
Default Re: Хто так ставить авто!?

Нищити треба не машину, вона тут не винувата бо чи на БМВ чи на іншій марці такі особи будуть поводити себе однаково.
А поспішаючи по наглому розрулити одну ситуацію можна в плюс нажити ще кілька, проце варто деколи задумуватись.
yaroslav оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 16:04:18   #8
_andriy_
Senior Member
 
_andriy_'s Avatar
 
Повідомлень: 1051
Default Re: Хто так ставить авто!?

Кожний вечір одна і та ж машина блокує проїзд?
_andriy_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 16:21:10   #9
Yurec
Senior Member
 
Yurec's Avatar
 
Авто: Е36 320i
Повідомлень: 732
Default Re: Хто так ставить авто!?

Юрій, Якщо ти ніколи не порушуєш правил зупинки і стоянки, вважаєш себе добропорядним громадянином та борешся за справедливість, і хочеш, щоб порушники правил дорожнього руху були покарані – звертайся в компетентні органи, якщо ж хочеш врАгулювати такі ситуації сам: псувати авто чи чиїсь зуби – то запасайся терпінням і здоров’ям.
__________________
Yurec оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.05.2012, 17:27:56   #10
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Хто так ставить авто!?

Я живу в центрі.. і дуже хочеться обняти і приглубити, провести задушевну бесіду, та вислухати всі проблеми і негаразди коли запізнюєш на зустріч через те, що якась рагуліна припаркувала авто в брамі!!! так, що виїхати немоливо, і пішла по своїх справах. А коли приходить за 40хв. робить великі очі і питає - "А що сталось?" Або заїхав у двір, а машину нема де поставити, бо в когось "питання життя чи смерті", невідкладні справи і ще 100500 інших причин.

Легко говорити, філософствувати про те з чим не зтикаєшся безпосередньо..
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW

Відредагував(ла) Karabas Barabas : 16.05.2012 о 19:43:28
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
ГАЗ на Авто. EmOne Послуги 25 09.02.2013 09:48:50
Продав авто 2%в податкову від суми прдажі авто Nikola Юридичні питання 15 03.03.2012 23:29:17
G-POWER M3 SK II ставить рекорди Karabas Barabas Новини в світі BMW 1 13.07.2011 11:43:54
Поліровка авто Polisher Послуги 16 20.04.2010 19:34:34
Клубні авто!!! BMW-ЮРА Балачки 27 08.12.2008 21:32:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 01:51:22.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.