Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Гумор, флуд та інше
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 21.03.2012, 22:23:57   #1
realnero
Senior Member
 
realnero's Avatar
 
Повідомлень: 1448
8-) Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

Перший тираж наліпок готовий і піде в дію вже у четвер. Охочі йти в рейд - зголошуйтесь. Плануємо захід на четвер (14:00). Наліпки (діаметр - 30 см) клеїмо на лобове скло, але лише тим автомобілям, які заважають пішоходам. Коли водій в салоні, просимо перепаркуватись, якщо чуємо відмову - ліпимо.

Якщо водій зриває наліпку, клеїмо наступну, доки не передумає. Будьте готові до неадекватної реакції. Чекаю на добровольців та додаткові пропозиції

http://www.trotuar.lviv.ua/novyny/na...-nachuvaitesia
realnero оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.03.2012, 23:49:02   #2
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

пару гуль точно зароблять
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 00:03:55   #3
Breaker
Member
 
Breaker's Avatar
 
Авто: e36 coupe black => e60 black
Повідомлень: 289
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

жаль я на роботі буду, ви знімайте на відео. Потім цікаво подивитись буде
Breaker оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 00:12:16   #4
Mu$daY
Senior Member
 
Авто: RX8V8&E30V8&Roadster
Повідомлень: 481
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

я асоціальний і аполітичний, але знаю з десяток людей які ше по пару гривень за наклейку дадуть) а так то реально смішно на такі акції дивитись, вони реально нічого не вирішують, але відводять увагу від реальних проблем( моє імхо, всім піс не хотів нікого образити, але в порівнянні з тим що робиться в нашій країні неправильна парковка це нонсенс рівний вироку судді котрий живе в хаті за лімон і садить сироту "за булочку" на 5 років...
сказано чисто до того, що може якшо є час занятись чимось соціально корисним то можливо таки варто заритися глибше?...
Mu$daY оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 00:13:57   #5
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

Mu$daY, золоті слова
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 07:40:06   #6
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

Погоджуюсь. В нас ше не та проблема з парковками як в сталыцах.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 10:02:51   #7
realnero
Senior Member
 
realnero's Avatar
 
Повідомлень: 1448
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
В нас ше не та проблема з парковками як в сталыцах.
тут я не согласен, кто бывает в районе проспекта свободы/галицкого рынка около обеда тот знает как там машины в 3-4 ряда прямо на дороге паркуються, а в остальном полностью согласен с Mu$daY, у нас других проблем хватает помимо парковки.
realnero оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 10:58:35   #8
MARTINI
Junior Member
 
Авто: VW Corrado G60
Повідомлень: 3
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

Ви не зовсім правильно зрозуміли суть. Група не проти неправильної парковки, а скоріше проти "хамської". Коли через заставлені тротуари неможливо пройти, а особливо коли йде жінка з дитячим візком і їй доводиться виходити на дорогу через якогось підараса, який втулив на тротуар свою сраковозку. Це не просто незручно, це вже небезпечно. І таких дуже багато, фотогалерея переповнена такими знимками. От саме проти таких підарасів і скерована дана ініціатива.
MARTINI оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 11:26:39   #9
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

Mu$daY, як вже казав Vomont, Золоті слова.
Мені здається тут більшу роль відіграє не громадська позиція а бажання з кимось поскандалити і комусь шось доказати. Єпроблеми глобальніші і краще замість коштів затрачених на листівки вддати їх дитині яка їх потребує це буде корисніше.
MARTINI, Памятай шо тут я думаю також є люди які паркуються по різному і ситуації різні бувають а ти тут розкидуєшся такими словами як "підарас" тому будь уважний бо підараса можуть зробити з тебе і ти поймеш хто то такі.
П.С. Судячи з твоєї розмови ти сам то не дуже свідомий громадянин, а скоріше за все просто людина якій немає чим зайнятися.
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2012, 14:38:51   #10
MARTINI
Junior Member
 
Авто: VW Corrado G60
Повідомлень: 3
Default Re: Перший рейд активістів ініціативи "Дайте пройти!". Горе-водії, начувайтеся!

мда... відразу видно, хто по-бидлячому звик паркуватись, себе впізнав

бувайте здорові
MARTINI оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
перший рейд активістів


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Перший етап ЧУ по авторалі 16-17.04 2011 ралі "Чумацкий Шлях" м. Херсон Бан Ралі 12 20.04.2011 17:12:25
Американці проїхали 67 метрів на суміші "Кока-коли" і "Ментос" bmwe36petro Балачки 4 26.06.2010 12:15:17
BMW M5 наступного покоління отримає "прискорювач" від болідів "Формули-1" bmwe36petro Новини в світі BMW 0 06.07.2009 23:05:23
"Шпигунські фото": все ближче нове покоління "одинички" BMW bmwe36petro Новини в світі BMW 0 11.06.2009 09:20:38
Формула-1: "БМВ-Заубер" може піти з "королівських гонок" shpak Новини автоспорту 1 20.05.2009 20:18:44


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 02:24:13.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.