Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Вибір авто
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 04.12.2011, 01:47:20   #1
Andy
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Поради у виборі першої BMW

Всім форумчанам доброї ночі.

Власне назва теми сама за все говорить. Зараз стою на роздоріжжі у виборі своєї машини. Сподіваюсь десь до літа купити. Їздив на батьківській 7ці, тому самі певне розумієте з чим можу зрівнювати) (хоча до того катався ще на Авео робочі).

Загалом, до БМВ в мене завжди були якісь теплі почуття, хоча ніколи на жодній з них не їздив.. нажаль.

Тому в мене є кілька питань нубських до Вас, якщо не важко, порекомендуйте щось. Бюджету в мене не так багато, десь 6 т. нашкрябу може.

1. Більшість машин починаються від 200 тис. пробігу. Для звичної машини це доволі багато, наскільки мені відомо. Для БМВ це нормальний пробіг? не хочеться брати машину і одразу за ремонт братись..
2. Ціна ремонту/підтримки .. кажуть надзвичайно дорога в обслуговуванні.. якщо можна, зорієнтуйте в яку ціну це задоволення (без витрат на паливо.. )
3. Як не маючи великих пізнань у авто (їздити вмію, під капотом лежати не дуже..) не попасти на $ і взяти таки нормальну машинку..
4. Ну і якщо можна зорієнтуйте в моделі.. мені 3-тя серія приглянулась (наразі, нажаль, в кузовах ще не зовсім розбираюсь)

Десь так) буду вдячний за будь-які поради.
p.s. друзі рекомендують пежо 206 за ці гроші взяти, економніша вроді.. але це ж не "німець" як-не-як..

Дякую.
Andy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 08:39:49   #2
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: Поради у виборі першої BMW

1. для БМВ це не багато
2. не вірь БМВ не дорога машина в обслуговуванні (в мене знайомий має кіа церато 06року так в нього ходова виходить дорожча ніж в мене була в е36 і в однаковій ціні як тепер в е39)
3. шоб не попасти на шрот то краще загнати перед покупкою до хороших кузовних майстрів і електриків шоб прочитали на наявність помилок і відповідно сказали приговор
4. за ті гроші можна взяти e36 але сам розумієш шо ше прийдеться вкладати хіба повезе для прикладу або е30 в суперовому стані http://auto.ria.ua/auto_bmw_318_6233459.html моя порада дивись завжди машину на 500-700уо більшу ніж в тебе реально грошей бо торг завжди присутній
пижо 206 може і економічніша ніж БМВ але як ти сказав німець то німець
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 09:02:53   #3
alex_BMW
Senior Member
 
alex_BMW's Avatar
 
Авто: E36 320Ci
Повідомлень: 535
Default Re: Поради у виборі першої BMW

За таки кошти або Е 30 (лишиться на тюнінг) або Е 36 но вибирати. В принципі обидві нормальні просто який кузов тобі приглянеться. Ну і головне дивись щоб кузов був живий інше все робиться. Вдалого вибору!!!
alex_BMW оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 10:43:25   #4
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Коли знайдеш своє авто, ти це відчуєш, прямо як у фільмі аватар)
Мушу написати всупереч козачку, бери авто так, щоб хоча б 500 у.о. залишилось. Це тобі на заміну розхідників і поломки, які будуть одразу після покупки, а вони будуть. Я купляв авто, ніби то й все було супер, але зламалася дрібничка вже на першій АЗС. За місяць використання експлуатаційні витрати вже набіжали біля 200 у.е., а ще бумаги до оформлення, так що, сам суди
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 10:54:03   #5
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Поради у виборі першої BMW

1. пробіг 200 000 для 6 циліндрових двигунів взагалі не проблема але випадки бувають,як не крути бувають різні власники
2.вартість обслуговування це все відносне,комусь 500 грн дешево а комусь 200 грн багато, є неписане правило,якщо ти можеш витрачати 10% вартості машини на ремонт - значить вона для тебе досяжна.
3.для цього є діагностика і Клуб БМВ який щось порадить
4.за такі гроші хіба Е36 але треба шукати хороший стан
Успіху!
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 12:19:43   #6
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Цитата:
Написав(ла) GermanWagen Переглянути повідомлення
Коли знайдеш своє авто, ти це відчуєш,
Можна так на емоціях купити, що потім не на тішишся. Купувати такі авто треба ТІЛЬКИ з людиною яка знає ці кузова і їх нюанси.

З покупкою Е30 може бути проблема. Шукаю для товариша седан більше 3х місяців.. за весь час з цілими лонжеронами бачив тільки 1 машину..

BMW Е30 - достатньо динамічні машини, тому живих залишилось одиниці, і коштують дорого. Все що дешевше 5т.+ в більшості жмури, в кращому або гіршому стані, яких нема змісту реставрувати.
Шукай, дивись і головне не спіши. Як знайдеш хорошу машину, то купу задоволення від їзди вона тобі принесе не раз.
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 12:45:26   #7
BMWheelman
Senior Member
 
BMWheelman's Avatar
 
Авто: E36 320i Coupe
Повідомлень: 1072
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Цитата:
Написав(ла) GermanWagen Переглянути повідомлення
бери авто так, щоб хоча б 500 у.о. залишилось.
Цитата:
Написав(ла) GermanWagen Переглянути повідомлення
Я купляв авто, ніби то й все було супер, але зламалася дрібничка вже
цілком підтримую, не варто брати машину на останні гроші... тому Andy, добре все розваж перед покупкою!
__________________
Smoke tyres, not drugs...
BMWheelman оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 15:09:51   #8
Andy
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Поради у виборі першої BMW

Дякую за відповіді всім.

"на останні кровні" ніхто і не бере) це просто комфортна сума, яку я можу віддати за машину. Просто ці ж гроші можна вгробити, а можна купити БМВ)..

ще питання.. Е30 і Е36 - можна фото з різницею? (так-так, починайте закидувати помідорами.. я готовий.. плутаюсь в цьому, хоча оця 318 мені лайк! то це Е30?))

і ще одне - кажуть, що деталі на БМВ значно дорожчі ніж на інші машини.. але в свою чергу менше "сипляться". Y/N?

ну і наприкінець - чомусь склалась думка, що БМВ більше на дорогах пиняють ніж звичні машини..теж казки?)

З повагою.
Andy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 15:28:20   #9
andriy320e30
Senior Member
 
andriy320e30's Avatar
 
Авто: bmw e30 318is тurbo
Повідомлень: 1859
Default Re: Поради у виборі першої BMW

небачу суми але скажу так .нижче 7000 э36 буде труп і попасти в неї треба буде нємєренна.хоча і за 7 доброї не купиш.є30 то важкий варіант і ця машина більше для спорту.є34 якраз в 7 взазить можна найти нормальну.
andriy320e30 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.12.2011, 17:30:34   #10
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
Default Re: Поради у виборі першої BMW

На рахунок кузовів 100% згоден з Андрієм! Навіть за 7-8 треба буде довго шукати живу е36, а от 34-та більш доступна. Е30 береться на любителя, більшості авто вже зовсім скоро 30-ка стукне, моїй наприклад літом 28, майже классика, а вона не всім до вподоби. Якщо є можливість купити живу е36, то зрозуміло, що тільки її.
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
bmw


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E30 Допоможіть у виборі авто jokermils Вибір авто 4 24.09.2011 11:39:43
E38 На що звернути увагу при виборі Е38 735 ? NaGgano Вибір авто 1 31.01.2011 19:28:21
Допоможіть у виборі авто! Dizel Вибір авто 0 24.01.2011 23:05:31


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 09:24:50.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.