Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Послуги
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 21.07.2011, 11:45:55   #1
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Прошивка блока ССС

Народ підскажіть може хтось знає хто у Львові займається прошивкою блоків ССС для Е60. Треба активувати МР3.
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.07.2011, 22:40:48   #2
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Прошивка блока ССС

Активується не на всіх моделях. Як правило на ранніх моделях не можливо, на молодших буває можливим.

Все що можна прошити - шиє Андрій з БМВ сервісу на Щирецькій (біля РікАвто).
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.07.2011, 07:43:37   #3
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: Прошивка блока ССС

Ясно, дякую, підіїду до нього запитаю . Правда в них ціни недешеві. Я поцікавився цією темою на російському форумі і хочу вам сказати, шо то не МК3 чи МК4 шити. Самомому туди без спецобладнання точно не слід лізти. А на свої колишній 39 я МК3 сам шив на новішу прошивку.
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.07.2011, 10:29:12   #4
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Прошивка блока ССС

Цитата:
Написав(ла) Andymaster Переглянути повідомлення
Правда в них ціни недешеві.
Не погоджусь. Ціни в них в двічі дешевші від Христини. Віталік в Чернівцях (а більше нікого аж до Києва немає), який теж шиє все або і більше , теж трошки дорожчий, або ж в любому випадку не дешевший.

Цитата:
Написав(ла) Andymaster Переглянути повідомлення
Я поцікавився цією темою на російському форумі і хочу вам сказати, шо то не МК3 чи МК4 шити. Самомому туди без спецобладнання точно не слід лізти.
Так це давно відомо. Я поцікавився цією темою ще в 2007році для своєї першої Е60. Нажаль ні на одній з моїх колишніх Е60 перших випусків 2003-2005 років - МР3 не активовувалось. Тільки на Е63 2006 року активувалось. На Е60 після 2007 року МР3 було по замовчуванню.

{ додано через 16 хвилин }
Добавлю - це спецобладнання називається Прогман (Progman) + оптика. Це є на Христині і є в Андрія.
Взагалі така можливість з'явилась на машинах після 2005 року випуску, з 2007 в більшості МР3 вже йшло по замовчуванню.

Відредагував(ла) User_irl : 23.07.2011 о 10:29:12 Причина: Додано повідомлення
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.07.2011, 12:13:22   #5
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Прошивка блока ССС

И ще добавлю (мій косяк по запарці). В мене на моїх Е60 були не ССС, а MASK але з Навігацією - вони і не хотіли читати МР3. Взагалі активація/прошивка МР3 в MASK займає до години часу, а в ССС треба від 4х до 12ти годин (тому ще не всі за це беруться, а якщо беруться - то на ніч). Ще буває це питання вирішується само по собі після апдейту прошивки.
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.07.2011, 13:50:23   #6
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: Прошивка блока ССС

MASK? наскільки я зрозумів шо вже на 60 йшли тільки ССС а не MASK... хоча можу і помилятись бо купив свою тільки як 3 дні, ше не зовсім розібрався шо і до чого. Навігація в мене точно Business, бо є в комплектації написано. Хоча можливо і в мене не ССС, бо також написано в комплектації підготовка під ССС.
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.07.2011, 14:59:15   #7
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Прошивка блока ССС

Цитата:
Написав(ла) Andymaster Переглянути повідомлення
MASK? наскільки я зрозумів шо вже на 60 йшли тільки ССС а не MASK... хоча можу і помилятись бо купив свою тільки як 3 дні, ше не зовсім розібрався шо і до чого. Навігація в мене точно Business, бо є в комплектації написано. Хоча можливо і в мене не ССС, бо також написано в комплектації підготовка під ССС.
Ні, помиляєшся. Там де нема навігаціі, або один привід (а не два) і бізнес навігація (а не профешенал) - це все є MASK. Там де два привода (один над одним, один CD i другий DVD) , там де профешенал навігація, там де тільки один але DVD навігаційний привід (це вже на рестайлах) - це все ССС.
Якого року машина?
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.07.2011, 23:48:22   #8
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: Прошивка блока ССС

2004 року ... і привід дійсно один але ще не перевіряв який чи то СД чи ДВД... ну якщо то шкода звичайно. ССС доукомплектація дорого коштує...
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.07.2011, 01:13:28   #9
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Прошивка блока ССС

Цитата:
Написав(ла) Andymaster Переглянути повідомлення
2004 року ... і привід дійсно один але ще не перевіряв який чи то СД чи ДВД... ну якщо то шкода звичайно. ССС доукомплектація дорого коштує...
З 99% вірогідністю можу сказати, що в тебе MASK, привід CD (бо навігація Бізнес) і МР3 не активується. Дооснащення на ССС буде коштувати від 1000 до 1500 Євро (то як вже знайдеш і домовишся).
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.07.2011, 06:06:00   #10
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: Прошивка блока ССС

ясно, дякую, на ebay я бачив CCC з широким монітором за 1500 $, але як на мене за MP3 - дорогувато
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
e60


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E38 Ремонт блока АБС Nema_nika Ходова 13 22.09.2010 22:25:09
Пробило прокладку, де перевірити головку блока? User_irl Двигун та підкапотний простір 7 23.08.2010 12:34:06
Дріфт на субі від Кена Блока :) Just be Балачки 16 02.06.2009 23:29:32


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 17:03:18.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.