Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Клубні BMW
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 20.02.2011, 03:23:30   #1
Mu$daY
Senior Member
 
Авто: RX8V8&E30V8&Roadster
Повідомлень: 481
8-) купка жиру) (Mu$daY)

Я Вова, мені 22 і я маньяк...)
Про поперенє моє авто багато хто з вас чув але нагадаю, що це був ВАЗ 2109 92р.в. кольору ферарі ред, жертва тюнінгу до мене і нереально пракачана жертва після мене...всьо шо скажу тут про неї це то шо вона за 5к.$ поїхала в Київ пів року до покупки БМВ. Якшо комусь цікаво детальніше почитати то велкам сюди: http://underground.lviv.ua/forum/vie...1&t=42&start=0, в фотододатку парочка її фото є;)
Ше рік, тому я носився по містах нашої країни, перечитував купи газет, діставав знайомих, вивчав всі е34 на авторіа і передивлявся купу полутрупіків з надією найти таки живий машин...і якось так само собою на 3й місяць пошуків я її отримав (зараз нам по-ходу 9місяців. Не повний ідеал по кузову і не салон моєї мрії, але пихло, ходовка і решта цікавлячих мене речей в нормі...прайс далеко не халява, але є чого не зробиш ради мрії...
Відколи сів за неї перший раз з доками в кишені, почав відчувати себе по-іншому...Без вмішання моїх рук машина прожила десь годину - першими полетіли сині чохли і вітровики з вікон, після того зупинитися досі не можу,тому постараюсь по-порядку:
- зразу ж після покупки поміняв всі можливі рідини, які можна було поміняти, сальник куліси КПП, викинув безпантовий нульовик...купив в Миколи корпус пов. фільтра (більше мене там не буде) і поставив туди нульовий вкладиш K&N. Паралельно з тим на другий день вже їздив з розібраною мордою, бо дивитись на неї я не міг...
- Hella Black зробив сам і як воно часто буває з першого разу, не в кращих традиціях, але то здається тільки я і знаю тому найблищим часом планую знов то все розібрати... хочу вставки між фарами і ноздрями в глянц вималювати.
- за фарами з машини знялися туманки в яких помінялося скло, стали стробоскопи і ксенон 8000к....паралельно лампи в ближньому було змінено на 6000к
- молдінги на бамперах, дверях, ніздрі та ручки було помальовано в чорний глянц з перламутром, чуть згодом до них приєднався спойлером на багажнику...
- "Заміна ЛОбового" дуже гостросюжетний пункт, який доводить шо в красуні є душа....Після встановлення лобового машина наїздила "сама" 3км. і коли я сів за неї вона швиденько закипіла. За добу в машині поміняли термостат разом з корпусом та помпу на Навроцького, по не хілому прайсу в 400$ який оплатив ясно ж не я, як і саму заміну лобовухи. Отака повчальна історія...
- тонування на машині було, але чомусь синього кольору) тому вирішив перетонувати її по-людськи разом з лобовухою.
- звук машини коли я її купив був схожий до 5ти літрового кабана колеги, тому було вирішено удосконалити вихлоп...задній баняк замінили на польський (я не встояв перед тою формою), поставили резонатор....і всьо було айс до того моменту поки лашара на 09 не догнав мою банку(ше один спонсор на 200$) і не полупереламав труби (не шарю нафіга бмв там 2 коліна замутило) я не розгубився купив 2 м. нерж. труби д.70мм. і заставив сварщика тупо прямо не згинаючи її приварити куда треба. І то навіть вийшло, правда тепер то моя найнища точка, зато вихлоп і звук повний іксклюзів).
- дирки під фаркоп і трос в задньому бампері ясно ж прийлось зашпаклювати і помалювати, разом з губою переднього бампера, правим порогом і задній лівим крилом(грішки поп. власника)
- диски які стали на машину місяць після придбання нище на фото... такі прості AC Schnitzer OZ RACING R17 8J з трьох частин, які возились на проставках в 22мм. З часом я їх в три кольора помалював, але про них говорити не будем оскільки живуть вони тепер на Сході) Наступними я надіюсь стануть легендарні BBS RS і то чим по ширші і побільші (якшо хтось знає де лежать не проходьте мимо)))
- Оскільки фірму Шніцер полюбив десь тоді коли і Бмв за дисками на машин стали значки (які недавно по причині- "схарили" було замінено на значки з карбонового волокна...ну і як стане видно згодом ше декілька елементів фетішу)
- задню червону планку під номер совість не замовити, не дозволила)
-Десь на 10й тис. км. при мому стандартному режимі тапкування за мною почали утворюватись чорні клуби диму і масло почало кудись діватись, як тільки режим їзди переключався в пенсіонерський диму неставало, а масло навпаки нікуди не дівалось. Тому було вирішено вчасно закапіталити пихло...в двох словах 700$ зробили то за 4дні. Розхід бензину впав порядка на 2літри, масла просто завжди є, диму нема і я довольний.) До цього пункту думаю варто додати заміну радіатора (то було потім і впринципі не смертельно, кому треба старий звертайтесь;) і ремонт генератора.
Музика то для мене окрема історія...можна бути без машини, але без музики почуватись набагато гірше;)
Наразі побудова звуку призупинена, оскільки її і так достатньо, але опишу те що зроблено:
- Кенвуд з яким купив машину шось навіть грав, але його було вирішено замінити на виїздний Кларіон який гарно грав музику, але не сприймав наших доріг...тому його замінили на американський Панасонік. Кліпаками і фільмами звичайно тішились пасажири і пішоходи на переходах, але срана якість звуку постійно виводила мене з себе...мабуть саме через це я спалив саб МТХ 12" в 40літровому корпусі підсилювачем в 100Вт.))) На цьому я не зупинився і вирішив в цьому ж корпусі спалит ше одну 12"ку FLI, після чого було інстальовано:
- голову Альпіну 9887 - все таки та фірма не дарма так називається, вона і в 09 і в е34 однаково якісно звучить)))
- квадратний Kicker Solo-Baric 12L7 в корпусі на 80літрів, який під пивко зробили з другом і один хороший чоловік мені його згодом обшив;
- для розкачки саба прийшлось потратитись на моноблок Helix 1000.1 з пультом управління в салоні і конденсатор Kicx в 1.2Ф., оскільки наразі інфи про гелевий акум я достатньо не назбирав...
Проосто поставити такий саб в багажник, релігія не дозволила, тому боковинки багажника разом з ящичком(тепер він під віскі і декоративною планкою перешито з великою кількістю строчок і розстрочок алькантарою (італійською 100відстотковою з документами) та шкірою. В тому ж стилі було створенно неповторний коврик в багажник з тих ж матеріалів. На цьому крапка там не поставлена, оскільки залишилась ще кришка багажника і ще один 4х канальний Helix який колись закачає якісні компоненти в салоні...
Думаю після розділу про музику буде логічно коротко нагадати про порізані руки, пара вечорів в гаражі і 400$ потрачених на шумовібро ізоляцію...В результаті зашумленно:
- 4 дверки в 2 слої STP і 2 слої флексу (я просто кланяюсь перед конструкторами бмв за такий доступ до їх нутрощів
- дах і задню полку на які німці і так не пожаліли заводської шумки;
- оскільки під багажником живе буркалка, а в ньому хз скільки Дб і Квт, йому дісталося найбільше...після чого машина якось помітно самозанизилась ззаду))))
Ефект вразив навіть мого тата, який адекватно тюнінг ніколи не сприймав але чомусь почав шумити 2х річний РАВ4)))
Від попереднього власника я отримав просто сірий салон з ледь протертим рулем і чорним деревом, який я не рухав поки одного дня незнайшов в Польші сідла Recaro які довів до ідеалу та задню сідушку, яка нажаль була від машини з акумою під капотом (а в мене то вона під сідухою). Після встановлення їх в машину десь за годину було замовленно 5 метрів алькантари і вирішено знімати дах, лопухи, стійки салону, задню полку та вести їх до однієї толкової людини, яка без перебільшення показала нам свій майстер-клас. Це просто геній своєї справи, можливості якого обмежує лише фізика та фантазія. Шоб в цьому переконатися просто треба в день сісти в цей салон і все стане ясно. Після верху салону туди ж поїхали дверні карти, неповторний дизайн яких придумав я)
Внутрішні пороги салону було перетянуто шкірою з тисненням AC Schnitzer, оскільки нічого толково замовити я так і не зміг. Внутрішні ручки салону помальовано в чорний та перетянуто шкірою.
Дожився до того що друзі на 22 подарували задні електропідйомники), після чого можна було хіба більярдний шарік на ручку КПП прикрутити, шо я і зробив)))
Недавно доповнив всю цю картину накладками на педалі АС, рульом від е46 (1в1) і 75ма білими діодами які замінили стандартні жовті лямпочки по салону.
Мій пробіг на цій машині 25т.км.(хз куда, але в своє задоволення і кожен день вона мене по-новому тішить, рівняти цю машину можна лише з досвідченою дамочкою в роках, якій можна довіряти, а не з новими субіками, тайотами і міциками...
Плани настільки глобальні шо багато хто здивується ще не раз, я обіцяю...
Так згрубшого ніби все, як щось нове згадаю/зроблю допишу, а ви не стидайтесь шо цікаво питайтесь...
Фоти сюди викласти так і не зміг тому вот сцилка:
http://photofile.com.ua/users/musday/115891559/

Відредагував(ла) Mu$daY : 20.02.2011 о 03:26:39 Причина: дописав
Mu$daY оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 09:32:16   #2
doctor
Senior Member
 
doctor's Avatar
 
Авто: БМВ
Повідомлень: 428
Default Re: купка жиру)

Цитата:
Написав(ла) Mu$daY Переглянути повідомлення
я маньяк...)
100% ! Молодець!
doctor оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 10:01:25   #3
bmwgorobec
Senior Member
 
bmwgorobec's Avatar
 
Авто: Е-39 540iA ///M Technic
Повідомлень: 517
Default Re: купка жиру)

Дуже гарна машина ! Тай роботи ти вже багато зробив, так тримати.
bmwgorobec оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 10:03:22   #4
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: купка жиру)

Mu$daY, молодцом,правильно створена та написана тема.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 11:18:59   #5
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: купка жиру)

Mu$daY, хороша е34, продовжуй далі Як додати фотографії написано тут
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 11:49:25   #6
X5 E53
Member
 
X5 E53's Avatar
 
Авто: Х5 Е53
Повідомлень: 211
Default Re: купка жиру) (Mu$daY)

Mu$daY
Ти дійсно крут
X5 E53 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 12:15:21   #7
LEgEnDA
Senior Member
 
LEgEnDA's Avatar
 
Авто: Bmw e39m52tu20, пневмо-ланос, Honda CBR Fireblade
Повідомлень: 518
Default Re: купка жиру) (Mu$daY)

Вовчик))) Ще раз потішився фотками твоєї машини.
Рельно людина працює, робить машину правильною, мало того, це подобається не тільки власнку а й усім оточуючим!!!
__________________
Хочете зіграти в пейнтбол? Низькі ціни + знижки БМВістам

Група вКонтакте
LEgEnDA оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 12:46:34   #8
vitalik-first
Senior Member
 
Авто: е34
Повідомлень: 377
Default Re: купка жиру) (Mu$daY)

Mu$daY, Дай Бог тобі,старий,бабла і натхнення,нереальна повага за саму чітку е34 у Львові Resp&Und edition...
Від себе додам,все ще буде і буде ібо є люди котрі щось собі мутять і накручують,а є Вова який генерує ідеї і створює сам собі проблеми і ніштячки,to be continued,чекаєм і "просим,просим"
__________________
www.underground.lviv.ua
vitalik-first оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 14:31:08   #9
Бан
Senior Member
 
Бан's Avatar
 
Повідомлень: 1661
Default Re: купка жиру) (Mu$daY)

дуже гарна машина
Бан оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 20.02.2011, 14:31:11   #10
Mu$daY
Senior Member
 
Авто: RX8V8&E30V8&Roadster
Повідомлень: 481
Default Re: купка жиру) (Mu$daY)

Just be- дякую
Ну і всім за увагу та повагу безумовно також....
Завжди готовий вислухати нові ідеї...
LEgEnDA Ми ше напару попшикаєм
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  09_1.jpg
Переглядів: 2983
Розмір:  26,2 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  09_2.jpg
Переглядів: 2903
Розмір:  36,4 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  09_3.jpg
Переглядів: 2850
Розмір:  62,0 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  09_4.jpg
Переглядів: 2780
Розмір:  65,7 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  09_5.jpg
Переглядів: 2735
Розмір:  51,6 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  01.jpg
Переглядів: 448
Розмір:  80,1 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  1.jpg
Переглядів: 512
Розмір:  102,3 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  2.jpg
Переглядів: 482
Розмір:  53,7 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  3.jpg
Переглядів: 386
Розмір:  52,9 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  4.jpg
Переглядів: 480
Розмір:  113,0 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  6.jpg
Переглядів: 545
Розмір:  132,0 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  7.jpg
Переглядів: 479
Розмір:  70,7 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  8.jpg
Переглядів: 437
Розмір:  138,2 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  9.jpg
Переглядів: 418
Розмір:  98,9 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  10.jpg
Переглядів: 381
Розмір:  77,2 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  kent.jpg
Переглядів: 380
Розмір:  81,3 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  11.jpg
Переглядів: 376
Розмір:  152,6 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  142163711.jpg
Переглядів: 407
Розмір:  121,6 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s1.jpg
Переглядів: 414
Розмір:  91,9 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s2.jpg
Переглядів: 358
Розмір:  67,2 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s3.jpg
Переглядів: 324
Розмір:  98,7 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s4.jpg
Переглядів: 307
Розмір:  86,6 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s5.jpg
Переглядів: 270
Розмір:  77,1 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s6.jpg
Переглядів: 305
Розмір:  77,5 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s7.jpg
Переглядів: 313
Розмір:  89,4 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s8.jpg
Переглядів: 362
Розмір:  84,5 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s9.jpg
Переглядів: 470
Розмір:  93,0 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s10.jpg
Переглядів: 406
Розмір:  43,1 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s11.jpg
Переглядів: 254
Розмір:  66,8 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s12.jpg
Переглядів: 435
Розмір:  115,3 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s13.jpg
Переглядів: 460
Розмір:  93,3 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s14.jpg
Переглядів: 340
Розмір:  77,4 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s15.jpg
Переглядів: 302
Розмір:  73,6 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  s16.jpg
Переглядів: 294
Розмір:  102,6 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  svip.jpg
Переглядів: 481
Розмір:  93,5 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  z4.jpg
Переглядів: 494
Розмір:  153,3 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  z5.jpg
Переглядів: 360
Розмір:  115,1 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  z6.jpg
Переглядів: 389
Розмір:  121,1 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  z7.jpg
Переглядів: 422
Розмір:  135,8 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  z1.jpg
Переглядів: 406
Розмір:  51,7 KB  

Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  z2.jpg
Переглядів: 433
Розмір:  83,9 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  z3.jpg
Переглядів: 410
Розмір:  60,7 KB  
Mu$daY оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
bmw 5-series, bmw e34


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 22:57:46.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.