Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 16.11.2010, 01:23:16   #1
oleg-bmw
Senior Member
 
oleg-bmw's Avatar
 
Авто: BMW E36 323 Individual
Повідомлень: 438
Default Потрібна порада по двигуну.

Шановні одноклубники, порадьте хорошого моториста, в якого можна проконсультуватися по роботі двигуна М52В20. Ситуація наступна:
зламало впускний розпредвал, погнуло клапана, поламало натяжитель і заспокоювач. Звернувся я на сервіс на Навроцького, сказали зроблять голову, поміняють що треба і двигун буде шуршати. Коли приїхав забирати машину, двигун працював голосно, не так, як має бути, але майстер аргументував, що машина довго стояла, треба трохи розїздитися, ще порадили долити присадку від шуму гідрокомпенсаторів. Через кілометрів 200 при 2000 об/хв. і вище в районі двигуна зявився дивний гуркіт, якби щось терло, а на діагностиці, яку робив у Валєри, показало помилку: механічне заїдання ваноса і кут зміщення распредвала 30 градусів при нормі до 5 гр. Поїхав знов на Навроцького, поміняли вони клапан ваноса, сам ванос, натяжні роліки, корпус масляного фільтра, масляний насос - нічого не дало, Останнє їх припущення було демфер, що між коробкою і мотором. Поміняли вони демфер, виїхали протестувати і проїхали рівно 10 метрів - мотор встав знов (зламало впускний распредвал, догнало клапана,....). Довго ламали голову, чого то так ламає распредвал, аж поки добре не продіагностували голову і знайшли, що криве посадочне місце на голові під корпус распредвала. Поставили вони другу голову, але двигун зараз працює як дізель, а коли прогрівається, зявляється цокотіння, особливо відчутно при зменшенні обертів. Майстер розводить руками, каже що не знає шо то ше може бути, можливо гідрокомпенсатори, бо вони залишились старі, каже можна попробувати поміняти, але чи поможе ?????
Одним словом, попав я в кучу бабла, а задоволення від роботи двигуна ніякого, тому і потрібна мені порада хорошого спеціаліста. Допоможіть порадою!!!
__________________
Найкращий подарунок - це подарунок зроблений руками, особливо, коли це руки баварських автомобілебудівників...
oleg-bmw оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2010, 08:36:27   #2
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

oleg-bmw, на мою думку треба шукати інший двигун М52В20 і не заморочуватися дорогим і не завжди результативним ремонтом, а з майстрів на Навроцького вимагати компенсації за неякісну роботу.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2010, 09:10:28   #3
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

oleg-bmw, співчуваю.. був кращої думки про сервіс на навроцького..

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
вимагати компенсації за неякісну роботу
200%
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2010, 09:21:14   #4
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
а з майстрів на Навроцького вимагати компенсації за неякісну роботу.
але перед тим заїдь 096-518-67-60 Юра Кульпарківська (Боткіна), хороші мотористи, порадься з ними!
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2010, 23:01:37   #5
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

Ще раз доводить що простіше поміняти зразу мотор цілий з донора, ніж ремонтувати по сто раз, не знайшовши причину. Радив би також казати майстрам з Навроцького, хай доремонтовують все за свої гроші, бо
Цитата:
Написав(ла) oleg-bmw Переглянути повідомлення
Поміняли вони демфер, виїхали протестувати і проїхали рівно 10 метрів - мотор встав знов (зламало впускний распредвал, догнало клапана,....).
Хай компенсовують.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2010, 23:03:54   #6
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

Знаючи Михайла , аж не віриться в те що відбулося але якщо це так то вихід тільки один, вимагати компенсації та просто шукати другий двигун.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.11.2010, 09:21:55   #7
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

я думаю що варто ще проконсультуватись ще хочаб в одного спеціаліста, послухати думку!
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.11.2010, 15:23:47   #8
oleg-bmw
Senior Member
 
oleg-bmw's Avatar
 
Авто: BMW E36 323 Individual
Повідомлень: 438
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

Підїзджав я до Романа на Лівандовку на Хабарівську, він сказав, що при прогрітому двигуні починає цокотіти поршень, який скоріше всьгь догнав клапан, і шо треба робити блок. Ще заїду до тих майстрів, що радив ValodjaE36.
__________________
Найкращий подарунок - це подарунок зроблений руками, особливо, коли це руки баварських автомобілебудівників...
oleg-bmw оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.11.2010, 17:42:21   #9
Nikola
Senior Member
 
Nikola's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 1363
Default Re: Потрібна порада по двигуну.

oleg-bmw, Наші всі майстри міняють ,а встановити пичину і поміняти вже задумуються,ТАК САМО ЛІКАРІ ЛІКУЮТЬ ,А ПОТІМ КАЖУТЬ ЩОСЬ ВІРУСНЕ.Спрос взяти вашко.Моя порада береш донора мотор АЛЕ ОБОВЯЗКОВО заводиш слухаєш,міряєш компресію лишаєш завдаток і ГОВОРИШ поставлю якщо все ок то привезу остальні гроші.А майстер з навроцького хай знімить і поставить безкоштовно.Ящо ні то спитаєш його коли останій раз на курси їздив.Хай на ВАЗАХ вчиться ,Я знаю де взяти е39 м 52 англійця 2.8.їздить на ходу і спрос можна потім взяти.Ціна до погодження.
__________________
BMW Е39 IT'S MY LIFE.........
Nikola оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Мені потрібна шумоізоляція Misha Купівля 12 12.05.2011 22:17:45
Потрібна допомога! Misha Балачки 10 13.02.2010 11:10:44
Автокоректор фар проблема!!!, потрібна порада! ventura Екстер'єр 5 28.12.2009 08:57:28
Потрібна квартира!!! BMW-ЮРА Балачки 0 09.05.2008 13:11:42


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 23:26:20.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.