Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Юридичні питання
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 26.05.2010, 18:09:21   #1
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Продати авто через біржу скоро стане неможливо

Уже вскоре кардинально поменяются условия при продаже бу автомобиля и продавцам реально прийдется оплачивать 15% налога с дохода физлица. Катализатором процесса станет закон №6337 "О Внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины", которым биржам запрещается регистрировать сделки купли-продажи авто.
Напомним, что сейчас именно через биржи оптимальнее всего оформить сделку по отчуждению авто. Есть и другие способы, но биржевой договор позволял экономить на налогах продавцу автомобиля.
Революционный закон вступит в силу с момента публикации.
Продавцам придется оформлять договор купли-продажи через нотариальные конторы или через комиссионные магазины. В отличии от бирж, где могли "поверить" любой стоимости, указанной в договоре, нотариусы будут опираться на экспертную оценку и не захотят рисковать своей лицензией, подписывая цену сделки 1000 грн.
Есть также нюанс, что при продаже через нотариуса продавец должен заплатить госпошлину (1% для одного автомобиля в год).

Согласно новому закону, биржи смогут оформлять сделки по подержанным автомобилям только в случае партий и или, например, если авто были в налоговом залоге.

Изминить ситуацию на рынке бу сможет закон "О трейд-ин", который может быть рассмотрен уже в начале июня. Он дает возможность юрлицам платить НДС не с полной стоимости авто, а с маржи между стоимости выкупа и розничной продажи.

В ВААИД полагают, что с принятием закона "О трейд-ин" сделки по продаже бу авто переместятся в автосалоны, а о таком явлении как биржи, автомобилисты забудут.

В любом случае, тем кто планирует продавать или покупать подержанный автомобиль, необходимо следить за законодательством, поскольку после утраты "легетимности" бирж, стоимость бу авто может измениться. Пока не наработается новая схема, стоимость отчуждения автомобиля может значительно увеличиться.

взято тут



Чогось навіть не дивуюсь тим ідіотам, які то придумали....
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.05.2010, 22:00:27   #2
Bumer
Senior Member
 
Bumer's Avatar
 
Авто: E39
Повідомлень: 833
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

вже давно чув про листи,які присилають з податкової,в яких пропонується оплатити податок з давно проданої машини,але ше не чув,щоб ті податки хтось платив,цікаво взагалі,що то за листи
__________________
(_)(_) (|||||)(|||||) (_)(_)
https://instagram.com/bumer777ok
https://www.facebook.com/bumer777ok/
Bumer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.05.2010, 23:13:29   #3
sergiy
Член клубу
 
sergiy's Avatar
 
Авто: e36 coupe HellrotYEAH!!!
Повідомлень: 2201
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

сх....їли начисто, скоро податки на повітря накладуть...
sergiy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.05.2010, 23:54:03   #4
Bumer
Senior Member
 
Bumer's Avatar
 
Авто: E39
Повідомлень: 833
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

цікаво так виходить-працюєш на роботі,платять ЗП,з кожної ЗП платиш податки,дальше існуєш,потрохи відкладаєш з ЗП на бажаний автомобіль,нарешті є потрібна сума,купуєш авто-платиш податок при оформленні,щасливо катаєшся і роки через два продаєш авто і ЗНОВУ плати податок з продажі своєї власності,за яку податок оплачено при покупці,отут я нерозумію чому я маю платити цей податок,адже я купив авто за свої вже оподатковані кошти,а не держава мені подарувала авто,для мене це не логічно,а може я чогось нерозумію,може моя держава так про мене дбає
я розумію,що це податок на дохід,але в моєму розумінні це не дохід,а,наприклад,тіж оподатковані ЗП,але вкладені в авто,щоб гроші не залежувались,хай би такий податок ввели,але,наприклад,на 13 і всі наступні авто продані в поточному роціИМХО
__________________
(_)(_) (|||||)(|||||) (_)(_)
https://instagram.com/bumer777ok
https://www.facebook.com/bumer777ok/
Bumer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.05.2010, 10:58:27   #5
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

Bumer, це дуже подібно на податок з доходу громадян, при продажі земельної ділянки 5%, який ввели, якщо не помиляюсь 2008 році, таке здирництво вже практикують давно...
зі всього платимо податки, з харчів, з заробітної плати, продажі-купівлі майна, єдині податки підприємців і т.д. а куди вони йдуть хтось знає, я нє!
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.05.2010, 11:44:42   #6
Bumer
Senior Member
 
Bumer's Avatar
 
Авто: E39
Повідомлень: 833
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення

Bumer, це дуже подібно на податок з доходу громадян, при продажі земельної ділянки 5%, який ввели, якщо не помиляюсь 2008 році, таке здирництво вже практикують давно...
зі всього платимо податки, з харчів, з заробітної плати, продажі-купівлі майна, єдині податки підприємців і т.д. а куди вони йдуть хтось знає, я нє!
аналогічно,хоча б знав шо дороги робляться,а не латаються,знав би куди йдуть податки з авто,а то ремонт все ямковий і ямковий,а то шо деякі дороги зараз роблять,то вони вже давно мали б бути так зроблені,і то гарно зроблених доріг мало,все ж таки податки платяться(ТО,бензин,штрафи і ін платежі
і я все одно вважаю,що такий податок мав би бути хіба на подароване авто,землю,нерухомість,адже,повторюся,я купляю авто за вже оподатковані гроші,але це тільки моя думка,яка нічого не змінить
__________________
(_)(_) (|||||)(|||||) (_)(_)
https://instagram.com/bumer777ok
https://www.facebook.com/bumer777ok/
Bumer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.06.2010, 17:19:47   #7
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

Ну тіпа закон прийнятий Біржі з вчорашнього дня угоди не проводять, нотаріус сказав що поки не знає що і як робити
Так що треба чекати ...
Ми вже навіть гірше гондураса, бо він хоч на ЧС грає, а ми в дупі
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.06.2010, 17:23:38   #8
Rostyk
Член клубу
 
Rostyk's Avatar
 
Авто: E36 318is coupe, 94' 50/50 M-style )
Повідомлень: 1183
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Ми вже навіть гірше гондураса
1000000% Пізнес короче
Rostyk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.06.2010, 11:23:04   #9
pilot
Член клубу
 
pilot's Avatar
 
Авто: E46, 325XI
Повідомлень: 1197
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

вчера уточнял у нотариуса и вроде не всё так плохо с продажей.
если продаёшь не более одной машины в год (правда не понятно календарный или нет) оформляешь через нотариуса и платишь 1% от рыночной оценки(перед оформлением надо делать оценку там где скажет нотариус тоже не бесплатно), а если более одного авто в год - то надо будет платить 15%.
хорошо это или плохо - не знаю, но думаю, что для тех, кто не занимается автопродажей, это нормально. В конце месяца знакомый будет всё-таки брать троечку и потом всё подробно распишу что-по чём(если кто-то раньше не будет продавать свою и не опишет всю процедуру).
pilot оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.07.2010, 20:38:59   #10
G-power
Banned
 
G-power's Avatar
 
Авто: пиздатое
Повідомлень: 490
Default Re: Продати авто через біржу скоро стане неможливо

http://ubr.ua/market/auto/poderjanny...ut-na-15-48472

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/20...14/693477.html

Вот это народ "доят"


G-power оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Спонсором Олімпіади в Лондоні стане Mini bmwe36petro Новини в світі BMW 1 20.11.2009 11:33:36
BMW X5 M стане мрією фанатів! bmwe36petro Новини в світі BMW 0 23.02.2009 18:21:37
Чи стане серійним спорткар BMW M1 Hommage? Karabas Barabas Новини в світі BMW 6 25.12.2008 16:26:43
Скоро новий рік OXID Життя клубу 18 05.12.2008 12:15:45
E36 Ущільнювачі скоро їх не буде... ValodjaE36 Екстер'єр 16 07.10.2008 12:32:39


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 00:00:21.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.