Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 16.11.2009, 20:46:38   #1
sergrj
Junior Member
 
Повідомлень: 3
Default Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Цитата:
Написав(ла) Vomont Переглянути повідомлення
Сервіс Рік Авто на Південному.
Доброго часу Всім... Оскільки згадали про сервіс на Південному хочу написати свої враження про цей "сервіс" (пишу в лапках тому що назвати тпа його не можна... апсолютно ніякого відношення до слова СЕРВІС не має... Реально...

Літом обслуговував AUDI, це був перший і останній раз... Короче такого бардаку і некомпитентності я не бачив... Після того як зловив пару ям по дорозі а їзжу в село до рідних в Редехівський р-н. де як відомо самі гірші дороги на планеті земля... , почався стук в праві стойці... Звернувся на сервіс, провели діагностику, (заплатив 80 грн. це потім по чеку попросив щоб росписали) сказали що "упорний підшипник на стойці" (вибачайте якщо назву щось на правильно, маю наувазі точну назві деталі), купив, поставили, (заплатив точно уже не памятаю но десь 150 - 200 грн а може більше), ато уже було підкінець робочого дня... Виїхав, сказали що все гаразд ... (а от стук у мене був не сильний, але на ямаках чи тим більше на драбинці хорошо стукало), от я і вирішив проїдусь, послухаю, поїхав на Кульпарквівську а там якраз підходяща, просто створена дорога для тких тестів.... короче ... б-я... (ви зрозуміли) нічого не змінилось... а час і гроші я втратив... приїхав на зад... дав пі-й.. попросив щоб назначили зустріч із начальником.... Вони сказали що то мабуть амартізатор... (а як жеж діагностика ) який хрен її робив і за шо я платив гроші... короче робочий час закінчився... прийшлось на другий день ... зробили на другий день, поміняли амартізатори + заодно я поміняв усякі там ризинки... чи як вонитам.. короче говоря... стук припинився... їздив я так сщасливо до останніх днів, поки не злетів з дороги ... а понесло на обочину через то що ці "майстри" не дотянули (не закрутили 4 болти які держуть загальну основну балку) в AUDI така є, на які держиться уся ходова .. там болти довгі прото так вони не відкручуються... от і переїзжаючи желізно дорожній переїзд остаток болтика відкрутився... коли потрясло то він вилетів , ліва передня сторона пішла на зад і машина просто красиво знесло на обочину.. добре що не на швидкості і починалася після переїзду однополоска без зустрічних... короче от такіто там б.я майстри ... хто там буде передавайте привіт .. якось заїду то б.я постріляю гадів... вони ще не знають на скільки попали казли.... Будьте уважні ребята коли ремонтуєте в таких "сервісах", за таке ..... надо ...
sergrj оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2009, 20:50:03   #2
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Сервіс "Христина"

sergrj, ти не путай сервіс на Південному "Рік Авто" і окремий там же сервіс БМВ. Це різні сервіси принципово.В нашому випадку ми говоримо саме про БМВ.
Але в любому випадку дякую за корисне повідомлення,буду мати на увазі.І в твоєму випадку треба тупо відкручувати руки та ноги майстрам.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2009, 20:58:59   #3
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) Vomont Переглянути повідомлення
ти не путай сервіс на Південному "Рік Авто" і окремий там же сервіс БМВ. Це різні сервіси принципово.В нашому випадку ми говоримо саме про БМВ.
Я думаю що він відписав тому що тут йшла мова про цей сервіс, я зараз перенесу в нову тему.

sergrj, основне що сам цілий. Бажаю довести справу до логічного завершення, пора зупиняти такі "горе" сервіси. Також був багато негативу про них.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2009, 21:01:24   #4
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Сервіс "Христина"

Можеш пернести і мій випадок по даному сервісі коли мені зробили геометрію таким чином що б.я два нових колеса за 500 у.о за 2 місяці вмкинув. Думав що за фігня поки не заїхав на Ніко Захід на геометрію де мені сказали мудаку який робив мені геометрію на Рік Авто руки відкрутити.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.11.2009, 21:51:39   #5
LEgEnDA
Senior Member
 
LEgEnDA's Avatar
 
Авто: Bmw e39m52tu20, пневмо-ланос, Honda CBR Fireblade
Повідомлень: 518
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Vomont, а я думав там один сервіс - рік авто... також буду мати на увазі
__________________
Хочете зіграти в пейнтбол? Низькі ціни + знижки БМВістам

Група вКонтакте
LEgEnDA оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 31.07.2013, 00:45:36   #6
krosover
Junior Member
 
krosover's Avatar
 
Повідомлень: 23
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

з 1 вересня 2013р новий сервіс BMW там де HONDA
krosover оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 31.07.2013, 07:31:12   #7
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Вася,створи нормальну тему,напиши,хто,де і як
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.09.2013, 20:51:22   #8
Prizrak
Senior Member
 
Prizrak's Avatar
 
Авто: BMW 730d E38 , VW Vento GL 1.8
Повідомлень: 662
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Пишу про сервіс саме по БМВ рядишком біля Рік Авто, був сьогодні там на діагностиці, все зробили ок, поміряли тиск на каталізатори. Попросив скинути адаптацію коробки через комп, теж ніяких проблем. Ще попросив перешити блок EGS, підключили якись прилад як зарядне до акумулятора, підключали під капотом на плюс і на массу, підключили комп, щось поклацали і сказали що в мене стоїть нова прошивка і змісту перешивати немає. Все повідключали, я сідаю в машину їхати повертаю ключ а приборка мовчить ні лампочки не світять ні пробігу нічого коротше немає але мотор заводиться. Йду до них кажу шо за фігня, кажуть масса погано прикручена, я кажу я в сраку масса, машина ж заводиться. Виймають запобіжники , вставляють назад засвітилась приборка але з написом EEPROM далі не видно бо пікселі биті. Зняли клему на пару хвилин нічого не дало. Підключили комп є помилка кодіровки приборки, пробували перешити безполезно. Сказали що таке буває і це не їхня вина, дали номер телефону хто ремонтує приборки і сказали їдь ремонтуй. Тепер постійно висвічує EEPROM, не працює тахометр, показник бензину в баку і температури двигуна, решта працює.
Що з приборкою? Хто винен?
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  DSC_0161.jpg
Переглядів: 2560
Розмір:  178,9 KB  
__________________
Это буквы три банальных,самых маленьких,реальных.
Но звучат они как песня-это БМВ хоть тресни.
0967329884 \ 0664657016 з 10:00 до 22:00 в будні дні, Олександр
Prizrak оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.09.2013, 22:25:05   #9
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

думаю що вони винні. До того ж все нормально робило?
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.09.2013, 22:34:31   #10
Prizrak
Senior Member
 
Prizrak's Avatar
 
Авто: BMW 730d E38 , VW Vento GL 1.8
Повідомлень: 662
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Вони вперто твердять що то могло статись де завгодно і коли завгодно, що так вийшло це збіг обставин.
До того все робило нормально. Пишуть на форумах що таке буває при розриві зєднання під час програмування. Але вони пруть ми до приборки не лазили і все допобачення.
__________________
Это буквы три банальных,самых маленьких,реальных.
Но звучат они как песня-это БМВ хоть тресни.
0967329884 \ 0664657016 з 10:00 до 22:00 в будні дні, Олександр
Prizrak оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Сервіс на вул.Навроцького, 25 Vovchik Сервіси 80 02.04.2018 17:25:30
Сервіс по глушниках Yura Двигун та підкапотний простір 5 21.06.2010 10:41:29
Сервіс на вул. Стороженка, 32а BMW-ЮРА Сервіси 4 06.11.2008 19:27:24
Сервіс на вул. Чупринки, 58 cat Сервіси 2 10.03.2008 11:50:46


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 16:28:55.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.