Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОСПОРТ > Ралі
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 19.08.2009, 16:48:11   #1
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Інформація.. У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

У Львові екіпажі ДАІ вперше будуть змагатися з цивільними екіпажами у вправності керувати автомобілем. До Дня Незалежності України за сприяння Львівської міської ради Галицький автомобільний клуб спільно з УДАІ УМВС України у Львівській області організовує ралі на серійних легкових автомобілях "Львівське рондо 2009", - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Урочисте відкриття ралі "Львівське рондо 2009" відбудеться 22 серпня на пл. Ринок у Львові. Маршрут ралі проходитиме вулицями міста. На закритих майданчиках ТЦ "Південний" та смт Брюховичі учасники змагатимуться у швидкісному маневруванні, так званому автослаломі.

"Участю у цій акції ми закликаємо водіїв цивілізовано поводитися на дорогах і не порушувати правила дорожнього руху", - каже в.о. начальника ДАІ у м. Львові Олександр Павлов. Переможцем ралі буде визнаний екіпаж, який набере найменшу суму балів.

"Нагородження відбуватиметься у трьох номінаціях: серед екіпажів ДАІ та цивільних екіпажів, які поділяються на чоловічі та жіночі екіпажі", - розповів директор Галицького автоклубу Сергій Єженков.

У змаганні можуть взяти участь будь-які цивільні екіпажі, які впевнено себе почувають за кермом, та зареєструються до 20 серпня Львівському міському автомотоклубі за тел.: 241-72-43, 8 (067) 455-34-44.

За матеріалами news.lvivport.com
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 16:55:05   #2
Digress
Senior Member
 
Digress's Avatar
 
Авто: BMW E12 518
Повідомлень: 1057
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

може хтось бажає взяти участь з нашого клубу?
Digress оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 17:02:34   #3
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

Розмовляв щойно з Vomont, каже що хоче приймати участь, але йому потрібен штурман, так що відписуємось, хто має бажання бути штурманом, ну і також може ще один екіпаж сформується. Я нажаль не зможу, а також не зможе Just be та shpak, бо завтра виїжджаємо на моря.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 17:08:12   #4
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

Я можу виступити в ролі штурмана. Залежно який маршрут.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 17:40:09   #5
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

Як повідомив мені щойно по телефону Vomont, він контактував з організатором, програма змагань буде такою:
1.Урочисте відкриття ралі "Львівське рондо 2009" 22 серпня (година буде уточнена) на пл. Ринок у Львові. На пл. Ринок будуть запускати лише зареєстровані екіпажі, котрим буде роздано легенди з маршрутами та схемами.
2.Переїзд екіпажів на майданчик в Брюховичі згідно легенди, де буде виконуватись фігура з автослалому.
3.Переїзд екіпажів з Брюховичів на майданчик ТЦ "Південний" згідно легенди, де буде виконуватись фігура з автослалому.
4.Переїзд екіпажів від ТЦ "Південний" на майданчик в Брюховичі згідно легенди, де буде виконуватись фігура з автослалому.
5.Переїзд екіпажів з Брюховичів на майданчик ТЦ "Південний" згідно легенди, де буде виконуватись фігура з автослалому.
Від ДАІ та цивільних буде по 14 екіпажів. Vomont подав заявку, йому повинні скинути на мейл фігури, котрі будуть на слаломі, зараз він в дорозі на Київ, приїде у Львів орієнтовно в п"ятницю ввечері, отже часу на тренування не буде. Завтра 20-го буде проходити тренування в Брюховичах, а в п"ятницю 21-го на Південному. Штурманом повинна бути людина, котра добре орієнтується вулицями міста Лева (можливо приймала участь у квесті), а також зможе побувати на тренуваннях 20-21 серпня, щоб вивчити фігури та сили суперників.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 17:53:31   #6
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
Штурманом повинна бути людина, котра добре орієнтується вулицями міста Лева (можливо приймала участь у квесті), а також зможе побувати на тренуваннях 20-21 серпня, щоб вивчити фігури та сили суперників.
То для Льоші або Бандита.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 18:07:50   #7
Digress
Senior Member
 
Digress's Avatar
 
Авто: BMW E12 518
Повідомлень: 1057
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

Цитата:
Написав(ла) axel Переглянути повідомлення
То для Льоші або Бандита.
я теж так думаю
Digress оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 18:34:12   #8
Бан
Senior Member
 
Бан's Avatar
 
Повідомлень: 1661
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

я можу бути штурманом

в якій годині тренування ?
Бан оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 20:54:28   #9
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

Бандит, звяжись директором Галицького автоклубу Сергій Єженков та уточни в нього всю інфу. Я отримаю фігури поштою та буду їх запамятовувати, твоя задача бути присутнім на всіх тренуваннях та отримати інфо що де коли та як.

{ додано через 2 хвилини }
Звертаюст також до всіх членів Клубу та форумчан. Хто бажає прийти та підтримати свій Клуб всіх запрошую . Деяку символіку Клубу таку як прапори декому видам на старті біля Ратуші. Приходьте!!!1
__________________
BMW + turbo =

Відредагував(ла) Vomont : 19.08.2009 о 20:56:59 Причина: Додано повідомлення
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.08.2009, 21:26:55   #10
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: У Львові екіпажі ДАІ вперше змагатимуться з цивільними

Шкода що нас не буде Бажаю успіху учасникам
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
автослалом, день незалежності україни, змагання, львів, львівське рондо 2009, ралі


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Порушення закону працівниками ДАІ bmwe36petro Юридичні питання 3 09.05.2009 22:52:01
Управління ДАІ в Івано-Франківській області 324disel Балачки 13 19.12.2008 08:51:07
ДАІ. Про нарахування штрафних балів Just be Юридичні питання 1 05.02.2008 00:16:09
Газоаналізатор у Львові muk Двигун та підкапотний простір 8 04.02.2008 23:57:25


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 03:42:07.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.