Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Вибір авто
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 13.12.2010, 14:17:33   #21
valeraschroot
Junior Member
 
Повідомлень: 4
Default Re: Пригон і розмитнення.

Цитата:
Написав(ла) yrik_lvov Переглянути повідомлення
незнаю як правильно пояснити але спробую він привозиться під розборку тобто без того щоб їздити а просто як запчастина то так само як би ти собі зробив кузов двигун поставив на них свої номера купив доки в ДАЇ і їздив як думаєш це законно ?? думаю що ні просто при такому розмитнені вони розмитнюються по зовсім іншій тарифній ставці просто як запасні вузли та агрегати які мають номерні знаки розмитнення під доки проходить також на ЮР особу але там процедура зовсім інша це авто провозиться також як окрумі деталі але на то авто на які є документи
yrik_lvov, мало того що пишете без розділових знаків так ще й нісенітницю несете. В якій юриспруденції ви прицюєте - незрозуміло, хоча по віку припущу що ви заледве закінчили якийсь ВУЗ з досвідом практиканта а виставляєте себе професором права. Жоден дурак не буде розтаможувати поагрегатно авто а потім на ньому їздити з номерами від іншої автівки не пройшовши процедуру її переобладнання (для цього власне ми і везем "агрегати"). Для цього власне і купуються документи "під авто". Припускаю лише що деякі можновладці і просто придурки (з крутими знайомствами) занадто самовпевнені у своїй недоторканості, от і упускають деякі процедурні елементи реєстрації авто "під документи". Якщо ж ви пройшли все від А до Я то вам ніяка експертиза чи ОМОН і т.п. не страшні.

Відредагував(ла) Karabas Barabas : 14.12.2010 о 14:02:41
valeraschroot оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 14:39:18   #22
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: Пригон і розмитнення.

valeraschroot, ви шановний вирази підбирайе знаємо ми нашого брата перекупа все добре але коли проблема то вона твоя і про мою освіту не переживайте ваше місце в колгоспі не займу тому щасливого перебування на форумі і зауваження такого роду робіть своїй жінці по поводу холодного борщу
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 14:54:14   #23
valeraschroot
Junior Member
 
Повідомлень: 4
Default Re: Пригон і розмитнення.

yrik_lvov, що на цьому форумі що на інших ваші повідомлення в мене викликають лише посмішку, просто не потрібно вводити інших в оману і лякати своїми зарозумілими постами лиш би показати який ви "умний". А на рах. перекупщиків то треба було в своїх постах на те і звертати увагу ваших опонентів а не тупо писати що ВСЕ Є НЕ ЗОВСІМ ОФІЦІЙНИМ.
Ви ж написали
Цитата:
процедура пригонки авта без пункту 6,7 є не завсім легальна оскільки за нього фактично ніхто нічого не платять а простіше говорячи дають хабар і тобі видають липові доки з якими ти спокійно їздиш до першого серйозного відпрацювання і твоя машина їде на арешт майданчик а ти до дому шукати гроші на її людське розмитнення
Цитата:
він привозиться під розборку тобто без того щоб їздити а просто як запчастина то так само як би ти собі зробив кузов двигун поставив на них свої номера купив доки в ДАЇ і їздив як думаєш це законно ??
Якщо ви рахуєте що цими словами докладно виклали і пояснили всю суть пригонки авта "під документи" то відважусь спрогнозувати ваше недовге майбутнє в юридичній сфері.
І не будьте таким героєм в віртуалі. За слова про мою жінку і холодний борщ в реалі я б вам добряче дав по пиці. Буду надіятись що ваше нахабство з часом пройде, це вікове.
Удачі.
valeraschroot оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 14:56:44   #24
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Пригон і розмитнення.

Шановні БМВісти прошу використовувати тільки нормативну лексику та без особистих погроз. Всі непорозуміння та особистості пишіть в "приват"
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 15:01:28   #25
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: Пригон і розмитнення.

valeraschroot, давайте про пику і інші форуми розкажете їй же про це на кухні бо в реалі я сам можу по пиці дати за твої слова(краще жуй ніж говори) і про карєру не переживайте в мене все набагато краще ніж ви хотіли б тому попийте води а хочете розказати людям про цю тему більш докладно то вперед пишемо а не займаємось фігнею я скасав свою думку і те що знаю з власного досвіду маєте інший ділимось.
Vomont, та ніхто нічого не пише людина ше не встигла зареєструватись а начинає тут когось обсуждати
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 15:03:52   #26
valeraschroot
Junior Member
 
Повідомлень: 4
Default Re: Пригон і розмитнення.

Цитата:
Написав(ла) Vomont Переглянути повідомлення

Шановні БМВісти прошу використовувати тільки нормативну лексику та без особистих погроз. Всі непорозуміння та особистості пишіть в "приват"
Та я й не БМВіст хоч марку поважаю. Просто рахую неправильним мовчати коли хтось відверто свій довід (якщо це так можна назвати досвідом) ставить за догму.

Цитата:
Написав(ла) yrik_lvov Переглянути повідомлення
ше не встигла зареєструватись а начинає тут когось обсуждати
так для того і зареєструвався

Відписувати більше нічого нікому не буду. Всі решта хто перечитав цю полеміку - робіть висновки.


ПиСи. Юрік_Львов - вчи укр. правопис і не думай що всі з того самого села що й ти.
valeraschroot оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 15:11:06   #27
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Пригон і розмитнення.

Цитата:
Написав(ла) valeraschroot Переглянути повідомлення
Та я й не БМВіст хоч марку поважаю. Просто рахую неправильним мовчати коли хтось відверто свій довід (якщо це так можна назвати досвідом) ставить за догму.
Тому краще приводьте аргументовані пости без особистих образ для переконання
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 15:25:25   #28
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: Пригон і розмитнення.

valeraschroot, обовязково скористаюсь твоїми порадами але ти про мої також не забувай і про село своє не забуть розказати
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.12.2010, 17:47:37   #29
zinkevych
Member
 
zinkevych's Avatar
 
Авто: була е34
Повідомлень: 222
Default Re: Пригон і розмитнення.

Цитата:
Написав(ла) valeraschroot Переглянути повідомлення
yrik_lvov, мало того що пишете без розділових знаків так ще й нісенітницю несете.
Цитата:
Написав(ла) valeraschroot Переглянути повідомлення
ПиСи. Юрік_Львов - вчи укр. правопис і не думай що всі з того самого села що й ти.
Я не розумію, ну як можна когось так виправляти, коли сам не знаєш укр.правипису та правил використання розділових знаків.
__________________
http://abanama.livejournal.com/
zinkevych оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.12.2010, 09:45:18   #30
augustino
Член клубу
 
augustino's Avatar
 
Авто: BMW-518 E12 М10 L-jetronic '78 BlackEdition, BMW-518 E34
Повідомлень: 2108
Default Re: Пригон і розмитнення.

valeraschroot, yrik_lvov, zinkevych, досить писати всяку фігню.Тут обговорюєм пригон а/м під документи а не диктант з української мови.Почистіть тему хтось,пліз.
__________________
Саперы ходят медлено,но луче их не обгонять!
augustino оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Пригнання авто без розмитнення Vice Балачки 11 01.02.2016 22:51:08
Нові правила розмитнення кузовів BMW-ЮРА Балачки 3 22.04.2008 19:11:06


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 19:16:54.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.