Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Вибір авто
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 11.05.2010, 20:28:45   #11
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: Пригон і розмитнення.

User_irl, незнаю як правильно пояснити але спробую він привозиться під розборку тобто без того щоб їздити а просто як запчастина то так само як би ти собі зробив кузов двигун поставив на них свої номера купив доки в ДАЇ і їздив як думаєш це законно ?? думаю що ні просто при такому розмитнені вони розмитнюються по зовсім іншій тарифній ставці просто як запасні вузли та агрегати які мають номерні знаки розмитнення під доки проходить також на ЮР особу але там процедура зовсім інша це авто провозиться також як окрумі деталі але на то авто на які є документи
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.05.2010, 20:51:33   #12
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Пригон і розмитнення.

yrik_lvov, ну приблизно зрозумів.
А цінник 10-11 кілобаксів - це орієнтовно стандарт, чи це на 2003 рік і двигун 3 літра? На інші роки, моделі - ціна інша чи все в таких межах?
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.05.2010, 20:55:55   #13
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: Пригон і розмитнення.

User_irl, це ціна конкретно на дану модель а там рік двигун все має значення і ціна коливається не від віку та і від обєму і козову але як на бмв то це скажемо так золота середина бо наприклад е65 виходила порядку 15-16 тих же франклінів правда десь місяці 3 назад тому це середня ціна +/- якщо хтось конкретно хоче якусь машину можу звести з людьми які цим займаються бо я працюю зовсім в іншій галузі і за цінами даниго ринку не зовсім слідкую хіба коли комусь шось привжу для своїх друзів
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.05.2010, 21:01:30   #14
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Пригон і розмитнення.

yrik_lvov, та я в загальному цікавлюсь, мені коли я хотів свій тазік продати дзвонили і питились чи я зразу можу машину розмитнити а я не знав точно що і до чого, та й форумцям думаю ця інформація згодиться.
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.05.2010, 21:08:13   #15
yrik_lvov
Senior Member
 
yrik_lvov's Avatar
 
Авто: Слабеньке
Повідомлень: 584
Default Re: Пригон і розмитнення.

User_irl, не спорю таке треба знати оскільки я працюю в юриспруденції і інколи зтикаюся коли люди незнають шо робити бо машину забрали всі доки дали а виявляється мито за неї не сплатили десь рік на зад у нас така кантора у львові накрилась точно назву не скажу бо не памятаю але знаю одне шо там було 3 власника які були досить впливові в певник колах високопосадовців і тод і трохи машин позабирали тому перед тим як робити такі штуки з незнайомими людьми то потрібно досить добре поцікавитись про дані речі шоб потім небуло халепи а так впринціпі можна все робити в нас хто платить той і заказує музику буде потреба звертайся чимось та і допоможу
__________________
NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY....
yrik_lvov оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.05.2010, 21:30:38   #16
User_irl
Senior Member
 
User_irl's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 328
Default Re: Пригон і розмитнення.

User_irl, дякую! Буду мати на увазі.
User_irl оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.07.2010, 10:52:03   #17
Nobody
Junior Member
 
Повідомлень: 19
Default Re: Пригон і розмитнення.

Не хотів створювати нової теми, того напишу тут.Може хтось чув про пригон автомобіля нерезидетом украни автомобіля на тимчасове корисування на рік. і чи реальо резиденту їздити на цьому авто тут, якшо він вписаний в закордонний техпаспорт, і скільки буде коштувати тимчасова реєстрація такого авто????
Nobody оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.07.2010, 14:23:32   #18
Kozak
Junior Member
 
Авто: E36 316i compaq
Повідомлень: 31
Default Re: Пригон і розмитнення.

yrik_lvov, Думаю вопрос к тебе
У меняя ситуация которую описал Nobody, то бишь я прописан в Германии и стою там на консульском учете, живу в Украине
В данный момент хочу пригнать себе Е 46 в хорошей комплектации....
Мне рассказывали что возможно поставить автомобиль на украинские номера без растаможивании сначала взять разрешение на пользование на пол года (ориентировочно 600дол) а потом его продолжить где то за 200 дол. (официально)
Теперь внимание ВОПРОС:
Насколько это реально????и могут ли твои знакомые заняться пригоном такого автомобиля с оформлением нужных документов?
Kozak оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.10.2010, 12:21:28   #19
sem242
Junior Member
 
Повідомлень: 1
Default Re: Пригон і розмитнення.

Всім прєвєт маю таке питання в мене BMW520I 1998рік E39кузов чорне після дтп документи стоять на мене скільки би коштувало пригнати на ті доки таке мій емейл sem242@ukr.net наперед дякую за будь яку інформацію
sem242 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2010, 19:44:56   #20
Vitaliymaxxx
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Пригон і розмитнення.

В Німеччині е38 1999-2001р 3,0d 4000euro. Скільки коштує розмитнення.
Vitaliymaxxx оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Пригнання авто без розмитнення Vice Балачки 11 01.02.2016 22:51:08
Нові правила розмитнення кузовів BMW-ЮРА Балачки 3 22.04.2008 19:11:06


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 16:55:42.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.