PDA

Переглянути повну версію : Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення


Сторінки : 1 2 [3]

vikoren
24.03.2011, 15:11:54
коротко кажучи, Дайці знають де стояти
угу то точно швепси блін фіг знає порушив чи непорушив з одної сторони поруший а з іншої вро ді би і непорушив :biggrin:

doctor
24.03.2011, 21:48:56
коротко кажучи, Дайці знають де стояти
Вони стоять там вище зупинки Зелена-Тарнавського не перший рік, отже будьте уважні. Один із них сидить на задньому сидінні авто обернений лицем до заду, і пасе авто- як пастух. (бачив на власні очі).:shok:

vikoren
25.03.2011, 09:01:07
Вони стоять там вище зупинки Зелена-Тарнавського
так саме там....вони пасуть...зранку їх ніколи там небачу а от в обід гади пасуть

Юрій
31.03.2011, 14:34:58
Хто може сказати про таку річ: Я рухаючись по Словацького навпроти головної пошти в лівому ряду поїхав прямо. І там мене навпроти бібліотеки зупинили ДАІшники, я йому сказав, що знак який показує рух з лівого ряду в ліво висить на висоті більше ніж з м. і він мене відпустив - питання таке: чи є встановлені норми на яких висотах дозволено вішати знаки????

Yurec
31.03.2011, 14:45:24
чи є встановлені норми
так, є

vikoren
31.03.2011, 14:45:47
чи є встановлені норми на яких висотах дозволено вішати знаки????
також цікаво ...думаю мусять бути .... розясніть хто знає

ValodjaE36
31.03.2011, 14:46:59
там взагалі дуже спірне питання тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=745&page=93)ще про це перехрестя писали!

vikoren
31.03.2011, 14:52:39
....я також деколи замічав знаки незразу через висоту їх розташування, от і цікаво чи спорити з ними чи це законо,хто підкаже на якій висоті мають бути розташовані знакі

Yurec
31.03.2011, 14:54:42
читайте ДСТУ 4100
http://znakiua.com/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=71

vikoren
31.03.2011, 15:08:55
по силці від Yurec, походу це :
10.2.9 Відстань від нижнього краю знака (без урахування попереджувальних знаків 1.31.1—1.31.6 і табличок до дорожніх знаків) до поверхні дорожнього покриття (висота установлення) крім випадків, спеціально обумовлених стандартом, повинна становити:

— від 1,5 до 2,2 м — у разі установлення збоку від дороги поза населеними пунктами, від 2,0 до 4,0 м — у населених пунктах;
— не менш ніж 0,6 м — у разі установлення на острівцях безпеки і на проїзній частині дороги;
— від 5,0 до 6,0 м — у разі розміщення над проїзною частиною; у разі розміщення знаків на про¬гінних конструкціях штучних споруд і за відстані від поверхні дорожнього покриття до низу прогінної конструкції споруди менш ніж 5 м, знаки не повинні виступати за їхній нижній край.

bmwe36petro
31.03.2011, 15:19:05
Знаки повинні установлюватись над проїзною частиною дороги так, щоб водії мали змогу своє¬часно здійснити необхідні перестроювання.
Все, що я вичитав, жодних конкретних цифр...

vikoren
31.03.2011, 15:22:17
Все, що я вичитав, жодних конкретних цифр...
трохі ниже якшо це вони ....над цією таблицею

pilot
13.04.2011, 18:27:17
вот это совсем беспредел..http://www.youtube.com/watch?v=Bs9NdxVJwmw&feature=player_embedded

Gamal
13.04.2011, 18:51:54
мда.... керівництво як це аргументує, є якась інфа?

Digress
13.04.2011, 19:10:56
цікаво чим це все закінчилось!

pilot
13.04.2011, 19:12:42
цікаво чим це все закінчилось!
ещё не закончилось, видео отснято судя по дате всего два дня назад, думаю скоро будут комментарии МВД

tommy_boy
13.04.2011, 19:16:46
просто жесть який беспредел...

Бан
13.04.2011, 20:16:01
беспредел ппц :ireful:

А мені недавно гаш задав питання " Де ваша страховка ?? "
на відповідь " Немає, ніколи не було, і не планується. ", шоковано кліпав очима секунд тридцять :biggrin:

Rostyk
13.04.2011, 21:39:25
це просто п_ц, якщо чесно я б вже давно в тій ситуації на неадекватного перетворився б.... :ireful:

Vomont
13.04.2011, 21:51:41
цей би перший дістав би тою палкою на морді. Вкотре переконуюсь що відеореєстратор потрібен.

doctor
13.04.2011, 22:45:49
То капець!!!!!!!!!!! "країна неляканих ідіотів!!!!!!!!!!!!"

ValodjaE36
13.04.2011, 22:50:47
"країна неляканих ідіотів!!!!!!!!!!!!"
+10000

doctor
13.04.2011, 22:51:09
Вкотре переконуюсь що відеореєстратор потрібен.
100% Як хтось буде купувати-зголосіться, можливо підпишеться декілька людей, гуртом буде дешевше.

vikoren
13.04.2011, 22:59:02
бєаспрідєл повний ...от су...кі (вибачте модеротори інакше неназвеш)............. бл............ а то хочаби гаїшники були ? .......... такіх звільняти зразу треба ...нехай так мурчять до обдвіганих за рульом які людей збивать невинних (нічого проти такого тексту і поведінки проти таких як писав немаю) томушо втикнув , а недо людей нормальних.....блін треба відеорегістратор купувати ..... цікаво чим це все закінчеться скоти з жезлом ...

Gamal
13.04.2011, 23:17:17
100% Як хтось буде купувати-зголосіться, можливо підпишеться декілька людей, гуртом буде дешевше.

+1 :)

vikoren
13.04.2011, 23:19:01
doctor, також + 1.....реально давно хотів

vikoren
14.04.2011, 00:31:08
включайте нтн те саме вже по тєліку йде в "свідку"

bonik0825
14.04.2011, 09:51:13
Только что я себе спокойно приехал домой, как вдруг мне кто-то стучит в окошко! Я отпускаю окно стоит доблесный сотрудник ДАИ! и ГОВОРИТ ВАШИ ПРАВА И ДОКИ НА МАШИНУ(она у меня иностранка), ая ему ответ вы интрукцию номер111 читали? а он мне, ну да конечно! Я: тогда как вы можете требовыть у меня документы если я стою на месте? Он: я инспектор. Я: вот вам мой паспорт! Он: счастливой дороги! Я: удачи!

Ребята купил я себе замечательную книжку "Анти штраф" Так вот за 3 месяца останавливали кучу раз ни копеечки не дал даже если нарушал

VAVAN
14.04.2011, 12:46:43
це мразь, яку потрібно морально гноїти.
Помилка бідолаги- мужика, що він не закриває авто + занадто сильно опускає вікно водія.

В мене така сама ситуація була 1.5 роки тому з нашими Львівськими дайцонами. Був без відеореєстатора . Після моїх прохань складати протокол огляду авто і двох свідків, відчепились дивитись багажник і підкапотний простір
Проте я тоді був не обізнаний, вони попросили здійснити поверхневий огляд, Я подзвонив в телефон Довіри, мені відповіли, шо дайці мають право на цей поверхневий огляд.
Потім після того як я їм все відчинив ...мене осінило,шо поверхневий огляд аж ніяк не стосуються "поверхнево-внутрішнього". Мене вкурвило, я так почав на них арати, що вони і ті хто працюють на телефоні Довіри , самі натуральні на..общики.
Обіцяв їм скарги, пісэц, приховану зйомку... Певно поняли , що я якийсь неадекватний і виведений з тверезого мислення чоловік, кинули документи через вікно до мене і пішли геть...:biggrin:

Скоро в мене ДН. Дружина мені дарує відеореєстратор..

zmej
14.04.2011, 13:56:04
За таке нетільки звільняти але і садити потрібно, а щем в тих "хороших дайців" сьогодні професійне свято

Anesteziolog
14.04.2011, 14:36:29
Так сьогодні день Даішника. Вітаємо їх зі святом. Є ше порядні даішники такі як в нашій раші. Хоча система така. мені їх деколи шкода навіть.

bmwe36petro
14.04.2011, 14:56:40
цікаво чим це все закінчилось!
звільнили урода
http://www.youtube.com/watch?v=X2HJwLIFL2Q

VAVAN
14.04.2011, 15:23:59
звільнили урода
це все, на шо вони здатні. кончена система.... Такими темпами і з такою тенденцією, самосуд, жорстокість людей в нашій країні буде скоро процвітати

Gamal
14.04.2011, 16:09:33
але добре що хоть звільнили, а не продовжив далі працювати

vikoren
14.04.2011, 17:21:03
це все, на шо вони здатні. кончена система.... Такими темпами і з такою тенденцією, самосуд, жорстокість людей в нашій країні буде скоро процвітати
+1.........

{ додано через 2 хвилини }
треба було тому мужику зразу в лікарню тусувати притворитись ше + дати пару рубасів лікарю шоб в нього був приступ серця якийсь після даної ситуаціїї от тоді вони би окуїли...більше

Бан
14.04.2011, 17:27:57
Написав(ла) Digress Переглянути повідомлення
цікаво чим це все закінчилось!
звільнили урода

щойно бачив по 1+1 :yahoo:, ПЛЮС талони до прав з сьогоднішнього дня непотрібні :respekt:

про техогляд :
Янукович тільки подав на розгляд законопроект про відміну техогляду, хз як вони там розглянуть :wacko2: але, якщо затвердять і тд (хз коли), то це буде ТІЛЬКИ для НЕкомерційного транспорту, тобто транспорт який перевозить людей і вантажі і тд (мікроавтобуси, буси, автобуси, вантажівки і тд) буде проходити техогляд !!

Digress
14.04.2011, 19:15:09
звільнили урода
як мінімум....

Nikola
17.04.2011, 19:52:34
Сьогодні був зупинений і познайомовся з двома дайцями, самим мабать меншим приблизно 1м.20см,і його другом.Він мене зупинив приставився, я кажу в нас буде дискусія, якщо так я маю засіб від дискусії телефон з відео камерою,він посміхнувся,каже давай їжай,я навіть не показував документи.Спитав його чи можна їздити без доручення ,він відповів що толком сам не знає.:biggrin:

VAVAN
17.04.2011, 23:16:59
nikola, ти як завжди в ударі)))

Zhygan
17.04.2011, 23:32:59
мене сьогодні в населеному зупинили 106 на фару, довго ми шось з ним говорили, потім коли я попросив його шераз показати швидкість і якто взагалі працює - він там шось понажимав і збив, ви б його лице бачили)) напарник кричати на нього почав)
в результаті я довів що він нічого не докаже мені в суді і він віддав документи)

shady333
18.04.2011, 14:01:23
Я трохи шокований від багатьох постів вище.
Для чого була створена дана тема? Для того щоб навчити водіїв їздити так, як їм заманеться (тобто порушуючи правила дорожнього руху) і при цьому знати, як відмазатись від ДАЇшника, який в більшості випадків ловить, так сказати, "на гарячому"? Чому хорошому можуть навчити більшість вище приведених постів: сів в машину, їдь як тобі заманеться - а від ДАЙця і так відмазатись можна!?:ireful:
Так, звичайно, є випадки коли ти нічого не порушив, а ДАЇшники намагаються тобі приписати якесь порушення, ось про такі випадки і потрібно писати, давати поради, що робити. А не розказувати, що от я порушив те і те, і в результаті мені нічого не було :shok:.
Якщо порушив :sorry:, то будь добрий, понеси за це відповідальність :rtfm:.
А взагалі - "їздіть за правилами і будьте взаємно ввічливими на дорогах :friends:".

п.с. все вище написане, моє особисте ІМХО.

ValodjaE36
18.04.2011, 14:32:31
Не злись Олег, думаю варто назву теми замінити
"Правопорушення на дорозі та законні варіанти їх вирішення"

Vomont
18.04.2011, 14:35:46
"Правопорушення на дорозі та законні варіанти їх вирішення"
не думаю що все і завжди можна вирішити в рамках закону

ValodjaE36
18.04.2011, 14:39:11
не думаю що все і завжди можна вирішити в рамках закону
ну і не думай, але ми ж законослухняні громадяни:biggrin:

realnero
18.04.2011, 15:45:09
Согласен, тема создана не для того чтобы расказывать как я нарушил и как мне за это ничего не было. Нарушил - плати штраф, не нарушал - иди до последнего доказывая свою правоту.

yrik_lvov
18.04.2011, 15:50:29
народ у Львові появилися ДАЙці злодії:shok:
З четверга на пятницю зупинили мого товариша в 1 ночі почали доказувати шо пяний потім наркоман вкінці вирвали з рук документи витягнули 250 грн сіли в машину і поїхали:shok:
+До того всього в нього з машини пропав телефон але не пійманий не злодій хоча один з дайців їхав з ним в авто але це не факт...
Розбір польотів триває скарги написані скоро буде з ними зустріч...
Шкіра Василь - Прапор
МИцишин Богдан - Сержант
Тому чуючи ці прізвища будьте уважні...
П.С. Тим більше тут вже були випадки коли вони крали документи...

Zhygan
18.04.2011, 17:02:46
shady333, взагаліто я просто детально не описував, часу дуже не було, він по-перше зупинив мене із зустрічної полоси, перетнути лінію він не встиг і на фару спіймав мене блище ніж кілометр після знаку населений пункт, так що я нічого не порушив і був правий здається, так що не нервуйся :)
але як на то пішло то це було вечером, людей не було і маючи бмв і хорошу дорогу перед собою, тяжко їхати повільно немаючи ніяких загроз, принаймні мені!

shady333
18.04.2011, 17:16:31
Народ, з чого ви взяли, що я нервуюсь?!
Zhygan, те що я написав не стосувалось тебе особисто, а стосувалось до більшості постів.
Думаю більшість людей правильно зрозуміли те про що я написав, і будь-ласка не сприймайте мною написане так близько до серця :) :friends:.

Zhygan
18.04.2011, 17:50:04
нє, ну оправдатись треба, я по темі написав, але просто не розписав варіант вирішення :)

Vexler
19.04.2011, 00:18:49
МИцишин Богдан - Сержант
знайоме прізвище .....
вот уроди :ireful: взагалі слід дотримуватись єдиного правила -ніколи не вірте Дайцям

tommy_boy
19.04.2011, 12:56:50
він там шось понажимав і збив, ви б його лице бачили))

Zhygan, тєма :rofl:


А шо до того, що варто чи не варто писати, то думаю справа в свідомості того, що половину випадків зупинок (особисто мене) були неправомірними, а половина сагласєн-нарушил. Тому в мене, наприклад, враження таке, шо вони пси, і чинять беззаконня в багатьох випадках. Тому, як наслідок, буду старатися "шоб мені нічо не було". Якшо б вони були нормальними взірцями порядності і закону (шо для нашої країни не працює), думаю свідомість би працювала по іншому, і мало хто б з нас відмазувався ітд. То всьо теж моє імхо...

bmwgorobec
19.04.2011, 13:44:38
tommy_boy, підтримую

Rostyk
19.04.2011, 14:06:50
tommy_boy, +1, вчора мені безпідставно хотіли нав'язати неіснуючих пішоходів на переході...

ValodjaE36
19.04.2011, 14:21:06
неіснуючих пішоходів на переході...
пішоходи-привиди, а ДАЙці-вампіри, тільки вони їх бачать:lol:

Sam_E34_524
20.04.2011, 09:24:42
http://www.ex.ua/view/1550380 - хороша підбірка матеріалу по темі.

pomchuk
20.04.2011, 16:50:36
хороша підбірка матеріалу по темі. - +1
Давно вже не даю документи в руки.
Деякі нервуються, а деякі після прочитаної статті (яку я їм дав почитати) заспокоюються і перевіряють через лобове скло. Но це тільки зі страху, їх двоє на самотній дорозі, а в мене вікна в плівці і приспущене моє віконце десь на сантиметрів 5. у всіх інших випадках(у місті, з беркутами, "перехват") це майже не проходить.

Nikola
21.04.2011, 16:02:53
Я вже приблизно рік дотримуюсь....Возите камеру или используйте мобильный, блокируйте
открывание дверей и сидите в машине.

Хватит давать взятки.

Главное - приказ №466, нет видеодоказательств - нет протокола.

Права можно не отдавать, а предъявить - ст.126 КоАП Украины.

Страховку передавать только в случаях, описанных в законе:
ДТП, составление протокола, тех.осмотр, пересечение границы. И все.
ст. 21.3 Закона Украины об ОСАГО.............В ЄВРОПІ ЗАКОН І НЕМА КОРУПЦІЇ.Я в польщі спілкувався з поліцаєм, спитав за коні на його мопеді,кажу вам би на україну трошки порядок навести,поліцай відповідає хлопе ВАМ як мінімум 10років треба,і запропонував приїхати на скнилівський драг,він відповів приїхав би зрадістю на свої машині,але шкода авта на ваші дюри,можна авто на двоє зламати:biggrin: 26085

Digress
21.04.2011, 16:06:37
вчора мені безпідставно хотіли нав'язати неіснуючих пішоходів на переході...
в мене теж таке було на городоцький біля Скрині...:ireful:
але відпустив і сказав що багато знаю:biggrin:

doctor
21.04.2011, 22:02:40
Сьогодні біля 17 год біля Автобусного проскочив на помаранчеве світло світлофора, після чого був успішно зупинений працівниками ДАІ, протокол із штрафом у 425-510грн не дуже задовільняв, отож після спокійного спілкування і торгів від 50-до 100грн-питання було закрите,
Висновок=накосячив,-губки в дудочку і плати, Правий-сперечайся,і іди до кінця:)

Just be
21.04.2011, 23:06:47
проскочив на помаранчеве світло світлофора
Ігор тут спорне питання в тому чи винен, закінчувати маневр на жовте можна ....

vikoren
21.04.2011, 23:09:40
закінчувати маневр на жовте можна
100%

{ додано через 2 хвилини }
я ше раніше реально перед гаїхами влетів на жовте і вони реально бачи але я реально неміг на зелене вчасно затормозити нето шо я гнав а переключилось воно так я незміг тормознути на жовто то пролетів і всьо гуд ніхто нетормознув хіба я небачив

doctor
21.04.2011, 23:18:24
Ігор тут спорне питання в тому чи винен, закінчувати маневр на жовте можна ....
Назар, в мене був хороший настрій, і псувати довгими суперечками перед святом+сладанням протоколу з наступною оплатою.відвезенням їм квитанцій,-мені було в "лом" . але, якщо я буду правий на всі 100%, буду іти до кінця.:)

Yurec
22.04.2011, 08:44:35
Права можно не отдавать, а предъявить - ст.126 КоАП Украины. :nea:
"Керування транспортними засобами водіями, які не мають при собі або не пред'явили чи не передали для перевірки посвідчення водія відповідної категорії" ....... тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Так що передавати ОБОВ'ЯЗКОВО!!!

Nikola
22.04.2011, 09:36:59
Yurec, Я прошу посвідчення даі він показує ,а вруки не дає,просить в мене права ,я теж показую,а в руки не даю.,якщо дам Даєць пізніше треба пів години забирати,обше всі вони тварі....І йдуть ВОНИ на роботу не для того щоб був порядок на дорогах ,а щоб більше грошей додому за день принести.Корупція _це хвороба. Так що передавати ОБОВ'ЯЗКОВО!!!
__________________

Yurec
22.04.2011, 10:39:13
nikola, я не сперечаюсь про добропорядність ДАІ, просто пояснюю, що:
Так що передавати ОБОВ'ЯЗКОВО!!!

tommy_boy
22.04.2011, 11:51:54
в правилах написано, що жовтий заборонний сигнал. а коли я сказав шо їхав 60, а ззаду була машина і тормозити не хотів, шоб не створити аварійну ситуацію, він відповів, що треба обирати безпечну швидкість. :) (кірпічна логіка в них з тою безпечною швидкістю.)

п.с. мене там теж раз хапнули...

bmwe36petro
22.04.2011, 12:01:16
треба обирати безпечну швидкість
саме так і ще один пунктик є універсальним на всі випадки життя
водій повинен передбачити
тим самим на водія можна повісити все що завгодно, зіткнувся з тим, коли досить давно збив п'яного пішохода, котрий ішов собі по середині дороги далеко не на пішохідному переході, швидкість моя була 50км/год в населеному пункті, бо темна пора доби була і сніг падав, то слідчий мені сказав, що швидкість повинна бути безпечною, а водій повинен передбачити дорожню обстановку, іншими словами ми повинні передбачувати все, навіть якщо раптом асфальт перед нами провалиться, от такі у нас закони.

vikoren
22.04.2011, 12:12:34
навіть якщо раптом асфальт перед нами провалиться
100% або комета впаде :biggrin:

Just be
22.04.2011, 12:23:20
в правилах чітко написано:
п. 8.11.ПДР (Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху).
Жовте є забороненим світлом для початку маневру !!!, а не для закінчення.
І якщо ти не створив аварійної ситуації або інших наслідків, то це що вони плетуть за безпечну швидкість - туфта.

vikoren
22.04.2011, 12:26:26
Жовте є забороненим світлом для початку маневру !!!, а не для закінчення.
ага от чому мене неторзнули....І якщо ти не створив аварійної ситуації або інших наслідків, то це що вони плетуть за безпечну швидкість - туфта.
а це треба запамятати

tommy_boy
22.04.2011, 12:39:25
Жовте є забороненим світлом для початку маневру !!!, а не для закінчення.
що ти називаєш маневром в даному випадку? переїзд перехрестя? http://maps.yandex.ru/-/CBQmBENM це сталося отут, я їхав 60. прямо по стрийській (по правій полосі, звичайно), загорівся жовтий, до світлофора 10м, ну і я пролітаю вперед, як я вже казав. Переїзд цього перехрестя заняв 1 сек, і почав і закінчив я цей маневр на жовте.
то це що вони плетуть за безпечну швидкість - туфта.
воно то так, але їм тоже срать, його робота тобі бумажку написати, шо він і зробив. доказуй в суді наздоровя.


тим самим на водія можна повісити все що завгодно
то я і мав на увазі під
кірпічна логіка

Just be
22.04.2011, 12:48:14
що ти називаєш маневром в даному випадку?
В даному випадку це проїзд перехрестя!

Читай правила:
8.7.3. Сигнали світлофора мають такі значення:
ґ) жовтий забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів;
але
8.11. Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.

його робота тобі бумажку написати, шо він і зробив
А твоя робота грамотно йому пояснити і не довести до складання протоколу. Якщо протокол все ж складається, то ти повинен грамотно написати пояснення і відстояти свою думку. Це все звичайно, якщо тобі не простіше дати йому бабло.

tommy_boy
22.04.2011, 12:57:53
чесно скажу, не знав цього нюансу

8.11.

на наступний раз буду знати. Подивимся, шо він скаже, що до безп швидкості тоді...

якщо тобі не простіше дати йому бабло

я не давав, сказав йому хай робить те шо має робити...

vikoren
22.04.2011, 20:35:21
Якщо протокол все ж складається, то ти повинен грамотно написати пояснення і відстояти свою думку
+100 так завжди треба робити коли ти впевнений що правий... яшо жезли розкають ...тількі так робити потрібно .... оспорювати башляти ..? ..кому тим 70% гнидам особисто я потрачу час на оспорення чим дам йому бабло..ну але бувать і вийнятки але в більшості ну їх ...закони треба знати шоб ті (...........:ireful:........) нерозказували

pilot
01.06.2011, 11:57:31
Не знал в какую тему закинуть, но больше подходит сюда.
Как уже многие знают, 20 ноября было ДТП с участием моей машинки и жигуля на Научной, так сказать классика жанра, жигуль залетел в зад на светофоре, за рулём была моя жена. К сожалению я не смог приехать на место дтп и по-этому попросил одноклубников помочь (за что всем ещё раз огромное спасибо). Составили схему, пофоткали, виновник был опечален и на этом разъехались.
И тут началось самое интересное. Пока я выяснял нюансы по выплате страховки и делал всякие экспертизы прошло около трех месяцев и тут звонит жигулятор и сообщает мне интересные новости: оказывается, дедуля водитель за это время сделал себе экспертизу на основании только своих слов, согласно которой виноватым становится водитель бмв!!!!!!!! и подал это заключение в суд, который в свою очередь вынес решение о невиновности водителя жигуля (по экспертизе - моя жена подрезала и резко остановилась а у водителя жигуля на мокрой дороге небыло возможности остановиться) и виноватым сделали мою жену:shok::shok::shok: и что суд состоялся уже месяц назад (обжалование решения по моему не больше 10 дней).
Мы конечно были в полном шоке, самое интересное, что согласно такого решения и учитывая то, что мы не предупредили в трёхдневный срок свою страховую по гражданской ответственности, нам позднее мог бы был предъявлен иск о возмещении убытков водителю жигуля, в общем картина прорисовывалась для нас не радужная.
Сразу мы обратились к своему адвокату и сообщив все нюансы подали на решение суда апелляцию, благо это можно сделать, даже если срок после решения больше 10 дней (нас никто не предупреждал и не вызывал на первый суд).
Состоялось два заседания (на первом они попросили отсрочки) и вот вчера судья вынес вердикт: отменить решение суда первой инстанции и признать всё-таки виновным водителя жигуля.
Мы были очень счастливы по поводу такого решения, всё-таки есть ещё нормальные Судьи, которые принимают правильные, а не заказанные решения, за что таким Судьям большой респект!!!
Ещё хочу поблагодарить shpak, он был свидетелем, так как был присутствующим при составлении схемы дтп, и приходил на оба заседания не смотря на занятость, что бы помочь, и хотя судье даже не понадобились показание свидетелей, всё-равно огромное спасибо Игорьку за готовность помочь в трудную минуту.
Резюмируя всё выше сказанное, хочу сообшить:
1. Не забывайте на месте ДТП сфотографировать всё, включая поверхность дороги (мокрая, сухая), состояние своих колёс и оппонента (зимняя-летняя, лысая и т.д), наличие или отсутствие тормозного пути.
2.Все замечания обязательно указать в схеме дтп.
3.Если у вас уверенность 100% что вы не виноваты - всё-равно сообщайте в свою страховую по гражданской ответственности.
4.При составлении схемы, старайтесь, что бы свидетелями были кто-то из знакомых вам людей, иначе очень трудно будет найти свидетелей.
Если бы я выполнил все четыре пункта - то у водителя жигуля не было бы возможности путём обмана добиться решения первого суда на свою пользу и мне не пришлось бы искать адвоката, тратить время и нервы и подавать на апелляцию. Так что делайте выводы. Я для себя уже сделал и плюс к этому поставил видеорегистратор на две камеры.:ok:

vikoren
01.06.2011, 12:12:27
1. Не забывайте на месте ДТП сфотографировать всё, включая поверхность дороги (мокрая, сухая), состояние своих колёс и оппонента (зимняя-летняя, лысая и т.д), наличие или отсутствие тормозного пути.
2.Все замечания обязательно указать в схеме дтп.
3.Если у вас уверенность 100% что вы не виноваты - всё-равно сообщайте в свою страховую по гражданской ответственности.
4.При составлении схемы, старайтесь, что бы свидетелями были кто-то из знакомых вам людей, иначе очень трудно будет найти свидетелей.
ммда це треба запамятати ... Вітаю шо все закінчилось добре

Nikola
13.06.2011, 18:02:52
Зброя проти дайців відеореєстратор дивимось http://tv.zik.ua/yourvision/index/45

tommy_boy
13.06.2011, 20:05:46
:) на тросі поїхали, ото гоніво :rofl:
класне відео, і класно він їх затуркав. Наочно показує, шо вони ше хоч когось бояться...

vikoren
14.06.2011, 09:48:50
шось сі стало :biggrin: з жезлами чи то я на тих попав, тормознули мене в чора як з сихівського моста спускався , тормознув ну собі сижу вікно спустив і чекаю камеді клаб , підійшов до мене спитав як справи та кажу супер , він подивився подивися доки неказав предявити спитав кадр чим панель до блиску палірував :biggrin::lol: та сказав йому шо поліроль продається хороша :biggrin: спитав як машина чи багато капіталовкладень потребує :biggrin: ПОПРОСИВ шоб обережніше на дорозі бути бо придурків багато , побажав хорошого дня і скав щасливо я лкуївший поїхав, ггг якось просто несподівався я такого. :biggrin: аж настрій мені підняв побільше би такий а не орангутангів з палками

shady333
14.06.2011, 10:30:03
побільше би такий
так, серед них теж є нормальні особистості. На вихідних мене теж зупинив через проїзд під знак, я визнав, що порушив, він пару разів питав чи будем писати протокол, я казав, що не потрібно :), в результаті він віддав мені документи і ще сказав де припаркуватись :), щоб не порушувати ПДР.
Також їхня реакція залежить від вашого до них ставлення.

Vexler
14.06.2011, 12:06:52
nikola, сама жесть коли вони імпровізували поломку ланоса)):rofl:
vikoren,shady333, :shok: ну ви і везунчики :biggrin: мені осбоисто ще такі культурні Дайці за всю історію не попадались :)

vikoren
14.06.2011, 12:18:18
Vexler, я сам в шоці був

Karabas Barabas
14.06.2011, 18:20:51
..їм "батько" наказав бути чемними, і гарно поводитись, щоби змінювати негативне ставлення водіїв до ДАЇ ..по телевізору показували :)

VAVAN
20.06.2011, 19:46:41
Привіт усім. Нажаль мене спіткала нечиста дорожня сила, одна із нечисті нашої країни. Боже прости, але в загальному - це правда.
Маю штраф на 425 грн. Хочу відстоувати свої права у суді.

В Протоколі хочу розшифрувати нероздільно написано інспектором подію з його слів.
Транспортний засіб, марка __Мазда 3__, номерний знак___ ВС ХХХХ АМ____, належність___ Моя Мати___, місце обліку__Личаківський р-н, який 15.06.11р. о 13:45 на а/д Київ-Чоп 560 км+500м (поворот на с. Поршна), керуюучи ав-лем Мазда 3 д/н ВС ХХХХ АМ здійснив обгін транспортного засобу (МАН, д/н ВС 6848 АТ) на перехресті з виїздом на смугу зустрічного руху____, чим порушив(ла) вимоги п. ___14,6 а__ Правил дорожнього руху, за що відповідальність передбачена ч..___2__ст.___112 ___ КУпАП.
Свідки: 1. Морозісо (здається так) Юрій Богданович,....його домашня адреса ...(водій ав-ля МАН)___його підпис__

Моє пояснення :___Я, П.І.Б., був затриманий інспекторами ДПС в селі Липникина служб.авто д/н 0157 більш ніж на 40 хв, а отже порушули мої конст. права. Приписаний мені штраф і порушення вважаю не правильним, бо обгін я здійснював після перехрестя на с. Поршна на штриховій роздільній полосі з інформ. знаком "обгін дозволено". Ніяких фото і відеофіксацій не предявлено. А також інспектори відмовились вручити для ознайомлення маршрутний лист патрулювання.____

Короче , мужики, я був без своєї "памятки в бардачок"(сумку залишив вдома) і не знав на які пункти і статті та закони посилатись в даній ситуації. Про шо я дуже шкодую. После боя рукамі нє машут називається.
Ось тому я на затримку мене в 40- 50 хвилин, не знав шо писати , тому і написав порушення конституційних прав.
Справжнім западлом в даній ситуації стало, шо я немав навіть листочка паперу, шоб написати повноцінні хронологію подій.

Підпис мій, справжнім моїм не назвеш, адже на знав як ті казли себе будуть вести далі. Тому підписував Калякою.

Короче виглядало насправді так:

Їхав я з жінкою і двома дітьми 11 місяців і майже 7 років в Раковець по водичку і помолитися. В селі Липники на горбку я побачив знак 3.26 «Кінець заборони обгону», далі проїхав перехрестя "Поворот на с.Поршна" і з початком штрихової лінії почав обганяти фуру, котра рухалась десь 45-50 км за годину. Оцінив ситуацію, дочекався закінчення сплошної і почав обганяти. Я на обгін ... закінчив маневр. І бачу махає до мене то МАХАЛО гайорівське. Стояли вони вже з "клієнтом" - за метрів 200-300 попереду Гайори тормознули ніссан Х-трайл і стояли без мигалок позаду нього.

Я зупинився. Спитав причину зупинки, на що мені відповів прапор , що я здійснив обгін на перехресті через сплошну. Я наполягав , що не згідний, і заначив , чому вони не зупинили Х5 та Х6, які неслися взагалі з шаленою швидкістю по селу і обганяли все шо можна, а вони морди гайорівські повідвертали з понтом Очі не бачать серце не болить, краще сапти буду" , на що ГАЙОРИ взявши мої документи нічого не хотіли слухати про дві БМВ рванули на вздогін МАНу в сторону Стрия, не запропонувавши їхати за ними. Тупо лишили мене на жарі з жінкою і дітьми. Піндососи.
Гайорів не було десь добрих півгодини. в Протоколі видно , що гайори взяли у водія МАНу домашню адресу і дані як свідка, але бачення ситуації самого свідка, я не знаю. Короч, я був в шоці, як на рівному місці вони хочуть зробити з мене казла атпущенія.
Хочу зазначити я, як людина самокритична, може і було місце мого виїзду одним колесом на сплошну, але це були якісь мілісекунди чи 1 секунда, обгін здійснював тільки на штриховій роздільній смузі. І фото чи відеофіксації не проводилось генспекторами.
Далі гайці приїхали і я на скільки міг втиснув в 2 графи пояснення події в 4 рядки, і відмовились мені дати листок поперу, як додаток до пояснень.
З протоколом гайці дали мені Повідомлення про запрошення до підрозділу Державтоінспекції МВС на Данила Апостола 11 для розгляду справи.
Я зявився в пятницю зранку до їхнього начальника майора. Але той насяльнік дав зрозуміти мені шо в них грубо кажучи ПЛАН і він впевнений в законних діяї своїх піддопічних гайорчиків. Доказати свою не правоту не вийшло.

Короче виписали мені постанову і я щасливий вичеркнути 425 грн з сімейного бюджету)))

Словом зараз будую оскарження постанови... і хотів би почути від продвинутих порад , на шо можна посилатись в порушенні дій генспекторів: неправомірних дій, складання протоколу більш ніж півгодини, відмова показати свій маршрутний лист патрулювання, упередженості гайорів щодо мене тощо.

Взятки я взагалі не пропонував їм, бо не прихильник цього і від них таких же дій також не було.

Gamal
20.06.2011, 23:27:12
VAVAN, мав аналогічну ситуацію, тільки в Городку..там ше ті 3,14дараси..
в протоколі написав лише що- "надам пояснення в суді", та записав одного свідка..
в суді сказав що автомобіль стояв на аварійній зупинці, що може підтвердити мій свідок..справа була виграна, правда потім треба мотатись у виконавчу по пару разів..рішення суду завозити....а так бучу що твоя справа виграшна, не парся..

в законі немає чітко вказано часу складання протоколу, завтра скину копію своєї позовної заяви..

Vexler
21.06.2011, 09:29:49
VAVAN, було подібне в мого батька...написав гарно позовну і суд виграно...тобто твої шанси Вова виграти суд 90% імхо.
Тобі слід звернути увагу на:
1. Чіткості висвітлення події, осоливо той момент зберегти- ти нічого не порушував, примахались просто так...
2. Акцентуєш увагу, на тому, що згідно законів, ти нічого доводити Дайцям не зобовязаний
3. На вимогу відео-фото доказів нічого тобі не представили...

можу скинути свою заяву на e-mail....маєш 10 днів щоб то написати і відправити в суд

VAVAN
21.06.2011, 12:04:54
Gamal, Vexler, дякую мужик за підтримку.
Буду катать... свідок в мене дружина

Gamal
21.06.2011, 12:24:59
ось моя позовна заява,
VAVAN, твоя справа виграшна, тільки свідка не забудь :wink:

Juhum
18.07.2011, 17:57:56
Всім привіт,був сьогодні зупинений на пр.Свободи.Був складений протокол,в котрому інспектор записав наступне:по вул.Беринди-пр.Свободи керуючи автомобілем не виконав вимоги дорожнього знаку напрямок руху смугами з крайньої лівої смуги яка призначена для повороту ліворуч проїхав прямо.Наклав стягнення в розмірі 260гр.На моє зуваження щодо відсутності дорожньої розмітки і знаків котрі забороняли мені рухатись прямо,він відповів що там знак є.З фото видно що безпосередньо перед перехрестям знак відсутній,проте не виключаю можливо він висить собі спокійно біля пам'ятника Міцкевичу.Що порадите мені в даній ситуації?30153

30154

tommy_boy
18.07.2011, 18:10:35
мені здається там є знак, вроді бачив такий там, але на твоїх фото його нема... Інспектор мав тобі сказати де є той знак, ну якшо ти попідписував, то вроді вже нема чого спорити... Требуло сказати хай покаже...

Проїдься ще раз поглянь чи він там є...

Just be
18.07.2011, 18:11:53
Колись там був знак 100%, чи є зараз незнаю. Але якщо перед тобою з лівого ряду (при русі прямо) є бардюр то напевно їхати прямо там не можна .... особисто я ніколи не пропускаю тих хто там тулиться і пробує вклинитись.

vikoren
19.07.2011, 09:01:31
Колись там був знак 100%
так був знак 100%, зарас його там невидно я проїжав там перед дайцями прямо незупинили , можливо зайняті були чимось, але цей бардюр також напевно намікає що прямо неїдь сильно він виступає і треба чекати поки хтось пропустить або лізти, а сам знак можливо перевісили далі від перехрестка.

tommy_boy
19.07.2011, 12:15:46
кароче, я вчора там їхав. спеціально цинкував, нема знака, миші зїли. Наскіки я розумію, якшо в правилах нема описаної такої ситуації з тим бардюром, то можна поспорити... Пошукай, або запитай в опитних знако-знавців :)

bmwe36petro
19.07.2011, 12:17:04
Розмітки нема, знака нема - за що штраф???

tommy_boy
19.07.2011, 12:20:33
Розмітки нема, знака нема - за що штраф???

ну можливо є якесь супер правило, яке каже, що якшо є перехрестя, перед ним 3 полоси, після нього - дві, то нема чо їхати з лишньої полоси прямо... :) я не знаток...

ValodjaE36
19.07.2011, 13:10:50
а в загалі на перехресті можна перестроюватись в інший ряд?

augustino
19.07.2011, 17:48:04
ValodjaE36, ні, вроді неможна

doctor
19.07.2011, 21:41:52
перед ним 3 полоси, після нього - дві, то нема чо їхати з лишньої полоси прямо...
А як взнати, що після перехрестя дві а не три,чи одна, чи прірва?????????????????

ValodjaE36
19.07.2011, 22:08:52
А як взнати, що після перехрестя дві а не три,чи одна, чи прірва?????????????????
дивитись в перед:biggrin:

yrik_lvov
20.07.2011, 00:41:47
фігня то а не штраф оспорюй і діло виграшне і взагалі звідки ти знаєш з якої ти полоси їхав прямо там є розмітка??? іхав по дорозі обїжав авто яке стояло на аварійці посередині дороги зупинив інспектор і домахався а ніяких знаків полос розміток там немає

Juhum
20.07.2011, 01:02:33
Всім дякую за участь в обговоренні мого випадку.Сьогодні запатив штраф,бо завтра їду у відрядження,і не вийде в 10-ти денний термін з тим розібратись,а по поверненні справа була би вже у виконавчій.Такі то справи.

tommy_boy
20.07.2011, 13:21:39
чи прірва?????????????????

:rofl: ну ти жжош

Сьогодні запатив штраф

шкода, звичайно, але шо поробиш... На наступний раз кажи хай показує знак, мені в таких випадках він сам пропонував пройтися з ним і він мені покаже де знак...

VAVAN
20.07.2011, 18:37:10
Привіт усім. Нажаль мене спіткала нечиста дорожня сила, одна із нечисті нашої країни. Боже прости, але в загальному - це правда.
Маю штраф на 425 грн. Хочу відстоувати свої права у суді.

присудив суддя за перше рішення мені 425 грн , навіть не запросивши свідків на мої прохання. Суддя 3.14рас. Як так, яка може бути обєктивність і прозорість суду з такими гамадрилами? не запрошуючи свідків події. Мене реально загнали під плінтус. Із серії -шем такого невидів. Іпав я надалі ті оскарження..

Яка ж тоді моя помилка перед суддею? Він на мені з понеділка як на малолєтці розправився. Чесно такого не очікував. Суд взагальній процесії зайняв 20 хв. - Жінка не дала? Геморой? Чи все таки моя помилка?
Приїхав з моря і ше +425 грн ні за шо.. хоч би порушив, а то на пустому місці план даішники виконали..

BMW-ЮРА
20.07.2011, 22:42:03
VAVAN, бери постанову і оскаржуй далі в апеляційній інстанції!

Gamal
20.07.2011, 23:00:10
якщо непомиляюся, штрафи в апеляційному вже неможна оскаржувати

vikoren
21.07.2011, 12:38:52
якщо непомиляюся, штрафи в апеляційному вже неможна оскаржувати
вроді можна VAVAN, якшо хочеш можу пробити докладніше, як оспорити , якшо це можливо

Gamal
21.07.2011, 12:59:43
рішення суду першої інстанції (по штрафах даї) оскарженню не підлягає.
свіжа інфа

vikoren
21.07.2011, 13:50:43
рішення суду першої інстанції (по штрафах даї) оскарженню не підлягає.
свіжа інфа
понятно

VAVAN
21.07.2011, 15:16:26
BMW-ЮРА, Gamal, vikoren,
Дякую мужики..
алерішення суду першої інстанції (по штрафах даї) оскарженню не підлягає.
суддя це мені наголосив двічі... Просто не можу поняти по сьогоднішній день, чому він не запросив свідків? Я не правильно іх "запросив" в позовній заяві?

vikoren
21.07.2011, 15:21:10
чому він не запросив свідків?
а це дійсно цікаво , мав би запросити , хоча хз може ти дійсно шось нетак написав ?

VAVAN
21.07.2011, 15:24:18
мені написали таке
треба було в самій позовній заяві 3тім пунктом просити викликати в суд дружину як свідка, ну або письмове клопотання подати на суді
просто не попередній моїй справі я нічого не писав , а лиш попросив суддю запросити свідків пригоди таких то таких і все. А тут вже пішла принципіальна бюрократія судді

vikoren
21.07.2011, 15:29:25
а лиш проприсив суддю запросити свідків пригоди таких то таких і все
їх на словах попросити то собі гірше зробити , треба було письмово просити , ну але вже ніц незмінеш , читай пп

Gamal
21.07.2011, 15:54:27
VAVAN, коли ти прийшов на слухання, потрібно було в усному клопотанні(коли суддя питав чи маєш якісь клопотання) сказати: прошу викликати свідків(перед початком судового засідння), я думаю що цього ти не сказав, а лише написав в позовній заяві / або під час розгляду справи

pilot
22.07.2011, 12:51:54
Оштрафовали кортеж президента Америки! Интересно, у нас хоть раз такое было?? Думаю нет и никогда не будет.
Президент США проштрафился во время своего официального визита в Лондон. Глава державы, претендующей на мировое господство, не оплатил сбор за въезд в центр британской столицы.
Автомобилисты, желающие попасть в центр Лондона в будние дни, должны платить сбор в размере 10 фунтов стерлингов.
Однако президент США, да и другие водители кавалькады машин, сопровождавшей Обаму, этого не сделали. Номер одного из автомобилей удалось снять на видеокамеру, размер штрафа составил 120 фунтов стерлингов.
http://autorambler.ru/journal/events/22.07.2011/560969107/

vikoren
22.07.2011, 14:03:54
Интересно, у нас хоть раз такое было?? Думаю нет и никогда не будет.
100% в нас такого небуде небуло і несвітить , хіба перед звільненням хтось пріколиться :lol: шоб скоріше звільнили :lol:

yrik_lvov
22.07.2011, 16:08:50
Оштрафовали кортеж президента Америки! Интересно, у нас хоть раз такое было?? Думаю нет и никогда не будет.
Отличный пиар за 120 фунтов

Nikola
07.10.2011, 13:49:37
QSg-i9snL7M

ValodjaE36
10.10.2011, 18:54:21
мажорський в нас президентик:bad:

Digress
10.10.2011, 19:42:04
мажорський в нас президентик
требе їх:gun::biggrin:

yrik_lvov
10.10.2011, 20:09:54
А до чого тут президент??? тут про кортеж Азарова йдеться, а водій тойоти дійсно мав змогу швидше перестроїдися тому тут журналісти самі хотіли гарячих новин і зробити знову сенсацію.
А на рахунок президентського вертольота то мав би я можливість то літав би і на літаку.
П.С. Кожен бачить в ситуації, що він хоче бачити.

Gamal
10.10.2011, 20:17:37
yrik_lvov, азаров чимось кращий від водія тойоти??, розумію якщо б швидка їхала, то так, я тут злодій (можливо варту було написати з великої літери) і йому ще дорогу давати...е нє..чому він не може в корхах постояти як всі люди, нехоче стояти, але можливість має вирішити проблему корків (будівництво нових доріг/розвязок) але нащо, краще з мигалками..вилізки людям на голову - тому так і живем!
http://www.youtube.com/watch?v=PDXEsmJL1ns

yrik_lvov
10.10.2011, 20:37:51
Gamal,
Згідний на всі 100 процентів але читай наступне а саме розділ 3 ПДР України
"РУХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИМИ СИГНАЛАМИ"
там все написано а на рахунок злодій за руку не зловлений тому не злодій, зловлять буде злодій,чи не злодій, а щодо швидка то чи повільна Азаров чи президент то вже питання 100 є закон є правила є авто де встановлені спеціальні сигнали тому вони ними користуються а ми повинні уступати їм дорогу.

Gamal
10.10.2011, 20:59:40
я не захищаю водія тойоти, можливо він робив провокацію Ахрану азаровА, але як на мене всі "дипутати і їхні колєги налиснички" повинні бути як простий народ, як і є в цивілізованих країнах світу. З розділом 3 ПДР України "РУХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИМИ СИГНАЛАМИ"
повністю згідний, ось тільки з якого такого дива цей українофоб має мигалки?
Мова йшла про те, що нас, за людей не вважають, а що найгірше вважати не збираються.

yrik_lvov
10.10.2011, 21:07:22
Gamal, я з тобою повністю згідний але кожен хто буде мати таку можливість буде такими перевагами користуватися
от тобі доказ IVDUEBO7h8Y
Всі одинакові ТУТ ЩЕ МОЖЕШ ПОЧИТАТИ (http://www.pravda.com.ua/news/2011/10/10/6651761/)
П.С. Тому як я вже говорив кожен бачить що робить сусід а що витворяє сам ніяк ні.
А на рахунок водія Тойоти то він робив провокацію однозначно так як права полоса була повністю свобідна... тому нетреба так строго всіх судити і рубати з плеча, а то в житті не завжди все так є як воно здається на перший погляд

ValodjaE36
10.10.2011, 21:26:19
А до чого тут президент???
відео подивись! ясно сказано, сама бідна країна Європи а президент на третьому місці по витратам, думаєш за свої кошти він це все купує, точно не за свої а за кошти простого робочого народу.
Журналісти просто доказали, що беззаконня в нас процвітає, якщо жінка водій тойоти нарушила, то треба було її по закону наказати, ще трошки взяли б шпаллєра постріляти по ній.

Gamal
10.10.2011, 21:30:56
нема на них Бандери!

Vomont
10.10.2011, 21:32:48
тут питання не про президента а про те що в житті є чорне та біле а також і сіре. Слідкуй і контролюй впершу чергу себе а потім сусіда.
Юрік ++++

{ додано через 49 секунд }
нема на них Бандери!
на всіх нас а не тільки на них.Ми практично всі такі бо нас так виховали

ValodjaE36
10.10.2011, 21:38:25
нема на них Бандери!
якщо сам народ не розуміє, що твориться то тут і бандера не допоможе, наш народ звик пристосовуватись, головне щоб сусіду було гірше:bad:

{ додано через 4 хвилини }
тут питання не про президента а про те що в житті є чорне та біле а також і сіре. Слідкуй і контролюй впершу чергу себе а потім сусіда.
а хто контролює сусіда? ми що зараз говорим, де ти гроші на машину взяв, чи на турбіну?? ми говорим про те що нас стусується в першу чергу, і про те що в деяких людей наболіло. байдужих в нашій країні немерянно.

yrik_lvov
10.10.2011, 21:38:27
Процвітає у будь кого в кого є можливість вкрасти і не бути за це наказаним буде красти, чи якщо є можливість користуватися своїм становищем для свого блага буде це робити. Тому не будьте всі такими суворими їздять літають розганяють є можливість так роблять почніть з себе. Не давайте хабарі будь кому за будь, що навіть лікарю шоколадку, а добивайтесь бесплатної медицини, їздіть тільки на христину бо вона є оф .дилером і платить податки а всі гаражі про які ви знаєте здайте міліції хай власники будуть наказані по закону, не міняйте гроші в бариг, коли щось купуєте просіть обовязково чек,(Для того щоб гроші пішли в касу)Платіть штрафи за будь, що а не старайтись домовитись на місці та дойде до того, що давайте парковщику 4 грн. за годину стоянки і вимагайте квитанцію, а не в кращому випадку 2трн., або просто вказуєте йому куда піти. Тому починайте з себе і буде тоді можливість спитати з іншого, я нікого не захищаю і мені наша влада також не дуже, але маємо те, що маємо, а можливо те чого заслуговуємо, тому не списуйте відразу все на владу а начинайте з себе.

pilot
10.10.2011, 21:40:28
предлагаю тут про политику не писать. тема не та.

Bumer
10.10.2011, 21:44:35
якщо жінка водій тойоти нарушила, то треба було її по закону наказати
тут +1,а не бити палкою по дверях і пізніше по дзеркалу,просто показують,що людей мають нізащо

ValodjaE36
10.10.2011, 21:44:46
Не давайте хабарі будь кому за будь, що навіть лікарю шоколадку, а добивайтесь бесплатної медицини, їздіть тільки на христину бо вона є оф .дилером і платить податки а всі гаражі про які ви знаєте здайте міліції хай власники будуть наказані по закону, не міняйте гроші в бариг, коли щось купуєте просіть обовязково чек,(Для того щоб гроші пішли в касу)Платіть штрафи за будь, що а не старайтись домовитись на місці та дойде до того, що давайте парковщику 4 грн. за годину стоянки і вимагайте квитанцію, а не в кращому випадку 2трн., або просто вказуєте йому куда піти.
сенс з цих податків? для того, щоб наш МегаБосс ще собі пару вертольотиків купив на фарші?

yrik_lvov
10.10.2011, 21:44:51
тут питання не про президента а про те що в житті є чорне та біле а також і сіре. Слідкуй і контролюй впершу чергу себе а потім сусіда.
+ 1000
Повністю підтримую, якщо кожен буде дивитися за собою то все буде добре у кожного а значить і вкраїні загалом тому мир всім:drinks: і не треба тут Бандер, Сталінів..... їх вже пережили вони вже в землі і все вже добре
а хто контролює сусіда? ми що зараз говорим, де ти гроші на машину взяв, чи на турбіну?? ми говорим про те що нас стусується в першу чергу, і про те що в деяких людей наболіло. байдужих в нашій країні немерянно.
Всі заглядають до сусіда особливо це люблять робити дивлячися у його кишеню така у нас вже Українська народна тваринка живе яка називається "ЖАБА ПРОСТА"
предлагаю тут про политику не писать. тема не та.
+1
ValodjaE36, Чого тільки мегабос я також маю таку можливість тому не відмовляйте мені в моїх дитячих потребах платіть податки. це звичайно жарт а може і ні але зараз не про то.
Нетреба спорити і сперечатися не спорю вони поступили по хамськи але і та жінка могла швидше відїхати тому хай краще кожен контроює себе.
Є такий анекдот в податковій може і баян:
Петро до івана
Іван ти податки сплатив??
Петро ше нє.
Іван А я сплатив.
Петро і Шо з ТОГО???
Іван а вот спати тепер неможу.
Петро а то ЧОГО???
Іван а ти попробуй заснути на голодний жилудок.

Bumer
10.10.2011, 22:01:49
Нетреба спорити і сперечатися не спорю вони поступили по хамськи але і та жінка могла швидше відїхати
вона могла,але вони ж не знали,що в машині провокатори їдуть,може там за кермом тупа блондинка,яка розгубилася при виді кортежу і тупанула,всяке буває,що зразу дзеркала бити?,або,наприклад,старша людина,яка знову ж таки розгубилася при виді кортежу,а їй по дзеркалі,і у водія інфаркт,бо перехвилювався,ще біди може наробити на дорозі,хоча б на людях для показухи вели себе коректно,бо народ й так озлоблений на можновладців,ну то таке,висновок-повели вони себе неправильно

Gamal
10.10.2011, 22:05:54
yrik_lvov, значить добре що журналісти зробили такий репортаж, провокацією довели хамство нашої з вами влади.

Vomont
10.10.2011, 22:12:36
усьо проїхали,тут не та тема

G-power
11.10.2011, 18:31:56
предлагаю тут про политику не писать. тема не та.
+1. Всеравно это только бла-бла-бла. А реально действий никаких.:popcorm:

Nikola
26.03.2012, 11:22:13
:respekt:Дайцям які мене зупинили сьогодні на липинського,підійшов до мене і питає знімати будеш? я кажу ,якщо даш сигарету знімати не буду він дав я покурив поговорили,і я газу,так що варто знімати їх вони зразу запамятовують.

bmwe36petro
26.03.2012, 11:25:12
якщо даш сигарету знімати не буду він дав я покурив поговорили
:biggrin::good:

Gutty
26.03.2012, 15:49:23
варто знімати їх вони зразу запамятовують.
100% + тарифи підіймай хай баблом з тобою розраховуються а не цигарками:lol:

Nikola
27.03.2012, 19:38:36
Сьогодні спішив до семена,і на князя романа зробив третій ряд на світлофорі,і прямо на дайців і за поворота на центр,почав знімати їх на відео вони попросили документи і сіли закрившись на кнопки дверей, в ладі і почали писати протокол,питали адресу ,я сказав бомж,і вони пробили через свою базу яка навіть в них працювала.сказали підписуй я нічого не підписав сів і поїхав,юристи що далі робити в цій ситуації.я думав що штраф прийде через суд,виявляється що вони самі виписують штраф.мають таке право ...

tommy_boy
27.03.2012, 23:51:37
да, мають таке право. протокол дали? постанову дали? якшо ти не підписав, вони мали найти двох свідків, які б підписались шо ти відмовився. це було зроблено? фото-відео фіксація твого порушення була?

можеш оскаржувати в суді, якшо маєш час тим займатися...

Gamal
28.03.2012, 00:00:36
можеш оскаржувати постанову в 10-й термін, в позовній заяві - стояв атомобіль на аварійці, який вимушений був об"їхати

Nikola
28.03.2012, 08:22:58
протокол дали? постанову дали?
Давали я не брав і нічого не підписував.

Yurec
28.03.2012, 08:50:50
Nikola, 100% виграшна справа
можеш оскаржувати в суді, якшо маєш час тим займатися...

Nikola
28.03.2012, 10:05:07
Що мені робити далі чекати поки визвуть ?чи якийсь лист прийде ?лист прийде по місцю проживання чи приписки?

{ додано через 3 хвилини }
постанову в 10-й термін, в позовній заяві
на кого писати? дайців даней немаю

ValodjaE36
28.03.2012, 10:10:58
на кого писати? дайців даней немаю
на выдео данні є? ти їх знімав коли представлялись?
можеш оскаржувати в суді, якшо маєш час тим займатися... одразу перевіриш чи в суді можна знімати?:biggrin:

Gamal
28.03.2012, 11:37:52
Nikola, Відповідач : Управління ДАІ при ГУМВС України
у Львівській області
79053, м. Львів, вул. Перфецького, буд. 19
тел. (0322) 646941
адреса електронної пошти Позивачу невідома
_____________________________________________
в заяві напиши, що номер посвідчення вони тобі недали, а за відео...хз чи варто його показувати і згадувати за нього, якщо там видно що ти порушував

BOKSTER
28.03.2012, 12:49:07
я не розумію чого всі так бояться тих протоколів.
Не підписують і не забирають копії.
Навпаки в таких випадках ти маєш вимагати копію протоколу і постанови.
Все підписати (попередньо детально ознайомившись і написавши свої коментарі. При наявності свідків прописати їх в протоколі).
Саме на цей протокол і постанову ти зсилаєшся в позовній заяві.
А зараз в тебе ні номеру постанови ні протоколу.
Тобі тепер потрібно тусувати в ДАІ і отримувати ці копії!
Писати позовну і в 10-ти денний термін подати в суд.

{ додано через 4 хвилини }
доречі мій колега колись попав в схожу ситуацію.
Також не забрав постанову з протоколом. Адресу також не вказав.
Пустив все на самотік. Думав як не вказав адресу то його пронесе :)
Через 3 місяці прийшло стягнення з виконавчої уже в подвійному обємі.
Отак із-за ліні і тупості попав на 800 грн.

sergiy
28.03.2012, 13:11:18
BOKSTER, згідний з тобою

realnero
28.03.2012, 14:46:45
копии лучше было взять, тем более что они нарушили процедуру оформления протокола, права тебе не разъяснили.

shvm
28.03.2012, 16:22:57
Nikola, був у схожій ситуації
Через 3 місяці прийшло стягнення з виконавчої уже в подвійному обємі.
Суддя, сцука, просто відмовив у поновленні позовного терміну, тому якщо надумаєш рубатись, обов'язково візьми підтвердження з виконавчої (конверт з датою, номер і дату виконавчого листа) про дату твого ознайомлення з постановою.

{ додано через 4 хвилини }
або
Тобі тепер потрібно тусувати в ДАІ і отримувати ці копії!
Писати позовну і в 10-ти денний термін подати в суд.
+1,удачі.

Yurec
30.03.2012, 10:22:56
І так попорядку :)
Якщо на руках не має копії постанови, то нікуда не треба ходити і нічого не треба просити. Кури папіроси і чекай поки прийде лист з виконавчої служби.
Потім:
1) Збережи обов'язково конверт з яким прийде повідомлення з виконавчої.
2) Якщо маєш бажання і що значно спростить написання оскарження, позову і т.п., зайди в свою виконавчу, до виконавця і поясни, що будеш оскаржувати в суді це питання і чемно попроси зробити копію постанови ДАІ (виконавець не зобовязаний це робити, тому краще не хамити), яку вони на тебе написали.
3) Пиши клопотання про відновлення строку на оскарження постанови.
4) Пиши адміністративний позов.
5) Чекай виклик в суд.

Nikola
30.03.2012, 12:06:36
Yurec, дякую за обгрунтовну відповідь,а якщо забити на все?з якого боку удар чекати?

Yurec
30.03.2012, 12:39:49
а якщо забити на все?з якого боку удар чекати?
з боку виконавчої служби, з ними ж можна і все рішити (без суда)

positive
08.04.2012, 23:54:33
нещодавно була зі мною така ситуація.

їду на рясне 2 год ночі (під весілля з друзями:)) перед мостом побачив "яскравий відблиск форми" ,одразу зменшив швидкість. підїхав поблище ,стояв патруль і ловили водів "феном" і тут бачу перебігає дядько в погонах через всю дорогу і махає мені "чарівною паличкою" , я зупиняюсь і опускаю вікно
-Добрий вечір ,капітан Петренко , прошу ваші документи і права.
-Я йому у відповідь -капітан а які проблеми,чому зупиняємо?
-Він мені у вас права фара не світить!!:biggrin: і відає мені документи.
-Я йому, ви вирішили зі мною пожартувати ?мені ж дорогу видно. (сам плачу зі сміху)
-Він :вийдіть з машини будь-ласка подивимось разом.
-Я виходжу ,говорю, капітан які проблеми фара світить.
-Він говорить фара світить дуже слабо.
-Я з ним погоджуюсь і говорю , що їхав і десь по дорозі напевно лампочку струсив. і тому така ситуація.
-Він мені : так штраф в розмірі 350 грн.або виправляй на місці щоб світило яскравіше.
-я відкриваю капот на 1 хв . подивився чи не відійшли контакти ,і говорю капітан при такій ситуації ніхто не забеспечений+ 2 год ночі ніякі магазини не працюють що купити нову. :biggrin:
він мені: пишемо протокол або давай мені на каву :shok:!!!!
-Я в шоці від почутого , говорю нічого не дам і підписувати не буду.
-Він мені ну це ще зараз побачимо.
-Я заходжу до машини (він подумав щоя за грошима:biggrin:) і говорю друзям, що просить на каву.
-друзі вийшли з авто , а давай голосно говорити щоб чули всі(просить на каву тоді ми зараз його заложимо. дзвони на гарячу лінію)
-Він це почув , поправив фурашку і почав від нас втікати,перебіг на другу сторону і почав зупиняти інші авто.

ми почали його кликати , мол ходіть сюди поговоримо. він на нас не звертав уваги.
я нехотів стовоювати конфлікт, бо небуло часу, завів мотор прогазував 2 рази ))) і поїхав :)
вот такі то пироги:)

Nikola
22.04.2012, 12:47:35
:biggrin:
nJnTGkJybdw

Vomont
22.04.2012, 21:52:04
Nikola, ти краще свою ситуацію розпиши

324disel
22.04.2012, 22:35:38
ти краще свою ситуацію розпиши
і відео, де відео?!!!

Vomont
06.06.2012, 13:43:35
ось такий є діючий наказ

realnero
07.06.2012, 14:27:20
http://www.autocentre.ua/blog/Karavaev_Vladimir/ отличный ресурс для водителя - помогает в общении с нашим ГАИ

Nikola
11.10.2012, 15:51:59
Зупинили дайці їх було троє,що хоч він відкрий капот,я говорю покажи посвічення і моя нокія знімає,він дістає посвічення нахиляє голову я відкиваю двері і нечайно його бумс,він чого ви мене штовхаєте я відповідаю ти мішаєш мені вийти і відкрити капот ,я інспектор інспектор він відходить і каже щосливої дороги,другий каже ми тебе запамятали ,я відповідаю йди переодягнись і позмагаємось.так що нокія рулитьпсихологічно
п.с моє вже 9 відео 8 позитивні ,1 негативне .Знімайте їх ми громадянини вільної україни:biggrin:

pilot
11.10.2012, 16:59:00
Nikola, то якись новенькі попалися? тебе вроді вже всі знають ;)

VAVAN
12.10.2012, 15:39:09
Nikola, приїдь на зустріч , покажеш свій хук дверкою на відео:biggrin:

GMYPiK
26.03.2013, 22:28:23
Відповідач: УДПС 1-го ВЗ ДР ВДАІ ОМУ старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович

Позивач: Гладій Любомир Володимирович, проживаю за адресою: 000000
Адміністративна позовна заява
про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності
11 квітня 2013 року о 23 годині 20 хвилині я був зупинений УДПС 1-го ВЗ ДР ВДАІ ОМУ старшим прапорщиком Ткаченком Олегом Вікторовичем по вулиці Середньофонтанська 53 та ним було винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення серії АГ2 №794119 згідно якої я 11 березня 2013 року о 23 годині 10 хвилині керуючи автомобілем БМВ державний номер ВС 8113 СА по вулиці Середньофонтанська 51 не уступив дорогу пішоходу на пішохідному переході, чим порушив п. 18.1 Правил дорожнього руху та та вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 КпАП України та визнав мене винним у вчиненні зазначеного правопорушення та піддав адміністративному стягненню у вигляді штрафу у сумі 255 гривень.
ПОЗОВНА ЗАЯВА про скасування постанови сер. ВН1 № 174669 від 11.03.2013 у справі про адміністративне правопорушення
Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
Я вважаю, що в моїх діях відсутнє порушення правил дорожнього руху, у зв’язку з цим відсутні підстави для винесення постанови про накладення адміністративне стягнення, і обґрунтовую це наступним:
Згідно вимог п.18.1 Правил дорожнього руху “Проїзд пішохідних переходів та зупинок транспортних засобів” “Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека”, я, 11 березня 2013 року о 23 годині 10 хвилині керуючи автомобілем БМВ державний номер ВС 8113 СА по вулиці Середньофонтанська 51 зменшив швидкість руху та не створюючи перешкод для руху пішохода, що перебував на тротуарі, а там паче жодної небезпеки для них, продовжив рух по дорозі чим аж ніяк не міг створити небезпеку чи перешкоду в русі пішоходам, що перебували на тротуарі поряд з пішохідним переходом. Також я зазначив, що звинувачення вважаю безпідставними, не обґрунтованими і непідкріпленими доказами, оскільки старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович відмовився брати пояснення у цього пішохода котрому я, ніби то, не надав перевагу руху, або навести свідчення свідків, чим унеможливив об’єктивний розгляд порушення пославшись на відсутність часу на такі процедури. Також наголошую на тому, що старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович не представив на момент винесення постанови жодних доказів п.16.2 Правил дорожнього руху, зафіксованих засобами фото- чи відеофіксації порушень, оскільки не володів такими засобами в даний момент. Мої пояснення і заперечення інспектор не взяв до уваги. Отже, як зазначено вище обставини вчинення мною правопорушення викладені в протоколі та постанові не відповідають фактичним обставинам справи, у зв’язку з чим в моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення.

п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 23 грудня 2005 року N 14 Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті встановлено, що зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 і 284 КУпАП. У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.

Ст. 69 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
Звертаю увагу, що ст. 254 КУпАП зазначено, що протокол про адміністративне правопорушення складається в разі його вчинення, але оскільки адміністративне правопорушення не було зафіксоване належним чином, як то вимагає чинне законодавство, з врахуванням допущених порушень під час складання протоколу він не може бути належним доказом моєї вини, складений з грубими порушенням чинного законодавства і за таких обставин відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути розпочато у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Необхідно також зазначити, що відповідно до ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Але, як вбачається із змісту протоколу про адміністративне правопорушення, до нього додається тільки постанова по справі про адміністративне правопорушення. Жодних пояснень свідків чи потерпілих не було пред’явлено так як їх старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович відмовився брати чим унеможливив об’єктивний розгляд порушення.
Враховуючи викладене вище, із змістом протоколу та постанови про адміністративне правопорушення не погоджуюсь, вважаю їх необґрунтованими і такими, що не відповідають фактичним обставинам справи, у зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 складеним з порушенням вимог законодавства.

Враховуючи вищенаведене та керуючись нормами чинного законодавства України, ст.268, 287-289 КпАП України, ст. 6 КАС України:

ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду
2. Визнати протиправною та скасувати Постанову серії ВН1 № 174669 по справі про адміністративне правопорушення від 11 березня 2013 р.




Додатки:
1. Копії позовної заяви на 3 арк. в 2-х прим.
2. Копія постанови серії ВН1 № 174669 по справі про адміністративне правопорушення від 11 березня 2013 року.
3. Копія протоколу про адміністративне правопорушенні серії АГ2 №794119 від 11 березня 2013 року

«25» березня 2013 року

{ додано через 1 хвилину }
може комусь як зразок підійде. :smoke: суду.

Anesteziolog
28.03.2013, 14:09:14
11 квітня 2013 року о 23 годині 20 хвилині я був зупинений УДПС 1-го ВЗ ДР ВДАІ ОМУ
там помилка на березень чи це прогноз?:)

GMYPiK
31.03.2013, 21:54:13
я вже також замітив

Karabas Barabas
01.04.2013, 11:09:52
Часто бачу що використовують побутові фотоапарати для доказу порушення водіям, тому виникло таке питання:
Які засоби фото/відеофіксації є дозволені до використання працівникам ДАІ чинним законодавством?

Yurec
02.04.2013, 18:28:29
ПЕРЕЛІК
технічних засобів, що використовуються
в підрозділах Державтоінспекції МВС
для виявлення та фіксування порушень
правил дорожнього руху


1. Технічні засоби для визначення швидкості руху:
вимірювач швидкості радіолокаційний "Беркут";
вимірювач швидкості радіолокаційний "Сокол";
вимірювач швидкості руху транспортних засобів радіолокаційний
"Искра-1";
вимірювач швидкості руху транспортних засобів радіолокаційний
"Радис";
вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний
"РАПИРА";
вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний
"ВИЗИР".

2. Спеціальні технічні засоби, які працюють в автоматичному
режимі, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису:
вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний
"ВИЗИР" з активованою функцією "автоматичний режим" модифікації
"ВИЗИР 03";
вимірювач швидкості радіолокаційний з фотофіксацією "АРЕНА";
лазерний вимірювач швидкості транспортних засобів "TruCAM".

3. Спеціальні технічні засоби для проведення огляду водіїв
транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного
сп'яніння:
газоаналізатор "AlcoQuant 6020";
газоаналізатор "Alcotest 6510";
газоаналізатор "Alcotest 6810";
газоаналізатор "Alcotest 7410 Plus com";
прилад спеціалізований визначення концентрації парів етанолу
в повітрі, що видихається, "Алконт 01".

Karabas Barabas
02.04.2013, 18:48:07
Yurec, Дякую!

Nikola
21.05.2013, 10:01:02
vKcqoia1_d8

Nikola
23.07.2013, 19:10:03
http://www.youtube.com/watch?v=AQyqFxQ9V5U#at=270 http://www.youtube.com/watch?v=AQyqFxQ9V5U#at=270