PDA

Переглянути повну версію : Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення


Сторінки : 1 [2] 3

Бан
05.05.2010, 17:02:43
короче, занятна історія позавчьора вночі трапилась з коллегою :shok:

він, троха випивший, кермував додому :) завидів Гайців, вони його зупиняти, він :nea: газюки, вони за ним :ireful:, короче закермував в якісь дворік, випригнув з машини і втік, але чомусь неспрацювала сигналка і машина незакрилась або хз
факт того документи він забрати не встиг коли втікав, а коли повернувся до машини то завидів що документів нема, Гайці забрали :shok:

він вчьора дзвонить і питає, Вітя що робити, я хз що йому порадити, мож в кого цось подібне було ????

ValodjaE36
05.05.2010, 17:09:09
він вчьора дзвонить і питає, Вітя що робити
збирати гроші:)

bmwe36petro
05.05.2010, 17:09:27
Бандит, та нехай подає заяву, що машину обікрали

ValodjaE36
05.05.2010, 17:11:21
та нехай подає заяву, що машину обікрали
всеодно попаде в 500 зелених, виготовити права та техпаспорт.
а може і більше

BMW-ЮРА
05.05.2010, 17:13:11
Буде знати як за рюльом пяним їздити! Сума хороша, запамятає на довго.
Але якщо чесно, то хай краще почекає ще день другий, а там може і гайці його знайдуть, думаю з ними і домовиться!

VAVAN
05.05.2010, 17:14:38
Бандит, 3.14здець - ото валінок. Не в обіду сказано, під час такого тре себе дуже сильно організувати ще якшо зйопуєш від ментів , зважився на такий поворот подій.
Вомонт тобі підкаже схему дій!

ValodjaE36
05.05.2010, 17:30:29
хай краще почекає ще день другий, а там може і гайці його знайдуть
ага, в однокласниках:rofl:

shvm
05.05.2010, 17:40:01
цікаво як з цим в нас на даний час - начебто можуть повязати зразу в наручники!
На моїх очах одного тіпа під час такої штовханини зразу пов'язали.

viper
05.05.2010, 18:06:55
якшо вже втік і його не взяли то так як Петро каже заява і все.томушо нічого вони не докажуть.то не в Європі де все на камеру пишеться.такшо неправду ви хлопаки кажете.нічого йому за то небуде

ValodjaE36
05.05.2010, 18:10:15
такшо неправду ви хлопаки кажете.нічого йому за то небуде
чому не правду, ніхто не казав, що його посадять, просто Гайці без капусти доки не віддадуть, і тому прийдеться або платити або відновлювати!

Бан
05.05.2010, 18:11:53
ValodjaE36, + 1 :)
всім дякую за відповіді :friends:

viper
05.05.2010, 18:18:39
саме так...якшо вони не віддадуть то попаде в касу шоб відновити.я б з принципу їм нічого не давав.
Хоча правду хтось казав попередньо.нема чого їздити в такому стані за кермом.навіть якшо випив пиво.але це моя думка.:)

yrik_lvov
05.05.2010, 18:44:51
Бандит, треба писати заяву або шукати тих гаїшників якщо запамятав номер машини чи хоть модель можу в тому допомогти шоб вернули марку машини і номер булоб добре де стояли і в якій годині і де доки стирили можна в ПП якщо цікавить можу спитати і постаратись щоб вернули за щире українське дякую чи пляшку

Бан
05.05.2010, 19:06:00
yrik_lvov, написав в ПП

Vomont
05.05.2010, 23:57:23
Вомонт тобі підкаже схему дій!
Я не втікав а обороняв своє майно:biggrin: реально думаю що дайци самі його найдуть за пару днів але краще написати заяву і бути готовим давати "правильні " покази в райвідділі

yrik_lvov
06.05.2010, 01:12:27
Я не втікав а обороняв своє майно реально думаю що дайци самі його найдуть за пару днів але краще написати заяву і бути готовим давати "правильні " покази в райвідділі
+1 притримуюсь такоїж думки але думаю що може самі віддадуть бо за такі дії їх можна реально вигнати з роботи томущо це ст.185 КК України частина 1 точно а якщо постаратись то і 2 оскільки якщо змову не доведуть то група осіб то точно бо екіпаж ДАЇ то 2 чоловіки а для групи більше непотрібно

ValodjaE36
06.05.2010, 10:33:37
+1 притримуюсь такоїж думки але думаю що може самі віддадуть бо за такі дії їх можна реально вигнати з роботи томущо це ст.185 КК України частина 1 точно а якщо постаратись то і 2 оскільки якщо змову не доведуть то група осіб то точно бо екіпаж ДАЇ то 2 чоловіки а для групи більше непотрібно
та шо ви таке кажите, ворон ворону око не висосе:lol:

sergiy
06.05.2010, 10:36:51
та шо ви таке кажите, ворон ворону око не висосе
але піграти може!:vava:

yrik_lvov
06.05.2010, 11:58:38
але піграти може!
+1:rofl:
ValodjaE36, на рахунок виколоти то повір можна і 2 зразу просто треба шоб то діло прокуратура поконтролювала і їм показник і рагулів менше бо так міліціонери не роблять а роблять самі натуральні МУСАРА і я думаю багато хто якшо не всі згодяться шо коли будь-який працівник міліції коли він себе нормально і є адекватною людиною то його і мусором називати не пасує а так як зробили вони то злодії добре шо його під дуло пістолета не поставили і не сказали знімай залото і віддавай гроші тому як кажуть циплят по осені рахують але як на мене то їх треба наказувати і от добре

ValodjaE36
06.05.2010, 12:19:35
yrik_lvov, він тікав на підпитку, це вже злочин, а якби збив когось і т.д., а вониш то знають шо не просто тікав, покататись хотів, от і вирішили наказати, типу сам прийде за доками і ми капусти наріжемо... ІМХО

yrik_lvov
06.05.2010, 12:26:32
ValodjaE36, я вибачаюся але знати одне і факт підпитки чи стану алкогольного спяніння може визначити тільки експертиза чому тікав не тікав а просто не побачив шо його зупиняли він жезлом махнув а повинен ще у сопілку дути а хіба дозволяється нести службу в нічний час не на службовому авто, а от на рахунок кражі документів то факт тому йому шо можуть зробити то максимум штраф 122-2 Невиконання водіями вимог про зупинку, залишення місця дорожньо-транспортної пригоди а це по ч.1 штраф 170 грн а от 185 ч.1 це вже карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років. а так як вони міліціонери то посадити не посадять але з роботи виженуть

Бан
06.05.2010, 13:34:25
yrik_lvov, + 1 :)

ValodjaE36
06.05.2010, 13:36:53
yrik_lvov, ти не подумай, що я спорю з тобою, або сумніваюсь в твоїй юридичній підкованості:biggrin: теоретично ти правий, але практика їх дій така просто Гайці без капусти доки не віддадуть, і тому прийдеться або платити або відновлювати!
і не докаже він, що вони вкрали ті доки, хіба звернеться кудись там подалі, але думаю потім вони будуть точно його пильнувати, або буде пішки ходити:)

{ додано через 1 хвилину }
Бандит, ти чого пишеш плюси, ми вже з Юріком по одному + заробили, це щось означає???:biggrin:

sergiy
06.05.2010, 14:14:42
і не докаже він, що вони вкрали ті доки, хіба звернеться кудись там подалі, але думаю потім вони будуть точно його пильнувати, або буде пішки ходити
вже його пильнують, доказати що то вони тяжко, але спробувати можна, крім того коли на працівника жаліються, він буде мати втик, а втик за втиком так і виграють і після того кожен буде думати чи перевищувати повноваження чи ні
ПС: п'яний за кермом - злочинець!

ValodjaE36
06.05.2010, 14:18:28
втик-втиком, але вони і людей збивають п"яними, і далі працюють, зелені знаки рулять в "органах"

sergiy
06.05.2010, 14:32:39
ніщо не проходить безслідно

yrik_lvov
06.05.2010, 14:46:29
неспорю рулять і все можна вирішити абсолютно але якшо їм це дозволять оскільки є і інші фактори які не позволять це вирішити а інспектори в ДАЇ це як розхідний матеріал і повір їх багато виганяють садять і тому подібне тим більше вони не думаю що мають голову тому що досвідчені працівники тако би не робили а викликали райвідділ і найшли би власника далі експертиза рапорт і тому подібне а тут просто малолітні недоумки яким дали жезл і вони думають шо зловили бога за бороду

ValodjaE36
06.05.2010, 15:38:50
yrik_lvov, давай тут не будемо розпинатись хто є прав а хто винний, а тим більше хто і де малолітні недоумки:biggrin:

yrik_lvov
06.05.2010, 15:56:53
ValodjaE36, повністю згідний поживемо побачимо:beer:

yrik_lvov
13.05.2010, 11:34:07
народ цікавий факт хто таке вже чув чи стикався сьогодні зранку їхав на роботу зупинили даїшники стояли на ВАЗ 99 службовій взяли права техпаспорт сіли в машину нічого не сказали я в свою чергу також не виходжу сижу у своїй підходить віддає доки і щасливої дороги:shok: питаю а нашо зупиняли причина і тому подібне а він каже тепер ми зупиняємо машини і провіряємо за сплату комунальних послуг якщо там борг більше якоїсь суми чи несплата більше пів року то машину забирають на арешт майданчик доки не буде сплачено за комунальні послуги :shok: думав шо жартує питаюсь ше раз знайшли спільну мову поняв шо можна сказати нормально і каже що це дійсно так тому будьте обережні краще сплатіть шоб не мати лишніх мінінгітів або якщо люди здають хати то наберіть квартирантів хай зроблять то саме

ValodjaE36
13.05.2010, 11:44:08
хіба вони мають спільну базу з ЖКХ та Водоканалами?

tommy_boy
13.05.2010, 11:58:40
я про це по радіо чув. Правда, звідки в них така інфа може взятися, не розумію...

yrik_lvov
13.05.2010, 12:02:28
ValodjaE36, походу є оскільки зараз така база існує і ще вони звязуються по рації якщо там якісь питання то все в режимі он-лайн це не важко тел жеків і інших установ взяти і пробити неважко а дайцям тільки дай нову постанову шо пару рублів заробити завжди готові

ValodjaE36
13.05.2010, 12:04:47
значить будуть права відбирати бо, якщо ти по дорученню не мають права забирати авто?!

yrik_lvov
13.05.2010, 12:09:05
ValodjaE36, ну на рахунок цього незнаю казали машину на арешт майданчик а як там коли доручення то незнаю хоча не факт можуть і на арешт майданчик затянути

ValodjaE36
13.05.2010, 12:17:21
ValodjaE36, ну на рахунок цього незнаю казали машину на арешт майданчик а як там коли доручення то незнаю хоча не факт можуть і на арешт майданчик затянути
мда, я боргів перед Державою не маю:)
але хто знає, що внас ще придумають для збору касси:nea:

pilot
13.05.2010, 12:26:50
я думаю, что юридически они не имеют права забирать за долги, разве что в присутствии судового исполнителя или постановления суда на арест имущества.
ведь они по сути даже не имеют права останавливать без причины, тем более в правилах пдд нет такого пункта, по которому они могут изъять права или авто за долги перед государством.:rtfm:
может я и не прав, но пусть только попробуют у меня спросить на счёт долгов:nea::ireful:, сразу педаль в полик, а потом разбирайтесь.....:rofl:

sergiy
13.05.2010, 12:31:46
в принципі правильно роблять, але бувають різні ситуації.

yrik_lvov
13.05.2010, 12:42:00
я думаю, что юридически они не имеют права забирать за долги, разве что в присутствии судового исполнителя или постановления суда на арест имущества.
ведь они по сути даже не имеют права останавливать без причины, тем более в правилах пдд нет такого пункта, по которому они могут изъять права или авто за долги перед государством.
может я и не прав, но пусть только попробуют у меня спросить на счёт долгов, сразу педаль в полик, а потом разбирайтесь.....
правильно але таке наше законодавство шо можуть оскільки на це є відповідний наказ на арешт майданчик забирають евакуатором хоча немають права тепер перестали але скільки людей заплатило гроші і нікому нічого не вернули і нічого не зробили а так час покаже приживеться воно в нас чи ні а на рахунок газ в пол то ти правий головне щоб доки твої були в тебе:beer:

Anesteziolog
14.05.2010, 14:50:01
Така ситуація 23,12,2009 на мене був оформлений протокол про адм. правопор. В поясненнях я написав що не згодний, рухався згідно з правилами ДР, підписав, потім даішник шось дописував в протоколі, я ледве забрав в нього і написав в поясненнях що даішник дописував. фото потім можу додати. забрав копію та й поїхав. Думав може прийде постанова, нічого не приходило, а зараз прийшов лист з виконавчої служби. про постанову ном. 123456. Я постанови ніякої не отримував і не підписував, придивився до протоколу, той гавнюк написав що до протоколу додаються постанова №1234 ( зауважне не 123456) Хто шо пораде що робити? Мої наступні дії. В виконавчу службу треба зявитися 19 числа.

yrik_lvov
14.05.2010, 14:58:06
Anesteziolog, іти в суд і писати апелаційну скаргу

Anesteziolog
14.05.2010, 15:01:37
yrik_lvov, Тобто мені зявлятись в виконавчу 19 з поясненнями? В суд по місцю проживання? Потрібно ше якусь заяву писати в виконавчу? Йти брати копію постанови в ДАІ? Подавати в суд на даішника, про підробку документів, якщо підпис підроблений?

yrik_lvov
14.05.2010, 16:12:31
Anesteziolog,
Ідеш у виконавчу службу до інспектора який вказаний в виконавчому листі взнаєш яким судом була винесена постанова хто суддя і № справи в них це все є оскільки є копія постанови ти з нею маєш право ознайомитись йому кажеш штраф заплачу виходиш на коридов пишеш заяву в 2-ох примірниках шо я такийто такий з даною постановою не згідний оскільки там..... і маю намір її оскаржити строки на апеляційне оскарження будуть поновленні оскільки повісток і всього остального я не отримував і здаєш її в томуж ВДВС тільки через загальну канцелярію
Далі суд ідеш в Адміністративну канцелярію береш шоколадку (обовязково) віддаєш її людині яка займається адмін справами пишеш заяву на те щоб видали копію постанови і ознайомитись з справою шоколад для того шоб та процедура зайняла максимум пів години поки ти не ознайомишся зі справою справу бажанно не винось а візьми фотік і все сфоткай щоб було чітко видно а далі маючи всі матеріали пишеш апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції апеляційний суд в таких справах вирішує дане питання за 2 максимум 3 засідання а то і швидше.
P.S. Захочеш скажи який район і яка ВДВС можу помогти шоб не ходив вони мені то самі принесуть якщо ті що треба послуга моя за дякую просто щоб зекономити час позовну заяву скласти можу легко тільки якось треба буде з доками розібратись так що ось така штука дивися сам і відстоюй свої права удачі:beer:

VAVAN
16.05.2010, 16:50:09
в мене склалась подібна ситуація.
Вчора 15 травня 2010 року до мене прийшов "лист щастя" , в якому ось надійшли такі "листівки шастя". Вірніше отримав їх мій батько в руки від поштарки звичайним листом. Батько просто косив газон, отож тому - в руки отримав.

Дві ПОВІСТКИ від гол.державного виконавця і Дві Постанови про відкриття виконавчого впровадження

16567

16568

одразу ж перепрошую за якість фото, адже повістки і постанови прийшли на А3 бланках і з дуже дрібним шрифтом( а фотіка немає при собі).

Шодо постанов які висунуті дайцями, то вони фігурують цікавими датами 04.01.2009р. і 22.01.2010р.

Перший штраф я свідомо памятаю, був згідним з ним, підписав, копію протоколу отримав..і чемно оплатив одразу ж 5 чи 6 січня 340 грн.
...після цього чемно заїхав на Городоцьку і вручив копію про сплату. Ось.

А тут на тобі..ше не Слава Богу.

Другий штраф я приблизно памятаю. Але тут вже був зовсім інший сценарій. Мене зупинили дайці на пр.Чорновола одразу ж за залізничним мостом в сторону центру. Я рухався в крайньому правому ряді і мав би рухатися по правилам прямо- тільки по Куліша(кол.Ботвіна), враховуючи знак який тоді вони ж вчепили на два-три тижні. А я поїхав в сторону Міленіума далі по Чорновола. Далі мене зупинили і почалось міряння ппіськами. Він взяв маої права і технчний паспорт авто і почав заповняти протокол і потанову.
З даним правопорушенням я був не згідний і категорично відмовився будь що підписувати і з дайцем "йти дивитися що там справді є вже такий знак. ("Є вже" - адже раніше не біло, і тиждень після порушення вже був зовсям інший вчеплений).
І ТУТ САМЕ ОСНОВНЕ- чи я вчинив правильно, що нічого не підписував? Вони б начебто мали б шукати свідків одразу ж і вручити мені копію про адм.порушення?

Отже, дуже б хотілось допомоги і фахової поради юристів, які б розяснили як діяти далі в даній ситуацію.
Наголошую перший штраф оплатив, прийшов знову через 16 місяців)) :rtfm::shok: треба тепер судовому виконавцю копію представити про сплату.
другий штраф я не отримав копію протоколу, бо не підписував, по пошті мені нічого не прийшло шоб оплатити або оскаржити правопорушення, а одразу Постанова про відкриття виконавчого впровадження . А штраф фантастичний - 510грн....за ШО?
Чи можна її оскаржити, І як мені бути післязавтра 18 травня я маю зявитися до гол.держвиконавц.

+ саме цікаве, що даного транспортного засобу, яким було здійснено правопорушення в мене немає, я його продав 19 березня 2010 року. по генералці Автосалону, який начебто потім його перепродав знявши з обліку(завтра мені точно мають сказати яка доля лансера)

ЯК БУТИ?
писи.А я раніше так вихвалявся, що не підписуйте протоколи і нічо вам не прийде, а тут на тобі- помилявся!

Anesteziolog
16.05.2010, 18:28:59
Мене зупинили дайці на пр.Чорновола одразу ж за залізничним мостом в сторону центру.
Те саме місце. Інспектор, молодий прищавий?:biggrin: Взагалі оборзіли. Підробляють документи та розводять людей. Посадити б пару штук шоб інші боялись.

yrik_lvov
16.05.2010, 18:43:14
VAVAN, робити так я я написав Anesteziolog, і буде все гуд але нажаль в личаківському суді таких доків не візьму ти можеш зробити це сам і далі суд позовну заяву скину тут на тижні десь в середу

ValodjaE36
16.05.2010, 21:11:15
Я рухався в крайньому правому ряді і мав би рухатися по правилам прямо- тільки по Куліша(кол.Ботвіна), враховуючи знак який тоді вони ж вчепили на два-три тижні. А я поїхав в сторону Міленіума далі по Чорновола.
а тепер там висить знак, на тому ж місці, що можна і з правого ряду рухатись на пр.Чорновола, накосили капусти і виправили:)
так що не плати, зфоткай знак та з фотою їдь у МРЕО:rtfm:

BMW-ЮРА
16.05.2010, 21:14:58
Vavan якщо підпис не твій, то подавай позов на інспектора ДПС. Для мене це б стало діло принципу. Повір шо за такі штуки його так натянуть шо його очко буде то довго памятати. Як прокуратура за нього візьметься то це кримінал і то серйозний! Призначать почеркознавчу експертизу і йому піз...ц!

yrik_lvov
16.05.2010, 23:09:34
Як прокуратура за нього візьметься то це кримінал і то серйозний! Призначать почеркознавчу експертизу і йому піз...ц!
однозначно а прокуратурі це дуже наруку це або пару рублів свіжих або непоганий показник

Anesteziolog
16.05.2010, 23:25:52
Як би то мало виглядати? Прошу суд скасувати постанову..... то зрозуміло а на рахунок шоб дрюкнути даішника, то потрібно в прокуратуру чи суд писати і що саме? збитки за моральний ущерб, усунення даішника з роботи у звязку із некомпетентністю та підробкою документів?

yrik_lvov
16.05.2010, 23:33:48
Anesteziolog, ні а в частині прошу притягнути до відповідальності працівника даї прізвище ....за перевищення службових повноважень
і + в прокуратуру міську районну і області пишеш що в такому такому суді розглядається така така справа №.... про скасування постанови .... де працівник ДАЇ на мою думку перевищив свої службові повноваження прошу взяти дане питання на контроль та притягнути даного працівника до відбовідальності.
наперед вдячний .....
але такі речі потрібно писати коли ти сам побачиш протокол і там точно не твій підпис бо інакше це все як найменше просто нічим не закінчиться

shady333
17.05.2010, 09:41:53
Ось і я зустрівся з "нашими" ДАЙцями: в суботу якраз їхав оформляти машину в МРЕО і от на кільці з окружної на городоцьку (біля МЕТРО), пиняє мене то чудо.
Придрався до того, що в мене прострочена біржова угода і машина підлягає завезенню на штраф майданчик (штраф - 480 грн.). В результаті переговорів спочатку хотів зменшити штраф до "не зупинився на перехресті" (250 грн.), але все вирішили 100 грн. на лапу.
Питання, знаю, що то вже пізно, але хотілось б знати:
- Чи мав він мене право зупиняти просто перевірити доки якщо я на транзитах? (чув що просто для перевірки доків вони здається не мають права зупиняти)
- чи дійсно є якийсь штраф за те, що прострочена біржова угода, в неї по ходу термін 10 днів, але там в МРЕО, коли її оформляв, то казали шо на транзитах можна 3 міс. кататись?

Дякую за відповіді :).

realnero
17.05.2010, 09:45:10
Да вроде 3 месяца можно ездить :shok:

Just be
17.05.2010, 09:49:40
- чи дійсно є якийсь штраф за те, що прострочена біржова угода, в неї по ходу термін 10 днів, але там в МРЕО, коли її оформляв, то казали шо на транзитах можна 3 міс. кататись?
Ти протягом 10 днів повинен поставити машину на облік, а щодо транзитів то можна кататись до 3 місяців, якщо знімаєш машину. Вроді так.

VAVAN
17.05.2010, 10:12:58
yrik_lvov, я такийто такий з даною постановою не згідний оскільки там.....
оскільки,що ? Що краще писати? Що мене там не було? Чи мене зупиняли але адмін протокол не складали?

ValodjaE36, хіба це доказ який буде юридично обгрунтований?

BMW-ЮРА, підпису не бачив, адже нічого не отримував, завтра тільки зможу у судового виконавця як пише yrik_lvov, ознайомитися з постановою, де і хто це все склав.

Отже якщо я НЕ СТАВИВ ПІДПИС, то яким би чином законно б далі діяло ДАІ? Шуколо свідків при мені? Мене це цікавить?

Хтось може мені в приват скинути скарги чи то оскарження як зразки?

yrik_lvov
17.05.2010, 10:19:46
yrik_lvov, я тобі в приват писав якщо прочитав повідомлення то відпиши і на тижні я сюди закину зразки позовних заяв про скасування постанов які були задоволенні
Отже якщо я НЕ СТАВИВ ПІДПИС, то яким би чином законно б далі діяло ДАІ? Шуколо свідків при мені? Мене це цікавить?
далі працівник ДАЇ мав би найти 2 свідків при тобі і написати що ти від підпису відмовляєшся в присутності 2 свідків
а твої дії наступні якщо підпис не твій то пишеш в Прокуратуру заяву і до неї додаєш копію позовної заяви про скасування постанови а далі потчеркознавча експертиза і суд.

ValodjaE36
17.05.2010, 10:20:24
ValodjaE36, хіба це доказ який буде юридично обгрунтований?
хз, але який сенс платити за знак, який в результаті виправлений на інший????

VAVAN
17.05.2010, 10:34:18
yrik_lvov,
ше я на тюнінг клюбі бачив такий моент як 3 місяці від дати постанови до ВП. ДАІ вклалося.
може це відіграє?
Адже:
на листі штамп 12.05.2010 року
прийшов 15.05.2010 року.
зявитися до виконавця я маю 18.05.2010 і 20.05.2010
правопорушення з дайцями в мене були 04.01.2009 і 22.01.2010

ValodjaE36,
як варіант теж зроблю..

sergiy
17.05.2010, 10:35:37
ValodjaE36, якщо під знаком немає таблички з терміном початку дії знаку то ніякого права штрафувати вони не мають

{ додано через 2 хвилини }
Табличка встановлюється за 14 днів до початку дії знака і знімається через місяць після того

yrik_lvov
17.05.2010, 11:05:19
на листі штамп 12.05.2010 року
прийшов 15.05.2010 року.
зявитися до виконавця я маю 18.05.2010 і 20.05.2010
правопорушення з дайцями в мене були 04.01.2009 і 22.01.2010
Має значення це коли на листі про відкриття зверху зліва лата якщо більше 3-ох місяців то постановну скачують однозначно оскільки стягнення має бути накладено на протязі 3-ох місяців

{ додано через 50 хвилин }
Тут цікава ссилка і досить правильна яка відповідає нашому законодавству
http://www.jurportal.net/showthread.php?t=1659
згодом докину заяви про скасування постанови

yrik_lvov
17.05.2010, 12:37:10
ось кілька зразків позовів

VAVAN
17.05.2010, 13:14:57
yrik_lvov, а в мому даному випадку писати по заяві на справу чи в одній заяві можна вказати про обі постанови?... "про стягнення з мене коштів згідно постанов" ... то буде грамотно?

yrik_lvov
17.05.2010, 13:25:26
VAVAN, ні по кожному окремо треба писати бо так не приймуть оскільки там інспекторів 2 і правопорушення різні

VAVAN
17.05.2010, 13:30:03
yrik_lvov, опа..бачиш без таких ось нюансів можна і фанерою пролетіти.
Все таки в саме нашій державі треба по любе мати юр освіту (бодай ти просто будівельник чи автомеханік....якшо ти маєш авто і справу з дайцями:)

yrik_lvov
17.05.2010, 13:43:53
rik_lvov, опа..бачиш без таких ось нюансів можна і фанерою пролетіти.
можна але головне в когось проконсультуватись візьмиш доки в викнавчій зустрінемось і я тобі все поясню і розкіжу :)

VAVAN
17.05.2010, 18:34:54
я по любе вызьму доки ы навыть без шоколадки)) посилаючись на таке:
Закону України «Про виконавче провадження» де сказано:
Стаття 5. Обов'язки і права державних виконавців
Державний виконавець:
надає сторонам виконавчого провадження та їх представникам можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження;
розглядає заяви сторін та інших учасників виконавчого провадження та їх клопотання;
Стаття 11-1. Права і обов'язки сторін та інших осіб у виконавчому провадженні
Сторони та інші учасники виконавчого провадження мають право знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, подавати додаткові матеріали, заявляти
клопотання, брати участь у провадженні виконавчих дій, давати усні і письмові пояснення в процесі виконавчих дій, висловлювати свої доводи, міркування з усіх питань, що виникають у ході виконавчого
провадження, у тому числі при проведенні експертизи, заперечувати проти клопотань, доводів та міркувань інших учасників виконавчого провадження, заявляти відводи у випадках, передбачених цим
Законом, оскаржувати дії (бездіяльність) державного виконавця з питань виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими цим Законом.

VAVAN
17.05.2010, 19:46:09
бдля- до мене прийшла супер мисль - правда тільки зараз. Я про неї думав зі самого початку, але можна пробувати.
Я подзвонив в салон , куди ж продав своє авто. Мені сказали шо з обліку її зняли без проблем і ніяких правопорушень зі сторони ДАІ немає і не розглядається. Представники салону були дуже здивовані діями виконавчою і абсурд даних накладених стягнень.

Я сьогодні провів півдня в інеті, накачав купу примірників і прикладів скарг, заяв, клопотань тощо. Вже собі скаргу підготував в такій формі(подана нижче), а тут на тобі- осінило після півдня праці, що аж зелений від компютера.

Начальнику Відділу Державної Виконавчої Служби *** районного управління юстиції, Львівська обл.

Копія:
Прокуратура *** району
Львівська обл.,

Від
mako
тел.


Скарга


До мене, mako, 17.02.2010 р. надійшов лист від виконавчої служби про відкриття щодо мене виконавчого провадження за Постановою ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010 р. державним виконавцем Б*а*р*а*н*о*м Р.Б. на підставі виконавчого документа – Постанови в справі про адміністративне правопорушення № ХЗ-2 від 17.09.2010 р.
Прошу зазначити, що даний виконавчий документ, я не отримував і, відповідно, не мав змоги оплатити його або оскаржити у встановлений законом строк. Тому отримання Постанови про виконавче впровадження стало для мене несподіванкою. Також зазначаю, що виконавчий документ, на підставі якого, 13.02.2010 р. державний виконавець Б*а*р*а*н Р.Б. Р.Б. відкрив виконавче провадження, набуває чинності у майбутньому часі, а саме 17.09.2010 р.

Вважаю, що дії державного виконавця грубо порушують норми діючого законодавства України,зокрема:

1. Перше, що наштовхує на підозру в порушенні державним виконавцем норм діючого законодавства – те, що постанова про відкриття щодо мене виконавчого провадження винесена на підставі виконавчого документа, а саме Постанови ВДАІ № ХЗ-2 від 17.09.2010 р, що не має законної сили. Даний виконавчий документ не вступив у законну силу станом на 13.02.2010р. - дату, коли було відкрите виконавче провадження, оскільки виконавчий документ повинен набрати чинності 17.09.2010р.
Вважаю, даний факт, свідчить про наступне: постанова ВДАІ № ХЗ-2 від 17.09.2010 р. отримана державним виконавцем з порушенням передбачених законом строків пред’явлення до виконання виконавчих документів, тобто з порушенням пп. 4 ст. 21 Закону України «Про виконавче впровадження» та порушенням пп. 1 ст. 24 Закону України «Про виконавче впровадження», а саме Прийняття виконавчого документа до виконання: Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не закінчився строк пред'явлення виконавчого документа до виконання і цей документ відповідає вимогам, передбаченим цим Законом, та пред'явлений до виконання до органу державної виконавчої служби за належним місцем виконання рішення.

2. Копія постанови ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010 р. про відкриття щодо мене виконавчого провадження була направлена в мою адресу лише 16.02.2010 р., про що свідчить отриманий поштовий конверт з відбивкою поштового штемпеля.
Вважаю, даний факт, свідчить про порушення державним виконавцем ч.5 ст.24 Закону України «Про виконавче впровадження», де зазначено, що «копія постанови про відкриття виконавчого провадження не пізніше наступного дня надсилається стягувачу, боржнику та органу (посадовій особі), який видав виконавчий документ»

3. Прошу зазначити, що відповідно до пункту 3 частини першої статті 26 Закону України «Про виконавче впровадження», «якщо рішення на підставі якого видано виконавчий документ, не набрало законної сили, окрім випадків, коли воно у встановленому законом порядку допущено до негайного виконання», державний виконавець Б*а*р*а*н Р.Б. повинен був відмовити у відкриті виконавчого провадження на підставі ст.19 Закону України «Про виконавче впровадження».

У зв’язку із грубим порушенням Закону зі сторони виконавчої служби, посилаючись на вищенаведене та керуючись ст. 1, 4, 6 (ч.1), 14, 16 (ч.1), 19, 20 Закону України «Про звернення громадян» та ст. 8. Закону України «Про виконавче впровадження» прошу:

1. Скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010 р. як таку, що винесена з порушенням чинного законодавства; та вношу клопотання про закінчення виконавчого провадження повернення виконавчого документу без виконання;

2. Провести службове розслідування по факту незаконних дій державного виконавця Б*а*р*а*н*а Р.Б. із застосуванням відповідних заходів впливу;

3.Про результати розгляду даної скарги та про прийняте рішення повідомити письмово у порядку та терміни передбаченими Законом України «Про звернення громадян».



У зв’язку з тим, що в даний час виконавча служба намагається на мене накласти штраф, та на підставі вищевикладеного, та керуючись ст. ст. 12, 19 Закону України «Про прокуратуру» прошу:

1.Перевірити на предмет додержання норм діючого законодавства України, державного виконавця Відділу державної виконавчої служби **** районного управління юстиції Б*а*р*а*н*а Р.Б., безпосередньо по виконавчому провадженню № ХЗ-1.

2. Про результати розгляду даної скарги та про прийняте рішення повідомити письмово у порядку та терміни передбаченими Законом України «Про звернення громадян».


Додаток:
1. Копія постанови про виконавче впровадження ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010р. (1 арк.)
2. Копія поштового конверта з відбивкою поштового штемпеля.


18.02.2010р.


цікаво шо на товсе відповість виконавець, пікалки в мене нема, знята з обліку без проблем а тут ше стягнення їм давай!?
Якшо шо то я до нього навідаюсь в гості за допомогою сайту, Хоч зі старими даними але можете перевірити по свому ж бодай тільки Прізвищу та Імені
http://www.nomer.org/allukraina/

yrik_lvov
18.05.2010, 09:59:58
VAVAN, впринципі правильно але в своїй практиці я такого ще не зустрічав а на рахунок просто так то часто в них є прийомні дні тому краще на всякий випадок візьми а якщо не понадобиться то думаю куди її примінити ти знайдеш але як на мене то суд буде ефективніше хоча спочатку пробуй так і відпиши як там все вирішилось

augustino
18.05.2010, 12:23:53
VAVAN, мому знайомому вже більше ніж пів року шлють такі повістки з виконавчої служби без підтвердження про отримання(тобто звичайним листом).Він ніяк не реагує:smoke:,а вони всьо шлють і шлють)))

VAVAN
18.05.2010, 14:01:50
augustino, я навіть боюсь думати шо з ним буде)) .потІм При ТО і т.п.

По Першому штрафу який я оплатив написав заяву в ОЩаДБАНКУ на Валовій по наданню довідки,що я оплатив 6 січня2009 року, заплатив 15 гривень, завтра маю забрати. Хочу вірити , що щось там вродять ія матиму ту пісюльку.

Зараз готую позовнузаяву в суд по справі за перехрестя!
буду повідомляти про обставини..

yrik_lvov
18.05.2010, 14:03:33
augustino, я навіть боюсь думати шо з ним буде)) .потІм При ТО і т.п.
Однозначно там виконавча таких клієнтів так просто не відпускає а тим більше даї яке ну дуже любить гроші а особливо халявні

augustino
18.05.2010, 15:33:01
yrik_lvov, VAVAN, Ну і що вони йому зроблять?Він скаже що штраф оплачений,а як є якісь притензії,то нехай доведуть,що 15,09,2009 року не було поступлень коштів на рахунок місцевого бюджету від громадянина Пупкіна. А їхні безпідставеі притензії не є причиною для відмови у проходженні державного тех.огляду справним і повністю укомплектованим автомобілем.Нема жодного нормативного документа,який би це забороняв
А от часу і грошей потрачених на збирання довідок і писання заяв ніхто не верне,а вони тільки скажуть "Ой,вибачте".

yrik_lvov
18.05.2010, 15:35:11
augustino, ну ну не вони мають доводити а він пинести квитанцію про сплату

augustino
18.05.2010, 15:46:29
yrik_lvov, де таке написано?

yrik_lvov
18.05.2010, 15:50:31
augustino, давай не будемо дискутувати кожна людина вирішує свої проблеми як хоче тому йому так подобаєься то будь ласка а час покаже де написано хто квитанції має носити і шо кому доказувати

augustino
18.05.2010, 15:59:22
yrik_lvov, друг,я не дискотую і не сперичаюся:friends:.Я нікому нічого доводити не хочу,тим більше нікого не агітую "Люди,не платіть штрафів", а просто розказую як правильно треба діяти коли з тебе відверто "деруть" бабло.Просто згідно статті 35 Закону України «Про дорожній рух» «Власникам транспортних засобів або уповноваженим на використання цих транспортних засобів особам може бути відмовлено в проведенні державного технічного огляду в разі, коли такі особи мають заборгованість зі сплати штрафних санкцій за порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху, до сплати ними зазначеної заборгованості».
Таким чином, прямого обов'язку зберігати квитанції про сплату штрафу за порушення правил дорожнього руху немає. Водія, котрий сплатив штраф, не повинно цікавити взагалі питання: як в ДАІ забезпечується облік сплачених штрафів, яка система технічно використовується для цього, хто вводить інформацію, а тим більше чи мінявся хтось відповідальний «на введенні» чи ні.
Зважаючи на викладене вище, вимога працівника ДАІ до водія пред'явити квитанції про оплату штрафів є по змісту незаконною. Відмова в проведенні технічного огляду з посиланням на непредставлення квитанцій є незаконною. Якщо водій сплатив штраф - він не може нести ще додаткову відповідальність за незбереження квитанцій, як це завуальовано нав'язує ДАІ. В той же час, якщо Ваші штрафи сплачені, - а працівник ДАІ при проходженні техогляду вимагає надати квитанції, - будьте впевнені в правоті - маєте всі підстави для оскарження таких дій.
І наостанок стаття 19 Конституції України, за якою «Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством».

yrik_lvov
18.05.2010, 16:05:39
augustino, однозначно правильно і повністю підтримую але практика показує інше тому тут як кажуть кожному своє звичайно шо можна і 3 роки чекати і тоді тебе взагалі ніхто трогати не буде бо штраф анулюють

VAVAN
18.05.2010, 19:43:50
скаргу ше формую але в дилемі. Шо саме писати про знак на чорновола перед мостом залізничним Що він такий як зараз завжди там висів? Бо мені якщо память не зраджує шо так і було. Бо якщо я в оскарженні буду так писати, чи буде наданий факт суду що ДАІ встановили інший знак який би мені не надав право їхати в напрямку чорновола до центру з крайньої правої полоси

Anesteziolog
18.05.2010, 20:06:38
augustino, Не згідний з тобою. Для прикладу так. Ти йдеш платити штраф. Оплатив, а виявляється що касирка загналась і ввела не ту цифру. Тобто гроші не дойшли і попробуй щось докажи виходить що ти не заплатив. Тому раджу всім мати окрему шуфлядку на документи та чеки. В мене просто була така ситуація. Я купляв бензину. Перевів десь 5 тис. приблизно. Опа а гроші не дойшли, я до касирки з тим чеком, виявляється вона загналась і перевела гроші не в Львівський офіс а в Дніпропетровський. Не мав би я чеку- плакали б мої гроші. Тому ...

Бан
18.05.2010, 22:39:42
Респект yrik_lvov, за допомогу у возвраті документів :friends:

yrik_lvov
18.05.2010, 23:19:34
Бандит, :dirol:нема за шо головне шоб більше такого небуло:beer:

sergiy
19.05.2010, 09:45:47
Шо саме писати про знак на чорновола перед мостом залізничним Що він такий як зараз завжди там висів?
давно там не їздив, але ще міс 3-4 тому над правим рядом висіла стрілка прямо і на право, то тепер косу стрілку в ліво доставили:unknw:

VAVAN
19.05.2010, 14:43:50
Короче кажучи я написав вже позовну заяву аж на трьох аркушах...зараз після перевірки юристом віднесу сьогодні в районний суд! після деяких випрвлень скину сюди на сайт

Anesteziolog
19.05.2010, 22:09:41
Почав писати позовну заяву і виявилося пару нюансів. 1. Я забув чи підписувався я в графі підпис особи яка ознайомлена з місцем та часом розгляду справи, чи то той гавнюк підписався. Може бути навіть що то я в спішці підписався, давно то було. Якби знав 100% шо то підписався він, я б його засудив по повному гамняра, а так мучать сумніви. Знаю точно що якшо постанова не була вручена особисто то даі має три дня щоб її надіслати. І якщо постанова є оскаржена, то кожна потім розбирається і може бути винесена навіть догана даішнику, шкода не записав шо за нормативно правовий акт.

Anesteziolog
19.05.2010, 22:15:40
Ось фото

VAVAN
20.05.2010, 09:39:17
Anesteziolog,
там на другому фото є твої два підписи які чітко відрізняються :
графа "підпис особи, яка ознайомлена і місцем та часом розгляду справи"
Далі ти пояснював свої аргументи
далі "підпис особи, яка притягається до адміністративої справи"

цікаві факти на першому фото:
1. 520грн? цікаво як це встановлювався такий штраф...
2. ти відмовився підписувати постанову відповідно копія тобі не була надана..

Словом трохи запутана картина. Випий кави збодрись і попробуй пригадати як все було? Їхав з кимось? запитай у свідка подій?

Anesteziolog
20.05.2010, 10:07:57
"підпис особи, яка ознайомлена і місцем та часом розгляду справи"
Ось якраз цей підпис і не памятаю чи підписував, бо було темно та і зелений був в тих протоколах, а може то і той гавнюк дописав і підписався, якби знав 100% шо не я питань нема, а так мучать сумніви. Свідків не було, крім даішників, тому що після того як я підписав протокол даішник щось там дописував, я підняв кіпіш щоб той віддав мені протокол щоб я в ньому дописав, що він дописував протокол, але даішники не підуть за свого. Ніхто не знає скільки коштує експертиза чи підписи однакові, якщо не дуже дорого міг би зробити. Хотів дуже того даішника провчити, а то хамло редкасне було але...

Yurec
20.05.2010, 10:26:31
Ніхто не знає скільки коштує експертиза чи підписи однакові

262-21-73 НДЕКЦ на вул.Конюшинній, там є сектор технічних досліджень документів та почерку, (Галабуда Андрій).

shvm
24.05.2010, 11:52:22
Привіт всім! В суботу 22/05/2010, їхав в Тернопіль зі сторони м. Стрий, перед Рогатином зупинили з радаром типу "Беркут" за перевищення швидкості, склали протокол і постанову. В протоколі написав, що не згідний, що радар не має засобів відео-фіксації і що інші аргументи приведу в суді. Розписався в двох графах. Постанову на руки не брав і в отриманні не розписувався, сказав хай вишле поштою. Підкажіть будь-ласка, що робити ? Чекати на постанову і повістки, чи вже йти в суд із заявою про визнання протоколу недійсним ? Дякую.

Anesteziolog
24.05.2010, 19:33:39
Чекай постанову, потім йди в суд. За той час заяву можеш собі підготувати.

sergiy
25.05.2010, 14:11:52
виникло спірне питання чи можна здійснювати обгін/випередження трамвая з лівої сторони не виїзджаючи на зустрічну колію? для прикладу вулиця промислова, на якій між коліями повноцінна смуга

realnero
25.05.2010, 14:35:08
sergiy, Знаю что менты в последнее время на это стали часто пастися на Франка, но не уверен или по правилам это разрешено.

Just be
25.05.2010, 14:39:03
sergiy, якщо є розділова смуга то можна, а жарять за виїзд на зустрічну смугу трамвая :)

найманець
25.05.2010, 14:55:58
питання може не по суті, але:

в позовній заяві на постанову ДАІ як відповідач фігурує ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АВТОІНСПЕКЦІЇ чи відповідне районне відділення (у ЛЬвові)? Бо мені повернули позов на доопрацювання через неправильне оформлення відповідача..

Anesteziolog
25.05.2010, 15:03:26
Львівське обласне управління ДАІ УМВС України у Львівській області. 79053 м.Львів, вул. Перфецького,19

realnero
25.05.2010, 15:05:33
Just be, На Франка нигде нет разделяющей... А менты стоят там всегда... На франка чтобы обогнать трамвай на встречку выезжать не нужно, это нарушение? Чем аргументировать?

найманець
25.05.2010, 15:09:48
79053 м.Львів, вул. Перфецького,19

о, велике дякую!..

sergiy
25.05.2010, 15:09:53
жарять за виїзд на зустрічну смугу трамвая
то ясно, але цікавить ситуація типу промислової, або франка, там між коліями ще одна смуга, в принципі можна, але знайомий каже, що трамвай можна випереджати тільки з права...

Just be
25.05.2010, 15:11:01
realnero, там є місце щоб не виїзжати на зустрічну :wink: Мене рік тому хотіли там розвести, але мотивували не виїздом на зустрічну, а обгоном трамвая який висажував пасажирів, за що були успішно послані. Але ще не забувай що зразу після зупинки є перехід, а на ньому обгін заборонений.
Знаю що дуже часто стоять і жарять за виїзд на колію на площі Франка, там де зробили круговий рух, бо більшість ломиться на зустрічну думаючи що там одностороннє кільце.

ValodjaE36
25.05.2010, 15:15:24
а жарять за виїзд на зустрічну смугу трамвая
і за обгі на ні переході, на Франка якраз там де вони стоять такий собі джек-пот для дайців, кожного ранку там буваю і частенько вони там пасуться, і до речі там дуже часто трапляються аварії, дехто пропускає автомобілі а дехто обганяє не бачачи того, два тижні тому там Пасат дві машини тріснув, добре що пішоходів не було!

{ додано через 1 хвилину }
жарять за виїзд на колію на площі Франка, там де зробили круговий рух, бо більшість ломиться на зустрічну думаючи що там одностороннє кільце.
дада, а стоїть там дайчик, тишком нишко на куті і чекає порушничків зліва:)

Just be
25.05.2010, 15:16:18
Найшов відповідь на дане питання від ДАІшників.

Питання 16822
Відповідь 16823

sergiy
25.05.2010, 15:18:36
Just be, щось ти якісь інваліди скинув

Just be
25.05.2010, 15:19:37
sergiy, а ти бінокль візьми =)
Файли чогось зменшило, вже виправив.

realnero
25.05.2010, 15:26:27
обгоном трамвая який висажував пасажирів
При наличии свободной НЕ встречной и не правой(куда люди выходят) полосы это я как я понимаю разрешено.

{ додано через 4 хвилини }
Just be, спасибо за документик!

sergiy
25.05.2010, 15:39:48
пів питання вирішено Just be, :respekt:, об'їхати можна, а чи можна його випереджати?

augustino
26.05.2010, 12:11:48
Just be, ріспект і дякую:)

BOKSTER
28.05.2010, 20:23:58
цікавить така річ:
коли інспектор може виписувати постанову? а коли тільки протокол?
від чого це залежить?

yrik_lvov
28.05.2010, 20:53:45
BOKSTER, пише протокол коли за правопорушення правил дорожнього руху э альтернативні види покарання це позбавлення права керування на певний термін чи громадські роботи чи адміністративний арешт вилучення транспортного засобу ст.130 ч.3 з частиною не памятаю але вроді 3 то вже можуть машину забрати, а саме це ДТП, Перевищення більше ніж 50 км за годину, 130 алкогольне чи наркотичне спяніння, 139 ч.1 забруднення проіздної частини ст.122 ч.2,3,5,6 з частинами шось можу путати там непрацюючи ліхтарі проблискові маячки чи звукові сигнали встановленні без дозволу і всята така срать і найбільш важливо те щоб винести постанову на місці інспектор має пути посадовою атестованою особою в неї має бути шляховий лист і вона має бути в ньому вписано переважно такими людьми є командири екіпажів і обовязково перевіряйте прізвище у постано і протоколі і з прізвищем у його посвідченні бо це дуже важливо а якщо шось не то і прізвища не сходяться то треба іти в суд і там ви 100 відсотково прямі оскільки це пряме зловживання службовим становищем і дайці цього дуже не люблять

sergiy
10.06.2010, 15:47:16
моє авто одеської реєстрації, дайці вже заграли постійно зупиняють і кажуть, що то в них напрацювання і вони перевіряють іногородні авто.
1) чи мають вони право зупиняти іногородніх для перевірки?
2) чи мають право вимагати відкрити їм капот?

yrik_lvov
10.06.2010, 17:28:14
sergiy, ні немають і відпрацювання немає то все лапша а для того шоб відкрити капот вони мають це якось аргументувати і не тільки словами + скласти протокол огляду авто 2 понятих і тоді вперед можуть і бардачок відкрити а так сосюра щастя здоровя і допобачення але якшо в тебе все нормально то як на мене зажератись не варто просто ти їм це скажи смикни капот шоб він відщолкнувся і скажи відкривайте дивіться мені нетреба я все і так бачив скажуть вийти з авто скажи не зобовязаний аргументуйте чого маю виходити і який закон заставляє мене то зробити повір вони переважно більше нічого вже не кажуть а просто відпускають

sergiy
11.06.2010, 09:36:15
yrik_lvov, велике дякую! :drinks:

yrik_lvov
11.06.2010, 09:39:05
sergiy, нема за що:drinks:

найманець
21.06.2010, 14:50:44
Хтось має досвід скасування постанови ДАІ в адмінсуді? шанси є? що треба знати? бо маю засідання суду 24го числа. Подавав позовну заяву на постанову ДАІ я сам, бо вкурвило, що старшина ХYZ бачив пішохода там, де його і не було.

+ є можливість оскаржити постанову ДАІ після завершення терміну її оскарження (коли вже виконавча служба пише листи додому) ?

sergiy
21.06.2010, 15:20:06
найманець, правильно складена постанова багато вирішує, наскільки я знаю в судах дайців не люблять і охотно скасовуюють їхні рішення
а про виконавчу ніц сказати не можу, але щось там полюбе має бути:)

найманець
21.06.2010, 15:24:48
правильно складена постанова багато вирішує

постанова чи позовна заява?

sergiy
21.06.2010, 15:27:00
найманець, я мав наувазі заяву(так... в мене в селі вчора був празник:vava:)

найманець
21.06.2010, 15:35:07
в мене в селі вчора був празник

:rofl: синяк на смайлі звідки?... бувись в клюбі на танцьох?))

сорі за оффтоп)

Anesteziolog
21.06.2010, 18:11:13
Сьогодня був суд по моїй справі. Суддя сказав, що справа тяжка, тре 5 днів, в пятницю після обіду маю зайти і буду знати результат.

VAVAN
21.06.2010, 19:19:54
по моїй справі вже сьогодні більше місяця термін триває - і все на розгляді в судді Такого Т.Т, повістки ше не було..

найманець, звернись до yrik_lvov, - він ЗВЄРЬ в цих справах - всіх нах пох поставить на місце)) справді дуєе хороший юрист і консультант в справах проти лихих дій "палкорископодібних"

найманець
21.06.2010, 19:37:22
що справа тяжка, тре 5 днів
чим така тяжка?

звернись до yrik_lvov, - він ЗВЄРЬ в цих справах - всіх нах пох поставить на місце
ок, дякую! як тре буде то обовязково!.

а то правда шо в суді є яксь представник ДАІ, який на всі засідання ходить і всіх рве?

yrik_lvov
21.06.2010, 19:42:38
Anesteziolog, чого зразу не сказав я на тижні зайду і скажу результат
VAVAN, :blush: ти мене застісняв якшо треба звертайтись шось да і поможу ти би доречі зайшов і поцікавився коли засідання бо вже впринципі малиб призначити а на рахунок представника ДАЇ то він є але нікого ніхто не рве швидше рвуть їх і на засідання вони не завжди зявляються бо часто бачуть відразу шо діло безнадійне і краще не тратити свій час і нікого не злити, а в цйьому ділі найголовніше скласти правильно позовну заяву і придумати правильну історію яка би спростовувала правопорушення і не могла би бути спростована працівником ДАЇ

найманець
21.06.2010, 19:46:34
бо часто бачуть відразу шо діло безнадійне і краще не тратити свій час і нікого не злити
о, і ти відписався)

ок, питаня тоді наступне: якшо постанову було виписано в березні, я її досі не оскаржував, прийшов вже лист від виконавців... діло вже безнадійне?... чи є якась лазєйка в законі?... - звинуватили за пересікання суцільної на вул. широкій, на якій направду суцільної нема (хіба 5 метрів перед світлофором)

yrik_lvov
21.06.2010, 19:51:28
найманець, ну питання перше якщо ти підписався і отримав постанову тоді безнадійно якщо тільки протокол тоді це не є проблемою і все можливо
і ще одне виконавче провадження повинно бути відкрите не пізніше 3-ох місяців з дня винесення постанови тому дивися дати на постанові і листі з виконавчої служби якщо більше 3-ох місяців тоді проблем неповинно бути жодних

найманець
21.06.2010, 20:39:53
yrik_lvov,
отримав і підписав.
постанову видано 10 березня. лист отримав нині - дата штампу пошти - 18 червня. шо тепер і кому втирати?

Anesteziolog
21.06.2010, 21:03:13
yrik_lvov, :ok: Часу не було взагалі. Тиждень в мене просто дурдом ))).

yrik_lvov
22.06.2010, 00:18:13
найманець, якщо є можливість скинь скан протоколу і постанови і шось подивлюся і подумаю бо так важко сказати а так взагалі на майбутнє ніколи не беріть постанову на руки протокол так шоб мати що оскаржувати а от постанову ні і все відмовляйтесь від підпису просіть двох понятих і все решту і протокол коли берете то не підписуйте де пальцем тикають а сядьте в машину закрийте двері опустіть вікно на см 10 так шоб ДАЇшник не вирвав у вас з рук протокол і читайте працівник ДАЇ при складанні даних документів повинен впоратись за 15 хв а ваш час не обмежений плюс ви маєте право вимагати шоб вас ознайомили з вашими правами письмово і вони мусять мати в автомобілі роздруковані ст.63 конституції і інші з якими вони зобовязані вас ознайомити немає пишіть не ознайомили чи ознайомив не внятно на моє прохання дати почитати свої права і підписатись під ними шо я прочитав і ознайомився працівник в грубій формі і проявляючи упередженне ставлення до мене мені у цьому відмовив тільки це не обовязково тільки писати а можна до написання застосувати це в бесіді і добрих 50 відсотків працівників ДАЇ взагалі незахоче з вами звязуватись бо побачить шо людина вирвана вроді розбирається у своїх правах нашо йому ті клопоти і проблеми шоб потім по судах лазити а скаже шо вони не ходять то скажіть шо їх приведуть оскільки в їхніх діях ви вбачаєте перевищення службових повноважень і бужете в суді просити про притягнення їх до відповідальності і винесення окремої постанови просто це треба говорити поступово і по ситуації і в 90 процентах вони не захочуть того протоколу оскільки їм за нього влетить зразу як він попаде до начальника на стіл коли він побачить шо там ви написали

N-Drive
22.06.2010, 10:21:44
Див - там все докладно розписано і розжовано з посиланням на статті і закони,
сама книжка і фільм з коментаріями є на торентах

http://www.100argumentov.com/

по заповненню протоколів, стосовно свідків.

" Четвертую подпись инспектор ГАИ вам не обозначит, но мы настоятельно рекомендуем ее поставить, и вот почему.
Подписи свидетелей. Это самое слабое звено инспектора ГАИ. Если реальных свидетелей допущенного вами нарушения не было, свою подпись в протоколе они не ставили, смело пишите: «Свиде¬тели отсутствуют» и ставьте четвертую подпись.
Если в вашем автомобиле находятся пассажиры, вносите их данные в графу «свидетели» в протоколе."

Мав недавно інцидент "за пішохода на переході", ДАЙон свідків придумував на ходу, правда ті відмовлялися :rofl:, оскільки самого непропущеного-потерпілого не було.


і зразки заяв, можете скласти заяву в суді, там є свої адвокати, послуга складання заяви коштує біля 100 грив.

http://mylaw.com.ua/

найманець
24.06.2010, 12:47:01
прийшов нині на засідання суду згідно з викликом, а канцелярія судді каже, шо його немає, бо працює в апеляційному суді, і засідання перенесуть, на коли саме - повідомлять додатково листом) ОТ така в нас держава.

sergiy
24.06.2010, 13:56:09
найманець, то є стандарт, мою справу теж перенесли:)

VAVAN
02.07.2010, 10:05:38
в мене по моїй справі суд на 8 липня. Я проти ДАІ (перфецького) і Третьої Особи- Генспектора Йолопівського. Буду готуватись.
Одне питання yrik_lvov, - Якшо інспектор не зявиться на суд, то справу перенесуть? чи за не явку суд в мою користь рішення прийме?

і ше хто знає- як можна отримати довідку в МРЕО на основі гендоручення, проте що моя колишня машина знята з обліку? (бо вона знята з обліку, але штраф на неї прийшов-країна ідіотів при владі)

Anesteziolog
02.07.2010, 22:50:33
якщо не зявиться то не перенесуть. Тебе в суді будуть питати чи хочеш ти перенести справу через те що не зявився відповідач. Думаю що та довідка з МРЕО тобі в суді нічого не дасть.

VAVAN
03.07.2010, 11:15:46
Думаю що та довідка з МРЕО тобі в суді нічого не дасть
чому не дасть. В ній буде йти мова про те , що авто знялося з обліку в МРЕО ше до того моменту, як на мене прийшов штраф... Логіка для судді буде це взяти до уваги. Адже враховуючи законодавчу базу- автомобіль не може бути знятий з обліку якщо за ним числяться непройдене ТО , наклкадені штрафи на власника тощо.....

Anesteziolog, як твій суд?

VAVAN
22.07.2010, 19:45:26
Можете мене привітати- сьогодні було друге судове засіданя, на якому було було прийняте рішення в мою користь. СУД ВИГРАНО. Дякую всім, хто раніше включився в обговорення моєї справи і надав мені консультації.
На цьому засідання як і на попередньому не було Третьої Особи-інспектора ДПС , ні представників ДАІ від Перфецького. З моєї сторони, був один свідок з трох, оскільки дружина вдома з грудною дитиною, а знайома на відпочинку. Слава Богу шо друган кинув усі справи і приїхав мене підтримати, адже прийшлось би ше далі перенести справу.
Словом Судіться і відстоюйте свої законні права.
Особлива подяка yrik_lvov за надання консультацій і допомогу. З мене:beer::beer::beer:

T.T.
12.08.2010, 11:09:35
Всім доброго дня ! Сьогодні зранку , "приємно":ireful: поспілкувався з працівниками даї внасльдок чого отримав на руки протокол про адмін. порушення + постанову на руки = 250грн. штрафу:shok: . Варіантів вирішення не було , типу "чесні" попалися . Вімовка була відпрацювання чисті руки. Тому будьте обережні бо шось вони останнім часом дуже злі :-[.

найманець
12.08.2010, 11:11:32
T.T., а яке порушення? опиши!

а чому ти брав на руки постанову? нашо підписувався шо з правами ознайомлений? чи в них була роздрукована вся конституція?...

bmwe36petro
12.08.2010, 11:11:42
T.T., за що оформили?

T.T.
12.08.2010, 11:17:15
Порушив рядність з крайньої лівої поїхав прямо( а там тільки на ліво ) , спішив .
На руки брав постанови, бо все розяснили в машині в них були всі роздруковані документи . Були вони на власній машині і документи в них також на це були ( шляховий ).

найманець
12.08.2010, 11:19:37
T.T., а яке перехрестя? де то було?..

шкода звісно!

в них відпрацювання за відпрацюванням - бюджет латати треба...

T.T.
12.08.2010, 11:28:50
T.T., а яке перехрестя? де то було?.....

Широка- Сяйво ( Левандівка )!

sergiy
12.08.2010, 15:09:29
а що ти в поясненях написав?

BOKSTER
12.08.2010, 15:48:42
а шо там писати, якщо там явне порушення? :rtfm:

sergiy
12.08.2010, 15:56:46
в нашій державі нема таких понять як явна правота або неправота...

T.T.
12.08.2010, 17:31:09
Написав, шо через погану видимість знака мол через дерево не бачу , але це не має значення постанова і так зразу була видана на руки , і тим більше порушував знаючи шо порушую !!! Сам винен !:dash:

sergiy
12.08.2010, 18:10:49
якщо було недавно то ще можна накатати позовну заяву до суду і оскаржити постанову, головне правильно скласти заяву, тим більше що нічого не втрачаєш

T.T.
12.08.2010, 18:19:54
Втрачаю , ЧАС ! Я просто на даний момент не маю як і коли тим займатися !

sergiy
12.08.2010, 18:24:02
Втрачаю , ЧАС
+100%, але економиш гроші

Anesteziolog
13.08.2010, 00:43:51
Втрачаю , ЧАС
Недавно пару раз домахались за техогляд. В мене 2010. Я казав складайте протокол. На тому все і минулось, а багатьох ж розводять

VAVAN
14.08.2010, 00:31:45
Недавно пару раз домахались за техогляд. В мене 2010. Я казав складайте протокол. На тому все і минулось, а багатьох ж розводять

те саме!
Зара продаю маздай.- тим быльше нема понту проходити ТО

Vexler
09.09.2010, 15:26:39
Справедливість перемогла! Сьогодні виграв суд щодо штрафу, ніби то я їхав на червоне світло. Тепер буду катати скаргу на того горе-інспектора в Прокуратуру, щоб знав, що не з тим звязався)))

augustino
09.09.2010, 15:58:25
Vexler, приймай вітання!
П.С.Дякую за страхівку для друга)))

Vexler
09.09.2010, 16:03:42
augustino, не має за що ;)
Маю хорошого друга юриста, тому якщо хтось хоче боротись і знає, що правий, звертайтесь-допоможемо забакланити любого дайця безвозмєздно)) :)

найманець
22.09.2010, 13:16:01
нині було засідання суду. на ньому присутніми були троє: я, суддя і секретар(ка) суду.
тривало то десь хвилин 5. два рази мені надавали слово. вкінці "суд пішов в дорадчу кімнату"... і суддя сказав мені, щоб я не чекав, то мій позов схвалено і шоб я а 10 днів прийшов забрати постанову.

суть обвинувачення мене старшиною ДАІ полягала в наступному: при повороті з вул. Костюшка на вул. Листопадового чину він вгледів шо я не пропустив пішохода, в протоколі я написав шо пішохода не було на проїжджій частині дороги. Коли подавав позовну то вже описав шо він відмовлявся брати пояснення в пішохода, не брав свідчення у свідків і тд... так шо, наш суд таки трошки гуманний!..

якшо комусь треба зразок заяви - можу поділитися - пишіть в пп.

Nema_nika
22.09.2010, 19:31:29
найманець, вітаю. Ти б краще сюда виклав, думаю багатьом буде цікаво

Vexler
22.09.2010, 22:55:13
найманець, вітаю!
Інспектора часом не Романишин звати? Мене сьогодні також хотів на тому ж місці розвести))) я сидів в машині, на його прохання не виходив і тримав свою позицію, бо по факту пішоходи йшли, але на тротуарі, і ні одна нога пішохода не стала на зебру, тому й їхав...а мене почали бакланити, що мол я не пропустив)
через 5 хв, віддав доки й сказав бути уважнішим....і ще сказав, що жаліє що фотіка немав)))) то даішнику треба бути уважнішим, бо спорити зі мною безполєзно....я зразу кажу або пишіть постанову,протокол, де я фіксую все що думаю і зустрінемось в суді або даєте доки і я їду))

найманець
22.09.2010, 23:06:55
Vexler,

Інспектора часом не Романишин звати?

ні, старшина Карпа. задр%%%%т повний. я теж сидів в машині поки те чмо на дощі на моєму багажнику писало протокол. аналогічно - пішоходи були на тротуарі справа, а я повертав в ліву смугу руху..

хоча суд мабуть прийняв рішення в мою користь не так через якісь супер-аргументи в позові, як просто через відсутність ДАІ і третьої сторони - старшини К.

зараз скину сюди тест позову.

{ додано через 2 хвилини }

Галицький районний суд м. Львова
79018, м. Львів, вул. Чоловського,2

Відповідач: Львівське обласне управління ДАІ УМВС України у Львівській області. 79053 м.Львів, вул. Перфецького,19
Приймальна тел. 64-57-11

Позивач: найманець
Проживаю: м. Львів,
Тел..:

Позовна заява
про визнання незаконною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності


26 квітня 2010 року я був зупинений інспектором ДПС ДАІ м. Львова старшиною Карпою Михайлом Андрійовичем (нагрудний знак № ЛВ 0485) на перехресті вулиці Листопадового чину та площі Григоренка. За словами інспектора, повертаючи ліворуч з вулиці Костюшка, я при повороті ліворуч на вулицю Листопадового чину не надав переваги в русі пішоходам, котрі знаходилися на проїзній частині дороги, чим порушив п. 16.2 Правил дорожнього руху. Після чого було відносно мене складено протокол серія ВС № 156559 в якому, я у поясненнях по суті порушення вказав, що при повороті наліво на вулицю Листопадового Чину я надав перевагу в русі всім пішоходам, котрі перебували в межах пішохідного переходу в моїй смузі руху (лівій), чим аж ніяк не міг створити небезпеку чи перешкоду в русі пішоходам, що перебували на тротуарі в межах пішохідного переходу. Також я зазначив, що звинувачення вважаю безпідставними, необгрунтованими і непідкріпленими доказами, оскільки старшина Карпа відмовився брати пояснення у пішоходів, котрим я буцімто не надав перевагу руху, чим унеможливив обєктивний розгляд порушення. Про адміністративне правопорушення винесено постанову серія ВС № 160096 по справі про адміністративне правопорушення, згідно з якою на мене накладено штраф у розмірі 430 (чотириста тридцять) грн.
Однак вважаю, що в моїх діях відсутнє порушення правил дорожнього руху, у зв’язку з цим відсутні підстави для винесення постанови про накладення адміністративне стягнення, і обґрунтовую це наступним:
В постанові про адміністративне правопорушення зазначено, що повертаючи ліворуч з вулиці Костюшка, я при повороті ліворуч на вулицю Листопадового чину не надав переваги в русі пішоходам, котрі знаходилися на проїзній частині дороги, чим порущив п. 16.2 Правил дорожнього руху. Проте такий опис подій інспектором в протоколі та постанові не відповідає фактичним обставинам,які мали місце. На перехресті вулиці Костюшка та Листопадового Чину встановлено дорожній знак 5.35.1 “Пішохідний перехід” так, що пішоходи повинні перетинати при переході вулиці з двома смугами для руху в одному напрямку одразу обидві смуги. Згідно вимог п.18.1 Правил дорожнього руху “Проїзд пішохідних переходів та зупинок транспортних засобів” “Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека”, я зменшив швидкість руху(оскільки здійснюючи виїзд головну дорогу - вул. Листопадового Чину на вимогу знака 2.1. надавав перевагу транспортним засобам, що рухалися по вул. Гнатюка- Листопадового Чину) та не створюючи перешкод для руху пішходів, що перебували на тротуарі, а там паче жодної небезпеки для них, продовжив рух в лівій смузі дороги. Проте старшина Карпа Михайло Андрійович, який зупинив автомобіль на перехресті вул. Листопадовго Чину та пл. Григоренка, створивши для інших транспортних засобів перешкоди для руху проїжджою частиною дороги, наполягав на тому, що в зазначеному місці я не надав переваги в русі пішозодам, проте відмовився взяти пояснення в цих пішоходів, або навести свідчення свідків, пославшись на вісутність часу на такі процедури. Також наголошую на тому, що старшина Карпа Михайло Андрійович не представив на момент винесення постанови жодних доказів п.16.2 Правил дорожнього руху, зафіксованих засобами фото- чи відеофіксації порушень, оскільки не володів такими засобами в даний момент. Мої пояснення і заперечення інспектор не взяв до уваги.
Отже, як зазначено вище обставини вчинення мною правопорушення викладені в протоколі та постанові не відповідають фактичним обставинам справи, у зв’язку з чим в моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення.
Також, вважаю що при складенні протоколу та винесені постанови про адміністративні правопорушення порушено мої процесуальні права, передбачені ст. 59 Конституції України та ст. 268 КпАП. Відповідно до ст. 59 Конституції України, кожен має право на правову допомогу. Статтею 268 КпАП, передбачено право особи яка притягається до адміністративної відповідальності при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги. Внаслідок розгляду справи про адміністративне правопорушення на місці, я був позбавлений права на правову допомогу.
Вважаю, що порушення цього права, також призвело до необ’єктивного з’ясування обставин справи, прийняття помилкового рішеня про притягнення мене до адміністративної відповідальності.
Враховуючи викладене вище, із змістом протоколу та постанови про адміністративне правопорушення не погоджуюсь, вважаю їх необґрунтованими і такими, що не відповідають фактичним обставинам справи, у зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 складеним з порушенням вимог законодавства

Враховуючи вищенаведене та керуючись нормами чинного законодавства України, ст.268, 287-289 КпАП України, ст. 6 КАС України:

ПРОШУ:

1. Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення Серія ВС № ХХХХХ від 26.04.2010, про накладення на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу 430 грн.

Додатки:
1. Копія позовної заяви з додатками
2. Копія постанови про про адміністративне правопорушення
3. Копія протоколу про адміністративне правопорушення
4. Квитанція про сплату судового збору

«____» травня 2010р.

Nema_nika
23.09.2010, 10:59:19
найманець, дякую, колись пригодиться)

GMYPiK
01.11.2010, 17:12:13
До Шевченківського районного суду м. Львова, адреса: м. Львів, вул. вул. Січових Стрільців, 12
Позивач: Гладій Любомир Володимирович, проживаю за адресою: м Львів, вул. Величковського 14\131. тел.: 067 570 68 51
Відповідачі: Чорний Віталій Ярославович- старший інспектор ДПС молодший лейтенант міліції УДАІ ГУМВС України у Тернопільській області
Адміністративна позовна заява
про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності
12 вересня 2010 року старший інспектор ДПС молодший лейтенант міліції УДАІ ГУМВС України у Тернопільській області Чорним Віталієм Ярославовичем винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення серії ВО №169319, згідно з якою, 12 вересня 2010 року, о 13 годині 30 хвилині, на 96 км. автодороги Львів-Тернопіль, яка по швидкісному режиму відноситься до інших доріг, керуючи автомобілем марки БМВ, державний номер ВС 8113 СА, перевищив встановлену швидкість у 90 км/год та рухався зі швидкістю 112 км/год, що зафіксовано приладом «Сокіл» №0507320, чим порушив вимоги п. 12.6 г Правил дорожнього руху України, та вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 КпАП України, визнав мене винним у вчиненні зазначеного правопорушення та піддав адміністративному стягненню у вигляді штрафу у сумі 260 гривень.
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови сер. ВО № 169619 від 12.09.2010
у справі про адміністративне правопорушення


Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

«12» вересня 2010 року близько 13 год. 30 хв. Я, рухався автомобілем БМВ, державний номерний знак ВС 8113 АС, на 96 км. автодороги Львів-Тернопіль, яка по швидкісному режиму відноситься до інших доріг.

Приблизно в цей час мене зупинив старший інспектор ДПС Чорний Віталій Ярославович. Як виявилось, причиною зупинки, за думкою інспектора та згідно з його слів за показниками приладу Сокіл, стало порушення мною вимог пункту 12.4 Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність згідно ч.1 ст. 122 КУпАП.
На підтвердження викладеного інспектор продемонстрував прилад «Сокіл» №0507320 на якому була зафіксована швидкість ніби-то мого автомобіля, що становила 112 км/год.

На мої заперечення стосовно достовірності фіксації вказаної швидкості саме мого автомобіля, враховуючи багаточисельність автомобілів які рухались в той час в обох напрямках, інспектор відповів брутальною лайкою, потребував надання посвідчення водія та реєстраційні документи на автомобіль, після чого повернувся до свого службового автомобіля та в ньому склав протокол серія ВО № 169619 про адміністративне правопорушення від 12.09.2010 р.(копія додається) . В протоколі зазначено, що я, Гладій Любомир Володимирович, нібито порушив вимоги п. 12.4 Правил дорожнього руху і, що швидкість руху була виміряна приладом «Сокіл» №0507320.

Також, не зважаючи на мої заперечення, про що було вказано в протоколі, і врахувавши свої думки достатніми Відповідач, старший інспектор ДПС Чорний Віталій Ярославович, прийняв рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 260 грн., та виніс постанову серія ВО № 169619 по справі про адміністративне правопорушення від 12 вересня 2010 року (копія додається).

п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 23 грудня 2005 року N 14 Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті встановлено, що зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 і 284 КУпАП. У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.

Ст. 69 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

В ч.2 ст .71 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти
адміністративного позову.

Крім цього, ч.3 ст. 70 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги, а відповідно до ч. 4 коментованого кодексу, обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.

Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час на приладі, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, адже за таких умов різниця навіть у кілька секунд може означати, що насправді виміряно швидкість автомобіля, який рухався попереду мене, поряд зі мною, чи навіть в кількох десятках метрах від мого автомобіля. При цьому маю зазначити, що у момент, близкий до вимірювання швидкості, я рухався в потоці з декількох автомобілів.

Звертаю увагу, що ст. 254 КУпАП зазначено, що протокол про адміністративне правопорушення складається в разі його вчинення, але оскільки адміністративне правопорушення не було зафіксоване належним чином, як то вимагає чинне законодавство, з врахуванням допущених порушень під час складання протоколу він не може бути належним доказом моєї вини, складений з грубими порушенням чинного законодавства і за таких обставин відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути бути розпочато у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Необхідно також зазначити, що відповідно до ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративној відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Але, як вбачається із змісту протоколу про адміністративне правопорушення, до нього додається тільки постанова по справі про адміністративне правопорушення. Отже маємо прийти до висновку, що вимірювач «Сокіл» №0507320 не має функцій фото- і кінозйомки, відеозапису, тому з огляду на положення ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення не може бути визнаний доказом по справі.

Відповідно до п. 2.13 Інструкції «З організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», до протоколу, складеного з використанням показань технічних приладів, долучаються фото-, відео або інші матеріали, на яких зафіксовані показання цих приладів. Зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що до нього не надано будь-яких матеріалів, на яких зафіксовано показання приладу «Сокіл» №0507320 в порушення наведеного положення.

Також маю зазначити, що мені не надали дані про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку,сертифікат відповідності, похибки при вимірюваннях старшим інспектором ДПС Чорним Віталієм Ярославовичем мені надано не було. Крім того, ні в протоколі, ні в постанові у справі про адміністративне правопорушення цих даних також немає, що робить вимірювання незаконним у відповідності до ст. 10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». До того ж, співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.

Таким чином, при складанні протоколу про адміністративне правопорушення та винесенні постанови по справі про адміністративне правопорушення відповідачем порушені вимоги ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також порушено положення ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже відповідачем достеменно не встановлено, чи був винен у правопорушенні саме я, враховуючи, що окрім показань вимірювача швидкості руху «Сокіл» №0507320 будь-яких інших доказів не наведено.

Отже, протокол серія ВО № 169619 по справі про адміністративне правопорушення від 12 вересня 2010 року мені було надано на підпис після його складання та підписання інспектором. У протоколі мною зазначено зауваження про незгоду з висновками інспектора, адже Правила дорожнього руху України я не порушував. Виміряна швидкість може належить будь-якому з автомобілей, що рухались поряд зі мною по автодорозі Львів-Тернопіль. Доказів про те, що швидкість на радарі належить саме моєму автомобілю, пред`явлено не було.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним з наступних причини:

рухаючись на 96 км. автодороги Львів-Тернопіль я виконував вимоги Правил дорожнього руху України щодо дозволеної швидкості; жодних доказів порушення не наведено.

За таких умов вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова серія ВО № 169619 по справі про адміністративне правопорушення від 12 вересня 2010 року є необґрунтованою, протиправною, незаконною та підлягає скасуванню.

ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та поновити строк на оскарження постанови про адміністративне правопорушення від 12 вересня 2010 року.
2. Визнати протиправною та скасувати Постанову серії ВО № 169619 по справі про адміністративне правопорушення від 12 2010 р.


Додатки:
1. Копії позовної заяви на 3 арк. в 2-х прим.
2. Копія постанови серії ВО № 169619 по справі про адміністративне правопорушення від 12.09.2010 року.


«23» вересня 2010 року _______________

{ додано через 1 хвилину }
спс Yrik_lvov за допомогу у написанны позовноъ заяви. Виіграю справу, з мене ящик пива або бананів на вибір)))

{ додано через 8 хвилин }
Доброго дня,
в мене є проблемка, мому хорошому друга склали протокол за перевищення швидкості 101 км в населеному пункті. Але стояли вони у неосвітленому місці і тримали фен у руці. Позовну заяву я напишу йому як у мене, але хотілося б додати статтю в якій вказано що вони повинні стояти у освітленому місці. Допоможіть пліз

pilot
14.11.2010, 19:46:36
сегодня имел неприятную встречу с гаишниками. ехал по кн. Ольги и увидел их с фарой на противоположной стороне, после разворота в обратную сторону набрал где-то 75-78 км/ч. так как знал, что они в засаде, но был очень удивлён, когда меня остановили. И не трудно догадаться, что мне предъявили превышение скорости но уже 90 км:shok:. Естественно я был очень возмущён, так как не чувствовал за собой вины. в итоге пришлось использовать звонок к другу и меня отпустили, но мне интересно, как могут себя защитить те, у кого нет возможности кому-то позвонить, очень попахивает беспределом :ireful:. часть разговора я заснял на видео, но ещё подумаю, публиковать или нет, не хочется подставлять того, кто помог.

ValodjaE36
14.11.2010, 19:59:06
что мне предъявили превышение скорости но уже 90 км
а що за фара в них?
якщо без фото або відео фіксації то можна булоб оскаржити на 100%...

Rostyk
14.11.2010, 20:02:13
pilot, :) Прикол, на минулому тижні така ж ситуація була. Вечером на Княгині Ольги рухаючись в сторону нового цуму мене зупинив гаєць. Я знав їхнє місце росположення, бачив їх завчасно, їхав також десь 70-75 км/год. Коли він до мене підійшов то на фені було 87 км/год!!!!! Сказав пред'явити документи, після того я йому зразу сказав шоб свій і мій час не марнував та протокол не писав бо буду оскаржувати :) Він віддав документи і сказав що можливо то зафіксувалась інша машина, от так-от!

pilot
14.11.2010, 20:06:43
ну тогда я видео закину сюда, пускай знают и его фамилию и как они людей намахивают. прийдется заказывать в киеве видеорегистратор, а то тут есть кому звонить если что, а на трассе если сам едешь, то трудно будет оспаривать

ValodjaE36
14.11.2010, 20:13:22
а на трассе если сам едешь, то трудно будет оспаривать мав наувазі опротестувати в суді, типу хай пишуть протокол...

pilot
14.11.2010, 20:18:10
просто видео регистратор запишет и скорость и всё остальное, и если им сразу сказать - то скорее всего отпустят, а если сам - то обязательно напишут протокол, а ты потом доказывай в суде, что ты был прав, но самое обидное - это то, что даже после суда в твою пользу им ничего не будет

realnero
14.11.2010, 22:16:19
pilot, давай видео, я тоже всегда их снимаю, они очень смирненькие когда их на видео снимаешь :)

pilot
14.11.2010, 22:20:05
давай видео, я тоже всегда их снимаю, они очень смирненькие когда их на видео снимаешь
завтра закину, не получается сегодня.

sergiy
15.11.2010, 11:45:28
а на мене падлюка таки склав протокол, на фарі було 82км/год, я тому ідіоту і так і сяк, а він каже що то добре що я оскаржу, мені за то нічо і йому показник...

ValodjaE36
15.11.2010, 11:47:31
а він каже що то добре що я оскаржу, мені за то нічо і йому показник...
ну тобі прийдеться якщо оскаржувати то в 10 денний термін + чуток поїздити прийдеться..

найманець
15.11.2010, 12:17:20
на кн.Ольги стоять переважно з "феном" тобто з старим радаром, і коли вони чують, шо "я не вірю в показники вашого вимірювального пристрою, бо рухався в щільному транспортному потоці, заміряна швидкість не моя, а машини, що їхала поруч мене в протилежному напрямку, і годинник на радарі показує неправильний час (тут можна довго стояти з ними і звіряти годинники і тд...) і (найголовніше) я це готовий написати в протоколі і в позовній заяві на постанову, якщо в иїї збираєтесь виписувати", відпускають. перевірено не раз.

sergiy
15.11.2010, 12:33:40
ValodjaE36, я вже оскаржив, позов задоволено:)

Anesteziolog
16.11.2010, 23:14:56
Вони взагалі оборзіли. Правил і документації самі нормально незнають, або знають і на понт багато кого беруть. До речі читав що з в ВР готують законопроект про зміну правил ДР. Майже на 40%.

VAVAN
17.11.2010, 23:24:36
прийдется заказывать в киеве видеорегистратор
pilot, ціни прийнятні. Вже дивився і задумався. Сподобався такий http://www.shok.co.ua/index.php?productID=149

А є до речі такі відеореєстратори з можливістю підключення до спідометру авто, на кшталт як в американських копів в їхніх авто?

pilot
18.11.2010, 07:50:31
pilot, ціни прийнятні. Вже дивився і задумався. Сподобався такий http://www.shok.co.ua/index.php?productID=149

А є до речі такі відеореєстратори з можливістю підключення до спідометру авто, на кшталт як в американських копів в їхніх авто?
я уже себе тоже нашёл, только никак не соберусь купить такое (http://expert-auto.com.ua/product_info.php?products_id=371&cPath=55_75)

Nikola
18.11.2010, 21:54:26
Психологічна атака від Nikola.Я сьогодні був зупинений працівниками даі,за 300метрів від них,опустив вікно він підійшов і представився,а я йому кажу повтори ще раз помаліше , чітко і виразно.Беру ручку і все сказазане ним записую на листку,кажу покажи посвідчення і номер нагрудного знаку.В нього почали тремтіти руки він почервонів і почав заікатися .Потім я йому кажу,я вас слухаю ,він каже покажи документи ,я показую в руки не даю ,він каже дай,а я відповідаю ти мені своє посвідчення в руки не давав, читай так.Він каже підійди до службового авто для складення протоколу ,за ремні безпеки.Я підійшов і кажу пиши,але кажу,чи ти комусь сьогодні прощав він задумався,і відповідає ні,я кажу ось я і перший,і посміхнувся.У цей момент напруга впала він посміхнувся ,забув причину зупинки,і каже щасливої дороги.Я питаю,як робота він відповідає,я сьогодні маю написати 10 протоколів,але через таких,як ти я заповнив лише 3 .І ми розійшлись, я отримав заряд адреналіну на весь день.

ValodjaE36
18.11.2010, 22:07:24
nikola, ти молодець, жостко але з хепіендом:rofl:
він відповідає,я сьогодні маю написати 10 протоколів
а це вже не радує, наповнюють казну вони конкретно:bad:

Vexler
26.11.2010, 23:38:10
І знову перемога! :)
Батько не так давно повертав з Личаківської на Тракт Глинянський в час пік...в 18-30 десь орієнтовно..хто знає, то зранку 9-00 і 18-00 то ужасні періоди...одним словом, повертав собі нікого не чіпав, і за повороту вже Дайці спинили...сказали, що мол зробив обгін на перехресті...цікаво тільки яким макаром))) штраф вроді в межах 500грн....фото-відео доказів немає, батько звісно написав, що нічого не порушував і через насиченість руху голодному мєнту ще не такі галюніки можуть показатись)))
Тобто по своїй суті справа 50/50, бо від Дайця доказів жодних немає, ні свідків, ні відео...та й зі сторони водія також...написана гарно позовна рішає)) сьогодні був суд і одразу ж Постанову скасували...Даішник звісно на суді не був, що також +.
Є поняття презумція невинуватості,яка завжди на стороні позивача і найбільша фішка це - ніхто не зобовязаний доводити свою невинуватість, навпаки Даішник має довести Вашу вину, але не на припущенях і словесно, а реальними фактами, а якщо цього немає, то шанси виграти суд на нашій стороні!
Тому судіться, справедливість є.

sergiy
27.11.2010, 17:22:04
Тому судіться, справедливість є.
хоча дайці кожен раз завіряють у зворотньому:biggrin:

GMYPiK
29.11.2010, 18:49:58
Сьогодні я був у Шевченківському суді в якому розглядали мою позовну заяву про оскасування постанови про перевищення швидкості мною на трасі Львів-Тернопіль. Рішення: НЕВИНЕН.

П.C. 270 грн зекономир. Велике спасибі Yrik lviv, як обіцяв, з мене ящик пива.

yrik_lvov
29.11.2010, 22:32:21
GMYPiK, нема за що звертайтесь завжди радий помогти.

ValodjaE36
11.02.2011, 09:29:48
Вчора в 19-30 їхавши біля митниці на вул. Пасічній до кільця, перед кільцем зупинили мене працівники Даї, мол ваші док... ви рухались у лівій смузі, тим самим порушили, каже. Можна було похамити, але я з посмішкою починаю розповідати, які дороги і при всьому бажанні, в правій смузі не можливо пересуватись, по його вигляду я зрозумів, що йому побоку, ну і почав йому щебетати, розказувати, яка він хороша людина і що не маю грошей, бо його рука відкрита в моєму вікні, свідчила про "дай" або випишу штраф на 450 грн. (казав що це мін штраф), знову кум, брат, сват і він мене відпустив:heat: за що я йому як людині вдячний.
але ще раз переконався що ці підняття штрафів, та зміни в ПДР до хорошого не призведуть, будьте обережні:secret:

G-power
11.02.2011, 10:44:54
Декілька порад, якщо вас зупмнили працівники ДАІ
Читаєм тут:http://autosvit.kiev.ua/vas-zupiniv-idps.html

sergiy
11.02.2011, 11:01:32
ValodjaE36, в твому випадку можна було б сміло написати в протоколі про стан правої смуги і наші судді тебе б підтримали, звичайно якщо б даєць насмілився писати протокол.
Але знову кум, брат, сват і він мене відпустив
теж непоганий варіант:biggrin:

ValodjaE36
11.02.2011, 11:04:28
Якщо справа відбувається вночі, то світити на посвідчення ліхтариком, потім посвітити на фото в посвідченні, а потім в обличчя ІДПС, для звірки особи з фотографією. після того працівник ГАЇ згорів би від злості:biggrin:

14. Якщо причина - недотримання рядності (рух в лівій смузі при вільній правій), то: Заздалегідь зайняв відповідне положення на проїзній частині для повороту наліво.
а це б мені вчора пригодилось!
це все варто роздрукувати і при собі возити, що я і зроблю!
дякую G-power, :ok:

User_irl
17.02.2011, 14:51:42
А в нас є "ПЛАН", а у Вас?


http://www.youtube.com/watch?v=G_Hsym-7F-g&feature=player_embedded

VAVAN
19.02.2011, 13:14:05
а в нас яка така прогалина в Законі?

http://www.youtube.com/watch?v=XIQ00Nbq260&feature=related

BOKSTER
19.02.2011, 17:10:46
Сьогодні бачив в Гамалієвці як дайці ловили "нашого брата" на TruCam.
Так, що будьте обережні, вони озброєлись новими цяцьками! :)

Vomont
19.02.2011, 20:40:06
Сьогодні бачив в Гамалієвці як дайці ловили "нашого брата" на TruCam.
вони там регулярно стоять, собі пост облаштували:biggrin:

ValodjaE36
21.02.2011, 09:27:33
Вчора мав справи в першій половині дня, і зауважив, що Дайці тормозять BMW, мене не встигали, але біля обіду, все ж таки зупинили, взяли доки, і почали по базі перевіряти + записали всі данні та номер мобу взяли(мені сказали що орієнтування на BMW), я почав ачкувати, набрав по тел, і вияснив, що в суботу чотири парубки в клоунських масках, скоїли розбійний напад і накосили бабла на всіма нами улюбленій марці авто BMW, мене відпустили.
так що хз чи вони, ще шукають, чи не шукають але будьте обережні!

Just be
21.02.2011, 09:50:11
ValodjaE36, мене в суботу вечером також зупинили, історія та сама.

ValodjaE36
21.02.2011, 10:06:03
Just be, телефончик просили? :biggrin:

Just be
21.02.2011, 10:18:42
ValodjaE36, не, але щось собі в блокнотик писали :)

Mu$daY
21.02.2011, 10:55:13
чотири парубки в клоунських масках!
Також вчора попав під ту акцію. БМВ була ПітЬорка...то шо пітьорки бувають в різних кузовах пес не знав:biggrin: Номерок дав, але попередив шо в мене є дівчина:wink: Одним, словом поспілкувалися весело і я поняв шо свою базу вони остаточно проср:?и.

ValodjaE36
21.02.2011, 11:02:04
Також вчора попав під ту акцію. БМВ була ПітЬорка...то шо пітьорки бувають в різних кузовах пес не знав Номерок дав, але попередив шо в мене є дівчина Одним, словом поспілкувалися весело і я поняв шо свою базу вони остаточно проср:?и
я спочатку хотів, щоб показали лист з орієнтуваннями, ну це ми вправі вимагати, якщо таке є, вони звичайно його не мали, але я вже не хотів псувати і настрій і нерви, посміялись з ними + я їм кажу, якби я збрив 20 000 у.о. і ще купу євриків, то б не розсікав по Львову, але їм то шо, під приводом того орієнтування можна бабла накосити:biggrin:

Just be
21.02.2011, 11:06:10
ValodjaE36, може номер брали через то що в тебе машина по довіреності ?
Mu$daY, а твоя машина на тобі ?

ValodjaE36
21.02.2011, 11:11:34
може номер брали через то що в тебе машина по довіреності ?
теж так подумав...

Mu$daY
21.02.2011, 11:42:02
Just be
Не на мені:sorry: Але не розумію до чого тут це, розшифруй плз.

Just be
21.02.2011, 12:23:44
Mu$daY, я припускаю що номери ваші брали через то, що ви не є власниками машин. Бо коли мене зупинили то про номера ніякі не згадували.

Rostyk
21.02.2011, 12:52:12
Just be, я також попав під акцію - їжджу по дорученню - номер ніякий не брали ))) В пограбуванні взяло 7 осіб

doctor
21.02.2011, 14:52:55
Вчора на Хуторівці в 11 год. зупинили, перевірили доки і все.

Nikola
21.02.2011, 15:52:07
Я коли з києва гнав бмв до львова чотири рази зупинили за перевишення,Я завжди пояснював одне і те саме,нема грошей, хлопці купив машину маю 30літрів бензини не знаю чи доїду позич відам по перерахунку,бо києвляни не дали дешевше,була посмішка і говорили,давай газуй:lol:ДЯКУЮ ДАЙЦЯМ бо в нас у львові зняли би останню шкіру.

tommy_boy
22.02.2011, 11:36:12
nikola, ти як завше :rofl:

Vexler
22.02.2011, 12:30:58
nikola, жесть)))
http://img153.imageshack.us/img153/5942/daiw.jpg (http://img153.imageshack.us/i/daiw.jpg/)
на малюнку показав, як треба повертати наліво..зрізати і т.п. не можна

Значить всім бути особливо обережним,коли хочете повернути з Городоцької за Даі в сторону Скрині і зрізаєте (виїжджаєте) на зустрічну смугу, де тролейбуси їздять....дайцям зараз холодно, пасуть з машини, потім женуться за жертвою і штраф...на куті, камери здається стоять...важко щось доказати

tommy_boy
07.03.2011, 11:45:49
Всім привіт. У суботу 05 березня о 06:18 ранку був зупинений українськими ПИДР-ами :) у м. Калуш Франківської обл. Оказалося, шо поле, де мене зупинили ще вважалося містом, дійсно знак про кінець міста висів за кілька км далі. ПИДР показав мені новий прибор ТруКам, де була швидкість 85км/год і час(ніби поточний). Але на дисплеї (він, до речі, кольоровий) була просто біла пляма на чорному фоні (від моїх ксенончиків на 6000К :rofl: ) (видно трукам не має спалаху на 150м)))) я подумав шо попав на 50 грн, але побачивши це чудове фото, сказав що це не доказ, тут нічо не видно, переді мною їхала машина ітд. ПИДР почав мовчки складати протокол. В протоколі він допустив помилку в мому прізвищі в графі де він розяснив мені мої права(я це побачив, але не вказав, бо подумав що мені це на руку). Я запитав чи дадуть постанову, він сказав, що пришлють по пошті. Оскільки мене не зупиняли в інших областях, то я не знав який там порядок з тою постановою. Щойно зранку хотів глянути на той протокол, так той ПИДР в графі "до протоколу додається" написав "постанова № 123..". Собака, як я так не побачив. В своїх поясненнях я написав "Рухався з дозволеною швидкістю 60 км/год." Тепер питання, хто шарить

1. чи фото білої плями канає як доказ?
2. чи помилка в прізвищі шось міняє? типу протокол складено невірно.
3. чи замут з тою постановою яку мені не вручили, дуже поганий? я так розумію шо він там міг написати макс штраф, і відповідно мені прийде з виконавчої служби за місяць-два?
4. чи варто(і чи можу я без постанови) оскаржити? до якого терміну це зробити?

Хто шарить, дайте відповіть, але будь-ласка згідно фактів, які вам точно відомі, а не здогадок. Дякую!

bmwe36petro
07.03.2011, 11:50:54
tommy_boy, на постанові, яку тобі не вручили теж має бути твій підпис про ознайомлення і отримання, хіба підроблять твій підпис, от цей факт можна буде і оскаржувати в суді.

Nikola
07.03.2011, 11:59:06
tommy_boy, Все залежить від суді.Але треба було не допустити до того.

tommy_boy
07.03.2011, 12:06:38
tommy_boy, на постанові, яку тобі не вручили теж має бути твій підпис про ознайомлення і отримання, хіба підроблять твій підпис, от цей факт можна буде і оскаржувати в суді.

100 пудово. Я про це не подумав. Сумніваюся, що підуть на підробку підпису. Щодо оскарження, то про які строки йдеться, хтось може сказати?

tommy_boy, Все залежить від судді

У суді я був одного разу, то взагалі все не страшно, навіть весело було (суддя-жінка була досить жартівлива). Повністю вислухала, старалася зайняти мою позицію...

Vomont
07.03.2011, 15:32:22
твій підпис про ознайомлення і отримання, хіба підроблять твій підпис, от цей факт можна буде і оскаржувати в суді.
__________________
там будуть стояти підписи свідків про те що ти відмовився отримувати постанову,разводняк ще той.
З ними треба поступати так як вони з водіями, Пйотр в курсі:biggrin:

{ додано через 6 хвилин }
1. чи фото білої плями канає як доказ?
взагалі не доказ
2. чи помилка в прізвищі шось міняє? типу протокол складено невірно.
не міняє поскільки ти підписуючи протокол дав згоду на тещо там все заповнено правильно

shvm
07.03.2011, 16:23:38
tommy_boy, постанову треба було брати на руки і оскаржувати в 10 денний термін. Мав випадок в Рогатині Ів.Франківської області, коли не взяв постанову, а десь через 2 місяці прийшов лист з виконавчої служби з подвійною оплатою, в 10 денний термін з моменту отримання того листа оскаржив постанову в суді. Заява була написана з допомогою матеріалів на форумі, в принципі не було до чого до колупатися, але суддя після другого засідання сказав написати заяву про розгляд справи без моєї присутності, так як дайці не з'являлися. І той старий педеRаст-суддя (інакше не можу назвати) виносить рішення не в мою користь по тій причині, що я не надав доказів, що не отримував постанову на руки чи поштою, і таким чином перевищив позовний термін. Хоча я в своїй заяві чітко звернув увагу на те , що мого підпису про отримання на постанові нема і запис про відправку поштою в 3-х денний темін теж відсутній. Тому Все залежить від суді.
І наостанок порада, якщо надумаєш "рубатись" то обов'язково візьми і долучи до заяви підтвердження з виконавчої, які листи тобі висилались, чи ти їх отримував і коли.

Бан
07.03.2011, 16:26:29
набери yrik_lvov, він шарить :)

tommy_boy
07.03.2011, 17:10:53
shvm, в тебе дуже схожа ситуція як в мене. Розясни, будь-ласка

що я не надав доказів, що не отримував постанову на руки чи поштою, і таким чином перевищив позовний термін.

підтвердження з виконавчої, які листи тобі висилались, чи ти їх отримував і коли

Чи це підтвердження з служби є тим доказом який ти не надав? Якби ти його надав, то все б получилося в твою користь?

Якщо я надумаю оскаржувати допустим зараз, коли ще не пройшло 10 днів, що я оскаржую? Протокол? Постанови ж я не маю... Чи може краще зачекати тих 2 місяці, плюс в мене був випадок, коли мені написали штраф і він нікуда не пішов, думаю шось менту не пішло і він його не подав... Стрьомне фото чомусь мені підказує, шо нічо може і не приїхати... Хто шо думає?

Vomont
07.03.2011, 18:22:07
Стрьомне фото чомусь мені підказує, шо нічо може і не приїхати... Хто шо думає?
за таке саме стрьомне фото в суботу ПИДР получив порцію матюків та бесплатну зйомку на відео що з переляку забув свою ручку в моїй машині.

{ додано через 38 хвилин }
Ще один "Шедьовр"
http://drugasmuga.com/news/emergency_zone/18939.html

BOKSTER
07.03.2011, 18:25:19
Ситуація досить херова.
ПИДР нікуди ту постанову не відправить і ти попадеш на рублі, а будеш тягнути то ше й на подвійний штраф.
Правельно мабуть було б поїхати до них за копією постанови (якщо воно того вартує).

shvm
07.03.2011, 18:27:08
tommy_boy, на скільки мені відомо, протокол не оскаржується, хоча, можливо я помиляюсь, проконсультуйся з yrik_lvov.
Лист з виконавчої прийшов десь через 2 місяці після складання протоколу, при чому в листі вже була подвоєна сума штрафу. Це значить , що мав бути перший лист, якого я не отримував, на суму штрафу, вказану в постанові , на який я типу забив і виконавча надіслала другий зі штрафом в подвійному розмірі. Підозрюю, що навіть якщо би я приніс в суд копію другого листа, не факт що рішення було би на мою користь, оскільки 10 днів на оскарження постанови минуло вже давно і навряд чи суд подовжив би цей термін. В твоїй ситуації важливо акцентувати увагу на відсутності твого підпису про отримання на постанові і запису про відправку поштою заказним листом в 3-х денний термін, і головне, бути самому присутнім при винесенні рішення по справі, тому що тепер рішення суду по адмінправопорушеннях не оскаржуються.
А на рахунок вишле мент постанову чи не вишле, то це 50/50, в них зараз план на штрафи.

Vomont
07.03.2011, 18:35:04
В мене взагалі комічна ситуація вийшла на позаминулому тижні, брат позвонив що прийшло аж 3 листа з виконавчої служби(там де я прописаний живе брат). Я приїхав глянув а там виклики за порушення ще травня 2010 року і нібито які мені відправляли раніше. взяв самий свіжий прийшов у виконавчу:
Я - Добрий день!
ВС - Добрий!
Я - Отримав листи хочу звірити які порушення що і до чого
ВС - Зараз ,хвилинку, як прізвище?
Я - таке то
ВС - поскільки Ви довго не зявлялись я відправила в ДАЇ назад з поміткою "адресата немає"
Я - і що тепер?
ВC - нічого
Я - давайте я заплачу,випишіть квитанцію
ВС - в нас помінялись рахунки,я їх не знаю. Я їх теж відправлю з поміткою
Я - До побачення,як будете знати рахунки позвоніть
ВС - Добре
По сьогоднішній день,пройшло два тижні. Цікаво чим це закінчиться.

Anesteziolog
07.03.2011, 23:12:53
tommy_boy, Ситуація в тебе наступна. В протоколі є написано що додається постанова. Вони мають право вислати тобі постанову поштою. Хоча не завжди це в них получається. Якщо приходить тобі лист з постановою ти повинен його в 10 денний термін оскаржити, або оплатити, якщо не оплатиш то штраф збільшується в 2 рази. Якщо лист не прийшов, а прийшов лист з виконавчої, це значить що вони вже хочуть з тебе подвійний штраф. Тоді йдеш в виконавчу, береш копію постанови, пишеш заяву, що ти не ознайомлений, оскаржуєш в суді маєш приблизно 10 днів від моменту отримання листа з виконавчої. копію печатки поштової додаєш до заяви. Якщо виносять в твою користь- заносиш в виконавчу і все ОК. якщо не в твою то ..... Варіант 1. читав що можна писати щоб ти оплачував не подвійний а одинарний штраф але тоді можуть бути проблеми з виконавчою. Приблизно в загальному така процедура.

vikoren
09.03.2011, 11:18:22
По сьогоднішній день,пройшло два тижні. Цікаво чим це закінчиться.
а закінчеця це слідуючим будуть тебе харити з вс до останього поки ненадаш їм квитанції ... мені недавно прийшло я писав на форумі повістка всуд вияснелось шо це за нездану квитанцію яку я проплатив шеякшо непомиляюсь десь 1.5 років назад ггггг вони гади прислали повістку прийшов кажу шо за нах гг вони типу квитанції за оплату штрафу немає а в мене її нема але проплатив сказали нічого підіть в банк і візьміть ше досі ніц незробив але харити будуть

Vomont
09.03.2011, 11:51:09
vikoren, ти не поняв, сама виконавча сказала що типу ъх це не треба ъм легше назад вернути.

vikoren
09.03.2011, 11:51:50
Vomont, аааа понятно

Yurec
17.03.2011, 17:17:48
МВС УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ
АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ
01071, Україна, м.Київ, вул.Лук’янівська, 62
Тел. (380 44) 272-36-60


24 лютого 2010 року № 4/3-Б-213/2


Про надання роз'яснення


Повідомляємо, що Департаментом Державтоінспекції МВС у межах компетенції розглянуто Ваше повторне звернення з окремих питань діяльності підрозділів Державтоінспекції, зокрема, що стосуються права здійснення фіксації водіями транспортних засобів процесу оформлення адміністративних матеріалів працівниками Державтоінспекції МВС.
У ході опрацювання матеріалів установлено, що працівники Державтоінспекції МВС під час виконання своїх службових обов'язків користуються рівними правами та свободами, які надані громадянам Конституцією та законами України.
Разом з тим, ураховуючи публічність служби Державтоінспекції, а також те, що на сьогодні чинне законодавство України не містить заборон щодо аудіо-, фото- чи відеофіксації водіями дій працівників Державтоінспекції під час оформлення ними адміністративних матеріалів та місць несення служби, вважаємо за можливе здійснення вказаних вище дій.
Крім цього, інформуємо, що з даного питання МВС звернулося з листом до Міністерства юстиції України. Мін'юст у наданих роз'ясненнях підтвердив відсутність у законодавстві України прямих заборон щодо фіксації водіями дій працівників Державтоінспекції під час оформлення ними адміністративних матеріалів, а також місць несення служби.



Перший заступник начальника
Департаменту Г.В. Георгієнко

ValodjaE36
17.03.2011, 17:24:09
Мін'юст у наданих роз'ясненнях підтвердив відсутність у законодавстві України прямих заборон щодо фіксації водіями дій працівників Державтоінспекції під час оформлення ними адміністративних матеріалів, а також місць несення служби.
це вже добре!

а на зеленій на повороті з Шота Руставеллі (біля Метро) стоять за своїм авто ДАЙці і чемно знімають перехресток на якусь штуку подібну на відеокамеру!

vikoren
17.03.2011, 17:34:28
Шота Руставеллі (біля Метро) стоять за своїм авто ДАЙці і чемно знімають перехресток на якусь штуку подібну на відеокамеру!
я їх там тоже бачив причому пару разів і недавно...так а шо вони там знімають ?

{ додано через 8 хвилин }
ой помилився я їх біля 6-ї школи ближче бачив пару разів недавно також шось там знімали

doctor
17.03.2011, 22:25:27
ДАЙці і чемно знімають перехресток на якусь штуку подібну на відеокамеру!
Володя, ти в них спитай, чи на його власній відео камері (яка до речі не стоїть на обліку МВС), напередодні не зафіксовано пікантне" домашнє відео":biggrin:

ValodjaE36
18.03.2011, 09:09:41
Володя, ти в них спитай, чи на його власній відео камері (яка до речі не стоїть на обліку МВС), напередодні не зафіксовано пікантне" домашнє відео"
та не я їх рухати не збираюсь, бо тут казали що з моїми номерами мене будуть частіше пиняти, от я і морожусь від них, поки вдало:)

Marik
18.03.2011, 09:20:12
Хлопці є новини. Верховна Рада скасувала талон до прав. От в мене співробітник зрадів, а то недавно заламінував талон і дайці вже встигли 100 гривників здерди.Вже сушив собі голову як то новий талон порішати.А тута - бац і нове життя від сьодні.:biggrin:

bmwe36petro
18.03.2011, 09:21:49
Marik, читай уважніше форум http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=4993

Marik
18.03.2011, 09:25:54
Перепрошую, не бачив. Буду уважніший:sorry:

GMYPiK
22.03.2011, 14:57:52
доброго всім дня. В мене нещодавно склався інцидент з органами. Докладніше в протоколі. Наскільки мені відомо, цей протокол не має юридичної сили. А постанову про адмін правопорушення на місці не складали. Чекаю на суд, правда незнаю що судді казати. Фото мені не видавали.
Якщо хтось стикався з такою процедурою, підскажіть мої наступні кроки.

ValodjaE36
22.03.2011, 16:18:14
GMYPiK, читай тута (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=5029)

tommy_boy
22.03.2011, 16:38:39
вот тоже цікава фігня. Любчика хапнули на Візир, мене на Трукам. Хоча шо той, шо той, типу, поза законом. Я також неодноразово бачив як вони стоять зі звичайними фенами(які фоткати не вміють). Якого фіга воно всьо працює, а по новинах то всьо поза законом, хтось може пояснити?

BMW-ЮРА
22.03.2011, 17:28:49
tommy_boy, насправді можна оскаржувати і то вже як до якого судді попаде як правило мають скасовувати, оскільки дійсно дані прилади не мають сертифікації!

tommy_boy
22.03.2011, 17:55:10
ну з оскарженням то ясно. Але сам факт, чо вони там стоять з тими приборами незаконними? Вони порушують закон? Я не знаю. Вот на Стрийській біля ашану все стоять з тим феном, кожен день. Шо вони то міряють? В мене таке враження шо то всьо законно, а то шо по новинах - шо тоді, чос?

Офтоп, сорі. До речі, не по темі, але ціна на бенз зараз вища за 9.50, хоча прийняли шо має бути менша. Питався заправщика, він без поняття. шо то за хрень? :ireful: Я злий на ту всю країну просто вже сил нема, холєра

VAVAN
22.03.2011, 22:37:12
tommy_boy, чо вони там стоять з тими приборами незаконними? Вони порушують закон? Я не знаю.
вони кожний день його порушують вийшовши на роботу... Сумно правда сьогодення.
Лиш поодинокі справи проти правопорушників справедливі , вс ерешта суцільне беззаконня на дорозі, починаючи з зипинки без причини...і дихни мені- я хочу знати чи ти зуби не почистив.

До речі, не по темі, але ціна на бенз зараз вища за 9.50, хоча прийняли шо має бути менша. Питався заправщика, він без поняття. шо то за хрень?
Ось наприклад ОККО аргументує шо в них ЄВРО паливо, ось тому це їх не стосується і решта такі як ШЕЛ і ВОГ так само спекулюють, лиш Цибулька Люк ше Бога має в душі

GMYPiK
23.03.2011, 10:46:21
tommy_boy, насправді можна оскаржувати і то вже як до якого судді попаде як правило мають скасовувати, оскільки дійсно дані прилади не мають сертифікації!

а якщо в суді скажуть мені що я винен, де тоді правду шукати?

BMW-ЮРА
23.03.2011, 11:05:03
а якщо в суді скажуть мені що я винен, де тоді правду шукати?
як суд вирішить, що винен, значить винен!

ValodjaE36
23.03.2011, 11:09:09
Ось наприклад ОККО аргументує шо в них ЄВРО паливо, ось тому це їх не стосується і решта такі як ШЕЛ і ВОГ так само спекулюють, лиш Цибулька Люк ше Бога має в душі
VAVAN оффлайн
вчора в по ТВ повідомили що вищезгадані АЗС оштрафували за завишені ціни на паливо!

realnero
23.03.2011, 11:14:58
а якщо в суді скажуть мені що я винен, де тоді правду шукати?
Ты нарушал или скорость действительно не твоя?

GMYPiK
23.03.2011, 12:54:30
швидкість мабуть моя

Escort
23.03.2011, 13:13:03
а якщо в суді скажуть мені що я винен, де тоді правду шукати?
в касі Ощадбанку:sorry:

realnero
23.03.2011, 17:30:41
швидкість мабуть моя

ИМХО. а что тут тогда обжаловать если сам знаешь что нарушил?

я когда нарушил - плачу(или на месте или в кассу), но вот когда впаривают то спорю до последнего.

vikoren
24.03.2011, 14:07:22
на зеленій вище пікасо на повороті стоять два швепса бл ...там обганяти неможна я обігнав маршрутку попав в бабос блін на рівному місці ... такшо дивіця вони там ше стоять

bmwe36petro
24.03.2011, 14:16:00
я обігнав маршрутку попав в бабос
vikoren, якщо швидкість маршрутки була менша 30км/год ти нічого не порушив, а я дуже сумніваюся, що вона рухалася швидше...

vikoren
24.03.2011, 14:18:49
якщо швидкість маршрутки була менша 30км/год ти нічого не порушив
:shok: тобто ... якшо маршрутка їде менше 30км за годину то я можу виїжати на зустрічну шоб ту черепаху обігнати .... ?...всьо б... буду закони вчити ..я незнав цього

ValodjaE36
24.03.2011, 14:21:38
тобто ... якшо маршрутка їде менше 30км за годину то я можу виїжати на зустрічну шоб ту черепаху обігнати .... ?...всьо б... буду закони вчити ..я незнав цього
якщо швидкість передуїдущого авто менша за 30 км год, то ти маєш право її обігнати навіть через суцільну полосу!

vikoren
24.03.2011, 14:26:12
якщо швидкість передуїдущого авто менша за 30 км год, то ти маєш право її обігнати навіть через суцільну полосу!
мля розвели гади ....бл:aggressive::fool::fool::fool::fool:

{ додано через 3 хвилини }
ше раз переконався незнання законів в наш час ..біда ...треба знати

bmwe36petro
24.03.2011, 14:32:15
Скажу так, якщо цим мотивувати, вони не матимуть доказів, хіба на візир би знімали і швидкість маршрутки була більшою, але не думаю, що в таких місцях як поворот біля Пікассо будуть міряти швидкість :)

vikoren
24.03.2011, 14:32:43
оскаржити походу можна тількі якшо я написав шо з діями інспектора незгідний ?

ValodjaE36
24.03.2011, 14:32:44
але хз чи то правило на поворотах поширюється...

vikoren
24.03.2011, 14:40:34
bmwe36petro, це як визд з водогіної вверх на зелену поворот де маршрутка входе на зупинку але десь метрів 50 до зупинкі

{ додано через 1 хвилину }
але хз чи то правило на поворотах поширюється..
аа понятно....я то знав шо черепах можна обганяти якшо воно повзе (незнав правда при якій швидкості) але саме ячкраз чи в повороті можна хз

{ додано через 5 хвилин }
я напевно заскоро її обігнав требабуло почекати пару хв поки та черепаха заїде в карман на зупинку хоч трохі

bmwe36petro
24.03.2011, 14:49:01
Сорі за те що ввів в оману, вичитав у ПДР:
3. Заборонні знаки
3.25 “Обгін заборонено”. Забороняється обгін усіх транспортних засобів (крім поодиноких *, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год).
Тобто це правило розповсюджується лише коли стоїть знак "Обгін заборонено". У всіх інших випадках:
14.6. Обгін заборонено:
а) на перехресті, крім випадків, коли обганяються двоколісні транспортні засоби без бокового причепа;
б) на залізничних переїздах і ближче ніж за 100 м перед ними;
в) ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м — поза населеним пунктом;
г) у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;
ґ) транспортного засобу, який здійснює обгін або об’їзд;
д) у тунелях;
е) на дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку;
є) колони транспортних засобів, позаду якої рухається транспортний засіб з увімкненим проблисковим маячком (крім оранжевого).
Ну і не забуваємо правильно трактувати терміни:
випередження — рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі;
обгін — випередження одного або кількох транспортних засобів, пов’язане з виїздом на смугу зустрічного руху

vikoren
24.03.2011, 15:04:33
bmwe36petro, понятно ...ммда нормально я на обід додому зїдив:biggrin:

{ додано через 9 хвилин }
по їхнім словам я нарушив :
г) крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;
+ створення аварійної ситуації добре шо пішохід далеко був а то був би цілий букет за пару хвилин але там нормальний обзор дороги десь мене всетаки напевно розвели гади...я необганяв в самому повороті там реально обзору нема а обігнав трошкі вище там і обзор хороший і дорога ширша...обідно мальоха

ValodjaE36
24.03.2011, 15:09:32
коротко кажучи, Дайці знають де стояти:)