Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 12.10.2016, 19:17:57   #81
_andriy_
Senior Member
 
_andriy_'s Avatar
 
Повідомлень: 1051
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) DrSobik Переглянути повідомлення
_andriy_, маєте рацію щодо того, що деталі зношуються. Машина не є нова. Але! Тепер аналізуємо: хочу вірити, що майстер добросовісно виконав роботу і тріщини не було. Я забираю машину зі сервісу, проїжджаю буквально 2 км і при кожній зупинці відчуваю запах горілого. Це означає, що якимось магічним чином та тріщина взяла та з'явилася відразу після сервісу. Направду, не хочу нікого ображати, але тут залишається лише згадати оте славнозвісне "Совпаденіє? - Не думау!".
Саме тому, я нагалосив, що відразу треба було звернутись на СТО і спробувати все вирішити, а не писати тут, так було б конструктивніше.
Цитата:
Написав(ла) DrSobik Переглянути повідомлення
А от щодо "залізти самому під капот", то це вже явне перебільшення. Якщо я звертаюся у майстерню, тим більше у "офіційний сервіс BMW", то очікую високого рівня сервісу і маю певний рівень довіри до майстрів та вважаю зайвим ще перевіряти результати їхеньої роботи. І як Ви собі уявляєте це? Я їхав буквально за кілька годин після того, як забрав авто. Вже був вечір. Підняти капот, та зняти обшивку без нормального освітлення, аби "перевірити" клапанну кришку - це вже занадто. Це щодо "практики у кожного автомобіліста".
Ви трохи не так мене зрозуміли.
Якщо ви віддали машину в ремонт, то цілком логічно, що довіряєте майстрові та вправі вимагати відповідного якісного ремонту.
але я мав на увазі інше, стара машина потребує догляду і значно більшої уваги ніж та яка є на гарантії чи має до 5ти років наприклад не алежно чи ви були вчора у сервісі чи ні. Тому водієві нічого не заважає, ба навіть більше, цього вимагає ПДР, періодично відкривати капот та візуально оглядати рівень рідин, наявність підтікань чи інших візуальних пошкоджень вузлів чи механізмів. Для цього не потрібно шось розбирати чи знімати, Ви ж напевне орієнтуєтесь як має виглядати підкапотний простір справної БМВ.

{ додано через 11 хвилин }
Підсумовуючи, бажаю Вам вирішити цю проблему та більше з подібними неприємностями не зустрічатись

Відредагував(ла) _andriy_ : 12.10.2016 о 19:17:57 Причина: Додано повідомлення
_andriy_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.10.2016, 13:29:20   #82
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Дисклеймер. Про запах горілого було повідомлено відразу, що охарактеризували як "капнуло на колектор - вигорить"(протирається бензином чи сухою тряпкою); машину власник забрав в останні хвилини перед поїздкою, при тому що з заміною шлангів КРКГ вона приїхала за +-5 днів до того.

Про "практику у кожного бмвіста" - як заглянути в шрус кардана який при знятті розсипали(шрус защолкується, його не так просто розібрати, хіба що кардан падає поки шрус ще в фланці редуктора), а потім зібрали поставивши сепаратор іншим боком, що автоматично заклинило шрус?

ПС. Більшість людей не хоче вникати в нюанси при сервісі авто, очікують лише результат. Сервіс не в гаражному кооперативі.
__________________
vroom! vroooom!!!
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.10.2016, 14:30:32   #83
DrSobik
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Саме так, про запах горілого мастила я повідомив відразу. Очевидно, це вже була перша ознака проблеми. Цього не взяли до уваги. Сказали, що то дрібниця. Проїдуся трохі по трасі і все буде ОК.

Машину віддали лише біля 6-ї вечора у суботу, тож робочий час вже закінчився. До кого звертатися через кілька годин, коли ти вже перетнув кордон і не маєш можливості повернутися?

Не думаю, що поважаючий себе майстер покаже клієнтові забльований мастилом двигун перед здачею. Проблема виникла відразу, коли машина покинула сервіс. Тож не потрібно писати про "підкапотний простір справної БМВ".

100% влучний коментар e@gle: авто обслуговувалося на сервісі, а не в гаражі. Звідти і справедливі очікування, що роботи будуть виконані належним чином.
DrSobik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.02.2017, 18:41:01   #84
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Арія Моторс відтепер надає послуги хімчистки салону.
Хімчистці піддаються як текстильні так і шкіряні салони.
Хто бажає освіжити внутрішній простр свого автомобіля - звертайтеся.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.02.2017, 22:05:58   #85
Next
Senior Member
 
Авто: E38 M60B40
Повідомлень: 1476
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

axel, яка ціна буде для е38 (шкіра)?
__________________
0,5литра—это бутылка водки.1,0литра-это пакет молока.1,5литра-это бутылка газировки.2,0литра-это чайник на кухне.3,0литра-это банка соленых огурцов.4.0литра-это с чего.начинается двигатель V8 POWER!
Next оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.02.2017, 17:13:16   #86
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

також цікавить хімчистка салона ціна для е39?
__________________
BMW - це мій стиль життя......... http://bmwcars.pp.ua
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.03.2017, 10:51:39   #87
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Next, Ko3a4oK, повна хімчистка 1850 грн
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.03.2017, 17:27:27   #88
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Що значить повна?
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.03.2017, 11:43:36   #89
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

жирна, смалец, на всі гроші
__________________
vroom! vroooom!!!
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.03.2017, 17:54:49   #90
DrSobik
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Вітаю, шановні Пані та Панове, які люблять свої БМВ, і у яких серце крається, коли їхнім улюбленцям завдають кривди

Отже, моя епопея із сервісом "Арія Моторс" має своє продовження. Кому цікаво, бис ти знали, шо вас чекати може, якшо сервіс недопрацював, а страждаєте від того саме ви.

Я після всіх нервів сконтактувався із консультантом, який мене обслуговував, і попросив повідомити дирекцію сервісу щодо моєї ситуації. Звісно ж, написав, що як клієнт є дуже незадоволений якістю надання послуг і хочу прояснити деякі питання. Консультант сказав, що сконтактується із директором із повідомить. Чекав я досить довго, зо два тижні. Жодної відповіді... Я написав знову і запитав, чи є якісь зрушення. Знову жодної відповіді. Із цього моменту почався такий-собі ігнор... Але я, як клієнт офіційного сервісу БМВ і як людина, що вже "розпещена" стилем життя за кордоном, категорично не погодився із тим, що мене ігнорують. Коротше кажучи, мене дістало і я подзвонив на сервіс вже сам, попросивши, аби мене з'єднали із директором.

Розмова із директором, паном Тарасом, була досить приємною. Чесно кажучи, я очікував гіршого. Я спробував аргументовано пояснити, що відбулося і чому я маю претензії. Зауважу, що пан Тарас не відкинув вини сервісу, тобто у мене не було відчуття, що він мене хоче відфутболити. Тож за це - окреме дякую. Звісно ж, я пояснив, що очікую компенсації, оскільки зазнав збитків унаслідок, на мій погляд, неналежної якості надання ремонтних послуг. Пан директор сказав, що проконсультується зі своїми юристами і надасть мені відповідь.

Десь через тиждень я знову подзвонив панові Тарасові і запитав, як він бачить розв'язання цього конфлікту. Цього разу мій співрозмовник був вже менш поступливий і намагався знайти аргументи, які б знімали відповідальність зі сервісу. Але я із ними не погодився. Підсумок розмови: мені дали зрозуміти, що я нічого не отримаю. Офіційно це називається так: "ми погоджуємося, що сервіс, можливо, десь недопрацював, але я не бачу можливості повернення Вам тієї суми, яку Ви називаєте".

Якщо не йде в усній формі, то піде у письмовій. Я написав скаргу на ім'я дирекції "Арія Моторс", у якій описав ситуацію і виставив претензію у розмірі збитків, яких я зазнав. Мені прислали листа від імені директора "Арія Моторс" як відповідь на скаргу. Суть відповіді зводиться до того, що мені нічого не компенсують, оскільки сервіс не надає гарантію на деталі, надані клієнтом. Нагадаю, мова йшла про заміну прокладки клапанної кришки. От тільки неточність у тому, що пошкоджено було саму ж клапанну кришку, а не прокладку. Кришка під час ремонту повинна була зніматися. Висновок: велику тріщину на кришці неможливо було не помітити під час ремонту, отже або непрофесійний ремонт, або халатність. Незалежно від причини, збитків зазнав клієнт...

Отже, пишу наступну скаргу, у якій аргументую, чому відмова є несправедливою, вказуючи на всі нюанси. Через кілька тижнів отримую вже зовсім іншу відповідь: сервіс переглянув цю справу і вирішив повернути мені усю вартість робіт, які були виконані.

Хтось би вже святкував, але не я Проблема в тому, що я зазнав збитків більших, аніж те, що мені хочуть чи можуть повернути. Але з іншого боку, я маю претензії лише до робіт із заміни прокладки клапанної кришки, а не до усіх. Відтак, не бачу сенсу приймати цю пропозицію. Отже, пропоную компромісний варіант: іду сервісу на певну поступку, дещо зменшуючи суму своїх претензій. Зумовлено це тим, що сервіс пішов на поступку мені і прийняв деталі, які я надав. На мій погляд, це могла б бути гарна мирова угода. Але судячи зі всього, сервіс вирішив цього разу відмовчатися і не надав мені жодної відповіді. Я трактую це як відмову.

З огляду на описане, подальша комунікація із "Арія Моторс" виглядає беззмістовною. Отже відчуваю, що мене майже примушують звернутися до екслюзивного представника компанії БМВ в Україні, фірми "АВТ Баварія". І якщо не буде належної реакції звідти, то вже готово усе для звернення у центральний офіс БМВ у Мюнхені. Для BMW AG сума претензії є сміховинною, а от до компанії "Арія Моторс" можуть виникнути запитання, оскільки у Німеччині ставлення до клієнта є кардинально іншим, аніж в Україні, на користь клієнта, звісно ж

Отож, якщо виникне конфлікт із сервісом, то будьте готові, що надто легко не буде, навіть попри те, що це є офіційний представник BMW AG.

Як буду мати ще щось цікаве, то обов'язково напишу
DrSobik оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
бмв, дилер, львів, офіційний


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Рули свежеперетянутые: "Мтех2", "стринги" и под "Альпину" agat Запчастини 33 13.06.2013 22:34:03
СРК "АПЕКС" 2 РОКИ! Змагання з картингу "Кубок АПЕКСа" Moriarty Інші види моторспорту 12 30.11.2012 02:19:23
Продам колпачки на нипель "М" серии, BMW; и "М" педали; коврики для телефона. samuray Запчастини 26 03.08.2012 13:11:23
Американці проїхали 67 метрів на суміші "Кока-коли" і "Ментос" bmwe36petro Балачки 4 26.06.2010 12:15:17
"Шпигунські фото": все ближче нове покоління "одинички" BMW bmwe36petro Новини в світі BMW 0 11.06.2009 09:20:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 09:38:57.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.