Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Клубні BMW
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 23.12.2013, 22:04:54   #81
NOS
Member
 
NOS's Avatar
 
Авто: Е34 525tds
Повідомлень: 116
Default Re: KOP4)

Цитата:
Написав(ла) BOKSTER Переглянути повідомлення
можу привезти на понеділок стандартний від 30-тки.
Дуже вдячний за руль
NOS оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2014, 15:14:42   #82
Mu$daY
Senior Member
 
Авто: RX8V8&E30V8&Roadster
Повідомлень: 481
Default Re: KOP4)

Шоб ніхто не подумав, що ми нічого не робимо
Наші напрацювання:
На 10й годині на автосервісі вчора прозвучала фраза:
"Куди ви зібралися, йдем Я його заведу". На яку 4 відморожених морди включили явно задню :D Я до сих пір в то не повірив, але емоцій на вчора і так забагато було. По темі готовності і коли виїде то ми розпакували 90% думаю 8-)
Короткий список того що проробили в останній +/- місяць:
Куплено спорт бак ATL RACELL, виносний бензонасос і фільтр під які вчора було породжене мега кріплення. Всю складність конструкції буквами описати важко, але результат просто на максимальному рівні, як тільки приїде з порошка будуть фото ;) Також до списку покупок ввійшли:
- M3 GTR DTM mega-body :D Розширення кузова просто я18Y виглядає поки дико і стає як і все решта в ту машину, але примірок ше з 50 і все буде як по заводу :D Радуга :sing До комплекту ввходять два передні крила, капот, бампер, пороги, розширювачі задніх арок на 10см :sing , задній бампер і забірник на дах. Вагу не переважили, але тонке аж страшно. Кріпитися буде так, щоб повністю цей пластик знімався за 5хв., бампер за 30 сек.
- ковшик Bimarco з емалгацією вже просто припилився в Андрія дома, тому з нетерпінням чекаєм коли нам приварять площадку під нього :sing
- руль Sparco з виносом
- два передні стакани від 09 :D Найвеселіша ідея проекту походу :sing Навіть не буду розказувати нашо бо в нас і так через них майже 1ша світова почалась в тімі :D
- Площадка під акум, яка буде просто в топ-сікрет місці...
Ніби так з грубшого по надбаннях, болтіків і планочок-ку8н040к на xз скільки грн не згадуєм.
Перейдемо то поверхневого огляду того що пророблено:
- маємо все моторне навісне котре встановленне/ приміряне, затримка як вчора виявилось в двох додаткових радіаторах (масла та гідропідсилювача) та додатковому вентиляторі. Закриє цю епопею розборний кастумс телевізор з трубок на який навішається модуль фар який буде зніматись одним елементом. Паралельно з цим в піддон в вварюємо перегородки і заливає бойове масло 8-)
- Тормозна система проведена, прокачана, і готова до бою :D Питання, як притерти колодки? :D
- Бензинова магістраль проведена, залишилось роздобути авіаційні муфти, прикріпити горловину (не забувши розробити її власноруч попередньо, далі буде)
і можна лити 100й в бак :-) Магістраль проведенна грубостінною мідною трубкою 8мм.
- Сашою створенно спеціально для е30 з 3х педальних вузлів один бойовий для нас. Так як особисто був присутній при розробці заявляю, що це воістину "чорний квадрат" автомобілебудування :D Скільки заклинань він прочитав над ним знає тільки сам вузол, але положення і хід педалей ми отримали просто перфектний.
- Куліса КП повністю перероблена з куліси е34. Заклинань як і над педальним вузлом, завдяки чому включення найкоротше яке я бачив, перемикати може 6ти річна дитина мізинцем :D
- Оскільки кузов в нас 1го переходу, а фари були другого ми просто взяли і перерізали кузов. Людина яка знає що таке е30 розуміє в чому відмінність. Дрібниця, а приємно.
- До інтерєру впишем монодворник, який там взагалі чудом зявився :D
- Очікуємо майже 10см. проставки ступиці на зад. По примірці визначимо на скільки розширити передню вісь.
- Маємо початок на роботою з проводкою. Є підозра, що робоча частина готова залишилось створити проводку навісного та окультури її під J додаток.
Значить попереду:
-робота на койловером ззаду над якою ми думаєм від початку самого :sing Думаю результат всіх задовільнить.
-фініталя проводка, прибори, розмикачі маси, тумблери, градусники і датчики :facepalm
- створення кастум телевізора, кріплень обвісу і реліз дверей які знімаються за 4 секунди %) . Реалізація обговореного дизайн-вінілу :ninja
- установка/ придбання радіаторів.
Одним словом кінець stage1 вже близько, дякуємо що залишаєтесь з нами 8-) :beer
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  30.jpg
Переглядів: 421
Розмір:  163,7 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  31.jpg
Переглядів: 415
Розмір:  126,6 KB  
Mu$daY оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2014, 22:54:51   #83
BMWheelman
Senior Member
 
BMWheelman's Avatar
 
Авто: E36 320i Coupe
Повідомлень: 1072
Default Re: KOP4)

__________________
Smoke tyres, not drugs...
BMWheelman оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.04.2014, 14:01:42   #84
Mu$daY
Senior Member
 
Авто: RX8V8&E30V8&Roadster
Повідомлень: 481
Default Re: KOP4)

свято наближаэться
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  1.jpg
Переглядів: 292
Розмір:  180,4 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  2.jpg
Переглядів: 289
Розмір:  159,3 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  3.jpg
Переглядів: 290
Розмір:  188,1 KB  
Mu$daY оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.04.2014, 14:56:24   #85
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: KOP4)

мі мі мі
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.06.2015, 17:30:21   #86
Mu$daY
Senior Member
 
Авто: RX8V8&E30V8&Roadster
Повідомлень: 481
Default Re: KOP4)

Любі друзі, перепрошую за паузу я не забив, просто реально часу не було до писанини.
Як Ви вже знаєте наша е30 таки дебютувала у цьому сезоні, я отримав ліцензію пілота і тепер гонка триватиме вічно) Для тих хто не вкурсі я 14 в рейтингу після першого етапу. Для тих хто не живе дріфт життя з 2008року, авторитетно заявляю що це просто відмінний результат в нашій ситуації. Наразі знов трохи пауза, бо я після операції в люлі. Дохтор казав 2 місяці ніяких машин, но я то слухати клав, такшо як тільки очухаюсь зразу на тренування )
Тяжко вже згадати хронологію подій, але мушу признатись що десь рік тому в мене руки опустились( Почалось з того що забрали Бабосю, ну як забрали він сам пішов нас і вас захищати, за що попрошу респектнути пацану) паралельно з тим, мабуть, і почалась криза фінансова в тому плані що мені приходилось працювати більше, щоб отримати менше( як резалт нуль часу на корч і мінімум бабоса( Але то було не так страшно, оскільки в мене залишився вірний друг Саша Столяров, який по-суті до сьогодні є старшим механіком компанії. Ну так потихеньку- помаленьку ми шось там бавились, поки тепер вже Сашу не призвала батьківщина( Саша також не з тих хто R включає, зібрався пішов))
От тоді я був в максимальному акуі( чесно. Не то що б не було ким будувати, суть в тому що без команди ти ніщо в тій справі( Кароче депрес 2х місячний повний застой(((
І тут одного дня осінню я бачу в місті е34 яка просто шикарно кладеться в поворот з одеськими номерами на яких 888) я завжди вірив в цифри і вшарив ше тоді шо то не просто так) я просто клався назустріч на е36 в якої на цифрах 777)))
Отака МАГІЯ))) десь через тиждень пацики виходять на мене отак ми і знайомимось з Славою Адеса і компанією талантів 911 СТО))) я людям не довіряю давно тому першим до них валить G300 який до того вже свапить 3 сервіса і 10 майстрів так м'яко кажучи не дуже результативно) 2 тиждні і пацики отримують корч для реклами в центр боксу на 8 місяців))))) Чого так? Чесно спишемо то на загальну апатію та депресію))) і от коли в нас залишилось 2 місяці до етапу заметушились всі і все)
Не буду розписувати шо ми зробили за той час, просто опишу одну з останніх ночей так як останній були без сну(
4та ранку я прийшов додому в 2, тільки заснув, дзвінок. Не відкриваючи очі:
- Алло
- Вова, а де має бути...
- Бодя, ти б65 шо на сервісі?
- Ну так
- Бодя, я зараз буду
Решту ночі ми проводимо разом і на 9ту я прямо на роботу. Далі наступає той четвер я який відлітає колеса) ще день в боксі і в п'ятницю перед кваліфікацією клинить редуктор. Не то шоб в нас не було запасного, але Ви не повірите де взявся редуктор на якому я їздив на етапі. В 5й РАНКУ РЕДУКТОР НА СЕРВІС НАМ ПРИВОЗИТЬ САМ О ВЕЛИКИЙ МИКОЛА)) Так пацани це правда і так пацани це рівень)
Хочу підкреслити що в процесі був 9ти місячний тайм-аут тому я все таки наполягаю що корч ми будували 2 роки=)
Тепер до респектів по-порядку:
Ну раз пишу тут значить перший респект БМВ-КЛУБУ. Не хочу перераховувати усіх поіменно так як жодна людина +/- дотична до цього клубу мені не відмовила. Дякую Вам за стимуляцію, інтерес та 1001 консультацію. Ви дійсно довели що ми не просто фанати однієї марки, ми одна велика 7я в якій ти можеш розраховувати один на одного. Знімаю низько шолом перед Вами)
Бабаська ну ти поняв)) ти пам'ятаєш ті ночі під дріфт мувіки ін Голден Сандс то всьо вони) я ше пам'ятаю твій ак75й коли ти побачив то шо нам висипали під трубу) Респект тобі братику за то шо ти тоді навіть без пропозицій писанувся в той двіж разом зі мною. Сам я б не вивалив без сумнівів)
Славіку Панамера респект за то шо дав пацанам побавитись і внести безпердел на свій сервіс, респект за то шо всю дорогу гнав з нас, респект за то шо при твоїх можливостях ти залишився не то шо людиною, ти залишився таким ж пацаном як і ми)
Саша Столяров, респект за збиті руки, респект за всю твою критику, респект за кожен болт, який ти закрутив, респект тобі просто як людині. Хз здається за 3 роки ти став не другом, ти реально став старшим братом якого небуло ніколи.
Бодя Нос навіть не думай, що хтось щось забув, просто більше ніж впевнений що я зможу тобі достойно віддячити. Респект тобі братику) (п.с. Аплодисменти пацану він віднедавна власник е30 фактично в стані в якому була наша 3 роки тому)
Всім пацанам з Радуги, які допомагали і допомагають далі: пацики я поважаю вас більше ніж ви мене, ваш вклад безцінний і він ще вернеться сторицею повірте;)
Слава Адеса, Славік та 911 тім ви перевершили мої надії, а то дуже рідко буває ви дійсно профіки своєї справи і дійсно відноситесь до роботи так як належить, тому у Вас велике майбутнє в якому ми разом. Дякую друзі, респектую і порву за вас)
Марік, Сєрвєтнік, Льоша, Сєрий Апекс пацани просто мега подяка) Подяка за то шо ви такі ж накриті як і ми) а такі як ми помагаємо один одному) тому в будь-якому питанні завжди готовий відповісти взаємністю) РЕСПЕКТОС Вам та подяка)
Неможу не висловити респект своїй дружині, яка витерпіла той адский процес постройки та мамі яка зробила мене таким та завжди підтримує))
Всім пацанам які хоча б палець об палець вдарили, бажаю тупо по М3 в останньому кузові, ну а хто як не ви заслужили)
На завершення додам, що ніфіга в нас не бюджетний корч вийшов, ну і х76 з ним досвід безцінний) та мушу нагадати, шо ми не мажори та не відмовляємось від спонсорської допомоги...
Ну і респект всім хто вивалює читати мої твори, я для Вас стараюсь;)
Мир, дим, дріфт спорт=)
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  image.jpg
Переглядів: 90
Розмір:  230,7 KB  
Mu$daY оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.06.2015, 17:51:01   #87
324disel
Член клубу
 
324disel's Avatar
 
Авто: Е30, потім Е30, знову Е30, ше Е30
Повідомлень: 1078
Default Re: KOP4)

Mu$daY, respect.

Стільки букф..., є шо почитати і за кого повболівати.
324disel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.06.2015, 18:21:56   #88
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: KOP4)

Mu$daY, так тримати
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.07.2015, 14:53:30   #89
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: KOP4)

Mu$daY,
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.07.2015, 16:12:21   #90
bogusj
Member
 
Авто: скучаю за BMW
Повідомлень: 292
Default Re: KOP4)

Mu$daY, ю і команді успіху,здоровя і бабла щоб все було гарно,професійно і на високому рівні як сам початок!
Володька а шо тобі відрізали?
bogusj оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
pj: dlemberg n.1


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 12:26:48.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.