Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 02.04.2018, 17:25:30   #81
AlexaUA
Junior Member
 
Повідомлень: 1
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Не знаю чи вони ще працюють, але якщо так працюють як мены авто зробили, то краще б не працювали.

Заїхав поміняти роліки і ремінь генератора, виявилось, що треба і натяжитель міняти. Купив привіз роліки, ремінь, натяжитель в них взяв. "Поміняли" але все одно свистить. Той их зам. каже то напевно ремінь кондиціонера свистить, ми все зробили, хз. Було це в лютому 2017р.

Купив ремінь кондиціонеру замінив, свистить. Недавно потекла система охолодження поїхав до іншого майстра, там замінили трубки, все ок, каже шось в тебе ролики дуже вбиті, треба міняти, я ок - купив пару. Ті що на цей сервіс брав були Febi. Інший майстер (не з цього сервісу) зняв старі, і що - то ніякі не Febi і взалі 2 разних по маркуванню. Замінив, свистить, каже водяна помпа - купив, сьогодні він її поставив, звонить - помпа ок, але знов свистить так як ремінь проковзує, натяжки немає. Натяжитель вони теж не замінили.

Тобто я їм заплатив за роботу, привіз запчастини, купив натяжитель - вони запчастини вкрали, гроші за роботу взяли і нічого не робили. Монстр - сервіс.
AlexaUA оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
автосервіс, навроцького, сервіс


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 2 (0 учасників і 2 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 01:33:35.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.