Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 05.05.2016, 16:16:17   #71
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Василь85, Так.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.09.2016, 01:04:34   #72
DrSobik
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Маю досить неоднозначні відчуття щодо обслуговування свого старенького у цьому сервісі. Всього ремонтувався там тричі. Після першого разу був просто в захваті: персонал - супер, роботу зробили - супер. Тут жодних претензій.

Коли ремонтувався вдруге, то вийшло не так класно:
1. Хотів змінити КВКГ. Замовили хлопці зі складу - ніби все ОК. Пригнав машину, оформили. Попросив замінити відразу і шланги до клапана, якщо вже сам клапан міняється. Відповіли, що зроблять. Прийшов через декілька днів забирати авто і ще добрі 3 години споглядав у вікно, як машину "доробляють". Не розумію, чому тримали до останнього і не бралися за неї. ОК, буває. Виписали рахунок. На рахунку - рекомендація: замінити шланги КВКГ. В мене - міні-вибух у мозку. Хлопці, просив же ж замінити і шланги. Якщо обіцяєте, то зробіть. Якщо не можете зробити, то не обіцяйте - буде менше незадоволених клієнтів.
2. То ше - пів-біди. Змінили мастило (мав своє). Поставили залишок мастила у багажник. Приїхав додому, відкриваю багажник, і відчуваю, як, окрім мотора, чудово змащена оббивка... Не докрутили корок - ємність при їзді перевернулася і мастило потекло по багажнику... Я був дуже "засмучений"...

Добре, бувають погані моменти. Пережив якось. Приїхав через якийсь час знову ремонтуватися. Цього разу - змінити шланги КВКГ. Дякую, хлопці! Знову робимо, по-суті, те ж, що і минулого разу. Ну хай буде - не кінець світу. Старі шланги забилися, мастило тече дико через надлишковий тиск в моторі - треба давати раду. Домовилися на вівторок, що привезу авто. Казали, десь у середу віддадуть. ОК, заміна прокладки клапанної кришки і КВКГ - нормально по часу. В середу подзвонили, бо знайшли ще одне місце, звідки текло. Добре, робіть. Але постарайтеся скоріше. Може на четвер? Добре, домовилися. Четвер, дзвоню. Як там справи? Кажуть, що машина - в роботі. ОК. П'ятниця зранку дзвоню. Як справи? Вже-вже все робиться... ОК, пострарайтеся хоч у п'ятницю віддати, щоб я хоч катнувся і потестував, бо у суботу відправляюся у далеку подорож. Добре, постараємося. П'ятниця - більше ні слуху, ні духу... Субота: я вже нервуюся. Дзвоню і кажу, що машину дуже треба. Більше чекати не міг, на жаль. Кажуть прийти на 3-тю за авто. Прийшов і... Знову споглядав, як мою машину ще добру годину-півтори докручують. ОК, все б нічого, але... Виїхав, зробив коло - відчуваю, що трохи паленим заносить в салон. Приїхав назад і кажу про це. Відповідають, що то очисник хляпнув десь і вигорає. Якщо проїдуся трохи по трасі, то все видує і не буде смердіти. ОК, якщо так кажуть майстри, то повірю. Збираюся в довгу дорогу, їду... Їдеться нормально, але як тільки зупиняюся десь, з-під капота валить дим і сморід горілого мастила у салоні. Так погано не було навіть перед ремонтом: дим ішов, але хоч не несло паленим. Відкрив капот: мастило відкись крапає на розпечений метал і відразу згорає. Я думав, мене зараз трафить... Хлопці, я ж вам нормальні гроші заплатив за те, аби ви зробили роботу і аби такого не було. Я ж просив зробити скоріше, щоб могти потестувати. Чому до останнього тягнути? Якщо немає можливості зробити вчасно, то не обіцяйте і не кажіть, що от вже-вже... Ви ж, наче, можете оцінити, скільки часу на яку роботу потрібно...

Підсумок: персонал досить привітний - тут без питань. Але затягування часу при виконанні робіт - це щось дуже неприємне. Таке воаження, що замовлень набрали багато, а от робити немає кому, тож уже проходить дуже повільно. Не писав би цього допису, якби хоч протестували і зробили усе, як слід. А так - двічі поспіль клієнт розчарований, на жаль... Ніби і зробили те, що просив, але не продіагностували можливі подальші проблеми і не усунули їх... І не перевірили, коли я звернув увагу. От вони відразу і "вилізли боком"... Дуже-дуже прикро...

Через описані факти не можу, на жаль, рекомендувати цей сервіс як надійного партнера при обслуговуванні авто.
DrSobik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.09.2016, 16:03:02   #73
beemwe
Junior Member
 
Повідомлень: 1
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

В мене виникла проблема з надмірним споживанням мастила. Відправився на сервіс BMW "Арія Моторс", там привітно зустріли, вислухали, оглянули автівку і порадили замінити клапан вентиляції картерних газів (КВКГ), при цьому завели у бокси і показали, як це приблизно виглядатиме, так як в цей час проводили заміну КВКГ на такому ж двигуні, як і в моєму автомобілі. Пообіцявши протягом декількох годин все зробити, ми домовилися на четвер 22 вересня.

За тиждень до призначеного дня читаю допис DrSobik про проблему, що виникла під час заміни КВКГ на його авто (як виявляється це той самий автомобіль, який я бачив при поїздці до Арії). Знову відправляюся на сервіс з наміром скасувати замовлення і робити це на якомусь іншому сервісі. Менеджер підтвердив ситуацію із DrSobik, сказав, що зроблені висновки і що обслуговування надалі буде на найвищому рівні і що за мною вибір - скасовувати замовлення, чи приїзджати у зазначений день. Вибрав друге і не пошкудував.

Акуратна, професійна та якісна робота кваліфікованого майстра справила гарне враження. Велике значення віддавалось і чистоті робочого місця, і чистоті деталей двигуна. Крім заміни КВКГ було відновлено роботу клапана холостого ходу (який підклинював), почищено дросель. Отже все робилось добре, особисто за тим спостерігав бо знаходився безпосередньо біля майстра в приміщенні боксу. В кінці зроблено було діагностику, яка підтвердила справність двигуна. І все це зайняло часу з 9 години ранку, коли приїхав на сервіс, до 4-ї після обіду. А ще, під час ремонту, менеджер, оглядаючи автівку, вказав на проблему із дверима, із-за якої у салон потряпляє вода. Про це я йому не говорив, але одного разу під час сильного дощу в салоні було трохи мокро і тоді я не міг зрозуміти, звідки вона там взялася. Сподіваюся, що такої прикрої ситуації, як це було із DrSobik там більше не буде, бо мені обслуговуваня на сервісі BMW "Арія Моторс" дуже сподобалося.
beemwe оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.09.2016, 22:13:32   #74
mikey_greg
Junior Member
 
mikey_greg's Avatar
 
Повідомлень: 85
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) DrSobik Переглянути повідомлення
Не докрутили корок - ємність при їзді перевернулася і мастило потекло по багажнику...
Можливо у банки затяжка провернута. Бо це якось дивно - кинути відкриту банку в багажник. Занадто очевидно наче.

Цитата:
Написав(ла) DrSobik Переглянути повідомлення
Їдеться нормально, але як тільки зупиняюся десь, з-під капота валить дим і сморід горілого мастила у салоні.
Може хлопці очисника не пожаліли ? )))

Скажу за себе: відганяв свою машину до них 2 рази. Обидва рази треба було доробляти самому. Хочеш зробити щось добре - готуйся робити це сам.
mikey_greg оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.10.2016, 08:45:16   #75
DrSobik
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Щодо зкоментаря mikey_greg,

банку від мастила таки не докрутили, бо я її закрутив вже сам. Але було пізно, на жаль. А в те, що вона по дорозі від вібрації розкрутилася, повірити важко, бо проїхав я раптом від Городоцької до Любінської - якихось 5 км чи якось так.

Щодо "очисника", маю результати "розтину": звернувся до майстра вже закордоном. Він подивився і побачив, що тече з-під клапанної кришки. Трохи проїхав і потім розібрав. Причиною смороду від згорілого мастила виявилася тріщина у клапанній кришці... Причому немала. Звідти і випирало мастило. Фото докладаю до допису. Тепер маю запитання до майстрів на Арії: як ви так ремонтуєте, що виникають такі проблеми? Вочевидь, проблема виникла вже відразу, коли я машину забрав. До "ремонту" такого ніколи не виникало. Мій знайомий майстер сказав, що можливою причиною може бути засильно затягнутий болт, через що кришка тріснула. У будь-якому випадку, я не розумію такого підходу до ремонту... І мені мало віриться в те, що ту тріщину "не побачили", оскільки мінялася прокладка клапанної кришки - там усе дуже добре видно. У підсумку: клапанна кришка - під заміну. Користованої не було, довелося замовляти в майстерні за кордоном нову + робота. Ціна деталі становить біля 300 євро, ціна роботи - біля 100 євро. Сумарно заплатив 400 євро. І це вже після сумнозвісного "ремонту".

Тепер вже знаю точну причину поломки, тож постараюся зв'язатися із Арією і поскаржитися. Як на мене, цієї проблеми можна було уникнути, якщо б майстри добре виконували свою роботу.
DrSobik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.10.2016, 13:49:04   #76
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

додаю фото
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  IMG_4807.JPG
Переглядів: 214
Розмір:  166,5 KB  Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  IMG_4809.JPG
Переглядів: 206
Розмір:  188,5 KB  
__________________
vroom! vroooom!!!
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.10.2016, 21:54:33   #77
_andriy_
Senior Member
 
_andriy_'s Avatar
 
Повідомлень: 1051
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

DrSobik, Мав схожу ситуацію з поломкою автомобіля в Австрії.
Перед поїздкою все абсолютно перевірив на СТО у знайомого, від радіатора до вихлопної труби, але тим не менше, при зїзді з автобану мені трісло верхнє вухо радіатора. Я попав тоді на неповних 400євро ремонту у Відні.
До чого я це, а до того, що машина не нова, при самій відповідальній діагностиці в кожен вузол чи механізм не залізеш і за 15 років експлуатації деталі які несуть фізичні чи теплові навантаження здатні псуватись, ламатись, розвалюватись, ті ж колектора, сальники, пильники, кришки іт.п. До цього треба бути готовим.
Стосовно тріщини на кришці, відверто кажучи я дуже сумніваюсь що її не побачив майстер Арії, бо на фото дефект замітний, не мікротріщина. В кінці кінців Ви теж перед поїздкою могли відкрити капот та переглянути все свіжим оком, вважаю що така практика має бути у кожного автомобіліста перед далекою дорогою.
З іншої сторони, якщо є питання до СТО, то їх в першу чергу слід ставити там, щоб отримати чітку відповідь та знати позицію сервісу, а не відразу писати тут.
_andriy_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.10.2016, 22:28:50   #78
Next
Senior Member
 
Авто: E38 M60B40
Повідомлень: 1476
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

_andriy_, це форум і кожен може лишити свою думку щодо даного сервісу, тим більше що він тут фігурує
__________________
0,5литра—это бутылка водки.1,0литра-это пакет молока.1,5литра-это бутылка газировки.2,0литра-это чайник на кухне.3,0литра-это банка соленых огурцов.4.0литра-это с чего.начинается двигатель V8 POWER!
Next оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.10.2016, 12:01:53   #79
DrSobik
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

_andriy_, маєте рацію щодо того, що деталі зношуються. Машина не є нова. Але! Тепер аналізуємо: хочу вірити, що майстер добросовісно виконав роботу і тріщини не було. Я забираю машину зі сервісу, проїжджаю буквально 2 км і при кожній зупинці відчуваю запах горілого. Це означає, що якимось магічним чином та тріщина взяла та з'явилася відразу після сервісу. Направду, не хочу нікого ображати, але тут залишається лише згадати оте славнозвісне "Совпаденіє? - Не думау!".

А от щодо "залізти самому під капот", то це вже явне перебільшення. Якщо я звертаюся у майстерню, тим більше у "офіційний сервіс BMW", то очікую високого рівня сервісу і маю певний рівень довіри до майстрів та вважаю зайвим ще перевіряти результати їхеньої роботи. І як Ви собі уявляєте це? Я їхав буквально за кілька годин після того, як забрав авто. Вже був вечір. Підняти капот, та зняти обшивку без нормального освітлення, аби "перевірити" клапанну кришку - це вже занадто. Це щодо "практики у кожного автомобіліста".

Знову ж, ситуація для мене вельми неприємна. Хочу вірити, що ця критика дозволить зробити правильні висновки і інші клієнти отримають саме таке обслуговування, яке очікується від "офіційного сервісу BMW".
DrSobik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.10.2016, 14:18:03   #80
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Кожен має право на свою думку і коли людина впевнена що поломка виникла з вини сервісу, то варіанти два або так і є, або він помиляється. Для того, щоб це вияснити хороший управлінець мав би вияснити це дискутабельне питання. Найлегше сказати що сам дурак, або то не я то все само. Нажаль в україні питання обслуговування ( СТО, Готелі, Ресторани......) бажають бути кращими. Навіть якщо вони помиляються то ніколи не визнають свою помилку. Хочеш- судись, наші суди самі гуманніші суди в світі. ( Куму машину в дупу стукнули, так і ні копійки не отримав, ше гроші на адвокатів купу потрапив). А хочеш забий і зеконом свої нерви. Думаю, що помилки трапляються і закордоном, просто підхід зовсім інший. Для менеджера думаю правильно би було сказати типу привезіть нам запчастину на експертизу або ...... відправляйте на експертизу в німеччину за ..... і дійсно якщо там...... ми відшкодуємо....... Приносимо вибачення за незручності........ Деколи просте тепле слово чи телефонний дзвінок може владнати надзвичайно складні ситуації.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
бмв, дилер, львів, офіційний


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Рули свежеперетянутые: "Мтех2", "стринги" и под "Альпину" agat Запчастини 33 13.06.2013 22:34:03
СРК "АПЕКС" 2 РОКИ! Змагання з картингу "Кубок АПЕКСа" Moriarty Інші види моторспорту 12 30.11.2012 02:19:23
Продам колпачки на нипель "М" серии, BMW; и "М" педали; коврики для телефона. samuray Запчастини 26 03.08.2012 13:11:23
Американці проїхали 67 метрів на суміші "Кока-коли" і "Ментос" bmwe36petro Балачки 4 26.06.2010 12:15:17
"Шпигунські фото": все ближче нове покоління "одинички" BMW bmwe36petro Новини в світі BMW 0 11.06.2009 09:20:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 17:36:46.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.