Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 26.04.2013, 12:47:40   #61
Andrii
Член клубу
 
Andrii's Avatar
 
Авто: BMW E36, 320i M52B20 Coupe, CordobaRot Metallic
Повідомлень: 263
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

guf, це трохи дивний коментар.
Якщо в тебе є майстр яким ти задоволений, то чому їздиш на інші сервіси?
Вартість роботи в одних памятаєш з точністю до 5грн, а в інших не пригадаєш чи 50 чи 100.
Ну і ні слова про проблему яку не вирішив "молодяга" і як її вирішив твій майстр. А було б цікаво.
Стосовно того, що люди прийняли тебе без запису то ІМХО круто, далеко не всюди так зроблять. Тому якщо можеш уточни про ставлення, будь ласка, що саме не так?
__________________
The Ultimate Driving Machine
Andrii оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.04.2013, 12:47:56   #62
BMWheelman
Senior Member
 
BMWheelman's Avatar
 
Авто: E36 320i Coupe
Повідомлень: 1072
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
що "підуставщі" нові сайленти ричагів які і два дня не простояли
guf, не розумію підходу, шось міняне два дві тому, а діагностика не робилась до того?? чи ти міняєш все від фонаря а потім так же пишеш відгуки?
__________________
Smoke tyres, not drugs...
BMWheelman оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.04.2013, 13:46:55   #63
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) Andrii Переглянути повідомлення
guf, це трохи дивний коментар.
Якщо в тебе є майстр яким ти задоволений, то чому їздиш на інші сервіси?
Вартість роботи в одних памятаєш з точністю до 5грн, а в інших не пригадаєш чи 50 чи 100.
Ну і ні слова про проблему яку не вирішив "молодяга" і як її вирішив твій майстр. А було б цікаво.
Стосовно того, що люди прийняли тебе без запису то ІМХО круто, далеко не всюди так зроблять. Тому якщо можеш уточни про ставлення, будь ласка, що саме не так?
Їздив на інщі сервіси - тому, що не міг знайти причину, шукав ще де є вібростенд.. нажаль у Львові немає, є тільки щось подібне до нього на Трістарі - де БМВ взагалі не знають.
Не памятаю вартість, таке буває Памятаю, що в межах Львівських цін за діагностику - 50-100 грн. Молодяга тільки дігностував, і знайшов тільки колонку, про яку я вже знав і заказав підшипник. Проблему вони не могли рішити в розумних для мене межах, тому, що вони далі BMW ETK не залазять, для них це границя з цивілізацією і лісом, ЕТК показав, що колонка іде тільки в зборі і запчастин\ремкомплектів немає, також мене відштовхнуло від них те, що я почув, що є складності зі зняттям рульової, так як там є контактна група\кільце яке можливо зламати при неправильному демонтажу (від кого почув - не памятаю, говорив з багатьма). Спеціалісти які роблять конкретні автомобілі - мають знати, що вони роблять, або хоча би дуже добре читати перед роботою BMW TIS.

Після чого я все-таки добив свого майстра, щоб він в 100й раз все перевірив і тоді знайшли ще проблеми, які були пропущені минулими діагностиками. Знайшовши в каталогах підшипник замовив його і з моїм мастром зробили ремонт "неремонтно здатного" механізму.

По ставленню - як такових ярко виражених моментів не було, але в цілому - на мене дивились ніби я приїхав на таврії на крутий сервіс, і тіпа назбирав на діагностику яку так довго мріяв зробити, ніби я їм щось винен і вони своїм дутим обличчям мені про це нагадують.

{ додано через 3 хвилини }
Цитата:
Написав(ла) BMWheelman Переглянути повідомлення
guf, не розумію підходу, шось міняне два дві тому, а діагностика не робилась до того?? чи ти міняєш все від фонаря а потім так же пишеш відгуки?
Частину запчастин все-таки прийшлось фактично міняти від фонаря, так як вже все що можна було зробити - зроблено, а результат не радував. Хронології особо не памятаю, але "від фонаря" це вже було після візиту на цей сервіс.
Іменно сайлентблоки були замінені по декільком причинам - там стояв не оригінал, я їх ще не міняв, мій пробіг був уже поза 15 тис, на форумах по е46 пишуть, що дані сайленти це слабе місце і їх міняють ледве не кожну заміну масла, а також - вони маслонаповнені, тяжко зрозуміти чи вони відходили свій ресурс.

Відредагував(ла) guf : 26.04.2013 о 13:46:55 Причина: Додано повідомлення
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.04.2013, 15:36:14   #64
emfive
Junior Member
 
emfive's Avatar
 
Авто: Е34 520і -> Е39 525tds m51
Повідомлень: 73
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
По ставленню - як такових ярко виражених моментів не було, але в цілому - на мене дивились ніби я приїхав на таврії на крутий сервіс
Чисто для хохми. Я себе так же відчув минулого четверга коли дзвонив шоб записатись на комп. діагностику. Так коли сказав шо в мене З9 кузов 525 тдс, чувак сказав шо машина застара для діагностики, а коли я перепитав чи вони дійсно не зможуть прочитати мого дизеля мені ввічливо пояснили шо дизелі взагалі важко читаються . Цілий день після того їздив і улибався сам до себе - ну думаю, чуваки собі на ISIS нашкрябали тепер для них я лох
emfive оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.04.2013, 16:39:51   #65
324disel
Член клубу
 
324disel's Avatar
 
Авто: Е30, потім Е30, знову Е30, ше Е30
Повідомлень: 1078
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
шукав ще де є вібростенд
даааа, вібростендів як гною, хоча би на кожному Бошсервісі.
Хоча якщо ти фотографуєшся біля Ашану....
324disel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.04.2013, 02:51:02   #66
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) 324disel Переглянути повідомлення
даааа, вібростендів як гною, хоча би на кожному Бошсервісі.
Хоча якщо ти фотографуєшся біля Ашану....
Перестань будь-ласка тролити, десь невдачно пожартував, так ти будеш в кожній темі мені то пригадувати?

Дійсно не знайшов нормального, щоб була яма і можна було дивитись, а не так як на Трістарі - заїхав на 4 кірпіча торчащих з підлоги.. потрясло.. і сказало, що стойки вообще ніякі, геометрії взагалі нема.. і менеджер ще уточнив, що ці дані не достовірні, так як нема умов для точної діагностики.. а нафіга тоді такі стенди ?............

Загалом, якщо знаєш де я нормальний стенд - підскажи, буду вельме вдячний

{ додано через 1 хвилину }
Цитата:
Написав(ла) emfive Переглянути повідомлення
Чисто для хохми. Я себе так же відчув минулого четверга коли дзвонив шоб записатись на комп. діагностику. Так коли сказав шо в мене З9 кузов 525 тдс, чувак сказав шо машина застара для діагностики, а коли я перепитав чи вони дійсно не зможуть прочитати мого дизеля мені ввічливо пояснили шо дизелі взагалі важко читаються . Цілий день після того їздив і улибався сам до себе - ну думаю, чуваки собі на ISIS нашкрябали тепер для них я лох
Ну да... 39 кузовів як ланосів тепер, розбагатів народ
Якщо проблема актуальна - можу підсказати куди підїхати - є хороші хлопці, або сам можу подивитись\позичити адаптер.

P.S. Чи то твоя машинка сьогодні ремонтувалась з ароматизатором-ялинкою на вихлопній ?

{ додано через 4 хвилини }
Цитата:
Написав(ла) emfive Переглянути повідомлення
чуваки собі на ISIS нашкрябали тепер для них я лох
Isis він то для Фки... думаю з таким ставленням до них такі машини ще не скоро приїдуть....

Відредагував(ла) guf : 27.04.2013 о 02:51:02 Причина: Додано повідомлення
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.04.2013, 11:22:22   #67
emfive
Junior Member
 
emfive's Avatar
 
Авто: Е34 520і -> Е39 525tds m51
Повідомлень: 73
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
Ну да... 39 кузовів як ланосів тепер, розбагатів народ
Якщо проблема актуальна - можу підсказати куди підїхати - є хороші хлопці, або сам можу подивитись\позичити адаптер.

P.S. Чи то твоя машинка сьогодні ремонтувалась з ароматизатором-ялинкою на вихлопній ?
Не моя.) Дякую, але через добу після виявлення в 14 тесті приборки нової помилки, в глухому львівському гаражі, допотопним DISом, прочитався мій древній дизель за хвилин п'ять. Все ок.
П.С. Може хтось із сервісу спростує, нечитання 39 кузову м51го мотора? Можливо, банально переплутали кузова, роки випуску, епохи? Так як чув шо електроніки в них дійсно хороші.
emfive оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.04.2013, 15:12:01   #68
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Пробуй різними адаптерами, в них всіх схеми розпайки чуть розрізняються...відповідно не все працює на одних чи інших.
__________________
vroom! vroooom!!!
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.04.2013, 17:50:22   #69
324disel
Член клубу
 
324disel's Avatar
 
Авто: Е30, потім Е30, знову Е30, ше Е30
Повідомлень: 1078
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
Перестань будь-ласка тролити
Ну да, це я люблю.
Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
так ти будеш в кожній темі
а на рахунок кожної це ти даремно.

На рахунок трясучки. Він не показує достовірно, тримає чи не тримає. Можна підспустити колесо і вже маєш не точні дані. Якщо твої аморти не тримають, це видно ітак методом похитування. Стук стенд не показує.
324disel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 28.04.2013, 11:31:53   #70
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Мені треба такий стенд, щоб він просто тряс... а я вже хоч сам на ямі всьо подивлюсь. Головне - щоб стенд був з ямою.
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
автосервіс, навроцького, сервіс


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 22:55:57.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.