Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Юридичні питання
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 07.06.2012, 14:27:20   #661
realnero
Senior Member
 
realnero's Avatar
 
Повідомлень: 1448
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

http://www.autocentre.ua/blog/Karavaev_Vladimir/ отличный ресурс для водителя - помогает в общении с нашим ГАИ
realnero оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.10.2012, 15:51:59   #662
Nikola
Senior Member
 
Nikola's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 1363
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

Зупинили дайці їх було троє,що хоч він відкрий капот,я говорю покажи посвічення і моя нокія знімає,він дістає посвічення нахиляє голову я відкиваю двері і нечайно його бумс,він чого ви мене штовхаєте я відповідаю ти мішаєш мені вийти і відкрити капот ,я інспектор інспектор він відходить і каже щосливої дороги,другий каже ми тебе запамятали ,я відповідаю йди переодягнись і позмагаємось.так що нокія рулитьпсихологічно
п.с моє вже 9 відео 8 позитивні ,1 негативне .Знімайте їх ми громадянини вільної україни
__________________
BMW Е39 IT'S MY LIFE.........
Nikola оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.10.2012, 16:59:00   #663
pilot
Член клубу
 
pilot's Avatar
 
Авто: E46, 325XI
Повідомлень: 1197
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

Nikola, то якись новенькі попалися? тебе вроді вже всі знають ;)
__________________
хочешь быстро - лети самолётом, хочешь вовремя - едь поездом, хочешь и то и другое- лети на своей Бехе
pilot оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.10.2012, 15:39:09   #664
VAVAN
Senior Member
 
VAVAN's Avatar
 
Авто: Ford Econoline 250, 4.2 V6; М3
Повідомлень: 857
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

Nikola, приїдь на зустріч , покажеш свій хук дверкою на відео
VAVAN оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.03.2013, 22:28:23   #665
GMYPiK
Senior Member
 
GMYPiK's Avatar
 
Повідомлень: 856
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

Відповідач: УДПС 1-го ВЗ ДР ВДАІ ОМУ старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович

Позивач: Гладій Любомир Володимирович, проживаю за адресою: 000000
Адміністративна позовна заява
про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності
11 квітня 2013 року о 23 годині 20 хвилині я був зупинений УДПС 1-го ВЗ ДР ВДАІ ОМУ старшим прапорщиком Ткаченком Олегом Вікторовичем по вулиці Середньофонтанська 53 та ним було винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення серії АГ2 №794119 згідно якої я 11 березня 2013 року о 23 годині 10 хвилині керуючи автомобілем БМВ державний номер ВС 8113 СА по вулиці Середньофонтанська 51 не уступив дорогу пішоходу на пішохідному переході, чим порушив п. 18.1 Правил дорожнього руху та та вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 КпАП України та визнав мене винним у вчиненні зазначеного правопорушення та піддав адміністративному стягненню у вигляді штрафу у сумі 255 гривень.
ПОЗОВНА ЗАЯВА про скасування постанови сер. ВН1 № 174669 від 11.03.2013 у справі про адміністративне правопорушення
Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
Я вважаю, що в моїх діях відсутнє порушення правил дорожнього руху, у зв’язку з цим відсутні підстави для винесення постанови про накладення адміністративне стягнення, і обґрунтовую це наступним:
Згідно вимог п.18.1 Правил дорожнього руху “Проїзд пішохідних переходів та зупинок транспортних засобів” “Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека”, я, 11 березня 2013 року о 23 годині 10 хвилині керуючи автомобілем БМВ державний номер ВС 8113 СА по вулиці Середньофонтанська 51 зменшив швидкість руху та не створюючи перешкод для руху пішохода, що перебував на тротуарі, а там паче жодної небезпеки для них, продовжив рух по дорозі чим аж ніяк не міг створити небезпеку чи перешкоду в русі пішоходам, що перебували на тротуарі поряд з пішохідним переходом. Також я зазначив, що звинувачення вважаю безпідставними, не обґрунтованими і непідкріпленими доказами, оскільки старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович відмовився брати пояснення у цього пішохода котрому я, ніби то, не надав перевагу руху, або навести свідчення свідків, чим унеможливив об’єктивний розгляд порушення пославшись на відсутність часу на такі процедури. Також наголошую на тому, що старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович не представив на момент винесення постанови жодних доказів п.16.2 Правил дорожнього руху, зафіксованих засобами фото- чи відеофіксації порушень, оскільки не володів такими засобами в даний момент. Мої пояснення і заперечення інспектор не взяв до уваги. Отже, як зазначено вище обставини вчинення мною правопорушення викладені в протоколі та постанові не відповідають фактичним обставинам справи, у зв’язку з чим в моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення.

п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 23 грудня 2005 року N 14 Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті встановлено, що зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 і 284 КУпАП. У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.

Ст. 69 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
Звертаю увагу, що ст. 254 КУпАП зазначено, що протокол про адміністративне правопорушення складається в разі його вчинення, але оскільки адміністративне правопорушення не було зафіксоване належним чином, як то вимагає чинне законодавство, з врахуванням допущених порушень під час складання протоколу він не може бути належним доказом моєї вини, складений з грубими порушенням чинного законодавства і за таких обставин відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути розпочато у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Необхідно також зазначити, що відповідно до ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Але, як вбачається із змісту протоколу про адміністративне правопорушення, до нього додається тільки постанова по справі про адміністративне правопорушення. Жодних пояснень свідків чи потерпілих не було пред’явлено так як їх старший прапорщик Ткаченко Олег Вікторович відмовився брати чим унеможливив об’єктивний розгляд порушення.
Враховуючи викладене вище, із змістом протоколу та постанови про адміністративне правопорушення не погоджуюсь, вважаю їх необґрунтованими і такими, що не відповідають фактичним обставинам справи, у зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 складеним з порушенням вимог законодавства.

Враховуючи вищенаведене та керуючись нормами чинного законодавства України, ст.268, 287-289 КпАП України, ст. 6 КАС України:

ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду
2. Визнати протиправною та скасувати Постанову серії ВН1 № 174669 по справі про адміністративне правопорушення від 11 березня 2013 р.




Додатки:
1. Копії позовної заяви на 3 арк. в 2-х прим.
2. Копія постанови серії ВН1 № 174669 по справі про адміністративне правопорушення від 11 березня 2013 року.
3. Копія протоколу про адміністративне правопорушенні серії АГ2 №794119 від 11 березня 2013 року

«25» березня 2013 року

{ додано через 1 хвилину }
може комусь як зразок підійде. суду.
__________________
NO RISK NO FUN///
http://nakstudio.com.ua

Відредагував(ла) GMYPiK : 26.03.2013 о 22:28:23 Причина: Додано повідомлення
GMYPiK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 28.03.2013, 14:09:14   #666
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

Цитата:
Написав(ла) GMYPiK Переглянути повідомлення
11 квітня 2013 року о 23 годині 20 хвилині я був зупинений УДПС 1-го ВЗ ДР ВДАІ ОМУ
там помилка на березень чи це прогноз?
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 31.03.2013, 21:54:13   #667
GMYPiK
Senior Member
 
GMYPiK's Avatar
 
Повідомлень: 856
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

я вже також замітив
__________________
NO RISK NO FUN///
http://nakstudio.com.ua
GMYPiK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.04.2013, 11:09:52   #668
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

Часто бачу що використовують побутові фотоапарати для доказу порушення водіям, тому виникло таке питання:
Які засоби фото/відеофіксації є дозволені до використання працівникам ДАІ чинним законодавством?
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 02.04.2013, 18:28:29   #669
Yurec
Senior Member
 
Yurec's Avatar
 
Авто: Е36 320i
Повідомлень: 732
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

ПЕРЕЛІК
технічних засобів, що використовуються
в підрозділах Державтоінспекції МВС
для виявлення та фіксування порушень
правил дорожнього руху


1. Технічні засоби для визначення швидкості руху:
вимірювач швидкості радіолокаційний "Беркут";
вимірювач швидкості радіолокаційний "Сокол";
вимірювач швидкості руху транспортних засобів радіолокаційний
"Искра-1";
вимірювач швидкості руху транспортних засобів радіолокаційний
"Радис";
вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний
"РАПИРА";
вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний
"ВИЗИР".

2. Спеціальні технічні засоби, які працюють в автоматичному
режимі, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису:
вимірювач швидкості радіолокаційний відеозаписувальний
"ВИЗИР" з активованою функцією "автоматичний режим" модифікації
"ВИЗИР 03";
вимірювач швидкості радіолокаційний з фотофіксацією "АРЕНА";
лазерний вимірювач швидкості транспортних засобів "TruCAM".

3. Спеціальні технічні засоби для проведення огляду водіїв
транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного
сп'яніння:
газоаналізатор "AlcoQuant 6020";
газоаналізатор "Alcotest 6510";
газоаналізатор "Alcotest 6810";
газоаналізатор "Alcotest 7410 Plus com";
прилад спеціалізований визначення концентрації парів етанолу
в повітрі, що видихається, "Алконт 01".
__________________
Yurec оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 02.04.2013, 18:48:07   #670
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Правопорушення на дорозі та варіанти їх вирішення

Yurec, Дякую!
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
даі, правопорушення, суд


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
BMW Z4 Coupe - це блискавка на дорозі CONFIG Новини в світі BMW 0 10.12.2007 08:34:48


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 09:52:39.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.