Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОСПОРТ > Драг
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 27.09.2010, 09:36:51   #51
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Vomont, ще раз вітаю з перемогою, вчора отримав масу задоволення і позитиву, особливо, коли вже поза заліком ти об'їхав Порш Каєн Магнум 4,8 бітурбо, шкода , що Астон Мартін так рано поїхав, цікаво було б ще з ним проїхатись.

П.С.Готую фотозвіт.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 09:58:40   #52
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Володя, прийми і мої вітання...починаю шкодувати шо не поїхав
__________________
vroom! vroooom!!!
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:16:08   #53
Makstrim
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Володя вітаю! так тримати!
Makstrim оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:17:47   #54
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Фуффф, сьогодні ледве сповз з ліжка
Тепер коротко:
Наша команда в складі мене Петра та Ростика в неділю в 11-00 прибула до м.Рівного, дорога пройшла нормально,правда у Львові нас повеселив один Даїшник і на КПП і Радивилові теж,у Львові нас знімала прихована камера а в Радивилові я чисто з інтересу заїхав на вагу де важать фури, і в дайців були великі очі від здивування чого я туди припхався,пояснили типу їдем на змагання треба точну вагу авто і як результат з 3 пасажирами,двома каністрами по 25 л і 4 колесами ми заважили 1810 кг...
Ладно але я не про це.. тому прибувши в Рівне вирішили встигнути до змагань щось поїсти та заїхали в Метро в "Пузату Хату".поснідавши прибули в аеропорт де ще хвилин 15 шукали вхід до нього кружляючи по парадному вїзду та вводячи в нерозуміння глядачів які там зібрались, типу чого та чорна БМВ тут круги нарізає.
На вході зустріли всіх сарих знайомих,наші команди зі Львова у складі Вовки,Тігера,Ждана,шкода що Саня не приїхав. Десь біля 12-00 нас пустили на трасу і ми звязавшись з оргами почали приготування до змагань.
Мене особисто шокувало 2 речі для початку:
- орги нам виділили команду людей які швиденько провели Піт-стоп замінивши нам всі 4 колеса а також при реєстрації я прохидив медкомісію,прийшовши до лікарів швидкої які мені міряли тиск,пульс і перевіряли на стан алкоголю, для змагань в цьому плані одні респекти організаторам,так має бути.
Далі прилетів Тігер і повідомив стращну новину - нема телеметріїтобто вона є але час не показує, світлофор працює,фальшстарт на око,фініш-фотофіксація, думаю ото буде весело.
Вирішив спробувати пару пробних заїздів і на першому заїзді їдучи з оборотів з яких я їду завжди у Франику та Вінниці я тупо провалився у турбояму і не міг зрозуміти що відбувається,при другому заїзді піднявши ще вище обороти знову провалююсь і нікуди не їду,що робити?
і тут я згадав що в мене в багажнику лежить повна каністра з водою 30 л,витягнувши її все мало би получитись.
Почався клас нижчих обємів і я був здивований що боротьба йшла до 1 перемоги,але в класі до 1.5 літра вовка на стоковому моторі показав всім приклад в результаті 1 місце даного класу.Потім Володя Ждан їздив у свому класі і виборов почесне 2 місце.
Настала черга мого класу,поки їздили інші класи нудьга буда страшенна а також інтрига бо я не знав до останнього хто буде в класі Анлім. І тут получилось доволі цікаво,на перший старт зі мною виїхали Субару ВРХ STI,довго готучись до старту організатори нагнали стільки інтриги що вже навіть не знав що буде відбуватись. дякуючи підтримці Петра та Ростика в першому заїзді не гріючи резину корпусів5-7 в мою користь, в другому 6-8 також. Далі ще цікавіше, Гена на Ніссан 200 їздивши в класі до 3.5 літра в звязку з перемогою перерєєстровується в клас Анлім та після з Субару віїзджає зі мною. Справа в тому що як я писав раніше то в пробних заїздах коли я попадав в турбояму я їхав саме з ним.
Ну що ж прогрівши резину ,перший старт і 1:0 на мою користь, публіка в захваті,другий заїзд і рахунок стає 1:1, йдемо до фінішу бампер в бампер, на 3 заїзд,зібравшись з силами грію резину та виставляю обороти для старту 6200,старт їдем однаково, включаю другу ііі жоп....непопадаю,швидко її довключаю і чую Гена залітає у відсічку теж на другій.Далі третю,четверту і перемога.... Я Вам скажу що стільки адреналіну я отримував ніколи,це була досить напружена і гаряча боротьба.
Вертаюсь назад всі свистять кричать,махають,на фініші щось ледве наговорив кореспенденту з 1+1,далі відїхавши за зону старту всі вітають наче це були перегони Формули 1,хтось фотографується і тп.
Тут в самий гарячий момент підходить ведкчий і каже що в нього є сюрпайз для мене а саме Порш Кайен Турбо,тюнінгований ательє "Магнум" десь вроді сил 700 і він хоче поза заліком проїхатись,вирішили хлопцю з Порша не відмовляти, і знову їду та грію резину все як в попередній раз - і я на фініші Кайен на відмітці 300м. другий раз те саме...стидно стало..
Далі знову орги міняють колеса,ми отримуєм подарунки і вперед назад додоуму раді та вимучені, в Ростика по дорозі почались пропуски по запалюванню так само як і в Карабаса колись,вірю люди вимучені і теж переживали. Але все гуд,пропуляризували Клуб так як треба.
всім хто підтримав морально чи матеріально - від себе величезне дякую!!! Думаю що сезон 2010 закритий і починаємо підготовку до наступного сезону.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:28:48   #55
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Vomont, вітаю з перемогою А що той поршиг так слабенько їхав ?
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:30:05   #56
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
А що той поршиг так слабенько їхав ?
Назар я не вкурсі чого? До речі зчеплення з покриттям нереальне,краще на порядок ніж у Вінниці та Франківську.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:33:37   #57
shady333
Senior Member
 
shady333's Avatar
 
Авто: BMW E46 318CI
Повідомлень: 838
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Vomont, приєднуюсь до привітань
__________________
sh@dy333 creatioNs
shady333 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:41:50   #58
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Панове Баварійці всім дякую за привітання!!! Атмосфера в Рівному чудова,і там є хороші люди які люблять автоспорт,це найважливіше.

{ додано через 2 хвилини }
Єдине що шкода так це відсутність відеозвіту але дякуючи петру та Ростику ми це компенсуємо фотозвітом. Тігеру по дружески пропоную змінити автарку,як викладуть фото вгадайте на яку... Маркіян думаю не образиться.
__________________
BMW + turbo =

Відредагував(ла) Vomont : 27.09.2010 о 10:41:50 Причина: Додано повідомлення
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:51:33   #59
Rostyk
Член клубу
 
Rostyk's Avatar
 
Авто: E36 318is coupe, 94' 50/50 M-style )
Повідомлень: 1183
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Vomont, Ще раз Вітаю. Массу задоволення отримав за останніх 1,5 години гонки коли ти виступав
Rostyk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.09.2010, 10:56:18   #60
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Драг от Moviedrive 26.09.2010 г.Ровно

Цитата:
Написав(ла) Vomont Переглянути повідомлення
вирішили хлопцю з Порша не відмовляти, і знову їду та грію резину все як в попередній раз - і я на фініші Кайен на відмітці 300м. другий раз те саме...стидно стало..
хлопец певне в ужасі.. відвалив мішок грошей за спортивний VW.. 700 коней.. а його обїзджають як стоячого

Vomont,
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Купе BMW M3 2010 покажуть на початку 2010 року bmwe36petro Новини в світі BMW 1 04.12.2009 17:31:24
драг франківськ 2 andriy320e30 Драг 1 26.09.2009 22:29:08
Драг adv0kat Драг 14 22.05.2008 23:38:17
Фото Пятничный Драг UKRMAIL Фото 10 25.04.2008 22:49:28
Давайте 9 березня влаштуємо ДРАГ або слалом....і мікро Драг і Слалом... BIMMER Балачки 4 06.03.2008 11:32:08


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 15:27:49.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.