Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 11.03.2008, 23:47:03   #41
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Ми працюємо з понеділка по п"ятницю з 10 до 19 год. В суботу з 10 до 14 год. Державні та церковні свята та неділя - неробочі дні. Стаціонарний телефон відсутній. По цінах на роботу я вже сьогодні дав Вам відповідь телефоном, а що стосується ціни на запчастини - то для ідентифікації автомобіля потрібно 7 останніх знаків номера кузова, завдяки їм можна буде правильно підібрати запчастину і вияснити ціну.
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2008, 18:26:06   #42
Hot Like Ice
Junior Member
 
Hot Like Ice's Avatar
 
Повідомлень: 45
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Перше враження було хибним.... Не просто хибним, а кардинально протилежним враженню на даний момент.... Відкинемо емоції і зосередимося на фактах.

Візит №1

Мета: Заміна гідрокомпенсаторів, заміна ремня і роліка кондиціонера, заміна гальмівних шлангів, комп'ютерна діагностика.

Результат:

Компенсатори, ремінь і ролік замінено, діагностика зроблена. Гальмівні шланги не замінено по причині того (зі слів фахівця), що - "Я один сьогодні (була субота), потрібен хтось, щоб тримав, а я відкручував."

В процесі роботи виявлено несправність бензонасосу, необхідність заміни віськомуфти, гофри впускного клапана, шлангу вентиляції картера, дифузора вентилятора і необхідність КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДВИГУНА.

При заміні гідрокомпенсаторів були збиті фази газорозподілення, через що мотор різко втратив потужність, а також пошкоджена різьба на чотирьох болтах клапанної кришки.




Візит №2

Мета: Заміна бензонасосу, віськомуфти, гофри впускного клапана, шлангу вентиляції картера, гальмівних шлангів, дифузора вентилятора, ремонт щитка приладів.

Результат: бензонасос, віськомуфта, гофра впускного клапана, шланг вентиляції картера, дифузор вентилятора замінено.

Гальмівні шланги не замінено по причині того, що при демонтажі гальмівних шлангів, мідні трубки гальмівної магістралі було пошкоджено... Розведено плечами і сказано... "Не повезло

На цивілізованому сервісі про любі негативні наслідки попереджають заздалегіть...
Перед демонтажем я розказував майстрам,що на іншому сервісі сказали знімати бензобак, відмочувати трубки WD40 і тільки тоді відкручувати... Майстри послухали, посміялися, поламали і залишили мене без машини (яка приносить мені гроші) НА ШІСТЬ ДНІВ!!!! Рівно стільки часу знадобилося, щоб знайти те,що вони просили... А задачі змінювалися динамічно... Спочатку це були " Любі трубки з 36-го кузова... Без різниці... Головне, щоб частина з різьбою була ціла.. Ми розвальцуємо і все..."

В четвер вечором автомобіль поламали, але обіцяли знайти вирішення цієї проблеми завтра.. В пятницю наступного дня в 14:00 я заїхав на Авіаційну і поцікавився станом справ. Автомобіль висів на підйомнику майстри займалися іншими машинами, Валерій Миколайович (для якого, як мені хотілося думати репутація його сервісу має значення) сказав мені,що був в Зеника (просто це під боком) на шроті і там трубок нема... А до Миколи він їхати не хоче....

Можливо я не правий, але з точки зору стороньої людини. Власник сервісу зацікавлений в позитивних відгуках про свій бізнес, був забов'язаний знайти запчастини пошкоджені в результаті роботи його підлеглих любими методами.

НЕ ЗНАЙШОВ - ПРОІНФОРМУЙ КЛІЄНТА ХОЧА БИ!!! Але мені ніхто не дзвонив...

В 16:20 завдяки нашому Ростику відомому в клубі як "Rostixbmw", тобто через дві години "любі трубки від Е36" були на авіаційній.... Дві години майстри немали часу займатися моєю машиною.. А в 20:30 сказали, ЩО НІЧОГО НЕ ВИХОДИТЬ!!!!!
Їх пристрій не вальцує трубки від 36 кузова... різець не підходить... І це люди, які працюють з БМВ...

В суботу, в зв'язку з 8 березня сервіс не працював.. Звичайно мій автомобіль не став причиною позапланового виходу на роботу тих "фахівців", які "обслуговувували" його... Але мені було обіцяно,що майстер позапланово вийде в понеділок, хоча особливо мене це не тішило (на підприємстві, де я працюю понеділок був робочим). Ми з Ростиком вирушили за гальмівними трубками (тепер вже чітко за вказвними а не за "будь якими").

Пятниця, близько 22 години.. Ми на шроті в Миколи,хот-доги закриті... кави зігрітися немає... ХОЛОДНО!!!! На вулиці лежить розібраний 36 кузов, Микола увійшов в наше становище і пустив відкручувати самих ті трубки, які нам треба. Грошей не взяв ні другий, ні третій раз (а був іще третій LOL сервіс то супер!!!)

Темно, холодно, при світлі ксенонів BMW E34 by Dima, Ростік відкручує задні гальмівні шланги, (як на мене цим би мали займатись не ми... але Валерій Миколайович до Миколи не їздить і своїх людей також видно відправляти боїтся.... раптом психологічну травму отримають..)

УРА!!! Шланги в нас!!! І я потихеньку починаю приходити до нормального настрою...
Осад поганий.. але я знаю, що в понеділок я в останнє відпрошуся в начальства, мені накінець зберуть автомобіль і я поїду!!!!

Неділя... вирішив передзвонити нагадати про себе... Виявляється нагадувати пізно "Ну ви розумієте, я вже своїх всіх людей по карпатам розпустив... "

ВАУ!!!!!!!!!!!!! Але подзвонив небезрезультатно!!!!
("Там Роман казав,що там ще одну трубку треба. Ту, що йде від балки до трійника під бензобаком.")

Я був просто в шоці... В мене було таке враження, що з мене знущаються... НЕВЖЕ НЕМОЖНА ЗРАЗУ СКАЗАТИ????!!!!! ЯКЩО САМІ НЕ В СИЛАХ ПІДНЯТИ 5 ТОЧКУ І ПОЇХАТИ....

Я був на роботі, поїхав Ростік, якому я безмежно вдячний за всесторонню допомогу.. Якби не він це все би тривало ще набагато довше, невідомо чи я би з роботи не вилетів.

Привезли трубки, поміняли , замінили рідину, прокачали гальма, розібрали щиток (той, який казали відремонтувати не проблема, в мене відходить живлення.)

Вівторок 22:38 забрав машину... Ледве доїхав до дому.. Жахливо тягне вліво, лівий гальмівний целіндр заклинив.

Середа знов на Авіаційній... ремонтуємо циліндри...

Четвер... Машина законсервована на стоянці... Гальма відсутні, педаль провалюється, машину тягне вліво по причині сильно вдарених дисків які стали як яйця... (видно погнулися самі від того,що висіла довго...)

Щиток як відключався час від часу так і є... Але тепер не працює клавіша, яка сбиває добовий пробіг і не світять деякі лампочки.....

Машина не тяне по причині сбитих фаз газоросподілу... І глушник який знімали, почав мати абсолютно інший звук....

Капітальний ремонт двигуна, як потім виявилося... теж не потрібний. Звук через який майстри приговорили мотор до страти, давав газорозподіляючий вал...






P.S. Радився з юристом на своїй фірмі. Є ідея провести фотозвіт ремонту після ремонту, в присутності експерта спілки захисту прав споживача (Благо там знайомих багато. Я 5 років в торгівлі працюю)

Дещо про ціни.... На моє питання про ціну головки (заміна якої світила мені по TIS) Валерій Миколайович глянув на мою машину і сказав - "Коштує, як вся та машина".

Навіть якщо брати оригінал по прайсу, ціна головки мого мотору становить 1200 ЕВРО!!!!!!

Пропоную купувати нові головки і міняти їх на Авіаційній на 36 кузова !!!!




P.P.S. Не хочу здатися тим людям, кого задовільнив результат роботи на сервісі по вул. Авіаційна 7, людиною психічно неврівноваженою. Але, якщо мене або тих хто допомагав мені під час цих подій спитають... Їхати? Відповідь буде однозначною!
Hot Like Ice оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.03.2008, 18:10:37   #43
Antek
Партнер клубу
 
Antek's Avatar
 
Авто: ВАЗ 2107
Повідомлень: 38
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Трошка шокувала мене ця твоя історія.
Antek оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.03.2008, 20:45:37   #44
Yura
Junior Member
 
Повідомлень: 62
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Цитата:
Написав(ла) Hot Like Ice Переглянути повідомлення
машину тягне вліво по причині сильно вдарених дисків які стали як яйця
Майстри десь ганяли машину по ямах, чи вона впала з підйомника?
Yura оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.03.2008, 21:48:22   #45
Red Sky
Junior Member
 
Red Sky's Avatar
 
Повідомлень: 11
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Хорошая машинка была... до этого ремонта... Я свидейтель.
Red Sky оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.03.2008, 21:52:54   #46
Hot Like Ice
Junior Member
 
Hot Like Ice's Avatar
 
Повідомлень: 45
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Цитата:
Написав(ла) Yura Переглянути повідомлення
Майстри десь ганяли машину по ямах, чи вона впала з підйомника?

Ні!!! Як ти міг подумати? Хіба майстри можуть??? Просто висіла довго - от і погнулися... Таке в нас буває.

А взагалі цього ніхто, ніколи не взнає. Не спійманий - Не злодій.
Hot Like Ice оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.03.2008, 22:00:35   #47
Alex
Member
 
Alex's Avatar
 
Повідомлень: 287
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

мдя.. ситуация конечно неприятная и ошарашивающая...

осталось теперь выслушать противоположную сторону.
__________________
живи как хочеш - но главное, не мешай другим
Alex оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2008, 14:00:52   #48
Castello
Member
 
Castello's Avatar
 
Авто: BMW 520D E39 2001р
Повідомлень: 109
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Був там на сервісі!
в мене непрацювали всі положеня пічки, працювало тіко четверте!
поїхав туди вони зняли резистор, щось в ньому поміряли і сказали що йому капець, треба його міняти (коштує 200грн), длбре що я його не викинув! (знайомий електрик зремонтував за пляшку пива за 10хв)!
Також зробив діагностику ходової!
їхній висновок: заміна чотирьох шарових, двох сайлентблоків, віськомуфти та рульової рейки!

місяць перед тим я був у своїх майстрів на сервісі і міняв шарові і сайлентблоки, поставив лімфордер, я думаю що вони мають більше служити ніж місяць! тим більше що нічого в мене нестукає! і віськомуфтав мене ще далеко неполамана!
__________________
www.autostop.lviv.ua
Пали гуму, та неспали душі!
Castello оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2008, 14:40:35   #49
Lehae34
Senior Member
 
Lehae34's Avatar
 
Авто: e34m50b20
Повідомлень: 367
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Ну им же надо что-то делать, ну что вы в самом деле...Наехали тут...совсем совесть потеряли:-)))
__________________
Все к лучшему!
Lehae34 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.03.2008, 16:07:44   #50
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Той хто має ліпших майстрів кваліфікованих і не дуже дорогих хай дає інфу, може хтось відгуки дасть і кожен буде вирішувати куди їхати. На рахунок шарових чи салінблоків то ясно шо вони сказали шо тре міняти, багато хто так каже. Тре самому думати, бо запчастина може бути майже вбита ні стукати ні нічого а через 2 тижня почне то таке. А на рахунок форсунок які коштують дуже багато, то напевно так шо хотіли нажити зразу багато рублів, типу дрібна робота я з вас дорого не зніму, зато може потім порозвожу вас на більші гроші, хоча б я хотів послухати виправдання. А в принципі на кожному сервісі ставлення до кожного різне. Так само хтось хто постійно їздив на авіаційну приїде туда і майстри йому напорять то один може взагалі туда ніколи не поїде, а інший скаже буває та поїде знов туда. Але для того і є такі форуми шоб ми могли робити висновки куди їхати а куди ні.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
сервіс


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 2 (0 учасників і 2 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Сервіс на вул.Навроцького, 25 Vovchik Сервіси 80 02.04.2018 17:25:30
Сервіс на вул. Антоновича, 138 CONFIG Сервіси 12 23.01.2012 20:16:16
Сервіс по глушниках Yura Двигун та підкапотний простір 5 21.06.2010 10:41:29
Сервіс на вул. Стороженка, 32а BMW-ЮРА Сервіси 4 06.11.2008 19:27:24
Сервіс на вул. Чупринки, 58 cat Сервіси 2 10.03.2008 11:50:46


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 08:41:21.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.