Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 14.07.2011, 18:39:04   #41
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

нда... не приємна ситуація...
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.07.2011, 13:21:34   #42
Nikola
Senior Member
 
Nikola's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 1363
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Just be, Раджу хімічну 4.пунктуальність і спрос теж є там
__________________
BMW Е39 IT'S MY LIFE.........
Nikola оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.07.2011, 14:18:13   #43
Gamal
Член клубу
 
Gamal's Avatar
 
Авто: е36 (320); e34 (520); e38 (735i);
Повідомлень: 1288
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Just be, здивував ти мене...
__________________
www.bader-leather.de
Gamal оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.07.2011, 14:32:49   #44
pomchuk
Member
 
pomchuk's Avatar
 
Авто: Е 32 750iA
Повідомлень: 176
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Купляв там один раз запчастину бо була в наявності!
По телефону одна ціна, коли приїхав більша. Сказав що від клубу, спустили до тої яку говорили по телефону.
Відношення на 3-ку.
pomchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.07.2011, 23:08:10   #45
pilot
Член клубу
 
pilot's Avatar
 
Авто: E46, 325XI
Повідомлень: 1197
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Интересно, почему у нас на сервисах тебе рады только тогда, когда ты делаешь что-то дорогое, а когда приехал по-мелочи - то отношение как будто ты им что-то должен. Как можно было не вставить нормально фишку и после всего этого ещё и не извиниться за своих подчиненных (я уже не говорю о компенсации).
И единственный человек на сервисе решил проблему за 10 минут, это что за халтура такая, может закрывать сервис на время отпуска хороших мастеров?
Для себя после таких коментов я сделал вывод про этот сервис - туда не поеду, тем более не уважаю, когда на таком большом сервисе еденицы тех, кто действительно что-то умеют и если говорить про партнёрство - то в отношении к клубным машинам всё должно решаться не через одного человека - а на сервисе должны знать все: мастера, приёмщики и если хотите - то и дворники о том что мы партнёры. Машина же не заехала в гараж к "дяде Ване". И получается, что если ты лично не знаешь Тараса или Славика - то делать там нечего??????
Короче большой бан сервису
зы: а директорам сервиса надо хорошо подумать именно об обслуживании клиентов , ведь форумом пользуются не только члены клуба....
__________________
хочешь быстро - лети самолётом, хочешь вовремя - едь поездом, хочешь и то и другое- лети на своей Бехе
pilot оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.07.2011, 23:22:34   #46
Gamal
Член клубу
 
Gamal's Avatar
 
Авто: е36 (320); e34 (520); e38 (735i);
Повідомлень: 1288
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

в цій ситуації краще до "дяді Вані" їхати, ні одного колеса там мого не буде
__________________
www.bader-leather.de
Gamal оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.07.2011, 23:39:29   #47
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) pilot Переглянути повідомлення
ведь форумом пользуются не только члены клуба....
це точно,перспектива сумнівна тоді вийде....Думаю що власники Навроцького зроблять з цього висновки а я їм по можливості ще про це нагадаю.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.07.2011, 23:23:03   #48
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Всьавлю і я своїх пару коп. В мене е39 (була) так ось на протязі нашої із нею дружбою (близько 1.5 року) в неї був цікавий дефект. Постій ний дзенкіт в районі переднього лівого колеса. Куди тільки не їздив (крім Христини), був один раз тому мордатому якомусь їхньому менеджеру чуть писок не набив - хамло. Ну але меньше з тим, і на Хімічній також неоднаразово пробували усунути - нічо не помагало. Всю ходову зробив а той дзенькіт як був так і лишився. Поїхав на Навроцького зробили за пів години - 75 грн. Виявляється причиною став камінець асфальту якими так люблять наш Львів після зими засипати. АЛЕ що треба було зробити так: повністю зняти супорт і захист, і вуаля камінець вапав і все закінчилося. Хоча цей дзенькіт мені зіпсув купу життя. Тай телефон впринципі полагодили. І ставлення було нормальне. Я не член клубу, тому знижки в них не просив. За все про все заплатив 150 грн. Як на мене то нормальна ціна.

{ додано через 6 хвилин }
А на Хімічній теж свої косяки були. Реставрували рульову, коли ставили недокрутили. Я коли виїхав то аж онімів від гуркоту. Причина та що описана вище. З камінцьом ради не могли дати, через те що ліньки мабуть було все відкручувати було а може і не знали. Плюс стойки передні надурно поміняв (200 євро) хоча не шкодую машина мякша стала. Так шо хлопці як не крути а кваліфікованих майстрів у нас обмаль. Якби вони проходили відповідні сертифікації чи навчання на BMW, як то роблять у всіх наманих коаїнах, була б інша справа. А так і виходить вроді і хлопці толкові і руки звідки треба ростуть але от шось десь і чогось та незнають. А власникам сервісів треба також кінці з кінцями зводити.

Відредагував(ла) Andymaster : 17.07.2011 о 23:23:03 Причина: Додано повідомлення
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.07.2011, 09:42:33   #49
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Скажу так, щоб багато не писати, наші сервіси це здебільшого лотерея, ніколи не знаєш, що взбриде майстру, при вирішенні даної проблеми, а особливо його директору при розрахунку...
камінчики і я витягав з машини, хоч на сервісі не працю
Andymaster, думаю просто маєш щастя...
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.07.2011, 13:44:11   #50
pomchuk
Member
 
pomchuk's Avatar
 
Авто: Е 32 750iA
Повідомлень: 176
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
наші сервіси це здебільшого лотерея
- 100%. Купив сйомники на шарові і сейленти - сам вже давуно "камінці добуваю" в вихідні... їжджу тільки на 2-3 сервіси щоб розвал-сходження перевірили.
pomchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
автосервіс, навроцького, сервіс


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 2 (0 учасників і 2 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 05:11:52.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.