Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 27.12.2010, 22:25:07   #41
Winner528
Junior Member
 
Winner528's Avatar
 
Авто: Е39 528і
Повідомлень: 65
Default Re: Гріється машина

в мене тоже грівся мотор. проблема-нещільна система. долив тусолу, розвоздушив систему і наразі все ок.нещільність системи книжка радить перевірити так:
4. Установите через переходник на патрубок для заливки охлаждающей жидкости расширительного бачка прибор для проверки герметичности. Ручным насосом прибора создайте давление около 1.0 бар. Если в течение двух минуты давление упадет более, чем на 0.1 бар, найдите негерметичность и устраните ее. Признаком дефектного места является вытекающая из него жидкость. Обратитесь к сопроводительной иллюстрации.


5. Если давление жидкости падает без вытекания жидкости или даже поднимается, то причиной может быть, например, повреждение уплотнительной прокладки головки цилиндров или трещина в корпусе.
6. Для проверки предохранительного клапана в пробке радиатора установите на нее прибор для проверки. Создайте давление ручным насосом. При давления 2.0 бар предохранительный клапан должен открыться. В противном случае замените пробку.
7. Создайте разрежение в радиаторе. При разрежении 0.1 бар вакуумный клапан в пробке радиатора должен открыться.
можливо шось поможе.
Winner528 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 02.11.2011, 21:26:54   #42
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: Гріється машина

купив я собі е39 2.8, проблема в наступному сьогодні зранку їхав на роботу все було гуд, проїхав десь 3-4км і замітив, що перестала пічка дути теплим повітрям і температура виросла але не до червоної зони, я зупинився відкрутив пробку розвоздушення, а звідтам як у паровоза почала виходити пара, почекав поки троха вистигнув двигун і доїха до роботи(дивлячись постійно за температурою). Коли їхав додому раза 2-3 ставав шоб мотор вистигнув (до червоної зони не доходило), приїхав в гараж поствив машину мордою до гори, щоб розвоздушити але не тут то було, з пробки розвоздушення біла пара, пічка як холодним дула так і дує, патрубок який з ліва (якщо стояти лицем до переду) холодний ну точніше ледве теплий, також заміти що вздуті патрубки (рівень тосолу трошка більший за норму). Наразі грішу на термостат, на помпу дивився вроді з неї не тече але не впевнений на 100% патрубки також вроді цілі, радіатор також на вигляд цілий але також не впевнений на 100%. В чьому може бути причина? поможіть і як провірити чи термостат робочий, а то гроші на вітер не охота викидати. Правда коли розвоздушував то рівень тосолу трошка впав але пічка далі холодним дула навіть після того як ще долив тосолу
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.11.2011, 09:04:55   #43
Shpuganich
Senior Member
 
Shpuganich's Avatar
 
Авто: BMW520i Touring E34 M50 94 була, зараз VW Golf2 1.8 GTI.
Повідомлень: 411
Default Re: Гріється машина

В мене було подібне на Е34, термостат перевірили гріли і т.д. все гуд поставили назад через 2 тиждні та сама історія, нижній патрубок радіатора ледь теплий поміняв термостат і до сьгоднішнього дня все гуд, заодно подивились і помпу. Висновок міняй термостат не ясно хто коли його міняв, і буде тобі щастя, я тоже хотів зекономити а получилось заплатив 2 рази і плюс час і нерви.
__________________
www.eta.lviv.ua
Shpuganich оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.11.2011, 09:10:31   #44
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Гріється машина

я теж з такими симптомами бавився з термостатом, з розвоздушенням, а виявилось помпа, там в середині пластмасова крильчатка, деколи від температури + від старості вона тріскає і особливо на гарячий двигун перестає працювати як слід, тобто в середині прокручуватись. (про це поперджав мене Ігор з Корольова, що потім підтвердилось)
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.11.2011, 09:37:32   #45
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: Гріється машина

забув ше дописати, попередній власник залив в систему лікві-молі бо протікала прокладка фланца і вот результат. Я так думаю шо ізза того молі воно і заклинило термостат, головне шоб не саму систему забило
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.11.2011, 11:53:10   #46
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: Гріється машина

Цитата:
Написав(ла) Ko3a4oK Переглянути повідомлення
Я так думаю шо ізза того молі воно і заклинило термостат, головне шоб не саму систему забило
Може й так, але провірити термостат доволі просто. Зранку коли двигун холодний стаєш на пів години скоріше заводиш машину відкриваєш капот і провіряєш під час роботи двигуна нижній і верхній патрубки. Одночасно дивишся на температуру на приборці. До 90 град нижній патрубок має бути холодний, верхній має потихенько прогріватися ..... радіатор холодний.... Десь в районі 90 град. має відкритись термостат і верхня частина радіатора зразу має стати горяча, а потім поступово має горячіти нижній патрубок.... якщо все так то термостат в тебе робочий, якщо нижній і верхній патрубки з самого початку(коли тільки завів двигун ) будуть прогріватися однаково то значить термостат заклинив у середньому положенні і пропускає тоді коли не має пропускати, якщо нижній радіатор плюс нижній патрубок не тепліють і не стають горячими - значить заклинив термостат в нижньому положенні і працює тільки мале коло і тоді буде іти перегрів.
Якщо термостат працює а іде перегрів то є декілька причин- одна банальна до простого - антифриз в тебе розбавлений водою більше норми, закипає в ГБЦ і завоздушує систему. Температура кипіння твого антифризу має бути не меньше 105-107 град. Друга причина серйозніша - забиті водяні канали в ГБЦ, або пробита прокладка ГБЦ - щоб ліквідувати і це і це тре знімати ГБЦ. Ну і треба ще дивитись помпу. Якщо помпа перестає качати.... тобто там в середині якийсь не порядок... то вона зразу починає сильно шуміти і текти. Якщо помпа не шумить і не тече то на 90% що з нею все в порядку.
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.11.2011, 12:20:13   #47
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: Гріється машина

проїхався з роботи 10км +- то нижній патрубок був холодний
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2011, 13:24:35   #48
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: Гріється машина

Цитата:
Написав(ла) Ko3a4oK Переглянути повідомлення
проїхався з роботи 10км +- то нижній патрубок був холодний
краще все таки провіряти на стоячій машині. Бо якщо великий радіатор і на дворі холодно і скоро їхати то можна не прогріти до кінця. Але виглядає що в тебе завоздушує систему - а це або антифриз або непорядок з ГБЦ.
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2011, 13:39:59   #49
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: Гріється машина

наразі куплено термостат завтра буду ставити і буде видно
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.11.2011, 22:03:18   #50
Ko3a4oK
Senior Member
 
Ko3a4oK's Avatar
 
Авто: BMW e36-> e38 -> e39
Повідомлень: 1334
Default Re: Гріється машина

проблема з перегрівом продовжується, знач поміняно термостат, підтікав радіатор тоже поміняв але машина далі гріється нижній патрубо з ліва далі холодний. Коли зняв термостат то там де велике коло чомусь сухо (в самій ГБЦ)таке враження шо антифриз туди не попадає, чи могла накритись помпа(коло помпи потьоків немає) і як її провірити? Сам термостат провірив дома з гарячою водою ВІДКРИВАЄТЬСЯ. Коли машина нагрівається то тосол піднімається до пробки і з клапана для розвоздушки валить біла пара яка воняє антифризом. Поможіть бо мозгами їду
Ko3a4oK оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E30 гріється двигун axel Двигун та підкапотний простір 52 23.12.2010 11:32:24


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 07:55:12.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.