Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Ходова
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 06.11.2008, 18:06:50   #41
BMW-ЮРА
Член клубу
 
BMW-ЮРА's Avatar
 
Авто: e36 coupe 320i, e39 535i
Повідомлень: 2736
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
механічно не вигнеш, диски гнуться від різкої зміни температури, восновному коли на розігріті диски попадає вода (калюжа).
то всьо дитячі казки, і ти вто віриш, то шо його розкалило до червоного і в воду.
Мені смішно коли таке кажуть, подумайте логічно, то ж ноусенс!
BMW-ЮРА оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.11.2008, 18:29:38   #42
Вася
Junior Member
 
Вася's Avatar
 
Авто: бмв е36
Повідомлень: 29
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

дааа
Від води я тобі гарантую диск не гнеться уяви собі як потрібно його розігріти щоб він хотяби порозовів , а от про механічне втручання я згідний на добрій ямі або був удар з боку в колесо .
( я собі гадав випадок знайомий купив чері вроді амулет з галогенками влетів в калюжу і стьокла полопали от в це я вірю бо бачив ) а тут не знаю я такого ще не чув щоб диск гнуло від температури (:
Вася оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.11.2008, 18:41:03   #43
LEgEnDA
Senior Member
 
LEgEnDA's Avatar
 
Авто: Bmw e39m52tu20, пневмо-ланос, Honda CBR Fireblade
Повідомлень: 518
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

Був на Навроцького сьодні, заміряли диски - товщина 16мм:-o, допустимий мінімум 20.4... Народ.. 160 тисяч пробігу - анріал... Де можна на компютері глянути на пробіг машини? бо на навроцького мій рік не побачуть
LEgEnDA оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.11.2008, 19:22:31   #44
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

Що значить не побачуть? Я в них провіряв свою - одометр,блок управління світлом і тп. От опитати ключ не можуть - як правило там завжди збережений оригінальний пробіг(поскільки змінити його параметри дорого тай не всі про це знають).
Я викладав тему про електрика з Гвардійської - він це робить,шукай в ремонті електрообладнання
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.11.2008, 08:28:04   #45
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

Цитата:
Написав(ла) BMW7101 Переглянути повідомлення
то всьо дитячі казки, і ти вто віриш, то шо його розкалило до червоного і в воду.
Мені смішно коли таке кажуть, подумайте логічно, то ж ноусенс!
То не казки.. щоб відчувати вібрацію не треба щоб диск вдвоє склало, мінімальне відхилення і буде вібрація. А щодо калюж то це цілком реально, якщо інтенсивно їздити то в мене не те що гальмівні диски нагріваються, але і то тепло на колісні передається. Викривлення гальмівних дисків це популярне явище про яке знають всі.. навіть якщо говориш на вулканізації що вібрація при гальмуванні вони зразу кажуть.. гальмівні диски.

Якщо хочете щоб диски не вело, треба купувати півспортивний, або спортивний варіант, ціна щоправда починається від ціни звичайних х4, зате коли вони у вас будуть такі Додаток 4425 вам не грозять ніякі калюжі ;-)
__________________
Аэродинамика для тех кто не умеет строить мощные моторы - Энцо Феррари.
CONFIG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.11.2008, 09:21:42   #46
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

Цитата:
Написав(ла) BMW7101 Переглянути повідомлення
то всьо дитячі казки, і ти вто віриш, то шо його розкалило до червоного і в воду.
Мені смішно коли таке кажуть, подумайте логічно, то ж ноусенс!
BMW7101, я не з тих людей, шо вірять у казки і чутки, я опираюсь на факти і досвід. До речі, кому дуже цікаво почитайте тут.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.11.2008, 11:53:28   #47
BMW-ЮРА
Член клубу
 
BMW-ЮРА's Avatar
 
Авто: e36 coupe 320i, e39 535i
Повідомлень: 2736
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

Читати можна багато, а вентилюючі дски ніколи неповеде , неперегріє, тим більше в бампері є воздуховідводи які охолоджують.І якщо диски відкриті , так як в мене, то 100% неперегріє.Якщо супорта нормально відходять то колодки нетруть постійно в диски, тоді нічо і неперегріється, а якщо шось невпорядку, колодки недобре відходять, тоді може і гріються.
BMW-ЮРА оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2008, 08:50:24   #48
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

В суботу поміняв гальмівні диски разом з колодками, поставив ATE (Німецький), бо як сказав ІГОР вони бувають різні, якщо не помиляюсь чеський і італійський. Вібрація пропала, скрип теж. Раніше колодки стояли Lucas скрипіло жахливо. Цікаві спостереження.. оскільки ATE малює свої диски в сірий колір можна спостерігати як притираються колодки. Цього разу фарбу стерло рівномірно по всій площині диску, чого не було минулого разу коли я не міняв колодки.. не знаю правда чи це на щось впливає, але повторюсь, кажуть що диски треба міняти з колодками.

Доречі вібрація на ралі може також спричинена бути і сильно розбитим підшипником ступеці. Правда, наскільки я розумію діагностувати це можна тільки знявши супорт.

Пам'ятайте, що такого роду недолік як вібрація при гальмуванні пагубно впливає на рульову рейку.
__________________
Аэродинамика для тех кто не умеет строить мощные моторы - Энцо Феррари.
CONFIG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2008, 09:43:25   #49
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Вібрація на рулі під час гальмування

Цитата:
Написав(ла) CONFIG Переглянути повідомлення
Доречі вібрація на ралі може також спричинена бути і сильно розбитим підшипником ступеці. Правда, наскільки я розумію діагностувати це можна тільки знявши супорт.
підшибник ступиці якшо розбитий а тимбільше сильно то може бути не тільки вібрація на рулі, та й гудіти буде, як у літака при взльоті...;-)
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 12:55:50.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.