Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 16.03.2011, 11:57:01   #41
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Цитата:
Написав(ла) vikoren Переглянути повідомлення
ммда відбій нічого наш протест недасть тепер
та чого не дасть, люди побачать...
але на справді потрібно, щоб біля будинку уряду та на Банківській відчули
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2011, 12:00:36   #42
VAVAN
Senior Member
 
VAVAN's Avatar
 
Авто: Ford Econoline 250, 4.2 V6; М3
Повідомлень: 857
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

vikoren, якшо буде протест, я візьму в ньому участь однозначно. (хіба шо буду на роботі). Так,шо надалі продовжую свій протест юзаючи громадський транспорт євролаз №11. + враховуючи шо Кульпарківську пререкрили то по сокільниках цілий автобан і виїзд на стрийську складає тепер корок зранку до 30 машин.
VAVAN оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2011, 12:17:18   #43
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

як завжди все грамотно організували.. спочатку дали завишену ціну, потім трошки знизили, і уряд хороший і трейдери заробляють
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2011, 12:21:01   #44
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
як завжди все грамотно організували.. спочатку дали завишену ціну, потім трошки знизили, і уряд хороший і трейдери заробляють
100%
але все одно не ясно транспортний збір вложений в це підвищення палива?
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2011, 14:04:48   #45
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення
але все одно не ясно транспортний збір вложений в це підвищення палива?
звісно, що вкладений
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.03.2011, 16:37:45   #46
shady333
Senior Member
 
shady333's Avatar
 
Авто: BMW E46 318CI
Повідомлень: 838
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Зутрів в коментах на autocentre.ua

Цитата:
Топливный бунт по Джеймсу Мэю
Мэй решает бороться с ростом цен на топливо самыми радикальными методами из доступных…

Поскольку я вырос в семидесятые, у меня никогда не было достаточно времени для тред-юнионизма. Если бы я хотел стоять у горящей бочки, я бы стал ночным охранником. Поэтому мне несколько жаль, что теперь я вынужден призвать вас к всеобщей забастовке.

Я говорю вам о полном отказе от вождения всех автомобилистов Британии. Водителей легковушек и грузовиков, таксистов и доставщиков пиццы, автобусников и мусорщиков – даже тех, кто ездит на машинках в виде шоколадных яиц в «Мире Cadbury». Вообще всех за исключением экстренных служб. И я хочу, чтобы это длилось неделю.

Если мы этого не сделаем, цены на топливо продолжат ползти вверх. Они вырастут как минимум ещё на 1,92 пенса за литр, и это только недавно предложенное повышение пошлины. Если на Ближнем Востоке станет ещё неспокойнее, стоимость сырой нефти поднимется тоже, а это новые пенсы к цене вашего топлива.

Я говорил с несколькими нашими водителями грузовиков, и они очень недовольны. Они сказали мне, что пока правительство доит их налогами, а нефтяные компании сообщают о рекордных прибылях, некоторые владельцы/водители работают с рентабельностью менее 2%. Это «просто неизбежно», сказал один из них, что скоро мы увидим возвращение топливных блокад четырёхлетней давности.

Как бы то ни было, это неверный подход. Последствием последней блокады стали рекордные продажи топлива, так как всех охватила паника. Правительство и нефтяные компании просто не могли поверить своей удаче, так как прибыль с продаж горючего выросла так, как никогда с момента выпуска Range Rover. Нет, что нам нужно, так это солидарность и сплочённость.

Я хочу, чтобы все, кто ездит на работу или по магазинам, пошли туда пешком, поехали на велосипеде или поезде (рискованно, потому что автобусов, забирающих пассажиров в случае поломки, тоже не будет). Я хочу, чтобы транспортные компании погрузили свои паллеты на баркасы и поезда. Я хочу, чтобы запасы пабов пополнялись с помощью повозки и лошадей-тяжеловозов, и я хочу есть свою пиццу холодной, потому что её будут доставлять пешком.

День первый покажется раем. Дети будут резвиться на улицах, как они делали это в тридцатых, когда машина была только у одного врача. Города погрузятся в тишину, а антидорожные лоббисты будут выглядеть донельзя самодовольными. И в это же время все правительства, как национальное, так и местные, будут в полном смятении. Почти 70% сегодняшней цены топлива – это налоги, и за 24 часа потери казначейства достигнут нескольких десятков миллионов фунтов. И камеры нарушения скоростного режима вместе с платными дорогами тоже не принесут ни единого пенни.

Бизнес очень быстро окажется на грани банкротства, потому лишь малая часть нас продолжит работать. Поезда ходить будут, но толпы на станциях будут настолько неуправляемыми, что придётся вызвать армию. А поскольку они будут постоянно маршировать, их недовольство будет таким же сильным.

Один борец за окружающую среду как-то сказал мне, что настоящая стоимость дорожного транспорта намного выше, чем получаемая за счёт него прибыль. Он даже сказал мне точную стоимость с учётом ущерба экологии, нагрузок на систему здравоохранения и так далее.

Он, конечно, нёс чушь, поскольку он не учитывал, насколько транспорт важен для торговли, или какие богатства создаются с помощью автомобиля и связанных с ним отраслей промышленности.

Эти суммы тоже не будут проигнорированы на Даунинг-Стрит, потому что все предприятия, зависимые от дорог, хотя бы косвенно, впадут в кому уже на второй день. Отзвуки этого будут чувствоваться везде, от стола премьер-министра до прилавка с конфетами в моём местном магазинчике.

На третий день Народу нужно быть сильным, потому что супермаркеты очень быстро опустеют. Не будет газет, а большинство телеканалов перестанет выходить в эфир, поскольку телевизионные магнаты и ведущие не смогут добраться от своих отдалённых загородных домов до медиацентров. Если третий день выпадет на воскресенье, выпуск TopGear будет очень разочаровывающим.

К концу недели в стране начнётся голод, массовые беспорядки и убийства, жертвы которых будут непогребёнными оставаться лежать на улицах. Гордон Браун будет отчаянно увещевать нас купить хоть немного топлива, но мы не станем этого делать. Не станем, пока он не согласиться отменить повышение цен.

Это подход давления на рынок Маргарет Тэтчер в самом жёстком его проявлении: если что-то стоит слишком дорого, ты просто это не покупаешь. И тогда падение цены будет таким же неотвратимым, как восход солнца.

Все на улицы. Увидимся в очереди за супом.
__________________
sh@dy333 creatioNs
shady333 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2011, 10:46:32   #47
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Кабмін збирається знизити акциз на бензин

Азаров має намір зменшити акциз на нафтопродукти на 50 доларів за тонну.

Напередодні відбулися збори будівельників Україні, на якому був присутній прем'єр-міністр Микола Азаров. Взявши слово, він розповів про те, що в даний час Кабінет Міністрів працює над зниженням акцизу на нафтопродукти. Також він зазначив, що перед урядом стоїть завдання зробити все необхідне для утримання цін на нафту, хліб, метал та інші базові елементи.

«Ми вийдемо з пропозицією зменшити акциз на нафтопродукти десь на 50 доларів за тонну з тим, щоб нам утримати в цей період часу ціну на нафтопродукти в певному коридорі », - заявив Азаров, передає Аutoconsulting.ua.

У свою чергу експерти консалтингової групи «А-95» відзначають, що зниження акцизу не зменшить ціну на бензин, однак може зробити паливо більш якісним. «Не думаю, що ціна знизиться, але вона не буде рости. Швидше за зниження акцизу призведе до спаду напруги і нервозності на ринку. Це відчує і споживач, коли почнуться постачання якісного заводського продукту ». - Заявив директор консалтингової групи «А-95 »Сергій Куюн.

Також з даного питання висловився директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич, який зазначив, що зниження акцизів на нафтопродукти є необхідним заходом, яку повинно було прийняти Український уряд. Про його думку, такі дії призупинили б різкий ріст цін на бензин.

«Своєчасне зниження акцизів дозволило б уникнути такого різкого і хворобливого зростання цін на роздрібному ринку. Тим більше що весняне підвищення цін збіглося в часі з початком посівної кампанії, яке щорічно супроводжується збільшенням споживання нафтопродуктів і зростанням цін на них », - зазначив Марунич.
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2011, 12:10:40   #48
vikoren
Senior Member
 
Авто: було 520і E34
Повідомлень: 1070
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
У свою чергу експерти консалтингової групи «А-95» відзначають, що зниження акцизу не зменшить ціну на бензин
круто
Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
однак може зробити паливо більш якісним
ну ну
vikoren оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.04.2011, 10:27:07   #49
shady333
Senior Member
 
shady333's Avatar
 
Авто: BMW E46 318CI
Повідомлень: 838
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Цитата:
Експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля 14 квітня 2011 провела чергове засідання, на якому встановила новий ціновий коридор.

Зокрема, АЗС було рекомендовано встановити верхню межу вартості на нафтопродукти не вище 9,95 грн/л бензину марки А-95 і 9,45 грн/л на дизельне паливо. (Нагадаємо, що попередній ціновий коридор був встановлений на рівні 9,85 і 9,35 грн відповідно).

Ми не просто рекомендуємо певні ціни, а надаємо економічно обґрунтований рівень вартості пального. Підкріплюємо його зниженням податкового навантаження. Тому розраховуємо, що реакція гравців ринку буде відповідною», – зазначив міністр Юрій Бойко, пише ZN,UA.

Під час засідання учасники також зазначили, що зниження вартості нафти у світі, яке спостерігалося протягом декількох останніх днів, буде сприяти стабілізації цін на ринку палива в Україні.

Нагадаємо, Кабмін і українські нафтопереробні заводи 30 березня підписали меморандум з метою стабілізації ситуації на ринку нафтопродуктів. На думку нафтотрейдерів, підписання даного документа є формальністю і не приведе до реальних змін на вітчизняному ринку нафтопродуктів.

zaxid.net
Акциз наче відмінили, а ціна далі росте...
__________________
sh@dy333 creatioNs
shady333 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.04.2011, 11:01:10   #50
vikoren
Senior Member
 
Авто: було 520і E34
Повідомлень: 1070
Default Re: Як боротися з цінами на бензин

Цитата:
Написав(ла) shady333 Переглянути повідомлення
Акциз наче відмінили, а ціна далі росте...
вони акциз для кишень своїх відмінили просто будуть більше наживати....а ми, а шо ми, ми просто народ...якому непотрібні гроші ... стадо яке піддудку йде .... народ який кормлять брехньою і обіцянками ...дурять голову і все, а самі касу рубають .... пацани це Україна !!!!!!!!
vikoren оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
бензин, ціна


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Хто яке паливо заливає...? ulin Двигун та підкапотний простір 400 15.07.2014 18:50:06
бензин по 12грн vikoren Балачки 80 15.03.2011 09:46:43
Карточки на бензин Just be Балачки 12 12.05.2010 21:52:24
Запчастини б.у. під замовленя за низькими цінами Max_Edition Запчастини 20 09.02.2010 22:30:27


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 02:21:00.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.