Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 06.02.2008, 08:44:28   #41
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Вчора ще б трошки і забрали права. За вечір два рази зупиняли, один раз на обїзній, другий на Стрийській. Повернув з Нового Львова на Стрийську під знак, мля, туман був такий що знаків реально не було видно не те що ДАІ. Аледобре що попався нормальний, разгаворчівий ДАІшник. Казав що права забирають, бо люди забили на суди і тупо не приходять по повістках. Крім того казав що будь-яке порушення можна трактувати як створення аварійної ситуації, відповідно тягне за собою позбавлення прав. Крім того пояснив як обїхати щоб не нарушати на тому знаку. Крім того порадив не нарушати і потис руку. Крім того він їздить на BMW (вірити в той момент зовсім забув про клуб, вибачайте).
CONFIG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 06.02.2008, 19:45:17   #42
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Повезло тобі що він любить БМВ і нормальний попався. Хоча якщо він має БМВ то це вже означає що він трохи нормальний)))
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2008, 01:36:27   #43
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Їхав я пів години назад,з лівандовського моста і тут стався такий прікол: зупиняють мене 3 гаїшники. один- низенький такий. представився, дивиться документи. Тут як це часто вони роблять - відкрийте багажник. Я морожусь: не маєте права. є закони. складайте акти беріть понятих, той так загорівся шо капец. Я йому кажу. хочеш можеш сам відкрити.(шкода шо телефон без камери так він би зняв його. Він дурак думав шо я шось приховую, тому не хочу багажник відкрити. Відкриває багажник, дивиться в мене там кульок чорний лежить, там шось загорнуто. Він так загорівся шо то капец. Думав шо капусти зрубить кучу. Почав мацати. А там донкрат. Я йому потім давай таким наглим тоном розказувати його і мої права. той давай номера звіряти. Канцовка марганцовка. Я сів в машину- поїхав і давай з нього лахати бо я його вивів так шо то капец. Він міг хоть на страховці відімстити, якої я ше не зробив, а він з того всього забув навіть запитати. От така то історія.
В мене ше виникло питання. Беркути мають право оглядати транспортний засіб?? без протоколів??
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2008, 12:09:31   #44
Lehae34
Senior Member
 
Lehae34's Avatar
 
Авто: e34m50b20
Повідомлень: 367
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Не забывай, где мы живем. Тут многое нельзя, но при этом можно. Они ведь как действуют: сначала обыск, и если что-то находиться - потом придумуються причины для досмотра. Сами лазейку оставляют для отмазки потом. А по закону нет.
А так зачет, прям как Задорнов! Хотя про то что не имеют права - не стоит говорить. Надо просто интересоваться: зачем, почему, на каком основании, позвонить в телефон доверия, поинтересоваться, действительно ли это основание для досмотра. При этом надо быть спокойным, как удав после кормежки. На каждого они могут потратить около 2 часов(точно не помню сколько). Ясен пень, что на фик им такой умник, с которого нече не возьмеш, а еще не дай Бог подстава!!! Или журналюга какой, из спецпроекта...лучше 5 темных остановить и с каждого по червончику, а то глядиш и по полтахе срубить можно за то, что огнетушитель не в положеном месте храниться)))
Lehae34 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2008, 19:40:55   #45
Alex
Member
 
Alex's Avatar
 
Повідомлень: 287
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

а у меня завтра суд.. завтра могу стать стопудовым пешеходом
__________________
живи как хочеш - но главное, не мешай другим
Alex оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.02.2008, 01:52:01   #46
Nazik
Senior Member
 
Nazik's Avatar
 
Авто: BMW 530d E60, Yamaha R1
Повідомлень: 334
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Alex, Что так быстро всё пришло?
Nazik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.02.2008, 11:11:17   #47
Alex
Member
 
Alex's Avatar
 
Повідомлень: 287
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Nazik, да, вчера приехал домой - а там уже повестка Только что приехал из суда - отделался штрафом в 34 гривини.. так что все ок !
__________________
живи как хочеш - но главное, не мешай другим
Alex оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.02.2008, 12:29:48   #48
Lehae34
Senior Member
 
Lehae34's Avatar
 
Авто: e34m50b20
Повідомлень: 367
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Повезло! Куча знакомых отделалась лишением прав на полгода...
Lehae34 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.02.2008, 12:52:28   #49
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Во Львове Днепропетровские гайцы!

Вчора їхав знов така ж сама ситуація. ВІДКРИЙ БАГАЖНІК. Але я їм пояснив їхні права і вони відпустили. Мені цікаво може хтось знає, вони мають право з беркутами відкривати багажник без акту??
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 01:06:34.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.