Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Вибір авто
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 03.07.2012, 22:12:55   #41
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
В мене дизель по місту 25-27 бере
співчуваю, якщо ти не син Коломойского
чи ти мазохіст нафтовий?
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.07.2012, 22:17:38   #42
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення
співчуваю, якщо ти не син Коломойского
чи ти мазохіст нафтовий?
це коли мене просять показати як "говняно" їде дізель на автоматі без ASC )))

А так... стараюсь не виходити за межі 6-7 літрів, деколи 8-9 бо в пробках в кікдауні вистрілюю по встречці...
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 14:33:50   #43
vitalik-first
Senior Member
 
Авто: е34
Повідомлень: 377
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

Нє ну ніби гумор це добре, а погано-це сприймання всього в штики мущіни, ну нічого з тим не попробиш
Щоби довго не розсусолювати, про ккд скажу от що: що означає сам термін почитайте в вікі, друге, про корисну дію моєї колишньої машини скажу от що, я розумію якби вона давала емоції в плані швидкості, але ні, до 100 не їде взагалі, чи супер комфорт, та ні, особливого нічого нема в якості їзди. Згоджусь з еластичністю мотора, з якістю їзди на трасі, з тим що звук мотора породистий, але це все не дає віддачі в порівнянні з затратами, не знаю як ви їздите з розходом 12 л. але в мене було 200 грн.- 130 км. коли все стояло, нормальна коробка і мотор після ремонту ваноса, заміни датчика распредвалу і лямбди, тому корисності в тому я не бачив.
Щодо того, що має хороший ккд, так, це хонда, на даному етапі так...Насправді хотів почути Вашу думку щодо дизельної 34 бо розхід важливий, а розхід в хонді, це, напевне, її єдиний плюс, але, на жаль, крім пафосу і надування щок я нічого не почув, сумно, але передбачувано.
Закриваєм.
__________________
www.underground.lviv.ua
vitalik-first оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 15:50:37   #44
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

vitalik-first, шкода що ти собі зіпсував так враження про БМВ
Те що БМВ №1 без пафосу і надування щік і так всім зрозуміло.

..з власного досвіду на рахунок какаДе Хонди
Мав можливість проїхатись пів милі на своїй колишній Е34 М50В25 /192hp/ з Honda Accord Type-R /220hp/. Результат - півтора корпуси на фініші. 3 рази.
Моя мала пробігу поза 400т. а Хонда лише пройшла обкатку.

Хонда хороші і швидкі автомобілі, але чомусь їх називають японськими БМВ..
Покайся і вернись в сім'ю
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 15:59:22   #45
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

vitalik-first, та чо вштики, просто шось не дуже ясний висновок цієї теми...

скільки сек до 100 в тебе було на бмв? і хонда скіки тепер має?

все залежить від того, шо ти очікував... мабуть ти очікував що 2л мотор буде рвати все на свому шляху чи як? я шось не дуже поняв...

ну а про розхід, то гонки і вижимання в полік будуть за собою тягти великий розхід, полюбому...

чи ти на хонді топчеш в полік, вона пре сильніше за 2л е34, і хаває при тому 8л?
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 16:12:59   #46
vitalik-first
Senior Member
 
Авто: е34
Повідомлень: 377
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
Мав можливість проїхатись пів милі на своїй колишній Е34 М50В25 /192hp/ з Honda Accord Type-R /220hp/
Type-R в аккорді йшов в 6му поколінні з мотором Н22 212 кс. з 1998 по 2003 мотор
Type-S яких валом у Львові на 2,4 має 190 к.с. і не їде так як положено, однозначно.
Так з якою ти їхав із них?)

Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
Покайся і вернись в сім'ю
перечитай моє запитання, пости у відповідь і скажи чи маємо там щось по темі з того що мене цікавило

{ додано через 6 хвилин }
Цитата:
Написав(ла) tommy_boy Переглянути повідомлення
все залежить від того, шо ти очікував... мабуть ти очікував що 2л мотор буде рвати все на свому шляху чи як? я шось не дуже поняв...
Я очікував що та машина буде їхати краще ніж моя попередня Векта 2,0 на 115 сил і рвати хоча би щось більш-меньш серйозне і я НЕ очікував що в режимі "везу маму" я буду отримувати розхід 14, а в полік не давати ніколи тому що на 20 літрах можна було проїхати близько 100 кілометрів і заправлятись
Цитата:
Написав(ла) tommy_boy Переглянути повідомлення
чи ти на хонді топчеш в полік, вона пре сильніше за 2л е34, і хаває при тому 8л?
Не по всьому діапазоні, тільки з місця до 80-100 км\год., якщо валити в полік по місту з кондюком і пробками більше 10ти не буває ніколи, якщо в режимі як їздив на е34 то 8л., траса 5-5,5...якось так
__________________
www.underground.lviv.ua

Відредагував(ла) vitalik-first : 04.07.2012 о 16:14:03 Причина: Додано повідомлення
vitalik-first оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 16:36:06   #47
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

знач в тебе шось з мотором було, не може він везти маму з 14 літрами, це 100 процентів... ну і вектру 2.0 він мав би натянути в любому випадку, бо в вектри вроді 4 циліндри, при тому самому обємі, сил думаю менше...

думаю тобі попалася вбита машина, і ти став одним з тих, хто тепер буде казати "бмв-херня, вона дорога і сильно ламається, жре і не їде"... шкода шо так сталося, бо ти сам знаєш скільки є фанатів бмв по всьому світу і за що її люблять...
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 17:00:07   #48
andriy320e30
Senior Member
 
andriy320e30's Avatar
 
Авто: bmw e30 318is тurbo
Повідомлень: 1859
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

проблема е34 це масса .для неї треба момент .як мінімум 250нютонів .на 2.0 моя є36
неїхала неуявляю тоді як на е34. на важкі машині вищого класу ніколи розхід небуде маленький .якшо хочеться спорт економію то тут тільки 318іс є36 або є30.якшо хочеться комфорт і економію то можна є34тдс але поїздки по сервісам з твнд обеспечені .
andriy320e30 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 17:41:07   #49
GMYPiK
Senior Member
 
GMYPiK's Avatar
 
Повідомлень: 856
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

Що всі дісталися паливної системи, основне вчасно міняти фільтра і на нормальних провірених досвідом заправках заправлятися. Ну і один раз довести всю паливну до ладу, і буде вона тобі служити довго і нудно. Я на сервісі з ПНВТ був один раз два роки тому. Після цього ні разу зауважень не було...
__________________
NO RISK NO FUN///
http://nakstudio.com.ua
GMYPiK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 17:54:04   #50
Bumer
Senior Member
 
Bumer's Avatar
 
Авто: E39
Повідомлень: 833
Default Re: Поговоримо про дизельну е34

Цитата:
Написав(ла) vitalik-first Переглянути повідомлення
Щодо того, що має хороший ккд, так, це хонда,
так я і думав, і розумію тебе, була в мене роки 4-5 назад HONDA ACCORD 2.0(5 покоління), так вот суть-вона їхала набагато веселіше 2л. е34, в неї було відчуття легкості авто відносно того двигуна, ну але вона дійсно легша,
в 34 відчувається, що машина тяжка, і мені це подобається, просто треба двигун хоча б 2.5, бо розгін в Хонди був ПО ВІДЧУТТЯХ суттєво кращий, але це єдине про що я добре згадую з Хонди
__________________
(_)(_) (|||||)(|||||) (_)(_)
https://instagram.com/bumer777ok
https://www.facebook.com/bumer777ok/
Bumer оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
BMW розповіли про дизельну M5 bmwe36petro Новини в світі BMW 8 27.11.2011 23:26:54


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 22:44:32.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.