Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 08.10.2009, 17:19:16   #31
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Shurikoff, это не я ремонтировал электрику я просто цитировал, и расказал историю из жизни
а сам я там пару раз ремонтировался, но очень мне не понравилось отношение к клиенту, особенно когда подшибник ступицы менял, приехал вовремя, мне дали зеленого мальчика который даже не знал как он выглядит, мальчик стукал-стукал, а потом пошел на обед(домой), и я сидел его ждал пока он покушает, а потом снова начнет стукать, в результате затрачено в два раза больше времени, цена работы получилась дороже самой запчасти
может
Цитата:
Написав(ла) Shurikoff Переглянути повідомлення
Тарас он толковый електрик
но алени там есть
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.10.2009, 20:51:40   #32
Малий
Junior Member
 
Малий's Avatar
 
Авто: E32
Повідомлень: 24
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) Shurikoff Переглянути повідомлення
Не правда,там есть Тарас он толковый електрик
не знаю, може толковий, але за чотири моїх відвідини йому нічого не вийшло зремонтувати в моїй машині...
певно шось пороблено...

Відредагував(ла) Малий : 08.10.2009 о 20:56:28 Причина: Додано повідомлення
Малий оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.10.2009, 12:44:19   #33
sergiy
Член клубу
 
sergiy's Avatar
 
Авто: e36 coupe HellrotYEAH!!!
Повідомлень: 2201
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

в миколиному сервісі міняв ремінь распредвала... випхали мене звідти з побічними звуками в двигуні, - сперли на генератор. приїхав на навроцького і там виявилось шо в відсіку ремня завалявся кусочок чи то помпи чи віськомуфти. потім стартер знімали, ціна по телефону була дешевша ніж на місці, але я їм про це сказав і вони взяли дешевше. а олені всетаки є - забули вакуум на місце поставити.
sergiy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.05.2010, 09:31:10   #34
Yurec
Senior Member
 
Yurec's Avatar
 
Авто: Е36 320i
Повідомлень: 732
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Був там вчора, все сподобалось. Швидко, якісно, ціни норм.
__________________
Yurec оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 30.11.2010, 21:14:30   #35
Feda
Member
 
Feda's Avatar
 
Авто: E36 318 M40 -> E39 525 Touring
Повідомлень: 161
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Сьогодні був на сто на вул.Навродського робив профілактику своєї 318 М40! Робив Міша-дядько толковий все чітко і оперативно рбить без лишніх тєлодвіженій. Замінив Ремінь привода Contitech-CT589-231грн, ролік натяжний Ruville-55002-303грн, Ролік обвідний Ruville-50004-127грн, Ролік направляючий Ruville-50003-165грн ,Сальники клапанів-8шт по 5грн-40грн, чесно кажучи незнаю які,Сальник колінвала-54грн,Масляний фільтр-57грн, . Робота заміна ремня і трьох роліків 220грн, Заміна сальників клапанів 200грн, Заміна масла і масляного фільтра-40. За все про все зі знижкою я заплатив 1370 і залишився дуже задоволений !
Feda оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2011, 12:03:08   #36
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Був у суботу в них перший раз, нікого фактично не знав. Моє авто робив Славік, про цю людину можу тільки позитивно відгукнутися, зробив усе грамотно, без лишніх тєлодвіженій, як то кажуть, ну поспілкуватися з ним теж приємно. Перелік робіт у моєму бортовому журналі. Я був присутнім при обслуговуванні весь час (з 9:30 до 14:30). Наступного разу можу залишати йому авто і їхати по свої справах, або пити каву в кімнаті клієнта. По цінах не дешево, але терпимо, рахунок вийшов на 803грн, заплатив 750грн, хоча не зрозуміло, бо в інформації про партнера вказана знижка для членів Львівського Клубу БМВ 10%, я не відразу на це звернув увагу, бо спішив, наступного разу уточню в чому справа. В загальному відгук позитивний.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2011, 14:23:36   #37
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
рахунок вийшов на 803грн,
а попередньо виходив рахунок на 550 чи 650 грн. щось добавилось?
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2011, 14:27:43   #38
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення
щось добавилось?
так, попередньо рахували без супортів і ступиць
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2011, 14:31:33   #39
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
так, попередньо рахували без супортів і ступиць
тоді все сходиться) але знижку за малу дали!
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.07.2011, 17:36:47   #40
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Сервіс на вул.Навроцького, 25

Розкажу я маленьку історію про свої відвідини сервісу.

В минулу пятнцю домовився про заміну прокладки піддона. Приїхав, по часу сказали, що займе десь 4 години. Залишив машину та поїхав на роботу, подзвонили що готово майже через 8, ну то таке. Приїхав до них - ціна 440грн, коли я запитав за знижку то почув у відповідь, якби знали що я ще знижку захочу то нарахували би більше ... Розрахувався і пішов за машиною, завів і тут в мене засвітився "Check Engine", пішов до них - відповідь була, що коли відключали фішки то прописались десь помилки, Тарас(електрик їх) був на місці зняв ті помилки і я поїхав додому. Коли наступний раз завів машину (після години простою) чек загорівся знову .... я набрав Славіка (лисого) сказав йому про то, відповідь була в стилі "я не знаю від чого то", "ми всьо попідключали" і може то взагалі не ми. Ну домовились на суботу зранку. Приїхав, вони поковирялись в тих фішках, запшикали вд-шкою, сказали поїзди трохи чек має пропасти, бо помилку ми зараз збити не можем. Поїздив, помилка далі, в неділю взяв свою діагностику - збив її, помогло на 20 хв... Подзвонив знов до Славіка, він сказав що Тарас в відпуску і буде з наступного понеділка, коли я сказав що чекати не буду - дав телефон електрика з віктор-сервісу, який мав всі мої питання вирішити. Записався до нього на вівторок на 18, приїхав, почув що мені треба почекати ще 30хв, бо він не встигає (то що я з роботи відпросився то фігня, а варіант передзвонити і сказати щоб я приїхав пізніше напевно заскладний ...), після чого я поїхав по справах, приїхав в 19. Діагностує він інпою (це типу, як закручувати гайку пласкогубцями ... шось получається но через одне місце). Почалось його знайомство з моєю машиною з того що він пробував прочитати мотор як всі крім N42(хоча спочатку я йому сказав про моделі і він відкрив як треба) ... далі в списку помилок був написаний пробіг - в одної був 330тис, в іншиі 5тис, і ще 2 різних, це його дуже зацікавило, я йому пояснив що помилки збив в неділю і вони всі прописались в неділю, відповідно пробіг не може бути різний і це глючить прога, відповідь була що комп"ютер не глючить.... Задолбував він машину газуванням ще 10 хв, його вердикт, що переплутані місцями фішки лямдазондів до і після каталізаторів по 3-4 циліндрах (по його словах їх в загальному 4 штуки, хоче реально є 2 перед і 1 після). Слова що їх переплутати практично неможливо через різну довжину ефекту не дали. Перед відїздом він сказав, щоб я йому дав 50грн за діагностику, на що він був успішно посланий на навроцького за грошима, він напевно образився і я поїхав.
Після цього я домовився на ранок середи знову на навроцього, щоб вони виправили. Приїхав, вже цілий консіліум крутився під машиною, в результаті все лишилось як є. Коли я вже підняв кіпіш що мені треба цю проблема вирішувати, бо скоро далеко їхати, сказали що попробують Тараса видзвонити щоб він приїхав і розібрався. Потім ще були розмови що це напевно взагалі вони не винні, і якщо це так то прийдеться заплатити грошей за усунення проблеми, я сказав якщо це не вони заплачу без проблем, а на питання що робити якщо проблема їх - відповіді я не получив, зато сказали щоб почекав до вечора і проблему будем вирішувати. Коли я сказав що поїду на інший сервіс(для прикладу була названа Христина) і привезу рахунок, мені Саша відповів що ніякі рахунки не буде оплачувати .... Вечером подзвонили, що буде Тарас і щоб я підїхав.
Приїхав, Тарас зразу сказав що це проблема з 1 лямбдою (тобто 1-2 циліндр), продзвонив всі дроти з ними все ок і після того знайшов причину. А тепер увага: фішка лямбда зонда не була до кінця запхана !!!!! Запхав її, мотор почав працювати нормально і все стало на свої місця. Жодних вибачень чи якихось компенсацій я не почув від власників сто...
В результаті, я потратив КУЧУ свого часу на катання до них, потратив бензину(розхід був 15+), відпрошувався з роботи, тратив нерви і все через то що майстри не змогли фішку запхати до кінця і виявити це при подальших відвідинах.

Тому кожен після прочитаного хай складе своє враження, а я якщо туди і буду їздити то виключно до Тараса або Славіка(ходовик).
Відношення до клієнтів зі сторони адміністрації просто 0-ве, починаючи зі знижок для клубу і закінчуючи відповідальністю.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
автосервіс, навроцького, сервіс


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 2 (0 учасників і 2 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 18:23:05.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.