Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 14.02.2008, 02:03:49   #31
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

При такій очистці вимиваються лакові та інші відкладення всередині форсунки, покращується якість факелу розпилювання бензину,нормалізується продуктивність форсунки. Авто краще заводиться з холодним двигуном, рівномірніше працює на холостому ходу та при наборі швидкості. Рекомендується мити раз на 10-15 тис. км. Чим довше авто іздить на нашому бензині - тим більший ефект. "Свіжопригнані" авто не потребують такої процедури, оскільки їздили на якісному паливі. Сама чистка складається з декількох етапів: демонтаж, перевірка герметичності сідла, перевірка якості розпилювання, перевірка продуктивності, далі власне ультразвукова чистка, потім знову перевірка герметичності сідла, якості розпилювання і продуктивності,установка форсунок на двигун.
Дизельні форсунки на жаль мій стенд не миє.
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 14.02.2008, 16:15:05   #32
cat
Junior Member
 
cat's Avatar
 
Авто: E38 740i
Повідомлень: 79
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Цитата:
Написав(ла) Валерій Чапюк Переглянути повідомлення
потім знову перевірка герметичності сідла,
форсунки фірми Siemens часто мають виробітку і після очистки герметичність порушується і після цього можуть бути проблеми з заведенням після короткочасної стоянки бо буде заливати свічки....
cat оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.02.2008, 15:46:54   #33
Shurikoff
Senior Member
 
Shurikoff's Avatar
 
Авто: BMW ///M5 E39
Повідомлень: 826
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Сегодня был на сервисе,Валера решил мою проблему за 20 мин,я очень рад Большое Спасибо.
__________________
BMW ///М Power
www.ecvator.com.ua
Shurikoff оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.02.2008, 18:23:25   #34
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Цитата:
Написав(ла) cat Переглянути повідомлення
форсунки фірми Siemens часто мають виробітку і після очистки герметичність порушується і після цього можуть бути проблеми з заведенням після короткочасної стоянки бо буде заливати свічки....
Так, таке теж буває, але негерметичність сідла буде видно зразу після мийки під час перевірки. Така форсунка відбраковується та замінюється (все одно вона навіть до мийки не давала нормального факелу розпилювання бензину).
P.S. Акція по мийці форсунок продовжується .
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.02.2008, 19:11:24   #35
Hot Like Ice
Junior Member
 
Hot Like Ice's Avatar
 
Повідомлень: 45
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

23.02.2008 відвідав сервіс на вул. Авіаційна, 7
Результатом залишився більш ніж задоволений, персонал кваліфікований, відношення до клієнта етичне, прекрасні ціни, знижка для клієнтів клубу. Відтепер буду обслуговувати свій автомобіль виключно на сервісі Валерія Миколайовича, від ходової до заміни мастила. Нажаль, з самим власником познайомитися не вдалося (На час мого перебування Валерій Миколайович був хворий), але самого спілкування в телефонному режимі вистачило, щоб зрозуміти - відношення до клієнта на високому рівні. Не обійшлося без поганих новин... Двигун мого автомобіля потребує капітального ремонту, а часу в мене, в звязку з роботою, обмаль. Надіюся, домовитися з Валерієм Миколайовичем про швидкі сроки виконання данної процедури, якщо це можливо. Також хотілося би знати бюджет "капіталки"... Мотор М43 на розбірці коштує близько 350$ - 400$, капітальний ремонт, за попередньою оцінкою фахівців сервісу близько 1000$

Валерій Миколайович, чи можна взнати список запчастин потрібних для ремонту, та їх безпосередню вартість, я хочу порівняти ціну по якій іх може дістати мені клуб 8-)

Я розумію, що мотор з іншого автомобіля може бути в такому ж стані як мій, і ближче схиляюсь до ремонту, але іноді бувають моменти коли можна дістати мотор з автомобіля "на ходу", продіагностувати його, перевірити, що суттєво знизить мої затрати.
Hot Like Ice оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.03.2008, 11:22:49   #36
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Бюджет капремонту в декілька разів перевищить вартість двигуна з розборки, але капремонт займе значно біільше часу ніж сама тільки заміна двигуна. Так що якщо авто не може довго простоювати, то варіант з розборки для Вас може бути кращий. Чому пишу "може бути"? Тому що таких моторів з розборки може прийдеться поміняти два або три, а тоді вже по часу буде програш в порівнянні з капремонтом. Крім цього після ремонту двигуна його вистарчить декілька сотень тисяч кілометрів пробігу.
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.03.2008, 18:16:43   #37
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Зробив за допомогою "Google Earth" схему доїзду до мого сервісу, може комусь знадобиться
Приєднані картинки
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  Aviaciyna7.jpg
Переглядів: 445
Розмір:  231,5 KB  
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.03.2008, 11:35:25   #38
EmOne
Junior Member
 
Авто: BMW 318i E36
Повідомлень: 42
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Люди ніхто незнає на Авіаційну стаціонарний телефон? Дзвоню на мобільні ніхто трубки нбере .. Хочу підїхати зараз і незнаю чи сьооні вони працюють????????????????????????????????????????????????????????????????
EmOne оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.03.2008, 11:37:25   #39
Rostixbmw
Senior Member
 
Повідомлень: 408
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Не працьують . Стаціонарний відсутній .
Rostixbmw оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.03.2008, 11:39:45   #40
EmOne
Junior Member
 
Авто: BMW 318i E36
Повідомлень: 42
Default Re: Сервіс на вул. Авіаційна, 7

Курча(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Чого автомайстерня не має працювати сьогодні? ........ Шо сьогодні церковне свято?....... Хіба шо святкують перший день Посту.

{ додано через 2 хвилини }
Валерій Чапюк, п.Валерій хочу до вас давно заїхати взнати чи у вас добрі ціни і якість роботи, та от тільки вічно з часом скрута.
Мене цікавить галогенки.Справа в тому шо вони мені абсолютно нетреба. Але мені пригнали машину з такою фігньою шо там де вони мають бути одна накладка є а іншої немає тобто виглядає як одноглазий Джо))))))))) Я взнавав говорять просто таки смішні ціни тобтто від них плакати звичайно хочеться .але ...мене цікавить НАЙдешевші які тільки в природі існують шоб просто закрити місце. В мене 318і Е 36.
Цікавить мене яка вартість зробити розвал сходження, заміна саліндблоків і шарової.
Ну і люк треба зробити який не працює але то я думаю його перше треба показати.
Буду вдячний за відповідь.

P.S. Ц епитання я ставив в іншому розділі п.Валерію але може він його там не прочитав і воно там не актуально тому тут вставив.
Можливо речі які я тут запитав на цьому автосервісі хтось з форумчан робив??? Поділіться інформацією щодо цін. ???????????

Відредагував(ла) EmOne : 10.03.2008 о 11:41:56 Причина: Додано повідомлення
EmOne оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
сервіс


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Сервіс на вул.Навроцького, 25 Vovchik Сервіси 80 02.04.2018 17:25:30
Сервіс на вул. Антоновича, 138 CONFIG Сервіси 12 23.01.2012 20:16:16
Сервіс по глушниках Yura Двигун та підкапотний простір 5 21.06.2010 10:41:29
Сервіс на вул. Стороженка, 32а BMW-ЮРА Сервіси 4 06.11.2008 19:27:24
Сервіс на вул. Чупринки, 58 cat Сервіси 2 10.03.2008 11:50:46


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 22:19:10.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.