Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 11.11.2011, 10:22:57   #31
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) kym Переглянути повідомлення
Основна задача лямбди не екологія. Екологія получається як один з результатів. Лямбда робить корекцію суміші на знос двигуна, якість бензини і інші параметри. Безлямбдова прошивка іде на двигуни де лямбда не передбачена заводом, але там інакші вприски.
лямбда дивиться на суміш і коректує її. Безлямбдові прошивки йшли переважно рівня євро2, а там суміш була багатша, щоб компенсувати можливу погану якість пального. Всі подальші євро3\4 і т.д. є задушені під екологію, щоб суміш була найкращою для згорання і найменші були викиди. Тому я і написав про екологію і відповідно витрату пального. Я думав що це буде зрозуміло.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.11.2011, 10:53:13   #32
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Я думав що це буде зрозуміло.
все абсолютно правильно. Я хотів просто зробити акцент що екологія для лямбди не самоціль - головне корекція суміші. Бо деякі люди думають що лямбда ставиться виключно для екології і починають її викидувати, ставити всякі обманки і т.д.
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.11.2011, 13:53:43   #33
Vovchuk
Junior Member
 
Повідомлень: 55
Default Re: BMW 320 неїде)))

в мене не працював підігрів лямбди це признак для того щоб її відключати чи на ній можна їздити???? і як обнулити комп????
Vovchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.11.2011, 10:43:54   #34
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) Vovchuk Переглянути повідомлення
в мене не працював підігрів лямбди це признак для того щоб її відключати чи на ній можна їздити???? і як обнулити комп????
Лямда з підігрівом ставиться в колекторах далеко від випуску і температура газів там уже замала для того щоб лямбда нормально працювала (середня роб. температура лямбди +/- 600 град.). Відповідно якщо в тебе полетів підігрів то лямбда не працює - треба міняти.
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.11.2011, 15:20:17   #35
Vovchuk
Junior Member
 
Повідомлень: 55
Default Re: BMW 320 неїде)))

Пацани як повернути всьо назад з тим компом ????
Vovchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.11.2011, 12:14:43   #36
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) Vovchuk Переглянути повідомлення
Пацани як повернути всьо назад з тим компом ????
то не так просто тепер. Тобі потрібно відновити заводську програму в бортовому компютері. Ті що робили тобі прошивку мали зчитати певиннні параметри з тих адресів де вони проводили зміни. Якщо в них є ця інформація то їдь до них нехай перепрошивають на оригінальні параметри. Якщо вони просто перепрошили не дивлячись що там в тебе є то твоя заводська програма пропала. Якщо тобі будуть розказувати що хтось має оригінальні заводські прошивки то я б тому сильно не вірив бо такі програми є комерційною таємницею фірми виробника .... і це те саме що хтось тобі розкаже що має формулу Кока-Коли. В народі ходять різні варіанти прошивок може добрі а може ні, але точно не оригінал. Найпростіше, але не найдешевше вернути оригінал - це купити б/у бортовий компютер з таким самим номером як в тебе - там точно буде оригінальна програма
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E36 Пружини на BMW E36 320 Castello Ходова 20 19.09.2011 17:12:27
E30 BMW 320 IRL EVO Legend Відео 5 15.09.2010 14:30:46


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 20:38:16.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.