Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Закрита тема
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 26.01.2009, 01:04:41   #31
realnero
Senior Member
 
realnero's Avatar
 
Повідомлень: 1448
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) CONFIG Переглянути повідомлення
От ти до того по великому рахунку не маєш жодного відношення, а берешся щось тут викоментовувати.. ти експерт в якісь з галузей яку зачіпає дана тема, чи є членом якогось з клубів?
Это ты может тут что-то выкоментируешь, а я общаюсь с людьми. Всё что я написал было только моё мнение. Если ты не заметил то под моим ником написано - Member. А что тут нельзя писать, или это можно делать только членам клуба?
realnero оффлайн  
Old 26.01.2009, 01:11:53   #32
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) realnero Переглянути повідомлення
А что тут нельзя писать, или это можно делать только членам клуба?
Я хочу отметить что ранее в данной теме вели общение с CityCat. И уже договорились - не забивать гвозди. Я постарался тебе пояснить что и по чем. Думаю что лучшим решением будет -диалог.
Кстати ты не ответил на мои вопросы?
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн  
Old 26.01.2009, 01:12:05   #33
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

realnero, прочитай це
Цитата:
Написав(ла) CONFIG Переглянути повідомлення
І на кінець.. не беріться коментувати і аналізувати те, в чому не маєте поняття..
якщо буде щось незрозуміло, прочитай це
Цитата:
Написав(ла) CONFIG Переглянути повідомлення
От ти до того по великому рахунку не маєш жодного відношення, а берешся щось тут викоментовувати.. ти експерт в якісь з галузей яку зачіпає дана тема, чи є членом якогось з клубів?
якщо і далі буде щось незрозуміло, прочитай це
Цитата:
Флуд - повідомлення, яке не мають фактичного відношення до піднятого питання; "з'їзд" на іншу тему
__________________
Аэродинамика для тех кто не умеет строить мощные моторы - Энцо Феррари.
CONFIG оффлайн  
Old 26.01.2009, 01:21:06   #34
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) Best Mashine Wolodya Переглянути повідомлення
Кстати ты не ответил на мои вопросы?
Как думаешь стоит отвечать?realnero
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн  
Old 26.01.2009, 10:38:06   #35
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Дозволю собі написато свою думку:
Для початку в голову лізе одне слово, яке може охарактеризувати дії Альянсу – дитячий садок!!! Так не ведуть себе, впевнені в собі люди...
Якщо їм не сподобалась політика керівництва та вони вирішили відокремитись, то тими діями вони стали самостійними, і тим самим в деякій мірі стали конкурентами… А на рахунок домену, тож ринок і тут діють ринкові відносини, хто перший купив той і правий, а власник має право виставляти ціну яку захоче(юристи знають), також є поняття торгу або діалогу, а від них були тільки звинувачення та крики, а це не повага, як і то як вони коментують це на різних форумах.

{ додано через 7 хвилин }
І ще, дії адмінісрації нашого клубу - CONFIG, Just be, важаю цілком адекватні, це відповідь на бруд та наміри його присікти, адже велась зовсім не чесна гра, обливання брудом ЛБК перед іншими клубами, яка мета таких дій???!!!
__________________
OO=(ll)(ll)=OO

Відредагував(ла) ValodjaE36 : 26.01.2009 о 10:46:02 Причина: Додано повідомлення
ValodjaE36 оффлайн  
Old 26.01.2009, 11:19:09   #36
BMW-Alliance
Junior Member
 
Повідомлень: 2
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Відповідь опублікована тільки зараз через ряд причин - основна з них - побачити наскільки люди, що відписались, заангажовані.
І що, побачили?
Цитата:
Проблеми, які виникаються між людьми можна вирішити по-людськи зустрівшись і обговоривши все спокійно, а не піднімаючи крик і шум в громадських місцях (як це було минулої зустрічі) та на всіх підряд форумах.
Було намагання говорити спокійно, але..
Цитата:
Домен був зареєстрований в результаті певних дій, зі сторони альянсу, про які нище.
Вище подані цитати з міні чату, які датовані 15 жовтня, по часу не співпадають з зареєстрованим Вами доменом 10 жовтня. Чи Ви маєте можливість передбачати майбутнє?
Цитата:
Ми на це закрили очі, як то кажуть "игра не стоит свеч".
Перед тим вже зробивши пере адресацію.
Цитата:
Після цього були зареєстровані нові користувачі, і зразу почали створюватись теми з обсиранням нашого клубу в нас на форумі і це все було дуже однобоко, з чиєї сторони це було зроблено думаю не важко догадатись.
Всі користувачі, які були зареєстровані до того, тобто будучи членами ЛБК, були забанені, і не мали можливість писати під своїм ніком. І не «обсиранням» а намаганням дійти до істини, чому так.
Цитата:
Даний користувач був забанений і ми почали шукати звідки "ростуть ноги", яким було наше здивування коли в його приваті було два ПП, одне вхідне, інше вихідне. Адресовані були від персонажа під ніком "rostixbmw" (на форумі ЛТК відомому як Formula1), хто незнає це шеф альянсу, нище приводжу тексти даних ПП:
Приват на то і є приват щоб залишатися приватом. Будь ласка, якщо цитуєте приват (нормально, так?) то цитуйте повністю, де той самий Rostixbmw казав співрозмовнику, щоб той не гарячкував і що то взагалі не варте його уваги.
Цитата:
Як видно вони почали переманювати людей до себе, а не ми і робилось це все за нашою спиною через наш ресурс.
Це вже було останньою краплею, після чого почались ці речі з доменом. Хто тут казав про те що ми хочемо перехватити їх славу - то це повний брєд - їхній ресурс в середньому за день має порядка 30 унікальних користувачів, з яких напевно більша половина пошукові боти, а інша половина самі юзери альянсу.
Переманювати людей? Велась розмова з не лояльними до Вас користувачами, які отримали можливість спілкуватись на нашому сайті. Не було масової розсилки, чи щось подібне.
Цитата:
Як видно нечесну гру почали не ми, а альтернативний домен - це відповідь.
Як написали на вище вказаному опель клубу:

Як вже багато людей відписало : мета створення цієї теми - пропіаритись, шляхом обливання бруду БМВ клубу.
Мета створення теми – довести до користувачів ЛБК, яка брудна гра ведеться їхніми лідерами. Більшість з членів не знає що до чого.
Цитата:
то поясню, в нас немає власника, клуб є спільним і оснований на згуртованій команді, а створений він виключно для обєднання прихильників марки БМВ та взаємної допомоги.
Config в особистій розмові, особисто сказав, що це його сайт.
Цитата:
Раз пішла така пянка, то нагадаю і про таку річ як палатка. Яка була куплена минулого року (літом) перед слаломом, гроші на неї збирались колективно, тобто вона була власністю БМВ клубу, а не когось одного. Після розколу "любі друзі" з альянсу навіть не удосужились підняти питання за неї і вирішити з нами, а використовують її виключно у своїх інтересах. Це як мінімум некоректно.
Ніхто з Вас ні разу не питав про палатку. Приїжджайте і забирайте її. «Безвозмезно)))»
Цитата:
Ну і згадаю про що в момент самого розвалу, були спроби об"єднати і розрулити ту ситуацію, зустрівшись з "одноклубником" і розказавши ситуацію, від нього було тільки чути - "та ясно, треба розрулити і помирити всіх, то не правильно розвалювати все", а через декілька днів цей персонаж став адміном їхнього ресурсу, на їхній розсуд було легше вийти і створити нове, ніж врегулювати внутрішній конфлікт кількох людей і не втягувати в це багатьох фанатів БМВ, натомість зберегти єдність і найголовніше немалу роботу, яка була зроблена за майже рік часу.
Да була спроба помирити всіх. І не одна зустріч. Але умови як одної, так і іншої сторони не можливо врегулювати. Умова була викинути члена ЛБК, або одного або іншого.
До речі саме в той день мені нікнейм Lehae34(я так зрозумів це про мене) подзвонили з Всеукраїнського клубу БМВ, з проханням допомоги учаснику, який поламався на трасі. Я тричі піднімав питання в ході цієї зустрічі про допомогу і ніхто не зголосився з лідерів ЛБУ. В той час, як майбутні Альянс ери зголосились відразу, більше того, домовилися за сервіс на наступний день. Весь час дзвонили і питали про ситуацію, що там з київським. А ЛБК було не до того.
І з ким після цього я мав би залишитися? Відповідь напрошується сама.
Доречі. На тій же зустрічі було сказано - «там нема кому створити сайт. Нічого вони не зроблять…»
Виявилось є кому))
Цитата:
Хто хоче почитати потуги альянсу над створенням даного тексту можете глянути тут і тут , там написано і про роль ЛТК і мета... Замічу що це їх закритий розділ.
Закритий розділ для того і зроблений щоб його бачила окрема кількість людей. Там обговорюються внутрішні питання. Про мету яку ми вже написали вище, але нагадаєм – щоб відкрити очі рядовим користувачам ЛБК.

{ додано через 4 хвилини }
bmwalliance.com.ua
% This is the Ukrainian Whois query server #I.
% Rights restricted by copyright.
%


% % .UA whois
% Domain Record:
% =============
domain: bmwalliance.com.ua
admin-c: IMENA-UANIC
tech-c: IMENA-UANIC
status: OK-UNTIL 20091010115403
dom-public: NO
nserver: ns1.imena.com.ua
nserver: ns2.imena.com.ua
nserver: ns3.imena.com.ua
mnt-by: IMENA-UANIC (ua.imena)
remark: Rostyslav Hnatkevich
remark: Lviv, UA
changed: IMENA-UANIC 20081010115403
source: UANIC

% % .UA whois


поясню, дату реєстрації видно тут(виділено жирним) - changed: IMENA-UANIC 20081010115403

Відредагував(ла) BMW-Alliance : 26.01.2009 о 11:23:16 Причина: Додано повідомлення
BMW-Alliance оффлайн  
Old 26.01.2009, 11:37:34   #37
maDDragon
Junior Member
 
maDDragon's Avatar
 
Авто: 530d e39
Повідомлень: 89
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

А тепер відмазатись не так просто буде :-)))

Я б казав скоренько витерти повідомлення, поки ніхто не бачив :-)))
__________________
:-\No reason To Live But I Like It That Way-
maDDragon оффлайн  
Old 26.01.2009, 11:44:34   #38
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) maDDragon Переглянути повідомлення
Я б казав скоренько витерти повідомлення, поки ніхто не бачив
УважаемыйmaDDragon, твоя реакция еще раз подтверждает то что вы не готовы перевести решения вопросов в конструктивную систему координат. Почему ты с уверенностью заявляеш что надо что то вытирать , или ты в чем то обвиняешь людей?
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн  
Old 26.01.2009, 11:47:28   #39
maDDragon
Junior Member
 
maDDragon's Avatar
 
Авто: 530d e39
Повідомлень: 89
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Best Mashine Wolodya, Я так само за то шоб шось конструктивно вирішити, але ви всі морозились... А на рахунок витирання повідомлень запитай JustBe!!!
__________________
:-\No reason To Live But I Like It That Way-
maDDragon оффлайн  
Old 26.01.2009, 11:47:53   #40
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: BMW-Alliance vs. BMWClub.lviv

Цитата:
Написав(ла) BMW-Alliance Переглянути повідомлення
подзвонили з Всеукраїнського клубу БМВ, з проханням допомоги учаснику, який поламався на трасі. Я тричі піднімав питання в ході цієї зустрічі про допомогу і ніхто не зголосився з лідерів ЛБУ. В той час, як майбутні Альянс ери зголосились відразу, більше того, домовилися за сервіс на наступний день. Весь час дзвонили і питали про ситуацію, що там з київським. А ЛБК було не до того.
От зарісувались...
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн  
Закрита тема


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Underground Project - Night Racing in Lviv Kost Балачки 9 22.04.2008 18:40:33


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 02:12:22.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.