Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 07.06.2013, 13:28:02   #31
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
Коли прийдуть до влади автодилери
кагда нибуть в следущей жизни..
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 15:32:04   #32
Dovbush
Junior Member
 
Dovbush's Avatar
 
Авто: БМВ
Повідомлень: 9
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

LC MONARCH, дякую за питання. Перш за все, я нормальна тверезомисляча людина. Не працюю в органах державної влади, займаюся різного роду підприємницькою діяльністю. До жодних політичних партій не належу, це, вважаю, мало б бути зрозуміло з вищевикладених мною відповідей та дискусій. Нічиїх інтересів, не представляю.
З однієї сторони мене здивували ваші запитання, хто я? , з якої партії? ... але згодом зрозумів, що ми всі вже настільки привикли до того, що у всіх питаннях, які піднімаються в державі і мають всенародний інтерес є певна прихована ціль третіх осіб, що цілком розумію ваші підозри щодо того чому тут хтось почав таку тему і для чого..
В першому повідомленні на форумі писав, що давно вже думав про це питання. Неодноразово обговорювали його і з друзями, і з рідними. Але ніхто не мав бажання десь почати про це писати. Хтось боявся, комусь просто не хотілося, якщо чесно я і сам довго вагався, що саме зробити, щоби щось змінити, куди писати? , як писати? Був би журналістом, було б простіше, написав би в газету, хоча не відомо чи дали б...тому вирішив написати там де мені зручно зробити, і де я часто буваю...
...тому прошу мене ні в чому не підозрювати, я не агент номер 6, я нормальна людина. Тільки наперед прошу особливо творчих людей не задавати мені тупі і каверзні запитання типу, що означає нормальна людина і т.п. Краще думайте і висловлюйте тверезі думки та ідеї, що можна зробити, куди написати і т.д. А хто бажає допомогти з листом, про який ми говорили вчора, пишіть. Сам буду довше робити, бо роботи маю багато, а гуртом буде і легше, і швидше, і мудріше.

{ додано через 30 хвилин }
Цитата:
Написав(ла) LC MONARCH Переглянути повідомлення
Ви (я правильно розумію?) займаєтесь бізнесом ?
так от:
Ви з себе почали? Ви дотримуєтесь законів?
Ви
Цитата:





Написав(ла) Dovbush


чисто по людськи




ставитесь до оточуючих ?

P.S. Шукати проблеми у всіх - найлегше
Я на форумі не зазначав, що я "святий", і ніколи не порушую законів. У нашій державі кожен хоча б раз порушував, проте велике значення має хто і в якій мірі порушував ці закони. Хтось проїхав на знак "рух заборонено", був у мене випадок у .., а хтось відмив мільйони на потягах "Хюндай" і т.д.
Також варто додати, що нашу законодавчу базу прив'язувати до людяності не варто у всіх випадках, оскільки велика частина законів в Україні зроблена з лоббі, тобто в чиїхось інтересах. Наприклад, нереально високий акцизний збір при розмитненні авто, з однієї сторони в інтересах держави Україна, а з іншої - в інтересах громадян, які є власниками підприємств, котрі мають право на поагрегатну збірку авто, оскільки "в лоб" розмитнювати авто набагато дорожче, ніж через них.
Тому кажу, ТАК, Я З СЕБЕ ВЖЕ ПОЧАВ. Наприклад, мінімально, в місті і по трасі я не перевищую максимально дозволену швидкість (включаючи дозволених 20 км) вже декілька років. Хоча авто, на яких їздив і зараз маю у власності цілком дозволяють це робити.
Також ще з дитинства почав бути людиною, так мене виховали і так встановилася моя свідомість. У бізнесі я не просто ставлюся по людськи до людей, які на мене працюють, а щоби краще пояснити, як я постановив собі відноситися до оточуючих розкажу правило, яке я собі заклав ще в школі. Стараюся так ставитися до кожної окремої людини, ніби це мій батько чи мати, чи брат, наприклад, тобто, до них я би собі ніколи не дозволив зробити якусь підлість чи, приводячи приклад на сьогоднішній день, просто нахамити, обрізати зар.плату чи затримати її і т.д. Тому ось таке просте, як двері, правило і навчило мене ставитися ПО ЛЮДСЬКИ, як ви пишете, до оточуючих.
Впевнений, що не багато людей сьогодні підвозять людей, які стоять на зупинці громадського транспорту, коли зрану їдуть на роботу, чи допомагають людям, на яких суспільство давно не звертає уваги і т.д. Прикладів зі свого життя можу назвати безліч. Ними не хизуюся, думаю, що може когось це підштовхне до добрих діл, бо вже неодноразово чув від знайомих, "ой мені салон поцарапають, мені шкіру поцарапають, мене з машини викинуть.." , для того є голова, щоби думати, кого підвозиш, і куди він свої сумки кладе.
LC MONARCH, проблеми ні в кому я не шукаю. Проблема вже давно знайдена. Вона одна і та ж при владі вже багато років, тільки в різних шкурах.

{ додано через 15 хвилин }
ValodjaE36, буває закордоном по різному, також, говорилося загалом про рівень життя в європі чи в америці, та про можливості їхніх же громадян.

{ додано через 5 хвилин }
Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
Дайте вгадаю, пригоном авто з Європи?
Не вгадали, e-mail euroauto не означає, що у мене фірма "Євроавто", яка займається пригоном авто з Європи. Ніколи таким не займався, хоча ця діяльність мене у свій час цікавила.

Відредагував(ла) Dovbush : 07.06.2013 о 15:32:04 Причина: Додано повідомлення
Dovbush оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 15:47:18   #33
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Dovbush, дякую!
свою пропозицію я написав.
за змогою, звичайно, що допоможу.
мають бути добре продумані та впевнені кроки і зі 100 % вірою в перемогу
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!
LC MONARCH оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.06.2013, 21:31:47   #34
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто



s7d6FVnXW
щоб не забували в чому сила
__________________
OO=(ll)(ll)=OO

Відредагував(ла) tommy_boy : 13.06.2013 о 10:54:28
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.06.2013, 22:47:26   #35
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Такого відео не існує...
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.06.2013, 21:57:23   #36
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

а так?

__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.07.2013, 10:51:43   #37
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Цитата:
Відсьогодні у всіх категоріях вагонів, окрім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ та приміських поїздів у внутрішньому та міжнародному сполученнях змінено тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні в плацкартному та купейному вагонах з 16 липня підвищилася на 10%, наступний етап – з 1 жовтня вартість зросте теж на 10%.

Зокрема, квиток у плацкартному вагоні поїзда "Київ – Сімферополь" подорожчав на 7 гривень, а зі Львова до Черкас на 6 гривень.


Читайте також: У Києві може зупинитися міська електричка: потяги без гальм залишають "помирати" у відстійниках


Однак це не останнє підвищення вартості: уже з 1 жовтня поїздка з Києва до Сімферополя буде коштувати не 108,61 грн, як зараз, а 116,78 грн.

Суттєвіше подорожчали квитки у купейних вагонах. Так, до підвищення ціна складала 167,03 грн з Києва до Сімферополя, а тепер - 181,03. Проте з 1 жовтня - 196,44 грн.

У міжнародному сполученні відсьогодні у всіх категоріях вагонів, окрім СВ, вартість збільшилася на 5%, наступне підвищення відбудеться з 1 жовтня теж на 5%. Наприклад, квиток на потяг № 2 Київ – Москва подорожчав на 5 грн (1028,12 грн).

Варто зазначити, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного в квітні цього року Центром Разумкова, більшість українців незадоволені роботою залізничного транспорту.
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  MXF1pz-AGH4.jpg
Переглядів: 33
Розмір:  60,2 KB
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
розмитнення


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Пригнання авто без розмитнення Vice Балачки 11 01.02.2016 22:51:08
Драг 5 червня в Івано-Франківську (обговорення) DOC Драг 0 14.05.2011 00:06:09
E34 Тема повідомлення: B пошуках щастя...а саме BMW Е34...відгуки? hrdrive Вибір авто 4 30.04.2011 21:39:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 10:50:56.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.