Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Клубні BMW
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 21.09.2012, 17:14:01   #31
Артем
Senior Member
 
Артем's Avatar
 
Авто: BMW 5 series 520i 1995p.в E34 m50 vanos
Повідомлень: 356
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Цитата:
Написав(ла) Sinister.666 Переглянути повідомлення
Дякую за відповідь.
Мене все ще цікавлять такі пункти :
1. Відпіскоструєний метал чимось протирав, обезжирював ? Чи просто компресором здув пилюку і піщинки і зразу грунтом ?
2. І все ж таки дуже цікавить питання кузова )
Ржаві місця вирізав, зробив латки а потім піскоструй ?
Як видував тоді пісок з місць де клепаються різні елементи на заводські точки ? Як обробляв ці місця ? Я між ними прорезинював ? Питань купа.. Дуже прошу розпиши, я думаю не тільки мені потрібно..
Оце реально потрібно.
Sinister.666 онлайн
Значить так:
1. Піскоструєний метал обдував само собою потім обезжирив малярським змивачем силікону ну і зразу грунтом.
2. Ржаві місця повирізав, приварив свіжий метал, сварку зачистив, і реактивним грунтом але з маленького пензлика для малювання так грунт заливається в кожну мікроскопічну шпарку ну а після висихання алюмінієва шпаклівка після шкурення якої покривається двокомпонентним грунтом, після шкурення грунта з водою (шкурка 800 або 600) покраска.
3. Де клепаються короби там в мене піску не було бо якщо рядом треба було піскоструїти то все довкола накривалось і заклеювалось паперовим скотчем потім пилососилось потужним пилососом видувалось компресором потім ще раз пилососилось і вже потім вологе прибирання.
3. Не доступні місця обробляв TECTYL ML для прихованих порожнин це те чим на заводах багато автовиробників обробляють машини тільки це треба робити кожні 5 років тоді машина не ржавітиме.
Ну ніби так все розповів, про всякі нюанси питайте буду потрохи відповідати.
Артем оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.09.2012, 17:29:54   #32
augustino
Член клубу
 
augustino's Avatar
 
Авто: BMW-518 E12 М10 L-jetronic '78 BlackEdition, BMW-518 E34
Повідомлень: 2108
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Артем, гарна робота!Машинка тобі віддячить!
__________________
Саперы ходят медлено,но луче их не обгонять!
augustino оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.09.2012, 17:50:26   #33
Sinister.666
Member
 
Sinister.666's Avatar
 
Авто: E34 M50B20 1994 Manual-Tr.
Повідомлень: 103
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Цитата:
Написав(ла) Артем Переглянути повідомлення
3. Де клепаються короби там в мене піску не було бо якщо рядом треба було піскоструїти то все довкола накривалось і заклеювалось паперовим скотчем потім пилососилось потужним пилососом видувалось компресором потім ще раз пилососилось і вже потім вологе прибирання.
От наприклад: маємо місце стику лонжерона з іншими листами (знизу на дні)
І між цими двома деталями виступила ржавчина. По заводу між ними ішов прорезинювач (реально мінусуючи зазор який дають зварні точки заводські - там лишається 1 мм зазору, не більше) Піскоструй, як мені пояснили може вибити цю іржу, але по-перше ти мим все відіб'єш до металу, а по друге він вибиває цей прорезинювач. Чим обробити таке місце ? Грунт туди, навіть з пульвера, наврядче в достатній кількості покриє поверхню, прочистити і обезжирити це місце теж толком не вийде хіба зразу після піскоструйки чимось типу каучукового прорезинювача затискати.. Чи заради такого ти станеш висверлювати всю деталь і наново приварювати, хоча проблема залишиться та ж. Як бути ?
Ось моя творчісь у Paint Умовно звичайно.

Sinister.666 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.09.2012, 18:11:12   #34
Артем
Senior Member
 
Артем's Avatar
 
Авто: BMW 5 series 520i 1995p.в E34 m50 vanos
Повідомлень: 356
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Лонжерони в мене були цілі але із твого випадку я би в тому місці висверлив зварні точки і з салону відрізав той верхній кусок металу, не чіпаючи лонжерон,потім на чистий лонжерон наніс поліуретановий герметик і новий кусочок металу якщо не більше двох точок то заклепав би щоб не зпалити герметик а довкола кусочок би приварив точками, в лонжерон TECTYL ML а зовні на чистий метал 1. грунт, 2.герметик або баранек ну і пофарбував би.
І на рахунок прорезинювача я думаю що на заводі все зварювали на голий метал інакше робот би не припаяв деталі а потім вже зовні все задувалося гумою, прорезинювач давався на завальцьовані краї такі як краї дверей.
Артем оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.09.2012, 18:57:11   #35
Sinister.666
Member
 
Sinister.666's Avatar
 
Авто: E34 M50B20 1994 Manual-Tr.
Повідомлень: 103
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Цитата:
Написав(ла) Артем Переглянути повідомлення
І на рахунок прорезинювача я думаю що на заводі все зварювали на голий метал інакше робот би не припаяв деталі а потім вже зовні все задувалося гумою, прорезинювач давався на завальцьовані краї такі як краї дверей.
Власне так... він давався на вже зварені точками елементи кузова щоб залити ці зазори, я інакшого і не мав наувазі. Для мене дотепер залишається загадкою яким чином вони на заводі зварювали деталі (однозначно вже погрунтовані, судячи з того що я бачив коли зривав резину зі свого кузова), і в місцях де точки ледь випалювали грунт (це теж я знаю вже точно) робот встигав наносити цю резину і все нормально жило....
А знаю бо в таких місцях зварки коли зрізати резину - під нею на швах зразу видно голий метал..
Тому і цікаво стало як таке повторити.. І доречі розхідного матеріалу схожого до цієї резини я теж не знайшов. По властивостях своїх вона нагадує якісну стиральну гумку щоб зрозуміліше було.

P.S. Не знаю як на BMW, бо до своєї 5-ки поки не дивився, робив VW. Я думаю німці тих років всі по схожому сценарію робились.
Sinister.666 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.09.2012, 19:20:59   #36
324d
Member
 
324d's Avatar
 
Авто: BMW e30 324d;BMW e34 525tds
Повідомлень: 212
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

324d оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.09.2012, 19:21:49   #37
Bumer
Senior Member
 
Bumer's Avatar
 
Авто: E39
Повідомлень: 833
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Артем, а накладки на поріг з написом "BMW" ставив нові, чи старі в нормальному стані були? цікаво, бо під них буває набивається пісок і вигляд втрачається, на фотці не видно
__________________
(_)(_) (|||||)(|||||) (_)(_)
https://instagram.com/bumer777ok
https://www.facebook.com/bumer777ok/
Bumer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.09.2012, 21:43:36   #38
Артем
Senior Member
 
Артем's Avatar
 
Авто: BMW 5 series 520i 1995p.в E34 m50 vanos
Повідомлень: 356
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Накладки в планах на заміну (потім викладу весь список) а старі просто повіддраював а стан у них ще так більш менш терпимий
Артем оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.09.2012, 04:11:44   #39
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Красивий апарат.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.09.2012, 09:30:52   #40
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Das ist meine 5er Reihe (Артем)

Прям музейний експонат, автору респект і увауха
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
e34


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E36 Mein 3er Reihe (e@gle) e@gle Клубні BMW 244 11.09.2012 19:04:27
E30 meine weißen BMW (sergiy) sergiy Клубні BMW 54 11.01.2011 09:41:09


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 08:34:27.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.