Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 27.07.2010, 11:11:54   #21
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Наші прикольні дороги

від Кн.Романа закрита дорога до центру... ужас корок!
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:13:05   #22
hackney
Junior Member
 
Авто: BMW 323I e36
Повідомлень: 47
Default Re: Наші прикольні дороги

[QUOTE=ValodjaE36;47410]від Кн.Романа закрита дорога до центру... ужас корок![/QUO
я їхав сьогодні і по І.Франка і по Князя Романа - розпсихувався страшно - ледве пробрався на Зелену і поїхав на роботу через Сихів... Вот бл... педики! Спалив відро бензину десь!
А на Стрийській копають і бурять у різних місцях, шукають цінну старовинну бруківку, яка була у свій час закатана асфальтом, а як находять, обережно то всьо на машинку, бл...., і нах... десь везуть то всьо - певно містер Садовий, казьол, і до бруківки нашої львівської добрався і придумав непоганий гешефт як завжди.... тому то всьо і перекрили зразу, щоб машини не їздили і люди не зирили як ту бруківку піздять. Не можу на то всьо дивитися з вікна офісу свого, емоції переповнюють, ше троха і з директором підем когось товкти бл...))
hackney оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:22:37   #23
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Наші прикольні дороги

hackney, цілком згідний, в мого друга на вулиці наш мер з дружками під придлогом ремонту зтирили всю вулицю бруківки, після телебачення та криків у меріїї вже другий рік обіцяють повернути її назад!

гнила в нас влада на всіх рівнях
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:30:02   #24
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Наші прикольні дороги

hackney, зберігай трохи субординацію на форумі, звідки така інформація про крадіжку бруківки???
Цитата:
Під асфальтним покриттям на вулиці Стрийській ремонтники виявили бруківку. Це близько 1,6 тисячі квадратних метрів. Зараз її виймають, очищають від асфальту та передають на склад ШРП Галицького району. Згодом її використають для перемощення вулиць у центрі міста.

«Вулицю Стрийську востаннє ремонтували близько 30 років тому. Раніше вона була вузькою, шириною 10 метрів, і в бруківці. Під час розширення дороги бруківку заасфальтували. Ми про це не знали, тому ремонт цього відрізка може затягнутись на кілька днів», – розповів Ігор Фалюта.
Офіційний портал Львівської міської ради
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:41:43   #25
GMYPiK
Senior Member
 
GMYPiK's Avatar
 
Повідомлень: 856
Default Re: Наші прикольні дороги

Я сьгодні по центрі десь годину шукав свої автобуси щоб додому добратися бо вони обїджають перекриті дороги, а кудою ??? Так і ненайшов. Прийшлось до церкви Анни тьопати і на 47 що з вокзалу їде прийшлося сідати.
То просто ППС. Де, блін, позначки шляху обізду громацького транспорту на знаках автобусної зупинку.
Коли я жив в Празі, я до роботи завжди їздив трамваєм і коли там дороги перекривали, то за два тиждня до перекриття розвісили на знаках зупинки громадського транспорту нові змінені маршрути з новим графіком руху плюс додавалися, щоб небуло незручностей, нові маршрути. За пів року що я там користувався громадським транспортом ніколи ні трамвай ні автобус не запізнювалися. завжди їхали в графік.
П.С. Населення і площа Праги один в один як Львів і такі самі вузькі вулиці в центрі.
__________________
NO RISK NO FUN///
http://nakstudio.com.ua
GMYPiK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:45:44   #26
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Наші прикольні дороги

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
звідки така інформація про крадіжку бруківки???
вул.Грицая вся гола - Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  грицая.jpg
Переглядів: 79
Розмір:  214,2 KB

навіть з супутника видно
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:46:31   #27
hackney
Junior Member
 
Авто: BMW 323I e36
Повідомлень: 47
Default Re: Наші прикольні дороги

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
hackney, зберігай трохи субординацію на форумі, звідки така інформація про крадіжку бруківки???


Офіційний портал Львівської міської ради
звісно, Петро, як я міг таке подумати.... особливо коли говорять, що та бруківка буде використовуватися при перекладанні бруківки в іншому місці, а в інших місцях як показує досвід або перекладають тою самою бруківкою, або у місцях трамвайних колій, просто роблять бетонну подушку під рельси і залишають по боках трошки бруківки для понту, то ті склади мали б ломитися від автентичної бруківки, але нажаль це не так... вона уже продана образно кажучи...
hackney оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:50:59   #28
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Наші прикольні дороги

Цитата:
Написав(ла) hackney Переглянути повідомлення
вона уже продана образно кажучи...
сумно, а я подумав, що дійсно буде використано для відновлення історичного центру міста...
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 14:52:11   #29
hackney
Junior Member
 
Авто: BMW 323I e36
Повідомлень: 47
Default Re: Наші прикольні дороги

Цитата:
Написав(ла) hackney Переглянути повідомлення
звісно, Петро, як я міг таке подумати.... особливо коли говорять, що та бруківка буде використовуватися при перекладанні бруківки в іншому місці, а в інших місцях як показує досвід або перекладають тою самою бруківкою, або у місцях трамвайних колій, просто роблять бетонну подушку під рельси і залишають по боках трошки бруківки для понту, то ті склади мали б ломитися від автентичної бруківки, але нажаль це не так... вона уже продана образно кажучи...
...і не треба нам тут тикати офіційним порталом ЛМР, там працюють не журналісти, а писарчуки і писарі...
hackney оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.07.2010, 15:03:39   #30
Сонечко
Member
 
Авто: e39 (2003; 530i)
Повідомлень: 264
Default Re: Наші прикольні дороги

ValodjaE36, ага.

Грицая вже настільки давно розібрали, бо покриття дорожнє було заледве придатним для пересування по ньому легковим автомобілем, що скоро мало хто пам*ятатиме яка там була бруківка. Швидше за все перекриють асфальтом.
А бруківка там була базальтова, практично найцінніша бруківка, адже камінь найміцніший.

{ додано через 3 хвилини }
і П.С. колись бруківочку ставили настільки щільно, що вона десятками років стояла та не рушилася. А зараз ставлять з великими зазорами, виправдовуючи це тим, що камінь нерівний по бокам, і технологія інша, цементують шви, 3 тижні вистоюється і через 3-4 роки можна знову перекладати. Ледве 10 років витримує покриття
__________________
Life is an aimless drive that you take alone
Might as well enjoy the ride, take the long way home

Відредагував(ла) Сонечко : 27.07.2010 о 15:04:15 Причина: Додано повідомлення
Сонечко оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 15:26:18.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.