Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 11.03.2008, 13:08:54   #21
Andriy
Member
 
Повідомлень: 134
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) surnuk Переглянути повідомлення
Справа в тому шо на Христині не тільки сервіс працює,то для особливо обдарованих!!!
Та ну! А ми думали, що машини, які стоять в салоні приїхали на ремонт!
Andriy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.03.2008, 14:50:55   #22
Antek
Партнер клубу
 
Antek's Avatar
 
Авто: ВАЗ 2107
Повідомлень: 38
Default Re: Сервіс "Христина"

surnuk і Shura дайте вже відповідь людям на рахунок місця праці. І не має чого приховувати. Я наприклад, горджуся, що працював на фірмі "Христина" 3 роки.
Antek оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.03.2008, 15:25:21   #23
Andriy
Member
 
Повідомлень: 134
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) Antek Переглянути повідомлення
surnuk і Shura дайте вже відповідь людям на рахунок місця праці. І не має чого приховувати. Я наприклад, горджуся, що працював на фірмі "Христина" 3 роки.
Правильно. Ми всі люди і всі зможемо домовитись, і то що Ви працюєте на Христині не означає, що Ви кращі чи гірші за всіх інших на форумі.
Мені особисто було би приємно, щоб в партнерах клубу був офіційний представник BMW у Львові. ИМХО
Andriy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.03.2008, 17:39:15   #24
Antek
Партнер клубу
 
Antek's Avatar
 
Авто: ВАЗ 2107
Повідомлень: 38
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) Andriy Переглянути повідомлення
Правильно. Ми всі люди і всі зможемо домовитись, і то що Ви працюєте на Христині не означає, що Ви кращі чи гірші за всіх інших на форумі.
Мені особисто було би приємно, щоб в партнерах клубу був офіційний представник BMW у Львові. ИМХО
Тим більше, я так зрозумів, що нас тут обєднує одне... марка БМВ.
Antek оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.03.2008, 23:43:52   #25
Yura
Junior Member
 
Повідомлень: 62
Default Re: Сервіс "Христина"

Я сталкивался с фирмой "Христина" 2 раза.

Первый раз, когда хотел сбросить интервал замены масла, потому что там, где я его менял, были проблемы с компьютером. На "Христине" мне сказали, что не имеют права это делать, поскольку я менял масло не у них. Против правил я не возражаю, но сказано это было довольно нелюбезно.

Второй раз я покупал там ОЖ. Спец по запчастям невнятно бубнил себе под нос, приходилось переспрашивать. Потом вынес мне в кульке банки с ОЖ, но вместо того, чтобы дать кулек мне в руки, почему-то поставил его на пол, показал на него пальцем и сказал: "Это Ваше". В целом отношение опять показалось нелюбезным. В то же время за соседним столиком сидел какой-то мужик с женой и детьми, похоже киевлянин, который приехал на новой семерке, и приемщик общался с ним предельно вежливо, поддакивал и улыбался.
Yura оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.03.2008, 00:29:50   #26
сергій
Member
 
сергій's Avatar
 
Авто: e34 525і м20
Повідомлень: 186
Default Re: Сервіс "Христина"

Христина хороша дівчина,а сервіс не дуже.
__________________
бажаю успіхів
сергій оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.03.2008, 08:12:53   #27
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: Сервіс "Христина"

сергій, маладец! Може мотивуєш такі закиди хоч мінімально?
CONFIG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.03.2008, 22:20:26   #28
Antek
Партнер клубу
 
Antek's Avatar
 
Авто: ВАЗ 2107
Повідомлень: 38
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) Yura Переглянути повідомлення
Я сталкивался с фирмой "Христина" 2 раза.

Первый раз, когда хотел сбросить интервал замены масла, потому что там, где я его менял, были проблемы с компьютером. На "Христине" мне сказали, что не имеют права это делать, поскольку я менял масло не у них. Против правил я не возражаю, но сказано это было довольно нелюбезно.

Второй раз я покупал там ОЖ. Спец по запчастям невнятно бубнил себе под нос, приходилось переспрашивать. Потом вынес мне в кульке банки с ОЖ, но вместо того, чтобы дать кулек мне в руки, почему-то поставил его на пол, показал на него пальцем и сказал: "Это Ваше". В целом отношение опять показалось нелюбезным. В то же время за соседним столиком сидел какой-то мужик с женой и детьми, похоже киевлянин, который приехал на новой семерке, и приемщик общался с ним предельно вежливо, поддакивал и улыбался.
Коли я працював на "Христині" я без проблєм обнулював компютер для заїзжих клієнтів, які міняли масло на інших сервісах. При чому, безкоштовно! І надалі таке роблю для своїх клієнтів. Тим більше там немеє нічого складного, просто потрібно запамятати як це робиться. А про відношення до тебе, просто ти мабуть попав на поганий настрій менеджера. Я багатьох на Христині знаю, нормальні пацаки (але ті з ким я колись працював).
Antek оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 13.03.2008, 15:25:48   #29
Yura
Junior Member
 
Повідомлень: 62
Default Re: Сервіс "Христина"

Цитата:
Написав(ла) Antek Переглянути повідомлення
Коли я працював на "Христині" я без проблєм обнулював компютер для заїзжих клієнтів, які міняли масло на інших сервісах. При чому, безкоштовно! І надалі таке роблю для своїх клієнтів. Тим більше там немеє нічого складного, просто потрібно запамятати як це робиться.
Я потім пошукав в інеті і знайшов, як обнулювати комп за допомогою маніпуляцій з ключем запалювання і кнопкою скидання пробігу. А ще прочитав у сервісній книжці, що авторизоване СТО БМВ зобов'язане на вимогу клієнта скидати комп, навіть якщо ТО було проведене ним на неавторизованому СТО або самостійно
Yura оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 29.04.2008, 12:38:32   #30
mahoni
Junior Member
 
mahoni's Avatar
 
Авто: BMW 535
Повідомлень: 54
Default Re: Сервіс "Христина"

кого пускают кого нет... тут такое дело...

{ додано через 11 хвилин }
Один большой минус что тех кто понимал и разбирался в БМВ там нету... все ушли.... и ходовики и електрики, остался так зброд

Відредагував(ла) mahoni : 29.04.2008 о 12:49:43 Причина: Додано повідомлення
mahoni оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Подшивка "За рулем" за "перестройку"!!! Lehae34 Балачки 7 23.02.2008 11:57:44
Компактний кроссовер BMW X1 отримає "розумний" повний привід Xdrive CONFIG Новини в світі BMW 0 11.02.2008 10:14:17
Bluetooth маркетинг для BMW в рамках виставки "Мода і Стиль у Фотографії" CONFIG Новини в світі BMW 0 19.11.2007 08:38:57
BMW анонсувала "М-пакет" для нового купе 1-Series CONFIG Новини в світі BMW 0 08.11.2007 08:51:17


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 20:17:46.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.