Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > АВТОМОБІЛЬ BMW > Вибір авто
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 31.10.2011, 00:07:14   #21
nickmade
Junior Member
 
nickmade's Avatar
 
Авто: E30 coupe
Повідомлень: 87
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

Та машина по стану ніби нормальна, але явно переоцінена.

А на рахунок фаркопа, так деколи краще з ним ніж без нього.
Наприклад у мене теж фаркоп, а стояв він тому що дєд якому уже 64 деколи мусив щось перетянути по хазяйству. машина у нього була десь років 11, пробіг по його словах 1-2 тисячі в рік.

А тепер представим другий варіант. Машина вся виблискує, щойно покрашена, стоять новіші бампера, в салоні значок плейбоя-гангстер-рейсера. По кузову вона варена переварена, і мотор доживє послідні дні але без фаркопа)

Який варіант виберете ВИ)))?
nickmade оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 10:04:04   #22
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

Цитата:
Написав(ла) nickmade Переглянути повідомлення
Та машина по стану ніби нормальна, але явно переоцінена.
Як переоцінена?
Е30 в поганому стані: 2500
поварити, обробити десь поміняти арки, крила і інші кузовні панелі 700-800.
пофарбувати 1000-1500
диски з гумою 400.
салон : хоча б на початок невбитий сток 150 -200
а гідропідсилювач хочеться: 250 у.о. ( в цій машині він є)
Вже 5500 у.о. набігло, а ми маємо пофарбовану машину, з салоном, 80% що без мотора і 80% що без ходової.
так 4200 за зроблену машину то для Вас далі дорого?
Розкажу секрет. свою машину я взяв за 3700. зараз бюджет біля 7500-8000 у.о я її можна сказати що не варив і фарбував тільки декілька деталей і в мене немає спортивного салону.
Е30 просто так щоб обслуговувати і пересуватися з пункту "А" в пункт "В" це дешево, але якщо вже від неї хочеш чогось більшого, то це виходить дуже дорого.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 11:54:13   #23
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

Демотивує... Мені взагалі всі знайомі вазами в нос тикають, коли для мене вони жах. До більшого, це перебивка, заміна деталей тощо, для естетичного задоволення. А під експлуатацією я розумію розхідники, ремонти, амортизацію взагалі.
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 12:46:38   #24
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

GermanWagen, до ВАЗів взагалі нема чого рівняти. Брати цю чорну і їздити отримуючи задоволення.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 13:19:22   #25
nickmade
Junior Member
 
nickmade's Avatar
 
Авто: E30 coupe
Повідомлень: 87
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

Цитата:
Написав(ла) axel Переглянути повідомлення
Як переоцінена?
Е30 в поганому стані: 2500
поварити, обробити десь поміняти арки, крила і інші кузовні панелі 700-800.
пофарбувати 1000-1500
диски з гумою 400.
салон : хоча б на початок невбитий сток 150 -200
а гідропідсилювач хочеться: 250 у.о. ( в цій машині він є)
Вже 5500 у.о. набігло, а ми маємо пофарбовану машину, з салоном, 80% що без мотора і 80% що без ходової.
так 4200 за зроблену машину то для Вас далі дорого?
Розкажу секрет. свою машину я взяв за 3700. зараз бюджет біля 7500-8000 у.о я її можна сказати що не варив і фарбував тільки декілька деталей і в мене немає спортивного салону.
Е30 просто так щоб обслуговувати і пересуватися з пункту "А" в пункт "В" це дешево, але якщо вже від неї хочеш чогось більшого, то це виходить дуже дорого.
Поварених і оброблених валом на тому же ауто ріа, питання в тому як варених і як оброблених) Там через раз машина і поварена і оброблена, і капіталку щойно пройшла, питання в тому от навіщо її зразу так продавати) А ту машину я так зрозумів ви не оглядали детально?
Я перед покупкою машини не полінився покататись майже по всіх областях західної України, дивився різні e30, представлення про стан і ціни я маю впринципі реальне. Так от деякі висновки.

1-Люди у нас в більшості не освідчені, формування ціни проходить міфічним способом, і залежить від багатьох факторів, починаючи від любові до машини або жадністю і закінчуючи дурістю.

2-Поварена, оброблена, і помальована це ще не панацея, все залежить від слова ЯК.

3-Мотор 1.8 як правило самий живий получається, де 6-ти целіндровий мотор там як правило труп мотор. Ну люблять поганяти в нас, і масло через раз поміняти)

4-Дуже не вигідний варіант попасти на власника який спочатку захотів зекономити при покупці і купив гнилого корча, а потім взявся за голову і почав усе доробляти(варити, малювати, капіталити мотор, ходову) тоді ніби здається все ок, він говорить...ну зробив то і то, ось ціни, і справді вона йому стільки вийшла по ціні, але...є одне НО, а саме ну навіщо спочатку купляти корч а потім вкидувати в нього гроші і хотіти продати за таку завищену ціну?

5-Який власник така і машина, це як лице, якщо власник тормозить, непунктуальний, брехливий,-відмовся від покупки.

6-Не опускати руки і шукати свою-рідну машину яка припаде до серця.

7-Основне це кузов, і він дійсно буває в хорошому стані, не варений і не мальований,(поварений і оброблений це не варіант, але дійсно треба пошукати) а все інше дрібниці!

Щодо того що Ви купили машину за 3700 а зараз бюджет доходить до 8000 то з одної сторони я щиро радий за Вас, так як машина дійсно достойна щоб в неї вкладати, з другої сторони я не розумію у Що Ви вклали стільки грошей? При цьому не малювавши і неваривши і не маючи спортивного салону???

Я наприклад не можу собі позволити вкласти стільки грошей, так як ще якось потрібно жити і кормити сімю.
Просто вибирати можна по різному, вкладати можна по різному, і жити в своє задоволення а не заради машини.

{ додано через 8 хвилин }
Цитата:
Написав(ла) GermanWagen Переглянути повідомлення
Демотивує... Мені взагалі всі знайомі вазами в нос тикають, коли для мене вони жах. До більшого, це перебивка, заміна деталей тощо, для естетичного задоволення. А під експлуатацією я розумію розхідники, ремонти, амортизацію взагалі.
ВАЗ-ГАВНО. Це як аксіома, а те що знайомі тикають, так це як у житті, кожен дурак хоче щоб всі були дураками, розумних вони ненавидять))

А ти не опускай руки, не лінись, дивись різні обяви, їдь дивись, бачиш хорошу машину що тобі подобається підійди до власника і спитай чи продає, варіантів безліч. Чим більше ти подивишся машин ти більше шанс що ти купиш хорошу, тут не треба кидатись на першу ліпшу, а просто вибирати і не лінитись дивитись, потім ще трохи поторгуватись, і тоді купиш дійсно хорошу машину, що буде тебе радувати і ціною і виглядом і технічним станом.

Відредагував(ла) nickmade : 01.11.2011 о 13:19:22 Причина: Додано повідомлення
nickmade оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 13:30:35   #26
andriy320e30
Senior Member
 
andriy320e30's Avatar
 
Авто: bmw e30 318is тurbo
Повідомлень: 1859
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

Цитата:
Написав(ла) nickmade Переглянути повідомлення
Щодо того що Ви купили машину за 3700 а зараз бюджет доходить до 8000 то з одної сторони я щиро радий за Вас, так як машина дійсно достойна щоб в неї вкладати, з другої сторони я не розумію у Що Ви вклали стільки грошей? При цьому не малювавши і неваривши і не маючи спортивного салону???
наприклад я купив за 2000 зараз виходить 6000 притому що варив і малював сам
і то ше до ідеалу далеко .
andriy320e30 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 13:36:15   #27
nickmade
Junior Member
 
nickmade's Avatar
 
Авто: E30 coupe
Повідомлень: 87
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

а можна конкретно у що саме ви вклали?
nickmade оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 14:15:59   #28
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

Бюджет моєї, для прикладу, вже майже 2х до початкової ціни
__________________
vroom! vroooom!!!
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 14:28:41   #29
sergiy
Член клубу
 
sergiy's Avatar
 
Авто: e36 coupe HellrotYEAH!!!
Повідомлень: 2201
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

як сказав один мій знайомий - БМВ це машина яка постійно тягне з тебе гроші, але не на ремонт, а на постійне вдосконалення і всякі ульотні дрібнички
sergiy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 01.11.2011, 15:00:41   #30
andriy320e30
Senior Member
 
andriy320e30's Avatar
 
Авто: bmw e30 318is тurbo
Повідомлень: 1859
Default Re: За скільки можна взяти хорошу Е30 купе, порадьте

свап мотора м42 майже 1000 запчастини по кузову нові крила фари галогенки +матеріали для покраски 1000.ходова .рейка з гп десь 700.диски 400.музика 300 на той час .ну я ше резину додав .але це розхідник.але цей бюджет за 6 років експлуатації.і я ще не рахую
ті рагульські обвіси які я потім викинув)) але то вже моя вина
ага ше 3 редуктора нах порвав поки широкий не купив(((
andriy320e30 оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
е30, купе, хороший стан, шукаю


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Куплю електростеклоподёмники на бмв е30(купе) Lemyr Купівля 2 10.07.2010 20:20:34
E30 Продам дах для БМВ Е30 купе Misha Запчастини 3 28.12.2009 21:20:44
E34 Скільки коштує головний гальмівний циліндр і де можна купити??? kurt Ходова 4 12.11.2008 23:04:34
Що можна взяти на 400 грн в Миколи ulin Запчастини 13 01.06.2008 12:00:55


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 23:52:19.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.