Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 10.04.2014, 22:43:25   #21
David
Senior Member
 
David's Avatar
 
Авто: BMW e39/525d 2003
Повідомлень: 358
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) temsky740 Переглянути повідомлення
Головне забув сказати, що там робили в е39?
не вперше заїжджаю туди замовляв деякі деталі, кілька раз. Та сьогодні вперше виконував якісь роботи) перевіряли ходову. Хотів в ремзону, послухали і дозволили зайти без проблем.
Звісно якщо по оригіналу брати всі запчастини, то підсумкова ціна досить не маленька, імхо, але при цьому я не вважаю, що це мінус...BMW, офіційний дилер, то не на гаражі в *дяді Васі робити*. Правильно хлопці підмітили, кожен робить сам, як вважає за потрібне і де, відповідно до свого гаманця і можливостях.

{ додано через 10 хвилин }
і ще)) були сьогодні *соклубники* Петруха, myblock, посиділи, поговорили, не скучно було)

Відредагував(ла) David : 10.04.2014 о 22:43:25 Причина: Додано повідомлення
David оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 08:09:55   #22
Sergo
Banned
 
Sergo's Avatar
 
Авто: BMW 2002
Повідомлень: 712
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) axel Переглянути повідомлення
114 грн за роботу по заміні гальмівної рідини це дорого?
Чи робота по заміні охолоджуючої рідини 144 грн, з прокачкою системи і виявленням підтікань за допомогою обладання це дорого?
Для мене - так, але повторю - я на офіціалах ще не обслуговувався.
На АТЛ мені замінили наприклад гальмівну рідину за 80 грн + гальмівна банка АТЕ вроді 75 грн, причом робив бувший робітник Христини - не знаю чи правда, але ходову продіагностував нормально і знав, що де має бути. Діагностика бесплатно доречі Заміна вакуумна....
Sergo оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 13:33:20   #23
temsky740
Banned
 
temsky740's Avatar
 
Авто: самокат
Повідомлень: 326
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
вартість запчастин, краще приїзжати з своїми запчастинами
А гарантія з Вашими запчастинами? Це питання.
Цитата:
Дуже привітний персонал.
Звичайно, клієнтів потрібно ще привабити і не тільки привітністю...
Цитата:
Геометрія із завантаженням передньо та задньої осі автомобіля коштуватиме 160 грн.
Це правильний підхід - БМВ треба вантажити - це факт. Багато СТО на це забивають .
Цитата:
Заміна охолоджуючої рідини, Заміна гальмівної рідини
Мужики, це не панацея - ОЖ можна самому міняти, тормозуху вдвох. Треба просто руки правильні мати і голову.
Цитата:
Великий *плюс*, це те, що при великому бажанні, можна зайти на ремзону
Дійсно плюс. На Баварії таке здається не практикують.
Цитата:
Дзвонити і *морочити* голову людям і запитувати *а скільки це у вас коштує? а скільки це?* абсурдно... Чому? Бо це офіційний дилер, не приватний підприємець, який возить запчастини і від вас залежить його дохід... який буде по телефону розказувати ціни на ту чи іншу запчастину.
А якщо клієнт не хоче їхати з протилежної сторони Львова, що йому не дзвонити? Сидіти в роздумах чи є там ванос на М62, чи ні і скільки він коштує. Абсурд. Треба дзвонити і питати - вони з радістю повинні піднімати трубку і відповідати, бо відношення до клієнта один із головних аспектів.
Цитата:
Виділіть час, поїдьте, запитайте якщо цікавить багато питань...

Цитата:
замовляв деякі деталі, кілька раз. перевіряли ходову
По цьому не варто робити висновки. Не рахую це показовою роботою.
Цікавлять більше питання по заміні МСК на різних моторах (особливо V8), регулювання ГРМ, ремонт паливної на дизелі.
Думаю після цих питань дорога одна (принаймні для мене) - на гаражі в *дяді Васі робити* (Навроцького,25).
Цитата:
Правильно хлопці підмітили, кожен робить сам, як вважає за потрібне і де
Цілком логічно, Остап.
Іноді ''дядя Вася в гаражі'' такі вЄщі витворяє з БМВ, що людина і забуває про ОД.
Висновок з цієї басні один - не красота і чистота СПАСЕТ бмв, а великий РОЗУМ.
Але в наших сурових реаліях РОЗУМ надає переваги працювати сам на себе, на то він і розум.
Чекаємо серйозних відгуків.
temsky740 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 14:58:51   #24
324disel
Член клубу
 
324disel's Avatar
 
Авто: Е30, потім Е30, знову Е30, ше Е30
Повідомлень: 1078
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) temsky740 Переглянути повідомлення
Але в наших сурових реаліях РОЗУМ надає переваги працювати сам на себе, на то він і розум.
підтримую
а на рахунок діагностики ходової, пора задуматись, бо вона має бути безкоштовною. Не буду в даній темі називати імен, але зараз по Львову біля 3-ох великих станцій купили так звану трясучку і до кінця квітня діагностика безкоштовна. Ясно, що зараз тут скажуть багато всякого, але стоячи і наблюдаючи як люди роблять халявну діагностику , то після неї 80% клієнтів залишаються на ремонт, хоча не планували його робити саме зараз.

я притримуюсь такої думки, що офіціали будь то БМВ, Хонда інше - вони не готові обслуговувати авто старші 10років.
324disel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 15:24:02   #25
David
Senior Member
 
David's Avatar
 
Авто: BMW e39/525d 2003
Повідомлень: 358
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) temsky740 Переглянути повідомлення
А якщо клієнт не хоче їхати з протилежної сторони Львова, що йому не дзвонити? Сидіти в роздумах чи є там ванос на М62, чи ні і скільки він коштує. Абсурд. Треба дзвонити і питати - вони з радістю повинні піднімати трубку і відповідати, бо відношення до клієнта один із головних аспектів.
Я казав про тих хто має можливість приїхати і про тих, що люблять задавати тисячу запитань, лише з цікавості скільки воно може все це коштувати, для перевірки, чи зекономили на тому сервісі, де робили раніше такі роботи, бо і такі люди є при цьому забравши у співробітника 40 хв часу) а потім легенько *спригнути*
David оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 15:29:23   #26
temsky740
Banned
 
temsky740's Avatar
 
Авто: самокат
Повідомлень: 326
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Я казав про тих хто має можливість приїхати і про тих, що люблять задавати тисячу запитань, лише з цікавості скільки воно може все це коштувати, для перевірки, чи зекономили на тому сервісі, де робили раніше такі роботи, бо і такі люди є при цьому забравши у співробітника 40 хв часу) а потім легенько *спригнути*
я дзвонив і питав, мені цікава ціна на виконання конкретних робіт, було конкретне питання, але досі чекаю відповіді, сказали передзвонять - 2 години вже пройшло. З ким розмовляв я не знаю, якийсь чоловік з ремзони. На то і є номера телефонів в першому пості.
temsky740 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 15:33:54   #27
David
Senior Member
 
David's Avatar
 
Авто: BMW e39/525d 2003
Повідомлень: 358
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) temsky740 Переглянути повідомлення
я дзвонив і питав, мені цікава ціна на виконання конкретних робіт, але досі чекаю відповіді, сказали передзвонять - 2 години вже пройшло. З ким розмовляв я не знаю, якийсь чоловік з ремзони.
нууу я не про тебе мав наувазі, бо не знав, що ти дзвонив
David оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 15:40:56   #28
temsky740
Banned
 
temsky740's Avatar
 
Авто: самокат
Повідомлень: 326
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Цитата:
Написав(ла) David Переглянути повідомлення
нууу я не про тебе мав наувазі, бо не знав, що ти дзвонив
Вже передзвонили. Ціна - рівень Київа. Але це офіціали, не треба дивуватися. Стенд 3д хантер - нормальний прикол.
temsky740 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 16:12:58   #29
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

temsky740, Велика просьба, наступного разу кажіть відразу, "я робив на навроцького і у Вас робити не буду, мене просто цікавить ціна"... бо підібрати всі приспособи, перевірити їх наявність на складі. по tis підібрати роботу, виявити які запчастини обов`язково міняти на нові, і підібрати болтик до болтика по ETK... ці процедурі це трудомісткий процес. Я надіюся по крайній мірі на розуміння.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.04.2014, 16:40:10   #30
Петруха
Senior Member
 
Петруха's Avatar
 
Авто: BMW 39,525D touring.
Повідомлень: 277
Default Re: Офіційний дилер BMW "Арія Моторс"

Був я на Арії вже два рази,перший-планове ТО,другий-озонування.Щодо ТО:заміна ф-тра картерних газів,паливного та повітряного ф-трів,заміна масла,(приїхав зі своїм),заміна рідини в гідропідсилювачі керма(атф-оригінал купляв в них).Другий раз був на озонуванні,яке знищило всі неприємні запахи(диму сигарет та фарби після реставрації шкіри).Що хочу сказати-я приємно вражений всім.Ціни на деякі послуги дорожчі,але не суттєво,а на деякі навіть дешевші!!!!Тому сума на вище вказані послуги вийшла така,як на інших СТО,я моніторив.Та й якби різниця була 50-100грн,все одно б поїхав на Арію,бо-цитую:
1) “Дуже привітний персонал.
Чистота на ремзоні просто неймовірна, можна робити пікнік прямо між підйомниками)))
Спеціалісти хороші, стосовно діагностики, знають що, де, як перевірити, звертають увагу на все.”
2)”не потрібно їхати через танкодром і озерні калюжі, free wi-fi, є кафе з нормальними цінами, де можна і перекусити. Великий *плюс*, це те, що при великому бажанні, можна зайти на ремзону.” Навіть таке як мийка авто-просто супер,машина блистіла як псові зайця.Та сама кава за їх рахунок,дрібниці,але приємно.І таких дрібниць багато.
Ну так-дорожче ніж на не офіційних БМВ сервісах,а що Ви хотіли,так і має бути.
Петруха оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
бмв, дилер, львів, офіційний


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Рули свежеперетянутые: "Мтех2", "стринги" и под "Альпину" agat Запчастини 33 13.06.2013 22:34:03
СРК "АПЕКС" 2 РОКИ! Змагання з картингу "Кубок АПЕКСа" Moriarty Інші види моторспорту 12 30.11.2012 02:19:23
Продам колпачки на нипель "М" серии, BMW; и "М" педали; коврики для телефона. samuray Запчастини 26 03.08.2012 13:11:23
Американці проїхали 67 метрів на суміші "Кока-коли" і "Ментос" bmwe36petro Балачки 4 26.06.2010 12:15:17
"Шпигунські фото": все ближче нове покоління "одинички" BMW bmwe36petro Новини в світі BMW 0 11.06.2009 09:20:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 05:05:00.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.