Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Ходова
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 10.09.2012, 10:52:01   #21
Andrew8223
Junior Member
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 55
Default Re: Рульова рейка після реставрації

Вітаю всіх. Стикнувся з подібною проблемою по рульовці, на тому же сервісі - на Антоновича.
Для початку трохи історії: в травні наважився на реставрацію рейки - по описаній вище проблемі - підтікала АТФ і стук. Поміняли, ніби було все ок, але за 1000 км. почувся звідти стук, подумав, варто по гарантії звернутися. Спочатку був приємно вражений, назвали день коли приїхати і сказали, що все по гарантії поміняють. Ну, як то кажуть, дурень думкою багатіє.... Приїхав, зняли рейку, почали міняти, поміняли і... упс.... почав кермо повертати - а воно в трактора легше + сама рейка дуже гріється. Хлопаки поковирялися, кудись позвонили - сказали, що ніц з того не буде - будуть чекати наступну. Ну нічого приїхала наступна, тіпа поміняли, при тому заставили мене заплатити за зняття-втановлення і АТФ-ку, причому спочатку в рахунок виставили АТФ яку залили в мою рейку і в ту попередню, котра клинила. Після довгих розмов в чому ж тоді полягає гарантія, спілкування з директором і т.п компромісу досягнуто не було - на питання "це ж ваша реклама" була відповідь: "у нас достатньо клієнтів...." Коментарі зайві.
Ну а тепер власне проблема: зранку прихожу на стоянку, завожу машинку і кілька кілометрів їду з задоволенням, але при нагріванні рейки руль робиться все важчим, ну Бог би з ним, але при паркуванні буває таке, що й 2-ма руками не повернеш(тобто тугий на низьких оборотах)... Поїхав туди, щоби майстер проїхався, ну але ж працює "закон подлості" - у нього нічого такого не відбувалося, а тільки виїхав від нього - далі та сама проблема..... Підозрюю, що він не відчув цього через манеру їзди - у нього вона дуже агресивна, відповідно обороти високі. Почав грішити на шланг гур-а, та й про нього самого задумуватися, але ж до заміни ніяких таких проблем не виникало...
Шановні форумчани - може хтось стикався з подібною проблемою - в яку сторону копати???? Наперед вдячний всім за відповіді))))
Andrew8223 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 11:17:42   #22
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Рульова рейка після реставрації

Andrew8223, мені здається, шо ГУР наївся вже... наскільки я розумію то рейка чисто механічна, і реставрують там втулки і ті зубці які витираються, а ГУР якраз відповідає за те наскільки легко воно крутиться...

нарікань нема? не гуде, не свистить?
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 11:19:35   #23
Andrew8223
Junior Member
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 55
Default Re: Рульова рейка після реставрації

Та от власне, що нарікань на ГУР немає ніяких, хоч би "для протоколу" собі підсвистував, а то тихенько собі працює, а руль такий, якби не то, що ГУРа немає, а навпаки від працював в зворотньому напрямку - його завдання руль потяжче зробити))))))
Я просто підозрюю рейку через те, що попередня(так котрі прямо на сервісі по другому коли міняли) саме так себе і поводила, правда постійно(((((
Andrew8223 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 11:21:01   #24
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Рульова рейка після реставрації

а якшо на холостих стоїш і повернути руль не можеш, і дати оборотів до 2тис, легше стає?
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 11:24:11   #25
Andrew8223
Junior Member
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 55
Default Re: Рульова рейка після реставрації

Так, легше, але він особливо тугий на парковці, а так як в мене автомат, то особливо там не газанеш, хоча в принципі можна, але власники сусідніх машин навряд чи будуть задоволені, та й моєму бамперу навряд чи це сподобається)))
Andrew8223 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 11:25:48   #26
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Рульова рейка після реставрації

та ніхто не каже так завжди робити

якшо стає легшим, то думаю це ГУР...
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 11:28:40   #27
Andrew8223
Junior Member
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 55
Default Re: Рульова рейка після реставрації

Дивно що до заміни рейки таке не проявлялося. І чому тоді воно лише коли нагріється? Та й ГУР не свистить?
Andrew8223 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 11:30:10   #28
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: Рульова рейка після реставрації

ну того я не знаю, ті майстри шо реставрацію робили, мали б розбіратися
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 12:04:36   #29
Andrew8223
Junior Member
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 55
Default Re: Рульова рейка після реставрації

Там взагалі ситуація оригінальна - вони лише заміну рейки роблять, а реставрація десь там у них в Києві, коли я їх попросив - відпустити чуть рейку - сказали, що там мітки стоять, не хочуть брати на себе відповідальності..... Та й так дивлюся - не горять вони бажанням щось робити - майстер проїхався на машині - сказав - все нормально нічого тут не бачу....
Andrew8223 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.09.2012, 21:45:00   #30
BMW-ЮРА
Член клубу
 
BMW-ЮРА's Avatar
 
Авто: e36 coupe 320i, e39 535i
Повідомлень: 2736
Default Re: Рульова рейка після реставрації

поміняти на нормальну б/у рейку і забути про реставрацію як страшний сон.
BMW-ЮРА оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 02:31:02.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.