Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 29.10.2011, 13:30:12   #21
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) Vovchuk Переглянути повідомлення
дзвонив майстер казав шо лямбду обійшов а датчик розпридвала і колінвала треба замінити, хто знає на шо би воно погано впливало від тих датчиків ???? і казав шо якись з тих двох датчиків можна замінити від волги ))) воно буде нормально працювати????
Дивно чому майстер коли дзвонив не сказав двигун поміняти. Датчик колінвала майже основний в машині - без нього машина не заведеться - він формує фази газорозподілення в двигуні .... по простому - іскру на свічці. Датчик колінвала вказує компютеру який впускний клапан відкритий, а значить яка форсунка має працювати. Коли кажуть міняти два датчики то значить не знайшли причини поломки твоєї машини і кажуть міняти все по черзі - може поможе.
Міняти треба тільки на оригінал (краще на б/у - ці датчики летять рідко самі по собі)). Може якісь датчики з інших моделей і підходять, але це треба дивитись осцилографом на рівні сигналів і всяке таке інше. На "око" тут не получиться. Машина може і поїде але в різних режимах може бути невідповідність.
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.11.2011, 22:16:03   #22
Vovchuk
Junior Member
 
Повідомлень: 55
Default Re: BMW 320 неїде)))

незнаю чи це повязано з тим шо майстри мені обійшли ту лямбду чи ні (але вона зараз відключена) но розхід в мене по трасі 10 л шось трошки забагато, могло від того шо вони таке робили таке бути чи нє? І ше в мене є пару припущень шо може бути але це тільки мої думки))) на кінці катушки є такі люльки ризинові в мене 3 шт трошки потріскані може це якось впливати на розхід?
Vovchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.11.2011, 22:36:23   #23
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) Vovchuk Переглянути повідомлення
незнаю чи це повязано з тим шо майстри мені обійшли ту лямбду чи ні (але вона зараз відключена) но розхід в мене по трасі 10 л шось трошки забагато, могло від того шо вони таке робили таке бути чи нє?
Відсутність лямбди автоматично збільшує розхід на 1-1.5 літра.
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2011, 06:53:17   #24
Vovchuk
Junior Member
 
Повідомлень: 55
Default Re: BMW 320 неїде)))

Навіть якщо вони вшили в компютер шо машина ішла без лямбди????
Vovchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2011, 12:21:20   #25
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) Vovchuk Переглянути повідомлення
Навіть якщо вони вшили в компютер шо машина ішла без лямбди????
Хе.... але машина то ішла з лямбдою і вприск і програма компютера розраховані на формуванні суміші коли є зворотній звязок по складу суміші. А зворотній звязок дає лямбда. І проста програмна і фізична заглушка нічого не дає.... Вона ліквідовує Чек на приборці і встановлює константу по лямбді, а не регулює збагачення збіднення суміші. Тобто вприск працює в аварійному режимі доїзду до гаража, як передбачено заводом, коли поламалась лямбда. Зверни увагу що вприски які працюють без лямбди мають інакшу структуру і інакші датчики
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2011, 18:13:06   #26
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: BMW 320 неїде)))

Є повністю безлямбдові прошивки, тому якщо залили правильну то повинно працювати коректно. Розхід на такій прошивці я думаю буде більший, так як нема корекції по екології.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2011, 18:21:04   #27
Vovchuk
Junior Member
 
Повідомлень: 55
Default Re: BMW 320 неїде)))

а як я можу це визначити???
Vovchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2011, 18:26:20   #28
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: BMW 320 неїде)))

Vovchuk, самому ніяк, це можна визначити по номеру прошивки або дивитись зміни в калібровках самої прошивки. Залежно як відключали.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.11.2011, 19:50:09   #29
kym
Junior Member
 
Авто: а 100
Повідомлень: 49
Default Re: BMW 320 неїде)))

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
так як нема корекції по екології.
Основна задача лямбди не екологія. Екологія получається як один з результатів. Лямбда робить корекцію суміші на знос двигуна, якість бензини і інші параметри. Безлямбдова прошивка іде на двигуни де лямбда не передбачена заводом, але там інакші вприски.
Цитата:
а як я можу це визначити???
По розходу палива по прийомистості - але це на око. Насправді краще ставити лямбду і не винаходити ровер.
kym оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.11.2011, 07:51:18   #30
Vovchuk
Junior Member
 
Повідомлень: 55
Default Re: BMW 320 неїде)))

а як мені тепер можна повернути то всьо назад????
Vovchuk оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E36 Пружини на BMW E36 320 Castello Ходова 20 19.09.2011 17:12:27
E30 BMW 320 IRL EVO Legend Відео 5 15.09.2010 14:30:46


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 02:37:01.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.