Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 07.06.2013, 01:54:05   #21
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Я важав, що вже всі зрозуміли, що потрібно тікати звідси... тут все згнило, як кажуть - "з ... - конфетку не зробиш", як стала незалежною - так і прогресивно йде вниз... ніяких покращень не було і не буде, пора це вже зрозуміти.
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 10:41:18   #22
Dovbush
Junior Member
 
Dovbush's Avatar
 
Авто: БМВ
Повідомлень: 9
Є така думка.. Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Цитата:
Написав(ла) Юрій Переглянути повідомлення
Моя думка така - "... що вже пора нам браття братись за зброю". Ні Свобода, ні Удари і т.д. нам вже порядок тут не наведуть - Україна для них хороший бізнес-проект.
100%, ось до цього я і веду. Ніякі депутати-пустяки нам не допоможуть, так як і не допоможуть вчителям, лікарям і двірникам із мізерною зарплатою, тому що вони не те, що не виконують своїх обов'язків, покладених на них народом, але й навіть чисто по людськи не ставлять себе на місце пересічних українців.
Тому не падаймо духом, захочемо, згуртуємось - тоді всього доб'ємося, а якщо будемо іронізувати та одне одному штирі в колеса вставляти, нічого в Україні не зміниться. Треба бути всім за одно, тільки консолідувавшись, ми зможемо побороти ту гниль серед псевдо українців. Тому варто почати кожному з себе та разом рухатись вперед! Впевнений, що вже давно назріває всенародна непокора щодо режиму, який триває в нашій державі з моменту проголошення незалежності. І нам тепер вже не треба ні Ющенків, ні Тимошенків, ні інших супер народних героїв. Вони вже показали свої "таланти".
Нам треба рухатись самим, об'єднавшись всім народом!

{ додано через 34 хвилини }
Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
Я важав, що вже всі зрозуміли, що потрібно тікати звідси... тут все згнило, як кажуть - "з ... - конфетку не зробиш", як стала незалежною - так і прогресивно йде вниз... ніяких покращень не було і не буде, пора це вже зрозуміти.
Цілком Вас розумію, важко повірити в якийсь рух вгору, але якраз в тому і суть, що руху вгору не буде, поки ми самі за це не візьмемося. Бо ті депутатики - просто сміх і пустота слів. Не хочу навіть їх слухати, чим би вони не прикривалися, якими благими цілями, мета одна - класти на народ і наживатися всіма можливими методами.
Тому тільки за нами може бути якесь нормальне майбутнє для наших дітей. Не падайте духом.
Розумію, що за кордоном жити чудово, але чому ми маємо втікати з рідної землі в чужі землі, там ми ніколи не будемо почувати себе як на батьківщині. Та й навіть, переїзджаючи туди, ми не зможемо забрати всю свою родину і коло друзів та знайомих.
Так що ми переможемо, головне не падати духом та по-братньому об'єднуватися! І не допускати сварок і роздорів між нами. Бо в єдності незбагненна сила будь-якого колективу, громади і всього народу!

Відредагував(ла) Dovbush : 07.06.2013 о 10:41:18 Причина: Додано повідомлення
Dovbush оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 11:46:22   #23
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Dovbush, дозвольте запитання:
а хто Ви ?
до якої політичної партії належите ?

і ще, Ви пишете:
Цитата:
Написав(ла) Dovbush Переглянути повідомлення
Тому варто почати кожному з себе та разом рухатись вперед!
Ви (я правильно розумію?) займаєтесь бізнесом ?
так от:
Ви з себе почали? Ви дотримуєтесь законів?
Ви
Цитата:
Написав(ла) Dovbush Переглянути повідомлення
чисто по людськи
ставитесь до оточуючих ?

P.S. Шукати проблеми у всіх - найлегше
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!
LC MONARCH оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 11:47:18   #24
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Чудовий приклад єдності народу, це останні події в Турції, де все почалось з пітримки активістів, які стримували забудову центрального парку. а в нас чуть, що так закордоном краще
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 11:52:38   #25
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Цитата:
Написав(ла) LC MONARCH Переглянути повідомлення
Dovbush, дозвольте запитання:
а хто Ви ?
до якої політичної партії належите ?
Теж про це подумав
Цитата:
Написав(ла) LC MONARCH Переглянути повідомлення
Ви (я правильно розумію?) займаєтесь бізнесом ?
Дайте вгадаю, пригоном авто з Європи?
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 12:06:33   #26
danylok
Junior Member
 
danylok's Avatar
 
Авто: BMW E36
Повідомлень: 55
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Я теж вже довго думаю над питанням, що можна зробити з неадекватним розмитнення автомобілів в Україні, тому хочу поділитись своїми думками щодо цього. Якщо серйозно братись за цю справу, а не просто побалакати і забути, то, по моєму, тут потрібно розробити план конкретних дій. Лист до депутата, звичайно, можна написати, але навіть в кращому випадку, якщо він зверне на нього увагу, то це буде типу: "А що я можу зробити", або " Це не в моїй компетенції" чи щось подібне. Тому, я думаю, тут потрібно розібратись спочатку, хто взагалі має повноваження скасувати розмитнення. Чи це податкова інспекція, чи це митниця, чи наше міністерство транспорту, а тоді вже апелювати до цього органу, організовувати протести, тиснути на нього з усіх сторін України, а не тільки з західної. Треба знайти конкретну людину чи людей, які можуть це зробити. І стабільно давити на них. Я думаю, що цю ідею підтримають усі автомобілісти України. Можна спочатку розповсюдити таку інформацію по всіх форумах автолюбителів України, починати з мінімальних протестів, але, ще раз повторюсь, з усіх сторін країни, а не тільки з одного боку. Одним словом, це вимагає важкої і клопіткої праці, але, думаю, це реально. На першому етапу, думаю, потрібно залучити побільше людей, розіслати інформацію по форумах, проконсультуватись з хорошим юристом щодо того, в чиїй компетенції встановлення вартості розмитнення авто, і тоді попробувати організувати першу акцію протесту, навіть якщо вона не буде такою масштабною. Я теж готовий активно підтримувати цю ідею, тому пропоную обговорити перші конкретні кроки…
P.S. Найлегше втікнути в Америку чи ще кудись і звідти кричати, як я люблю Україну, але в ній хріново живеться, тому я буду жити за кордоном, і набагато важче зробити тут щось, щоб стало краще...
danylok оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 13:06:45   #27
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Dovbush, та що там обєднуватись... не падати духом ) Тут народ має такий специфічний менталітет, що толком нічого не добитись. Подивіться для прикладу на активістів ДК - роботи багато, людей багато, все толково.. а результат ? Добились багато чого, але стало краще ? Щось глобально змінилось ? Я вже мовчу про майдан... пару лямів потусовались і нічого не добились...

{ додано через 5 хвилин }
danylok, Хто має повноваження ? - ті хто на цьому мають, а не сама державна структура як такова Тут пиши-не-пиши а всім далеко пофіг на тебе. Які ставлять умови народу - такі народ умови і приймає, та ж ситуація з цінами на пальне... коли було по 5 грн всі кричали.." ще на одну гривню і будемо кіпішувати, відстоювати"... а в ітозі що ? Ціни на пальне думаю всі знають...

Цитата:
P.S. Найлегше втікнути в Америку чи ще кудись і звідти кричати, як я люблю Україну, але в ній хріново живеться, тому я буду жити за кордоном, і набагато важче зробити тут щось, щоб стало краще...
Чому найлегше ? Ні, це не дуже легкий процес з будь-якої сторони... якщо я і свалю забугор, уж точно не буду кричати як я люблю Україну, за що я її маю любити ? За те що мучився тут стільки часу.. да і взагалі, для мене такого поняття як "Батьківщина" - немає, це лиш дислокація, місце де народився і провів якійсь певний час... більше ніякого смислу для мене це термін не має

Відредагував(ла) guf : 07.06.2013 о 13:07:49 Причина: Додано повідомлення
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 13:17:00   #28
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Адекватної вартості розмитнення не буде поки є одна дуже серйозна перешкода яку навряд чи вдасться подолати, це лоббі "автовиробників" в уряді яке не допустить фінансових втрат для своїх господарів

Зробити малий податок на БУ авто це означає закрити заводи в які вкладено купу грошей, втрата робочих мість, податків і ще 100500 причин щоб цього не робити
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 13:19:00   #29
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
Адекватної вартості розмитнення не буде поки є одна дуже серйозна перешкода яку навряд чи вдасться подолати, це лоббі "автовиробників" в уряді яке не допустить фінансових втрат для своїх господарів
Поки при владі власники заводів автовиробників, доти нічого не зміниться. Коли прийдуть до влади автодилери, тоді можливо і стане легше завозити авто з-за кордону.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 07.06.2013, 13:26:28   #30
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто

вони вже нікого іншого мирним шляхом не допустять до влади, дуже багато грошей в них пішло, а відбивати з вершком потрібно. а віддавти все простим громадянам податками та митними законами...
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
розмитнення


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Пригнання авто без розмитнення Vice Балачки 11 01.02.2016 22:51:08
Драг 5 червня в Івано-Франківську (обговорення) DOC Драг 0 14.05.2011 00:06:09
E34 Тема повідомлення: B пошуках щастя...а саме BMW Е34...відгуки? hrdrive Вибір авто 4 30.04.2011 21:39:38


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 20:12:18.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.