Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 17.04.2012, 10:18:13   #21
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Цитата:
Написав(ла) vikoren Переглянути повідомлення
особисто я поважаю водіїв байків вони такі самі повні учасники дорожнього руху, є звичайно придурки якому травму хочеться зробити, але й водії авто бувають повні дауни, все залежить від людини а не від транспорту.
+100

ось що пишуть про БМВістів але ми себе такими не вважаємо
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.04.2012, 10:36:07   #22
324disel
Член клубу
 
324disel's Avatar
 
Авто: Е30, потім Е30, знову Е30, ше Е30
Повідомлень: 1078
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

До мотоциклістів, байкерів ставлюсь добре. Взяти хоча б нашого Карабаса, нормальний хлопець. Історія з ним сталась неприємна.... Я про то, шо треба робити акції для мотоциклістів і пояснити їм , що якщо його транспортний засіб менше, то це не означає, що можна пробку обїзджати по зустрічній або по тротуару ( а це завжди , без виключення). Що в мотоциклі є і дальнє і ближнє світло, бо більшість з них їздить на дальньому.
PS А байк сам би хотів, правда дорого.

Анєкдод
На полянці дві банди одна та шо на байках типу Харлей. а друга на спорт байках. І от один з тих шо спорт підходить до інших і каже:" Хлопці ми ж байкери , може познайомимся". а ті кажуть "А шо з вами знайомитись , ви кожного року ітак різні".
324disel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 17.04.2012, 11:29:50   #23
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Моя думка така.. якщо мотоцикліст хоче вижити на дорозі в наших умовах повинен рухатись з однаковою швидкістю з трафіком в місті, та дотримуватись швидкісних обмежень на трасі, що є майже неможливим, через те що мототехніка є суттєво динамічнішою від любого 4колісного транспорту, і це дуже поровокує на необдумані вчинки, які рано чи пізно всі ми знаємо як закінчуються. Ось в чому основна проблема.
Тому мабуть краще їздити помалу, і отримувати задоволення від їзди довго, чим один раз швидко і годувати хробаків. Бережіть себе

фото з FB
Натисніть на малюнку щоб збільшити його

Назва:  522780_333411323389424_100001616770113_939955_1897444914_n.jpg
Переглядів: 75
Розмір:  179,6 KB
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.04.2012, 00:04:04   #24
VoVik
Senior Member
 
VoVik's Avatar
 
Авто: |BMW_E39 touring|
Повідомлень: 496
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
Моя думка така.. якщо мотоцикліст хоче вижити на дорозі в наших умовах повинен рухатись з однаковою швидкістю з трафіком в місті, та дотримуватись швидкісних обмежень на трасі, що є майже неможливим, через те що мототехніка є суттєво динамічнішою від любого 4колісного транспорту, і це дуже поровокує на необдумані вчинки, які рано чи пізно всі ми знаємо як закінчуються. Ось в чому основна проблема.
Тому мабуть краще їздити помалу, і отримувати задоволення від їзди довго, чим один раз швидко і годувати хробаків. Бережіть себе
+100 Тарас все таки телепатія існує сам думав читаючи дану тему про це що ти написав.Bcі засоби пересування дані нам не для самознищення, а для відчуття задоволення від водіння в безпечних межах для нас та інших учасників дорожнього руху.Чотири роки тому сам пережив певну дорожню пригоду пов"язану з мотицеклістом,але ніякої злості чи ненависті до останніх не відчуваю,знаю одне що наш стан доріг в переважній більшості далеко не відповідає тим швидкостям що може розвинути за одиницю часу сучасний байк,тому можу побажати Вам лиш одне сьогодні-дай Боже Вам (а також всім водіям) здоро"я дожити до тих часів коли наші дороги "будуть відповідати можливостям Ваших стальних коней"
__________________
Не можу зрозуміти,чому до цього часу не скасували в ПДР пункт 9.2
VoVik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.04.2012, 01:53:53   #25
gammmer
Junior Member
 
Повідомлень: 6
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Цитата:
Написав(ла) VoVik Переглянути повідомлення
+100 Тарас все таки телепатія існує сам думав читаючи дану тему про це що ти написав.Bcі засоби пересування дані нам не для самознищення, а для відчуття задоволення від водіння в безпечних межах для нас та інших учасників дорожнього руху.Чотири роки тому сам пережив певну дорожню пригоду пов"язану з мотицеклістом,але ніякої злості чи ненависті до останніх не відчуваю,знаю одне що наш стан доріг в переважній більшості далеко не відповідає тим швидкостям що може розвинути за одиницю часу сучасний байк,тому можу побажати Вам лиш одне сьогодні-дай Боже Вам (а також всім водіям) здоро"я дожити до тих часів коли наші дороги "будуть відповідати можливостям Ваших стальних коней"
Нам лишається лише надіятися, бо можливості будувати самим в нас нема, хоча стільки скільки водії платять в казну на дороги у нас, можна б було автобани бобудувати якби не розкрадали казну. А нарахунок що нам дані транспортні засоби для задоволеня згідний, але не для безпеки, інакше б більше ніж 1л авто і 200ти кубових мотів не випускали))). А водіння в безпечних межах має формуватися в наших головах, бо як то буває, можна стояти і щось собі наробити чи комусь.
gammmer оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.04.2012, 02:07:45   #26
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Цитата:
Написав(ла) Karabas Barabas Переглянути повідомлення
фото з FB
сам будучи в Києві минулого тижня сфотографував але поганої якості тому не виклав,веселе фото
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.04.2012, 10:08:05   #27
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Цитата:
Написав(ла) gammmer Переглянути повідомлення
хоча стільки скільки водії платять в казну на дороги у нас, можна б було автобани бобудувати якби не розкрадали казну.
платять але не питають за якість, від якої залежить їх безпека... що вже нікого не дивує(((
__________________
OO=(ll)(ll)=OO
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.04.2012, 11:20:13   #28
sergiy
Член клубу
 
sergiy's Avatar
 
Авто: e36 coupe HellrotYEAH!!!
Повідомлень: 2201
Default Re: Соціальна акція «УВАГА, МОТОЦИКЛІСТ!»

Zozylkin, купу раз бачив мотоциклістів, які чемно дотримуються смуги і не летять "поперед батька в пекло". я тоді ще думаю, що от був би я на тому байку))))))
Крім того був і закордоном, де байків, напевно, більше ніж авто - і ніхто там нікого не робить "крайнім".
gammmer, молодці! назбираю купку грошей і встану в ваші ряди)))
sergiy оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
м. львів 21 квітня, соціальна акція, увага мотоцикліст!


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Благодійна акція «Подаруй дитині книжку!» GMYPiK Життя клубу 2 14.04.2011 15:20:14
АКЦІЯ від фірми Колесо та Львівського БМВ Клубу Vomont Життя клубу 17 13.05.2009 20:00:04


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 05:30:02.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.