Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Юридичні питання
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 25.09.2008, 23:11:57   #21
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

Тобто приняли закон, а в силу він вступає коли, з нового року? Підняття штрафів це правильний крок, як би сумно всім водіям не було, хоча проблема корупції, модних які телефонують дядькам і навіть даїшникам 10 грн. не дають. Але Прийміть закон після того як підніміть даішникам зарплату хоть до 3-4 тис. грн. Питання ше таке? штрафи сплачувати як? квитанції будуть даішники виписувати, чи так як було суд? Ліпше щоб в суд передавали, а то буває таке шо і даішники типу підставляють ( кажуть шо не пропустив пішохода, хоча той стояв на бардюрі а не на зебрі). Тому можна тільки сказати, піднімайте зарплату даішникам->приймайте закон->викорінюйте корупцію.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 25.09.2008, 23:47:22   #22
bmwgorobec
Senior Member
 
bmwgorobec's Avatar
 
Авто: Е-39 540iA ///M Technic
Повідомлень: 517
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

Я думаю що зарплата ДАІшніка не змінить, він як брав гроші - так і їх буде брати, тільки міняється сума і правила(взяття грошей).
bmwgorobec оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 10:23:40   #23
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

Є надія що цей крок покращить ситуацію на дорогах, але це не так просто, більшість водіїв наглі, не виховані, не знають правил дор.рух., а якщо знають то не дотримуються навіть таке просте як вкл. повороти при зміні руху або початку його, і все це процвітає перед закритими очима автоінспекторів. На вул. Городоцькій перед Інтермаркетом поворот наліво тепер коштує 100 грн. не менше, от і свідомість громадян, якшо не давати хабар то його ніхто не візьме і навпаки(:
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 10:54:38   #24
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

За збільшення штрафів я згідний практично зі всім. За проїзд на червоне або виїзд на зустічну на перехресті як б на місці забирав права на рік. П"яних уродів за рулем розстрілювати на місці. ДАІ-шнікам підняти зп, і відповідальність за взятку, тоді не будуть доколупуватись до всього і "випрошувати" пару копійок на бензин. І основне, всіх ДАІшніків, поголовно, відправити на атестацію і вивчення правил та законів , бо просто смішно стає, коли починають доказувати що біле то чорне. А все банально просто - немає страху за то що можуть притягнути до відповідальності.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 11:20:55   #25
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

червоне це просто жах, я майже кожного ранку на перехрестку Дністровська-Зелена з таким стикаюсь і шо саме цікаве люди взагалі не бояться, от позавчора, їду на зелене а вони(як правило штуки дві) на червоне, мене вкурвило я газу і ніби йому в бік ітормоз-а йому пофігу він "правий", а де міліція (в барі сидить, кавусю пє) ...
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 11:31:53   #26
CityCat
Senior Member
 
CityCat's Avatar
 
Авто: Mazda 323 BF
Повідомлень: 478
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення
На вул. Городоцькій перед Інтермаркетом поворот наліво
Я там на капоті в якогось "деятеля" побував 4 тижні тому, тож все говорить само за себе...
__________________
По-настоящему слаб не тот, кого победили, а тот, кто сдался.
CityCat оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 11:35:38   #27
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

ValodjaE36, вечером часто їзджу в районі перехрестя Стрийська-В.Великого (напроти ЛАЗ-у), так от, з ймовірністю напевно 3 проїзди з 5, коли в мене загорається зелений (і горить 1-2 секунди), то якісь смертники ше пролітають по Стрийській на своє не жовте, а просто червонюще світло. Я обоїми руками за, щоб таких льотчиків ДАІшніки натягували як тільки хочуть.
По моїх спостереженнях, в основному порушують або дуже дешеві або дуже дорогі машини. З дорогими ясно, гроші є - їм все пофігу, а от дивлячись на дешеві які пруться по зустрічній, на червоне, не пропускають нікого - стає обідно за наш менталітет. І тут я 100% згідний за підняття штрафів, коли був останній рейд ДАІ (як права забирали у всіх), їздити стало простіше, всі вроді порозумнішали, таке треба робити не раз в 10 років, а кожного місяця і тоді є шанси що дойде до когось.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 12:15:17   #28
Lehae34
Senior Member
 
Lehae34's Avatar
 
Авто: e34m50b20
Повідомлень: 367
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

При аварии на перекрестке со светофором как правило при приезде гайцев - обоюдка.
Цитата:
Написав(ла) ValodjaE36 Переглянути повідомлення
їду на зелене а вони(як правило штуки дві) на червоне, мене вкурвило я газу і ніби йому в бік ітормоз-а йому пофігу він "правий"
скажет - ехел на мигающий зеленый, заканчивал маневр, а тут его и ударили.
__________________
Все к лучшему!
Lehae34 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 12:24:15   #29
ValodjaE36
Senior Member
 
ValodjaE36's Avatar
 
Авто: E36 coupe 316=>Е36 coupe 320i=>E34 525 touring
Повідомлень: 5323
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

Можна собі тільки уявити (ізжахом) до чого б дійшло на дорогах Львова ак би в нас були такі корки як у Києві, їхали б по головах, а так у нас рагулізм на дорогах а особливо на перехрестках у центрі, коли всі мають втиснутись(влізти) не залишаючи проїзду для інших, одним словом кожен думає за себе (як на війні) курва...
ValodjaE36 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.09.2008, 12:42:07   #30
Alex
Member
 
Alex's Avatar
 
Повідомлень: 287
Default Re: Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.

хоть бы один нормальный автодром был, где можно было б пар спустить на своем заряженном самолете и дальше спокойно передвигаться по городу..

в чем смысл теперь владеть БМВ ?
__________________
живи как хочеш - но главное, не мешай другим
Alex оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 19:25:31.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.