Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 11.09.2013, 19:15:17   #21
Sergo
Banned
 
Sergo's Avatar
 
Авто: BMW 2002
Повідомлень: 712
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Певно форум почитали і дали задню...
Sergo оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.09.2013, 21:05:19   #22
ярек
Member
 
Авто: BMW320d E46
Повідомлень: 111
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

а по ходовій там є специ???підскажіть !!!!!!!
ярек оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 12.09.2013, 15:59:18   #23
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Три думки від мене.
1) Андрій, він же ж власник, людина яку можна поважати як спеціаліста. 2 хв розмови - стає зрозуміло, що має багато досвіду. Колись приїхав щоб виявити поломку коробки - ми з ним бавилися годин 4(він залишився після роботи). Проблему за цей час не виявили(а потім я вирішив купити блок управління коробкою на Христині, щоб мені дали на нього гарантію).
"Що з мене?" - "Нічого, бо нічого я тобі не сказав". Я думаю, що так, зрештою, і має бути якщо ми говоримо про професіоналізм.

2) Приїхав поміняти сальник в редукторі, редуктор був весь в маслі. Сальник поміняли і, ніби дурниця, але редуктор поставили назад весь в болоті(він таки нагло потік). Не професійно, навіть не через те що не фен-шуй, а просто картина про те чи місячні там пройшли буде якась розмита.

Мене б більше втішив відмитий редуктор який би знову потік за 2 тижні. Елементарна річ, яка малює в голові картину про те, що хлопці відповідальні, і відразу виникає бажання комусь вручити Грушевського на пиво і приїхати знову сюди наступного разу. Я не приїхав на машині якою таксую і не прошу - давайте скоро і я погнав.
Андрій, нажаль, своїми руками все не зробить.

3) Понти. Це взагалі лишнє. Я щось там прокоментував (напевно не пусті слова) - "ви нам не кажіть - ми самі все знаємо". Та в нас всі все знають, тільки от якось не завжди получається.

Тут чомусь всім лиють LongLife-04, яке для бензинових двигунів БМВ дозволяє використовувати лише в країнах Європи(ЄС, Швейцарія, Норвегія, Ліхтенштейн) через низьку якість пального в решті країн, зокрема і у нас.

Корзина на е46 330 має механізм підгонки, її потрібно взвести після установки(нова в упакуванні зведена і зажата спеціальною шайбою, коли її зняти вона спускається), інакше від'їздить 20 тисяч і власник почує "це ти так їздиш".
__________________
vroom! vroooom!!!

Відредагував(ла) bmwe36petro : 12.09.2013 о 16:49:23 Причина: прохання автора
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.10.2013, 13:17:54   #24
Myshko
Junior Member
 
Авто: e39
Повідомлень: 1
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Минулого тижня заїжджав до них на СТО (там де бокс на 4 машини), щоб поміняти сайлент-блоки (подушки) задньої балки. BMW e39, 2000р.в., з пневмо-підвіскою. Оскільки я з Івано-Франківська, то за день до того попередньо по телефону домовився з Андрієм про конкретну годину.
Ну що можу сказати. Сайлент-блоки привіз з собою. Весь процес (випресування чотирьох старих сайлент-блоків і запресування чотирьох нових) зайняв менш ніж 2 години!! Хто вже міняв - той знає що це за процес. За все - 400грн.
Це при тому, що в "Христині" мені сказали що ці сайленти міняються тільки разом з задньою балкою, інакше - ніяк!! А в рідному Франківську жодне СТО зйомників для випресування цих сайлент-блоків просто не має, а пропонують повністю розбирати і знімати балку, а тоді вже на землі їх вибивати. Треба залишати машину на 1-2 дні, і ціна - від 1200грн.!!
Принагідно поставили мені датчик зносу колодок, який був обірваний. Тепер приборна панель абсолютно чиста і правильна, і не муляють око лампочки

Ще одне. Перед виїздом до Львова помітив що одне колесо спущене. Переставивши запаску, побачив що литий диск - майже "квадратний".. Часу не було щось з тим робити, то закинув в багажник. А на СТО майстри підказали, що в сусідньому боксі прокатують диски. Відніс колесо до них - все швидко порівняли-прокатали.

Загалом заїзд на СТО, професійність майстрів і оперативність роботи справили приємне враження. Рекомендуватиму знайомим.
Myshko оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.10.2013, 15:44:01   #25
e@gle
Senior Member
 
e@gle's Avatar
 
Авто: e46 330ci ///M Clubsport, е21 316
Повідомлень: 1446
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Ну от не знаю що сказати. Моє перше враження було дуже хороше, другий заїзд щось хлопці lзабагато напартачили.
До попереднього мого посту хочу додати відірвану теплоізоляцію над карданом в одному місці(не відкрутили один болт..).
І коробка...це взагалі. Міняв недавно вихлоп - дивлюся коробка в маслі...я вже мало не заплакав, ну справді не смішно стало бо тут вже 35000 грн. Думаю - все продаю цю машину. Придивився, в розширювальному бачку пентосін через сапун витікає...мабуть прокачали систему і відразу долили до поділки максимум...
Якщо хтось читатиме цей пост з сервісу - то в DIS чітко написано: пентосіну має бути по подулку максимум коли тиск в сислемі відсутній, або чуть вище мінімуму коли система тільки накачана. В результаті вибрав грам 200.
Просив поставитися з всією серйозністю, бо тут неправильні дії коштують дорого і все по оригіналу. Не знаю чому так, записувався на цілий день, не хотів "дешево і вже бігом".
__________________
vroom! vroooom!!!
e@gle оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.10.2013, 20:55:50   #26
Ecosee
Senior Member
 
Авто: Е39 530D touring
Повідомлень: 312
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Тому я вже давно взяв за звичку везти машину на сервіс тільки тоді, коли маю час стояти біля рук майстра весь час... Нажаль вже неодноразово стикався з непорядністю, халатністю і розп***ством. Потім, таки, стає дорожче і дурним роблять клієнта в 90% випадків.
Ecosee оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.12.2013, 15:14:03   #27
NOS
Member
 
NOS's Avatar
 
Авто: Е34 525tds
Повідомлень: 116
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Знайомий їздив туди на Е39(2.5дизель)рестайловій бо при певних оборотах машина трохи дьоргалась, то йому там наговорили такого що він мало машину не продав. Поїхав кудись в інше місце щось там чистили регулювали за пару гривень і усе добре. В мене на Е34 2.5тдс теж машина піддьоргувалась + погано заводилась, думаю поїду спитаю чи зможуть щось зробити. В результаті теж отримав купу інформації про ті старі машини і ті старі двигуни, ремонтувати не вигідно бо ремонт вийде чуть не 3000$. Поїхав до Жені що на території "Маяк" відрегулював за пару грн. зараз ніби добре.
NOS оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.12.2013, 19:26:01   #28
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Цитата:
Написав(ла) NOS Переглянути повідомлення
йому там наговорили такого що він мало машину не продав
оскільки свого часу чув подібне і я.
То можна присудити їм премію проФФесіоналів...
і забути про них назавжди...
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!
LC MONARCH оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.02.2016, 11:45:59   #29
shady333
Senior Member
 
shady333's Avatar
 
Авто: BMW E46 318CI
Повідомлень: 838
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

Міняв в них радіатор.

Приїхав на домовлену годину, одразу загнали машину на підйомник. По прогнозам операція мала зайняти 1 год часу, в результаті вийшло 2 год.
Радіатор брав не оригінальний, тому в одному місці кріплення "фіксали" кусачками.

Після заміни радіатора, через 2 тижні, зауважив якийсь незвичний шум з під капотного простору. Виявляється то шумить вентилятор, який постійно включений.

Подзвонив до них, описав ситуацію, сказали приїхати в будь який зручний для мене час. Приїхав, сьогодні зранку, одразу загнали машину. Перевірили, що всі датчики підключені, потім через комп побачили різницю температур. Висновок - один датчик пробало зсередини і залило тосолом. Датчик поміняли, з вентилятором тепер все ок.

Питання правда залишилось відкритим, через, що вийшов з ладу датчик, чи йому дійсно час прийшов і так сталось, чи всетаки при заміні радіатора шось пішло не так ....
__________________
sh@dy333 creatioNs
shady333 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 10.02.2016, 12:37:36   #30
HacK
Member
 
HacK's Avatar
 
Авто: F20 118d St2
Повідомлень: 124
Default Re: Сервіс на Південному (біля Рік-Авто)

shady333, чого на арії не обслуговуєш?
HacK оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 2 (0 учасників і 2 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Сервіс на вул.Навроцького, 25 Vovchik Сервіси 80 02.04.2018 17:25:30
Сервіс по глушниках Yura Двигун та підкапотний простір 5 21.06.2010 10:41:29
Сервіс на вул. Стороженка, 32а BMW-ЮРА Сервіси 4 06.11.2008 19:27:24
Сервіс на вул. Чупринки, 58 cat Сервіси 2 10.03.2008 11:50:46


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 23:17:06.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.