Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > КОМЕРЦІЯ > Сервіси
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 04.11.2009, 00:05:01   #21
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Цитата:
Написав(ла) Vomont Переглянути повідомлення
в Семена тепер діагностика коштує від 50 грн і це при тому що залізуть і провірять все а в Валери година коштує якщо не помиляюсь то 120 грн. Поім у випадку якщо щось треба то може привезти з корольова так на 30% дорожче + ще візьме гроші за дорогу.
На рахунок вартості діагностики ходової в мене для членів клубу вартість 60 грн. (перевіримо теж все), година роботи коштує не 120 грн. З Корольова або ще з іншого магазину при потребі привожу за роздрібною ціною цих магазинів (мені достатньо знижок які я маю в цих магазинах). Так що перед тим ніж писати що де скільки коштує треба як мінімум знати це.
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2009, 08:46:31   #22
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Цитата:
Написав(ла) Валерій Чапюк Переглянути повідомлення
З Корольова або ще з іншого магазину при потребі привожу за роздрібною ціною цих магазинів (мені достатньо знижок які я маю в цих магазинах). Так що перед тим ніж писати що де скільки коштує треба як мінімум знати це.
не буду наводити конкретні приклади щоб не будоражити людей на форумі а при зустрічі обовязково розкажу і про доставку запчастин і про % за дорогу і про годину роботи.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2009, 11:12:46   #23
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Коли сказано вже "А" то треба говорити і "Б".
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2009, 11:43:08   #24
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Валерій Чапюк, особисто я приїхавши до Вас в червні щоб зняти помилку Аїрбега сидіння пасажира і за нехитру маніпуляцію з компом я вимушений був викласти 100грн,це при тому що середня вартість таких робіт на сервісах коштує по прайсу 50грн. Справа в тому що тоді була субота і ніде я не знайшов електрика по даній проблемі а Ви мені особисто її знімали. На наступний тиждень така ж сама процедура на Рік Авто коштувала мені 50 грн а ще через два дні на сервісі на території Семена де заправляють кондиціонери я заплатив взагалі 25 грн. То чому ж така різниця?
Стосовно вартості запчастин які терміново закупляються в магазинах під час ремонту то по словам одного з клієнтів був виявлений такий факт що за привезену запчастину Ви сказали заплатити за дорогу та доставку плюсом до вартості запчастини.
А ще на моїх власних очах при нашій зустрічі Ваш майстер виганяючи машину клієнта з боксу тупо заїхав переднім бампером в косяк воріт, тим самим пошкодивши її.
Ось так.. не хочу далі продовжувати і прошу зрозуміти мене правильно я вимушений був по Вашим словам викласти дані факти.
__________________
BMW + turbo =

Відредагував(ла) bmwe36petro : 04.11.2009 о 11:56:57 Причина: виправив помилку на прохання автора
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2009, 12:56:10   #25
Валерій Чапюк
Партнер клубу
 
Валерій Чапюк's Avatar
 
Авто: E53; 3,0і
Повідомлень: 82
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Це було 20 червня і маю нагадати Вам за що було заплачено 100 грн. Зроблена була перевірка ходової частини за 60 грн. і зчитування і витирання помилок з ЗП за 40 грн. Першу роботу робив Дмитро, другу - я. Як видно 40 грн. це нижча ціна за "середню" вартість. Щодо того що хтось був незадоволений тим що треба заплатити за дорогу через пів-міста до магазину з/ч та назад то чомусь мені від нього нічого не було сказано, так що нехай кожен говорить сам за себе а не ОБС. Щодо третього зауваження. Практично на кожному сервісі є фонд для покриття непередбачених випадків (існує ненульова ймовірність якого-небудь пошкодження під час ремонту автомобіля наприклад: тріскає якась пластикова деталь при її відкручуванні або від осколку металу тріскає скло або механік випадково подряпав бампер) так от у даному випадку з цього фонду було повністю відшкодовано всі видатки з запасом, клієнт залишився задоволений, підкреслюю - задоволений розв'язкою цього питання і надалі обслуговує автомобіль у нас. На жаль в мене нема часу щоб надалі полемізувати з приводу таких дописів, так що не не обтяжуйте себе відповіддю на цю відповідь.
Валерій Чапюк оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2009, 13:02:51   #26
Vomont
Член клубу
 
Vomont's Avatar
 
Авто: BMW E46 328 turbo
Повідомлень: 6057
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Валерій Чапюк,
Цитата:
Написав(ла) Валерій Чапюк Переглянути повідомлення
Зроблена була перевірка ходової частини за 60 грн.
яка перевірка ходової частини?
Я тільки помилку стер і все Ви щось путаєте!!!!!! Гарно Ви написали,може у Вас ця сума в 100 грн і рознесена за діагностику ходової та компа але я робив тільки зняття помилки.
Цитата:
Написав(ла) Валерій Чапюк Переглянути повідомлення
механік випадково подряпав бампер
це невипадковість а непрофесійність виїзду з боксу.
Цитата:
Написав(ла) Валерій Чапюк Переглянути повідомлення
так що не не обтяжуйте себе відповіддю на цю відповідь.
я про це Вам говорив в попередньому пості.
__________________
BMW + turbo =
Vomont оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.11.2009, 22:10:57   #27
LEgEnDA
Senior Member
 
LEgEnDA's Avatar
 
Авто: Bmw e39m52tu20, пневмо-ланос, Honda CBR Fireblade
Повідомлень: 518
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Був я також у Чапюка... Мав глюк з машиною, то глохла, то не їхала, то не заводилась....
позвонив після обіду, сказав шо "в Миколи буде після 6ї до 7ї..." приїхав пів 7 - звоню.. "ше в Миколи коли буду - х3... "поїхав...
Приїхав я на другий день, не було світла, підключив до ноута..... датчик колінвалу.
Взяв 50 грн.

На другий день я шукав датчик, взяв в Колі(шрот)(він ше здивувався каже ніколи не вилітають), поїхав в гараж, поставив - то саме...
Поїхав на знову до Чапюка, підключив до компа ше раз - датчик колінвалу... витерли, запустили мотор... знову датчик колінвалу... Значить поганий датчик - переконав мене шановний В.М. ...
Я забрав роздруковки(про шо я дуже радий), поїхав на Ніко до знайомого, він мені пробив по коду помилки - датчик розпредвалу... ;)
Як можна 3 рази не прочитати правильно помилку?? Результат - 4 потрачених дні і купу нервів замість кількох годин ....

Отак вот
__________________
Хочете зіграти в пейнтбол? Низькі ціни + знижки БМВістам

Група вКонтакте
LEgEnDA оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.11.2009, 20:14:24   #28
GMYPiK
Senior Member
 
GMYPiK's Avatar
 
Повідомлень: 856
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Підскажіть, будь-ласка, люди добрі, дизеліста доброго бо в мене почала форсунка вимахуватися і то так жорстоко!?
__________________
NO RISK NO FUN///
http://nakstudio.com.ua
GMYPiK оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.12.2009, 20:17:05   #29
ternopilman
Junior Member
 
Повідомлень: 7
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

Цитата:
Написав(ла) GMYPiK Переглянути повідомлення
Підскажіть, будь-ласка, люди добрі, дизеліста доброго бо в мене почала форсунка вимахуватися і то так жорстоко!?
ВО-во. І мене це питання цікавить. Хто у Львові CDI мотори "щьолкає"?
ternopilman оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 16.12.2009, 12:40:23   #30
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Допоможіть підкажіть сервіс

GMYPiK, 067 674 15 05
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E36 допоможіть з вогнегасником Vovchik Інтер'єр 47 12.07.2010 13:09:17
E38 Допоможіть розібратися із телефоном в E38 Triod Електрика 2 16.02.2010 00:11:36
Допоможіть із газовою установкою Triod Електрика 2 09.03.2009 08:44:52
Допоможіть розібратися Triod Робота форуму 4 12.01.2009 21:20:49
Допоможіть з розтаможкою авто Анатолій Юридичні питання 7 09.12.2008 12:19:14


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 21:35:25.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.