Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 18.10.2011, 18:13:14   #21
GermanWagen
Member
 
GermanWagen's Avatar
 
Повідомлень: 235
8-) Re: цікава стетейка, багато тексту

Цитата:
Написав(ла) vitalik-first Переглянути повідомлення
Там вже нема що чекати, він її продав, купив фінік...
Після такої БМВ, все що їде і не ламається частіше ніж раз у місяць - щастя і кайф
__________________
Beamer, Benz or Bentley!...
Beamer, Benz or Bentley!...
They ain't mine -
my jeans are empty!
GermanWagen оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.10.2011, 01:46:20   #22
1taras234
Junior Member
 
Авто: E39 530d
Повідомлень: 51
Default Re: цікава стетейка, багато тексту

100 процентів
1taras234 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 26.10.2011, 12:07:16   #23
yroman3
Senior Member
 
yroman3's Avatar
 
Авто: bmw 318tds `95
Повідомлень: 309
Default Re: цікава стетейка, багато тексту

Кааааааааааааааапєєєєєєєєєєєєєєц, і таке буває???? 0_о
Ніколи б не міг подумати, але чув, шо е60 проблемні...
yroman3 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.10.2011, 15:02:47   #24
Andymaster
Member
 
Andymaster's Avatar
 
Авто: BMW 530d e39
Повідомлень: 155
Default Re: цікава стетейка, багато тексту

Ну в житті всяке буває... я нещодавно також позбувся такого ж екземпляру е60. Ну як то кажуть втулили, гарно розказали, показали ну і т.д. (брав не у Львові). Машинка правда була 2004 року газ/бензин 3,0 двигун. Так от я пракчтино в цьому бідоласі побачив себе... І на евакуаторі її катав, і повідомленнями вона мене щоранку і серед дня просто засипала... і коробка там то копалася то переставала. І датчик масла горів, словом практично повне зібрання помилок передбачених інструкцією з експлуатації. Хтось почитавши подумає от лох... я коли їздив на ній я думав що це слово у мене вже на чолі викарбуване. Ну але тим не меньше, моя шістесятка була такою тому що її просто спочатку вбили а потім шей уї...ли так шо морду брали від якоїсь англічанки. Ну я б напевне також руки опустив і прокляв би цю марку на все решта життя... Але я знаю я мав до того е39 дизель 3,0 - була машинка бомба. Продав бо хотів е60. От і купив... Словом віддав перекупам, чимало втративши, але видно таки Бог є на світі. Після довгих роздумів і сумнівів між Мерседес, Рав чи ше якась фігня я наперекір всім і вся купив собі всежтаки е39 дизель 3,0 л. І хочу вам сказати що вкрай задоволений... видно що в моєї кралі таки був справжній господар. Вихваляти не буду шоб не врікти. Але я вчерговий раз переконався що все ж таки це є справжня машина...
Andymaster оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 28.10.2011, 12:40:11   #25
yroman3
Senior Member
 
yroman3's Avatar
 
Авто: bmw 318tds `95
Повідомлень: 309
Default Re: цікава стетейка, багато тексту

Оттт і я про таку мрію!!!! Але в універсалі.
Краще після рестайлову 525 (163 к.с.) чи 530(193к.с.) все ж ?? яка різниця в розході палива?? І чи взагалі (крім фаршу) вони різняться??
Перепрошую, шо не в тему
yroman3 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.10.2013, 15:32:56   #26
slaviksch
Member
 
Авто: Е60
Повідомлень: 114
Default Re: Цікава стетейка про БМВ Е60 з салону.

в мене знайомий купив собі е60 російської чи української сборки, теж сексу було багато(Коробка , рульова і ще щось всього не памятаю) Написав листа в німеччину на завод поміняли на нову але з німеччини щей індівідуал, після цього їздив довго і без гемора
slaviksch оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.10.2013, 18:03:21   #27
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Цікава стетейка про БМВ Е60 з салону.

Цитата:
Написав(ла) slaviksch Переглянути повідомлення
після цього їздив довго і без гемора
то все ж таки Е60 є хороші.

Як на мене:
зараз все - це лотерея.
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!
LC MONARCH оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.10.2013, 18:48:02   #28
_andriy_
Senior Member
 
_andriy_'s Avatar
 
Повідомлень: 1051
Default Re: Цікава стетейка про БМВ Е60 з салону.

Може і правда, а може і заказняк, я не дуже вірю таким статтям особливо коли в машині псується все.....х.з.
я як прихильник Вольво ХС 90 ( сподіваюсь не заклюють мене тут) про ту машину теж читав багато, навіть була російська стаття де чувак купив нову і вона теж псулась по чорному, заставив засумніватись в правдивості статті навіть той факт, що начебто у того Вольво відвалилась водійська дверка
Десь читав що це так званий піар і така боротьба дилерів за першість продажів, підкинути лайна один одному.
Щодо того ХС то довший час Вольво вважався преміум брендом №1 в Росії чи Москві не пригадаю точно, так от конкуренти рішили такою статтею зіпсути імідж марки.
Аналогічно БМВ, може вони відірвали частину продажів у японців чи ше когось тому така рекламація з"явилась на світ!
_andriy_ оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 15.10.2013, 22:30:46   #29
Sergo
Banned
 
Sergo's Avatar
 
Авто: BMW 2002
Повідомлень: 712
Default Re: Цікава стетейка про БМВ Е60 з салону.

Цитата:
Написав(ла) slaviksch Переглянути повідомлення
в мене знайомий купив собі е60 російської чи української сборки, теж сексу було багато(Коробка , рульова і ще щось всього не памятаю) Написав листа в німеччину на завод поміняли на нову але з німеччини щей індівідуал, після цього їздив довго і без гемора
А дали звичайну, чи Мку ?
Sergo оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.02.2014, 20:15:45   #30
pete
Junior Member
 
Повідомлень: 5
Default Re: Цікава стетейка про БМВ Е60 з салону.

Цитата:
Написав(ла) _andriy_ Переглянути повідомлення
Може і правда, а може і заказняк, я не дуже вірю таким статтям особливо коли в машині псується все.....х.з.
я як прихильник Вольво ХС 90 ( сподіваюсь не заклюють мене тут) про ту машину теж читав багато, навіть була російська стаття де чувак купив нову і вона теж псулась по чорному, заставив засумніватись в правдивості статті навіть той факт, що начебто у того Вольво відвалилась водійська дверка
Десь читав що це так званий піар і така боротьба дилерів за першість продажів, підкинути лайна один одному.
Щодо того ХС то довший час Вольво вважався преміум брендом №1 в Росії чи Москві не пригадаю точно, так от конкуренти рішили такою статтею зіпсути імідж марки.
Аналогічно БМВ, може вони відірвали частину продажів у японців чи ше когось тому така рекламація з"явилась на світ!
Андрій, думаю ви на власному досвіді переконалися, що Вольво - це параша. Я б не їздив на "такому" авто особливо з таким дист-троніком
А Е60 - і справді є процент заводського браку, просто на заході це без проблем визнають і все міняють, а потім ще довго вибачаються за незручності. А у нас (ну і в Раші само собою - який там нах захист споживача) тільки хочуть натягнути на лаве. Тому і трапляються такі казуси - насправді їх значно більше, просто деякі водії як барани погоджуються з кидаловом і терпляче платять. А одиниці боряться до кінця з хапугами і кумовськими менеджерами в СНД.
PS тому я і взяв б/в е60 і насолоджуюсь кайфом, німець вже все обкатав і поміняв. А в нашому гондурасі все ...авно, тільки дівчата непогані (хоча вже псуються не по днях, а по годинах )

Відредагував(ла) pete : 18.02.2014 о 20:16:45 Причина: Додано повідомлення
pete оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Відгуки про БМВ Е38 5.4л mps Вибір авто 19 05.04.2011 08:57:20
Натрапив на оголошення про продаж БМВ за низькою ціною shady333 Балачки 19 29.06.2010 16:29:12
Вибір БМВ - Е60 і Е90 User_irl Вибір авто 9 31.05.2010 19:27:35
Цікава оповідь про БМВ shady333 Балачки 4 13.08.2008 18:04:19


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 22:47:29.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.