Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Закрита тема
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 30.08.2013, 19:57:49   #21
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Я був в США. 2 місяці. Сподобалось тим, що якщо працюєш то маєш. А тут пашеш, пашеш, і незахищений, і тебе надурити всі хочуть. А більшість американців гниляки які не хочуть працювати. Знаю багато людей які повернулись в Україну і шкодують, одиниці, які повернулись і задоволені. Як казав мій дядько; краще заробляти гроші там а прогулювати їх тут.
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн  
Old 14.09.2013, 05:02:17   #22
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Всім вітання.
Маю трошки часу і вирішив написати ніби звіт про те, як я попав США. Дану тему можна оновити і подати як ноіу, а можна і так залишити (як адмін вирішить).
І так, починалось це все років десь 5 назад. Мені в поштову скриньку постійно хтось закидував анкети я їх заповнював і відправляв хоч надій на це було мало та й Америка для мене було щось таке ніби - поїхати на місяць. Все такиЄвропа рідніша і звичаями і поведінкою і менталітетом.... (це також на любителя). Минулого В 2012 році я востаннє заповнив анкету тому що готувався робити документи для виїзду в Європу. І тут в 2012році мені дзвонять що я виграв ніби то грін-карту - приїжайте, будемо щось вирішувати. Я поїхав і суть така - фірма робить підготовку доків під ключ а оплата після отримання візи, ну типу - є віза є гроші не має візи не має грошей за послуги в перекладах і т.п. і т.д., я подумав і кажу ок. в січні 2013 року я попав на співбесіду в амбасаду США -питання прості: хто такий як звати, що робиш і куди їдеш. Єдтна проблема була - мені затримали паспорт через те, що я перебував більше року за кордоном і довелось робити довідку про не судимість на території Євросоюзу. Я це зробив - відправив - і через тиждень отримав візу США. Приїхав сюди подивився на це все (а дивлюсь вже 1.5 місяця) - висновки зробив такі - нічим та америка не відрізняється від нашої Європи, народ так само вкалує і має середні заробітки наших українців чи америкосів 3-5тис. в місяць так само як в Європі 3-4 тис. Євро, тут вже таож модні стали малолітражки типу мітцубісі -кольт, бмв -1, мазда-3 ну ясно їхні американські машини..... Хто сюди планує їхати і надіється на допомогу від українців будьте готові що з 10 допоможе або підкаже тіко 2 максимум 3 і все. Ну це лірика. Так чому я сюди попав в США. Отримав я візу і ми з дружиною думали поїхати ніби у відпустку - а тут дружина порадувала що вагітна, і зразу все стало на своє місце - народжувати тіко в США - це також не поганий варіант в порівнянні до Європи (я маю на увазі не Україну аЄвросоюз). От так і попав в США. Медицина - супер, держава допомагає, є багато програм які дозволяють економити (один огляд лікрая - 200 дол, УЗД - 1200дол.), навть не дегали мають право на безплатну медицину. З першого дня дивувало те що лікарям не потрібно пхати гроші в кишеню, а просто достатньо сказати ДЯКУЮ, поліція якщо бачить що іде вагітна жінка - може підвести додому за ДЯКУЮ. Важливе значення має знання мови, внас з тим все ок, а є такі що тут по 15 років а з мовою повний "0".
Щодо цін. Вижити і жити можна: кава 0.33л - 1.5, мін вода 0.33-1.0, бензин 3.75л (1галон)- 3.65, закупи на тиждень (хліб молоко ковбаска сир плавлений картопля макарони) - +- 70.0 залежно від якості. На місяць на сімю - 300 - 400 (ціни в доларах).
І так - оренда 800+200ком.послуги+400харчування+200страхівка на авто+300бензин = 2000.0. При доходах на сімю в розмірі 3-4тис. можна жити.
Тут є те що є в Німців, Австріяків, Італійців, Поляків - ввічливість і простота але на жаль не має у нас - Українців і мені тут подобається, а дальше, як кажуть - "буде видно". Це особисто моя думка якщо в когось інша прошу писати і обговорювати.
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет

Відредагував(ла) Юрій : 14.09.2013 о 05:04:39 Причина: Додано повідомлення
Юрій оффлайн  
Old 14.09.2013, 05:25:56   #23
BMWheelman
Senior Member
 
BMWheelman's Avatar
 
Авто: E36 320i Coupe
Повідомлень: 1072
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

знаходжусь в штатах вже 4й місяць у робочому відрядженні. Погоджуюсь зі всім, що описує Юрій про людей, їх відносини відносно знайомих чи незнайомих людей, ціни на проживання, харчування і подібну рутину. Тут класно бо все нове, невідоме, новий життєвий досвід... Але виникає питання: для чого покидати батьківщину, міняти шило на мило, коли можна так само ж успішно жити на Україні, маючи знання, нормально роботу і зарплатню????
__________________
Smoke tyres, not drugs...
BMWheelman оффлайн  
Old 14.09.2013, 18:26:11   #24
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) BMWheelman Переглянути повідомлення
для чого покидати батьківщину, міняти шило на мило, коли можна так само ж успішно жити на Україні, маючи знання, нормально роботу і зарплатню????
В мене співпало так, що вагітність дружини співпала з грінкартою. Не було б грінкарти то ми б народжували як мінімум в Польші. А чи всі мають це знання і роботу?. Люди тут за 10-15 років мають будинки машини і саме основне - діти отримали нормальну освіту і нормальні дипломи - відповідно і роботу можуть шукати в будь-якій країні. Де саме ти перебуваєш?
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн  
Old 16.09.2013, 02:32:48   #25
BMWheelman
Senior Member
 
BMWheelman's Avatar
 
Авто: E36 320i Coupe
Повідомлень: 1072
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

В кого є знання в того є і робота і машина, а хто не старається той і не має. На рахунок освіти то в штатах навчання в хорошому коледжі дуже багато коштує і далеко не всім дано там вчитись, і наша освіта не є такою вже і поганою. Правда наші дипломи практично ніде не визнають, факт незаперечний, нажаль. Я в Остіні, Техас.
__________________
Smoke tyres, not drugs...
BMWheelman оффлайн  
Old 16.09.2013, 11:57:58   #26
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Правильно зробив що виїхав. Це ти правильно підрахував, але це для прикладу ти один працюєш, а якщо вас двоє працює то ви можете відкласти більше. Для певних професій набагато легше виїхати закордон ніж для інших. Мені сподобалась одна фраза американця. Я вас українців не розумію Ви вдягаєтесь на міліон доларів а їсти дома нема шо. Ось у нас так і є, всі пантуються, від високопосадовців до бідноти. В Україні більшість населення бідне бо не міняє машини кожні 5 років, живе з батьками, мало подорожує, кароче бідося. І я колись виїду в США. Тільки хочу легально, а не через мексиканський кордон
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн  
Old 16.09.2013, 20:59:02   #27
vovkodaw
Member
 
vovkodaw's Avatar
 
Авто: BMW
Повідомлень: 272
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) BMWheelman Переглянути повідомлення
В кого є знання в того є і робота і машина, а хто не старається той і не має.
Ну тут я не згідний!!!
В нас багато є розумних людей які працюють за копійки і дебілів які за татовою спиною сидять нічо не роблять і бабло мають!!!
Всюди чи майже всюди шогб попасти на нормальну роботу треба або бабло або связі або одне і друге!!!!
І ТО ФАКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vovkodaw оффлайн  
Old 17.09.2013, 04:16:43   #28
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
Я вас українців не розумію Ви вдягаєтесь на міліон доларів а їсти дома нема шо
Золоті слова...... Тут все навпаки - одягаються на 100 доларів а за спиною рахунки на кілька мільйонів...
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн  
Old 01.11.2013, 00:22:16   #29
Юрій
Senior Member
 
Юрій's Avatar
 
Повідомлень: 610
Default Re: Хтось колись бавився в Green Card?

тему закрито
__________________
20 століття - секс, наркотики, рок-н-рол; 21 століття - диван, холодильник, інтернет
Юрій оффлайн  
Закрита тема


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
THE FASTEST CHRISTMAS CARD IN THE WORLD. bmwe36petro Відео 3 02.01.2012 16:12:36
BMW M5. Green Hell Fly & Drive 2011 Karabas Barabas Відео 1 25.08.2011 23:10:31
BMW Motorrad. Xmas card 2010. bmwe36petro Відео 3 06.12.2010 12:30:39
E36 Хтось колись заливав у двигун присадки. oleg-bmw Двигун та підкапотний простір 13 01.12.2010 20:45:51


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 00:26:27.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.