Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 18.01.2008, 17:36:26   #11
NO NAME
Junior Member
 
NO NAME's Avatar
 
Авто: пока нет но я уже опредилился... Ето BMW E34 525i M50 95"
Повідомлень: 8
Default Re: Как при покупке опредилить был ли перегрет мотор...

Всем привет! Парни помогите кто чем может... Меня отговорили от Е34 (нехочю никого обидеть);-) и я решыл подкопить на Е39 годика 96"-98" , хочю брать только на ручке, 523 или 528 но ппрочитал сотни страниц в интернете на счет НИКАСИЛ и не знаю че делать, помогите плиииз, Буду благодарен ВСЕМ за информейшн...............
NO NAME оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.01.2008, 18:15:01   #12
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Как при покупке опредилить был ли перегрет мотор...

NO NAME, а чим мотивували шо е34 гірша ? Бо я чув навпаки ... Знайди хорошу е34, 94-95 років і буде тобі щастя. Я сам хотів брати е39, але передумав, розказували багато не найкращих відгуків про обслуговування і якість ...
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.01.2008, 23:09:22   #13
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: Питання по Е39...

Цитата:
Написав(ла) NO NAME Переглянути повідомлення
но ппрочитал сотни страниц в интернете на счет НИКАСИЛ и не знаю че делать
Ага, я теж їх читав і думав думав, а потім забив думати, подумав що якщо з двіжком щось запідозрю не так, зразу продам машину, з іншої сторони, скільки треба наїздити щоб були проблеми ніхто не знає.

Думаю самим правильним в цьому питанні буде переговорити з Валерієм з Авіаційної це принаймі дасть тобі якусь інформацію для нашого регіону, вони там мотори роблять, тому думаю зможуть дати тобі вичерпну інформацію, яку потім не забуть викласти тут ;-)

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
розказували багато не найкращих відгуків про обслуговування і якість ...
Поділись інфою..

П.С Я не знаю який в мене блок, і не дуже тим переймаюсь.. поки їде хай їде

Відредагував(ла) Just be : 28.04.2009 о 10:19:27
CONFIG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 18.01.2008, 23:30:50   #14
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Питання по Е39...

Цитата:
Написав(ла) CONFIG Переглянути повідомлення
Поділись інфою..
На рахунок рульової рейки багато людей говорило, що вона по наших дорогах довго не ходить. І по ходовій розказували, що також не дуже любить наші "автобани"... Як то кажуть за шо купив, за то продав =)

Цитата:
Написав(ла) CONFIG Переглянути повідомлення
П.С Я не знаю який в мене блок, і не дуже тим переймаюсь.. поки їде хай їде
В мене також нікосиловий блок, і я тим особо не переймаюсь) Основне його не перегріти А взагалі, в мому випадку, якщо блоку прийде кирдик, то завжди можна його замінити на чугунний від м50, вартість буде заміни буде приблизно 300 за блок і десь 200 за роботу
Особисто моя думка шо ті всі розмови про нікосилові блоки - перебільшення людей, які з ними реально не стикались. На БМВ не дураки сидять і розраховують все ...
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.01.2008, 13:06:47   #15
CONFIG
Senior Member
 
Авто: BMW 523 E39
Повідомлень: 885
Default Re: Питання по Е39...

Цитата:
Написав(ла) Just be Переглянути повідомлення
Особисто моя думка шо ті всі розмови про нікосилові блоки - перебільшення людей, які з ними реально не стикались. На БМВ не дураки сидять і розраховують все ...
Справа не в дураках, а в нашій бензині, в ній більше сірки через яку і руйнується оте нікосилове покриття. Хоча на ОККО пише що пальне ЕВРО-3
CONFIG оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 19.01.2008, 15:31:23   #16
Just be
Senior Member
 
Just be's Avatar
 
Авто: BMW e39 540 M Technik
Повідомлень: 4503
Default Re: Питання по Е39...

Цитата:
Написав(ла) CONFIG Переглянути повідомлення
Справа не в дураках, а в нашій бензині, в ній більше сірки через яку і руйнується оте нікосилове покриття. Хоча на ОККО пише що пальне ЕВРО-3
Не знаю ... , більше року відїздив на м52 моторі, проблем з мотором не було взагалі , працював як годинник, масла від заміни до заміни йшло в районі 0.5 літра(то шо лишалось в пляшці) ... заправлявся тільки на ОККО 95-тим.
Just be оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.01.2008, 12:23:45   #17
Shurikoff
Senior Member
 
Shurikoff's Avatar
 
Авто: BMW ///M5 E39
Повідомлень: 826
Default Re: Питання по Е39...

NO NAME, это все фигня, м50 шол на е34 блок обычный и к перегреву менее чуствителен чем м52 который пошел с 02.1995.
Вся фишка не в е34 и не в е39,а в эксплуатации, и пробеге машины,если авто проехало больше 450т,поверь пофиг какой там стоит блок,она будет подбирать масло и ехать не очень,и дрыгатель будет работать не ровно и т.д
Или напрмер заливали дешовое масло и ложили постоянно тапок в пол,любой блок умрет раньше времени.
Смотри не на никосил,а на общее состояние машины:пробег, компрессия,следы масла,работа двигателя,наличие постоянного сервиса, та короче кучу всего и меньше всего слушай хозяина(всем надо продать;-) )
А про дрыгатели м50 отличный но выпускался до 02,1995, а м52 м54 офигительные двигатель если оригинальный пробег и ухоженная машина,можеш брать и пускай оригинальный пробег м52 в 250-290т тебе не пугает,эти движки могут еще ого 8-) .
__________________
BMW ///М Power
www.ecvator.com.ua
Shurikoff оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.01.2008, 02:06:48   #18
NO NAME
Junior Member
 
NO NAME's Avatar
 
Авто: пока нет но я уже опредилился... Ето BMW E34 525i M50 95"
Повідомлень: 8
Default Re: Питання по Е39...

Shurikoff, Спосибо за инфу.
NO NAME оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 22.01.2008, 03:14:34   #19
NO NAME
Junior Member
 
NO NAME's Avatar
 
Авто: пока нет но я уже опредилился... Ето BMW E34 525i M50 95"
Повідомлень: 8
Default Re: Питання по Е39...

Just be, а на счет Е34 я ничего говорить не буду, нехочю никого обидеть, просто скажу для меня она старо выгледит, было уже много не новых машын, а тепер хочется чегото лучшего. а по поводу е39 не знаю как мотор но ходовую, даже соломиновую придумали не глупые люди и денги им зря не платят. Если соломин должен отездить 20000 км то он отездит, а если педалка в пол то тебе и железяка не поможет, разница то какая - если ты при 80км/час заедишь в бардюр то соломин лопнит, а железо - согнется.... Вот такие дела
NO NAME оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 11.02.2008, 10:17:51   #20
adv0kat
Banned
 
adv0kat's Avatar
 
Авто: ups
Повідомлень: 175
Default Re: Питання по Е39...

Цитата:
Написав(ла) NO NAME Переглянути повідомлення
хочю брать только на ручке, 523 или 528 но ппрочитал сотни страниц в интернете на счет НИКАСИЛ и не знаю че делать, помогите плиииз, Буду благодарен ВСЕМ за информейшн...............

Та нечего там бояться!! Главное при покупке проверить мотор эндоскопом, чтоб знать ушатали его или нет.
adv0kat оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 20:37:40.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.