Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 21.02.2011, 04:28:12   #11
kalgan
Junior Member
 
Авто: BMW e34 525 m50b25
Повідомлень: 20
Default Re: Вийшов з ладу бензонасос

я ставив замінник за 210гр. вже 30тисяч
kalgan оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.02.2011, 08:30:07   #12
BMW-ЮРА
Член клубу
 
BMW-ЮРА's Avatar
 
Авто: e36 coupe 320i, e39 535i
Повідомлень: 2736
Default Re: Вийшов з ладу бензонасос

Ще по оригіналу йде VDO(Siemens). В мене такий стояв. Проблема виглядала наступна. Дав батькові авто і за три з половиною роки машина перший раз стала, недоставила додому два кілометри. До того часу ніколи ніяких проблем не виникало. Розібравшись згодом прийшов до висновку, що це бензонасос. Коли почали його знімати і попробували потім напряму до акумулятора він працював. Тоді взялись за реле і дроти. На форумі десь читав, що в людини проблема була в дротах. Приїхав до мене електрик, підключив компютер і також провірив насос і виявилос, що це всетаки він. Батько його на другий день провірив, він звичайно почав працювати, але коли поставив його назад в бак, він всетаки не працював. Проблему вирішила заміна на новий, такий самий. Оригінал взборі разом з датчиком і поплавком вийшов 95 Євро. Насос Бош в штатні кріплення Сіменса не підходив, він тонший і не тримався там як слід. Рідний пройшов 268 тис. км., надіюсь той в мене вже не полетить. Подяка Ігору та Володі за допомогу в терміновій доставці бензонасоса на Самбірщину!

{ додано через 2 хвилини }
Не ведіться на б/у, чи замінники, хіба якщо ви не плануєте їздити на свому авто, а везете його на базар, але тут також на совість, можете попастись при покупці на таке ж лайно! Тому обирати Вам!

Відредагував(ла) BMW-ЮРА : 21.02.2011 о 08:30:39 Причина: Додано повідомлення
BMW-ЮРА оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.02.2011, 09:21:12   #13
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Вийшов з ладу бензонасос

Цитата:
Написав(ла) BMW-ЮРА Переглянути повідомлення
Оригінал взборі разом з датчиком і поплавком вийшов 95 Євро.
а б/в рівно в 2 рази дешевше, є Бош і ВДО, ось тут
Цитата:
Написав(ла) BMW-ЮРА Переглянути повідомлення
Не ведіться на б/у, чи замінники
обгрунтуй чому? я наприклад від'їздив майже 4 роки на реставрованому і далі він працює, головне для бензонасосу - це не захоплюватися їздою "на лампочці" в бензобаку повинно бути достатньо палива для запобігання перегріву.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.02.2011, 17:53:08   #14
BMW-ЮРА
Член клубу
 
BMW-ЮРА's Avatar
 
Авто: e36 coupe 320i, e39 535i
Повідомлень: 2736
Default Re: Вийшов з ладу бензонасос

Цитата:
Написав(ла) bmwe36petro Переглянути повідомлення
а б/в рівно в 2 рази дешевше, є Бош і ВДО, ось тут
я ж написав, вибирати кожному. Я для себе вибрав нове і таке як стояло! Не буду спорити, що різниця в 45 Євро суттєва, але тут нема гарантії, що той б/у в тебе за тиждень-другий не крякне! А я впевнений, що новий виходить принаймі половину від оригінального, думаю 100 тис. км. він відходить як льоду.

обгрунтуй чому? я наприклад від'їздив майже 4 роки на реставрованому і далі він працює, головне для бензонасосу - це не захоплюватися їздою "на лампочці" в бензобаку повинно бути достатньо палива для запобігання перегріву.
Не буду спорити, що ти на реставрованому наїздив 4 роки, але і за 4 роки можна наїздити менше ніж за 1 рік. Тут все залежить від пробігу і від палива, яке заливається. Якщо реставрація коштувала 70 доларів, то я думаю, що робити її за такі гроші недоцільно!
Особиста думка, вирішувати кожному самостійно.
BMW-ЮРА оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 21.02.2011, 18:04:44   #15
bmwe36petro
Член клубу
 
bmwe36petro's Avatar
 
Авто: BMW 318i E36 M43 M-Style
Повідомлень: 6903
Default Re: Вийшов з ладу бензонасос

Цитата:
Написав(ла) BMW-ЮРА Переглянути повідомлення
Якщо реставрація коштувала 70 доларів, то я думаю, що робити її за такі гроші недоцільно!
Ну на той час це було 350грн, а новий тоді нереально дорого коштував, доларів 200 наскільки я пригадую. Доцільно чи ні, це вирішувати кожному особисто, наскільки гаманець дозволяє.
__________________
Найкращий тюнінг для авто - це його ідеальний стан.
bmwe36petro оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
бензонасос


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Гібридний BMW 7-ої серії вийшов на тести bmwe36petro Новини в світі BMW 1 03.02.2009 20:00:06
Кроссовер MINI вийшов на тести CONFIG Новини в світі BMW 0 23.10.2008 08:18:57


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 01:36:16.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.